Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

tez mam ten lezak,super:) Wrocilismy ze spaceru, 3 h bylismy, jak Boga kocham, wiecej.....w taka pogode nie ide(goraco....) On tylko w spiochach, a mokry jak szczur,sie tylko mi umeczyl.......Przeciez nie wezme go na krotki rekaw:/ masakra:/:/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, troszkę mnie nie było, ale cały dzień latam a wieczorem padam na cycki. Napisze po krótce co u nas. Od wesela Maja było \'rozkodowana\' tzn pokręciło jej sie wszystko, tzn. w dzień jak już po licznych próbach jej usypiania zasnęła to spała za każdym razem góra 30 min! Nic nie mogłam zrobić!!!!A wieczorem po kąpieli musiałam walczyć z nią do 21 albo 22!!!Przedwczoraj po kąpieli leże przy niej tylę, śpiewam - nic, wciąż mendziła i płakała więc się wkurzyłam i ja zostawiłam. Wyła 10 min. Ale jak wróciłam i ją utuliłam, zasnęła w 3min chyba. Wczoraj pierwszy raz w dzień w domu spała 1,5 godz. A dziś też ładnie, a potem to już cały dzień na dworku byłyśmy tak ładnie, więc też spała cały dzień. Na szczęście śpi na dworze i w nocy. Od wczoraj tez już normalnie zasypia przed 20 zaraz po kąpieli i karmieniu:) Mam nadzieję, ze tak już zostanie. Mam pytanie - jak w dzień usypiacie Wasze pociechy?? Ja albo siedzę w fotelu i ją trzymam do cycka przytuloną ze smoczkiem, albo bujam ją w bujaczku. Albo leże przy niej w łóżku, ponieważ Maja zasypia ze smoczkiem, ale zanim dobrze zaśnie to go co chwila wypluwa i chce znowu, więc muszę jej go podać. Ciekawa jestem czy jest wśród nas dziecko - anioł, co np samo zasypia leżąc w łóżeczku? W dzień już na stałe dokarmiam Majkę butlą HUMANA 1 PLUS, bo jakos nie chce mi się siedzieć pół dnia z nią wiszącą na cycku, a tak 10 min i dziecko najedzone. Poza tym mam wrażenie albo to fakt, że mleka mam mniej. W nocy jeszcze mi się nie zdarzyło dawać jej butli i liczę, że tak zostanie, bo nie chciałoby mi sie wstawać i robić butlę, choć to 3 min:) Leniwiec ze mnie rasowy:) Kupiłam sobie dziś spodnie jeansy, bo ileż można w jednych chodzić, a w stare to chyba już nigdy nie wejdę! mam z 10 par w sumie nowych jeansów i co ja z nimi mam zrobić??? :(:(:( Do wagi w sumie wróciłam ale w biodrach i pasie jestem już szersza i niestety się nie dopinam. joanna, lady i aniaania_____________obejrzałam foteczki, dzieciaczki suuuper są!! My tez w tym tyg jak się uda wybieramy się w sprawie chrztu. Planujemy Ją ochrzcić 25 grudnia. Wszystkim ❤️ Postaram się być częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania --- ten sprzedawca ma trzy ceny na te leżaczki i już nic nie kumam z tego zobacz sama http://www.allegro.pl/item246717079_lezaczek_bujaczek_fisher_price_do_18_kg_wys_12h.html mam nadzieję, że to ten sam ? Listeczko Julcia potrafi sama zasypiać w łóżeczku a nad ranem kiedy mąż jest już w pracy to w łóżku!!! Czasami popołudniu ją tulę do spania. Przecież ta istotka kochana też chce ciepła i miłości mamusi a Ja uwielbiam ją tulić i patrzeć jak zasypia! Chrzest opiszę w kawałeczku w wolnej chwili a teraz znikam spać... Mała po chrzcinach sobie wszystko poprzestawiała co do spania no i Ja na necie a ta w łózeczku sobie gaworzy... pinda nie chce spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania ale ze mnie klipa bo otwarłam linka, dalej nie czytałam i odpisałam a tu proszę już była odpowiedź hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Misiu mi się chyba troszkę zaziębił, musze Go obserwować, bo w końcu mamy Go chrzcić i chcialabym by był zdrowy... Lady :) Listka - mój w dzień to w ogóle mało sypia, ale mial tak od zawsze, więc już się właściwie przyzwyczaiłam...co do chrztu i 25 grudnia to piękna data, choć mówiąć szczerze to tak sobie myślałam czy przypadkiem w dniu slubu nie będziecie chcieli Majki ochrzcić....co do mleka w piersiach to jeśli dokarmiasz to automatycznie zmniejsza się produkcja. Joasiu - piękny mężczyzna Wam rośnie!! Dorotka - pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu❤️ listkaaa_____to jak my,25 grudnia;) Co do spania w dzien: Maly sam mi zasypia, jak zmeczony w lozeczku, albo w lezaczku a jak jeczy.....to tez w koncu zmeczy i zasnie;) ABSOLUTNIE nie bierzemy go do naszego lozka, potem tylko problemy, a male dzieci sa bardziej cwansze od..lisow... Mialam dzis super noc,maly wstawal tylko na jedzonko, nawet nie jeknal,spal od razu dalej.... Rano go namarmilam i......pozwolil nam spac dzis do....8:30,szok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No i fajnie Joannaz ze tak małego nauczyłaś :D aniaania---->wykuruj Michasia ❤️ Lady, listkaa---> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja właśnie wstałam tzn o 10:30 Julcia dała mi spać! Zero nocnego karmienia a pierwsze dopiero o 7 rano :)) Joasiu --- na noc Julci też nie biorę ale rano kiedy mąż już w pracy to jakoś lubię sobie z nią pospać. Ona śpi na swoim wydzielonym z pościeli kawałku a Ja na swoim, a że łóżko jest prawie 2metry szerokie więc się nie ciśniemy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka__no nauczylam,chodz troche mnie to kosztowalo, ale teraz mam spokoooooj generalnie:):):) Lady_____mnie tez korci zeby wziac nieraz ale nie,bo jak dzieciak wyczuje,potem pozamiatane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia --- na razie nie mam problemu ale nad ranem to niech sobie śpi kiedy M nie ma! Dziecko tez ma prawo do Nas i do naszego przytulenia a jak biorę od 6 lub 7 to nikomu tym krzywdy nie robię a i tak jak będzie starsza to o tej porze jak przyleci się przytulić to nie pogonię spać przecież do jej łóżka tylko się do niej przytulę i do południa nawet możemy spać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - my robimy tak samo tzn w nocy tylko łóżeczko, ale rano też biorę Michasia:) On juz nie chce wtedy spać, a ja wolę z Nim pogadać na leżąco w łóżku;) i gratulacje!!7 rano!!wow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - obejrzałam zdjęcia z chrztu, super wymyśliłaś z fotelikiem, ja kompletnie o czymś takim nie pomyślałam...i jak dużo dzieci!My jak na razie sami...a Julka jak damulka mała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady__ale ja nie pisalam o Tobir,tylko generalnie ze niezbyt jest to dobre, spanie z dziecmi....My tez sie bawimy z malym w lozku rano,ale nie spimy:)))))) U mnie dzis zimno na dworze,Maly od razu inaczej sie zachowuje,spi na tarasie jak Aniolek,nie to co wczoraj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam totalną porażkę z fotkami ze chrztu Julci! robiła je córa tzn chodzi mi o kościół :(( jestem załamana i liczę, że wujek jak wywoła ze swojego aparatu to będą one dużo lepsze :) ale niestety zanim do mnie dotrą to potrwa troszkę więc pozostaje nam czekać cierpliwie... Na razie jestem wściekła i same zobaczcie na fotce co ona zrobiła :(( ach nie mam słów i mam wielki smutek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrztów było 15 a roczków 11 bo u Nas to jest połączone! Msza na szczęście tylko godzinkę trwała ale aby Julcia spała musiałam ja na rękach trzymać! Obudziła się na początku mszy, zasnęła na rękach zaraz jak ją wzięłam i potem obudziła się na koniec mszy więc włożyłam ją do nosidełka i mała troszkę drzemała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu została tylko namiastka tego co było! Wiele ślicznych usunęłam bo zamazane były i strasznie ciemne i nic nie było widać na nich :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gdzie Was wywiało? Czekam dzisiaj niecierpliwie na bujaczek dla mojej Niusi :)) może dojdzie hmmm kto wie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Muszę iść z Małym do lekarza, w nocy rzęził, a w dodatku pokasłuje, wolę żeby posłuchała Go lekarka...zrobiłam Mu nosek fridą - wyszło troche, ale Misiowi się nie podobało...w dodatku mnie też coś gardło zaczyna boleć... Lady - ja już wcześniej pisałam, że zdjęcia super - przynajmniej te co wybrałaś. Co do leżaczka to na pewno będziesz zadowolona. Michaś i ja go uwielbiamy:) Dziś mój synuś kończy 4 miesiące!!!Jak to przeleciało!! Aż się wierzyć nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 dla Michasia!!! :) lady_________Juleczka śliczna na chrzcie!!! Witajcie! Zwlekłam się z łóżka o 8,30 a Maja wciąż śpi:) Rao zazwyczaj nasza mróweczka śpi do 8, 9 a dziś szook! Majka tez coś pokasłuje, co prawda sporadycznie i nie wiem czy to dlatego że coś jej tam jest w gardziołku, czy się tak nauczyła może....? U nas dziś okropna pogoda. Dopiero rozchodzi sie mgła. Zastanawiams ię czy wychodzić na spacer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - Michaś z mamą dziękują:) a kaszel obserwuj. Mój od urodzeniakasłaniem nas nawoływał, ale teraz jest to zbyt częste i w dodatku zdarza się nawet gdy Go trzymam...gardło mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej! Lady---->super foteczki z chrztu...no fakt w kościele może i ciemne ale widać najważniejsze \"osobistości\" czyli Juleczkę z rodzicami :) :) :) Aniania---->no naprawdę czas leci - 4 miesiące - ❤️ nie zaszkodzi zeby lekarz osłuchał Michasia.... o siebie też zadbaj-weź coś na to gardło (wypłucz wodą z solą) listkaaa_----> może Maja przez pogodę chce dłużej pospać ;) Buziaczki dla niej 👄 joannaz, kasik, wica, magda-------->jak maluszki? ❤️ Małolepsza, doth_s, Karusia-----> co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie DorotkaM🌼 podczytuje was👄u mnie po staremu, powiklania sie cofaja, czekam jeszcze jeden cykl i zamierzam ostro wziac sie do dziela milego dnia dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka___a ok,dal nam...pospac do..9:00 ..... malolepsza_____trzymam kciuki za...\"wasz cykl\"❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super że masz takiego śpioszka, co dba o to by mama za wcześnie się nie zrywała :P :P :P małolepsza----> trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka___z tym zrywaniem to roznie,ja wstaje i daje mu mleczko, a On taki zamulony ze...zaraz zasypia;) Ale...oby kazde dziecko tak przesypialo nocki jak moje;) aniu____gratulacje 4 mca synka,zlecialo❤️ Trzymam kciuki aby...maly Twoj sie nie zarazil jak moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam nie czekać co będzie i poszłam dziś z Mają do pediatry, zeby ją osłuchał. Powiedział, że wszystko oka ten katarek to że ejst lekko podziębiona i wsztsko. Kazał dwa razy dziennie po 2 kropelki wit c podawać i sól do noska bez ograniczeń a jak bardziej będzie kasłać to plecki oklepywać. Maja waży 5, 350 ! w ciągu 3 tyg 900 g przytyła:) 15 października kolejne szczepienie. I kazał lekarz jeszcze choć do 3go m -ca karmić piersią - prócz dokarmiania oczywiście. Nasz bobas już słodko śpi.... Dobranoc! MamOM i bobasOM :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam nie czekać co będzie i poszłam dziś z Mają do pediatry, zeby ją osłuchał. Powiedział, że wszystko oka ten katarek to że ejst lekko podziębiona i wsztsko. Kazał dwa razy dziennie po 2 kropelki wit c podawać i sól do noska bez ograniczeń a jak bardziej będzie kasłać to plecki oklepywać. Maja waży 5, 350 ! w ciągu 3 tyg 900 g przytyła:) 15 października kolejne szczepienie. I kazał lekarz jeszcze choć do 3go m -ca karmić piersią - prócz dokarmiania oczywiście. Nasz bobas już słodko śpi.... Dobranoc! MamOM i bobasOM :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×