Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

na dole w stopce mojej jest odnośnik do 28dni i pod wykresem są foteczki - zapomniałam udostępnić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_______________________Juleczka po prostu super bobaskiem jest! Przeurocza i... taka duża w porównaniu z naszą Mają!!!!Albo mi się wydaje. Nie wiem...Adrianka widać ciemne włoski miała jak była mała a Juleczka to chyba po Tobie blondynką będzie:) Ja jutro wybieram się do przychodni - zważyć i zmierzyć Majeczkę. W końcu od pt ma już miesiąc. I chcę, by lekarz obejrzał jej buziaczka (tą wysypkę). Rozmawiałam dziś z kol. Jej synek tez miał taka wysypkę - czerwone krostki - -i okazało się, że to od kremu BAMBINO. Ja też posmarowałam jej buźkę chyba ze 3 razy tym kremem. Może to rzeczywiście przez to... Bo tylko na buzi ma te krostki i tylko buźkę jej nim smarowałam... Byliśmy nad morzem. Spacerowaliśmy po promenadzie. Majusia była grzeczniutka - jak zawsze:) I tak miło jej było, że obsrała mi sie prawie po pachy:) i na wylot (przez śpiochy przeszło):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady___________tak jeszcze patrzę na te foteczki i co widzę?! Nasze córy mają takie same smoczki!!!!(zobacz link na bobasach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta!!! Ja cały weekend pewen wyjazdów i wrażeń, jutro napiszę więcej, dziś zdążyłam obejrzeć foteczki, obydwie dziewczynki suuuper!!! Lady, a Ciebie to chyba pierwszy raz widziałam🌼 Joasiu - no wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czekamy na info!!!!!!!!! Małolepsza - super, że już po:) Dorotka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamm wszystkie:) Długo mnie nie bylo ale mam nadzieje ze o mnie nie zapomniałyscie;) Joasia..chyba juz juz 🌻 My za 2 tyg mamy chrzciny wiec przygotowania pełna para.Kupiłam na allegro sztke i swiece z imieniem i data chrztu dla Bartusia-super sa.jak ktoras chce link to wkleje. A wogole to szukam pracy...i czuje sie z tym jak wyrodna matka.Z jednej strony ciagnie mnie do pracy,bo w koncu cala ciaze na zwolnieniu i teraz juz 4 miesiace w domu..a z drugiej mam takie poczucie ze zostawiam Bartusia i ze wiele mnie ominie..buuu trudne sa strasznie takie decyzje.jeden plus to to ze zostawie go z Babcia wiec mam pewnosc ze bedzie mial super opieke.Ide we wtorek gadac o pracy to zobaczymy co i jak...Wica a Ty wrociłas do pracy? jak dajesz sobie rade? Lady..zdjecia Małej super:) Ide sie kapac i spac..papatki Małolepsza..bedzie ok zobaczysz..jeszcze troche i bedzie serduszko obok serduszka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko widziałam smoczusia :)) gusta podobne :)) W szpitalu lekarki mówiły aby nie smarować buźki żadnymi kremami dzieciom - nie wiem dlaczego.... Julcia moja też ma małe krosteczki czerwone na buzi ale to chyba z przegrzania jak się ją na rękach nosi i ma kontakt z gołym ciałem a w szczególności od mężą. Perfumy jego źle na nią działają :( Na dodatek on też ma w zgięciach rąk czerwone krosteczki hi hi hi Muszę się dzisiaj wybrać na parafię załatwić chrzest pod koniec września! Joasia już niebawem się do Nas z pewnością odezwie i pochwali nam się swoją pociechą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikarb
dziewczyny doradcie mi jestem na pocztku czawtego miesiaca a moje nudnosci i wymioty sie nasilaja, moja pani doktor przepisał mi czopki ale kiedy znalazłam je na internecie okazała sie ze oddziaływuja na półd powiedzcie mi jak sobie z tym poradzilyscie licze na wasza pomoc pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Ja nigdy nie smarowałam żadnym kremem buźki Michałka, też miał krosteczki, lekarka dała na to robioną maść, to był podobno trądzik niemowlęcy i już zniknął. Kasik - ja też zamawiam z allegro szatkę z imieniem i świecę, daj linka, może wybrałyśmy te same? Co do pracy to fajnie masz, że Twój Bartuś zostanie z babcią...ja, gdy skończy się macierzyński idę na bezrobocie, dopóki będzie płatnę chcę siedzieć z Misiem, a potem będę musiała iśc do pracy:( tylko nie wiem z kim zostanie Mały, bo jak na razie obydwie babcie pracują:( Lady - ja robie chrzest 30 września, może będziemy świętować tego samego dnia?? Joasiu - pewnie juz tulisz Wojtusia:) My cały weekend mieliśmy zapełniony. W sobote bylismy na wsi u rodzinki, Mały świetnie zniósł podróż, a wiejsie powietrze Mu służyło, był pogodny i grzeczny (oczywiście chwile złości tez były, al niewiele). W niedzielę za to byliśmy u chrześniaczki męża na urodzinkach:) i tak minęły wolne dni....Dodałam nowe fotki na bobasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikarb!!!!!!!!!!!!Ja miałam nudności do końca czwartego miesiąca, nic nie brałam i w końcu minęły....rano warto zjeść coś np krakersa przed wstaniem z łóżka i poleżeć chwilkę, czasem pomaga:) trzymaj się!!!! A co do czopków to jeśli przepisał je lekarz to chyba wiedział co robi, z drugiej strony ja bym chyba nie zaryzykowała...może konsultacja u drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kasik____-witaj 🌼 dzwoniłam do przychodni. Na mierzenie i ważenie idziemy jutro o 15. Wczoraj rano i wiecz za radą kol smarowałam Mai buźkę sudokremem i chyba jest poprawa (albo mi sie wydaje) ale raczej jest:) Kupię dziś oliwkę z Bubchena. Nie będę używała na razie nic z bambino. Joanna___________❤️ i :) dla maluszka!!!! pewnie już jest na świecie... Czyli przewaga mężczyzn na naszym topiku zdecydowana Buźka dla wszystkich justyna_________co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! LAdy---->super foteczki! Kwał Kobietki z Twojej Julki 🌻🌻🌻 Aniaania--->Michaś też coraz wiekszy 🌻🌻🌻A tatuś chyba lubi się z Nim fotografować :D Kasik26-----> powodzenia na rozmowie ;) Joannaz---->chwal się!!! ;) ;) ;) JustynaM---->no jak tam? Wica, magda, listkaa Ucałujcie Maluszki 👄 małolepsza, doth_s---> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Joasia to już na pewn o się doczekała, 🌻 i 👄 i czekamy na relację z porodu :D MAMUSIU :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko --- zamiast Oliwki z Bubchen może kupisz tylko mleczko! Oliwka jest dość ciężka - tłusta a mleczko lżejsze szczególnie gdy jest ciepło na dworze! z buźką zapytaj jutro czy smarować czy tylko przemywać wodą! bo tak jak pisałam mi lekarka nie kazała żadnymi kremami smarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wątpię Aniu 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 zresztą ja też wolę pstrykać fotki niż samemu pozować ;) ale ten czas leci Juleczka już prawie miesiąc, Maja ma już ponad miesiąc Michaś prawie trzy, Ola też Bartuś cztery, Konradek też , ale mamy już dzieciaczków formowych 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - fotki super! A jak tam x-lander? Jesteś zadowolona? Ty masz xa - na czterech kołach, przednie skrętne? Ja jestem zła, bo odkryliśmy z mężem, że w naszym xt przeciera się materiał na gondolce, w miejscu gdzie ociera się rączka, z jednej strony jest aż dziura!!!!!! Kurde, tyle kasy, dwa miesiące używania i już coś takiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, czym wyłożyłaś wózek - to jest prześcieradło?? Ja zawsze podkładam pieluchę tetrową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania ja kłade poduszeczke albo tetrówke, albo flanelke, zależy od pogody... lady zdjęcia super, śliczna córa :D z reszta obie :D i wózio też fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania --- dlaczego nie reklamujesz??? dwa miesiące to nowiutki wózek więc masz prawo! U mnie na razie sprawdza się OK! Wkurza mnie jedynie przekładanie adapterów :(( powinno na jeden wszystko wchodzić ! Koła mam skrętne! Powiem coś więcej jak dłużej pojeźdzę W wózeczku mam pieluszkę złożoną na pół z długości flanelową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_______________żeby usunąć jej te krostki muszę teraz coś stosować, bo to już bardzo poważnie wyglądało. I jak wam pisałam SUDOCREM działa. Słusznie niektórzy o nim - kremie - mówią cudokrem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mleczka:) ale ja gapa jestem. aniania ___________fotek misia jeszcze nie widziałam bo coś się teraz bobasy nie chcą otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady--->super foteczki :D rozbrajają mnie takie dzieciczki :D :D :D odstrojona niunia :) super!!!! a ze starszej córuni to jest już fajna kobietka (oj będą się chłopcy za nią uganiać ;) ;) ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania....ja tez miałam po macierzynskim isc na bezrobotne..ale moja mama chce zrezygnowac z pracy bo ma dosc juz atmosfery i nie ma juz sily na to wszystko i chce mi pomoc i zajac sie Bartkiem.Gdyby nie ona tez bym siedziala w domu,bo jakos nie wyobrazam sobie zostawic Małego z kims obcym. My mamy chrzest 2 wrzesnia:)Zobaczymy jaki popis da Misio;) A moje Malenstwo nie chce ssac smoczka..juz sama nie wiem jak Go zachcecic.Jak mu wkaldam to sie krzywi i pluje.. Buziaki dla Was i Maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik a próbowałaś różnych firm ??? bo maja różne kształty i Olka ma dwa rodzaje i jeden też lepiej jej idzie niż drugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik --- moja Julka tez na początku nie chciała i do dzisiaj nie chce ale po malutku zaczyna się przyzwyczajać - delikatnie jej podaję a jak wypluwa czy też jej się odbija to nic na siłę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!!!! Ale była noc, burza z piorunami....aż nam Mały się obudził i płakał ze strachu, na szczęscie mamusia i mleko podziałały:) Joasiu - jak tam? Dziś chyba już wyjdziesz do domu? Czekamy na relacje. Całuski dla Wojtusia!! Kasik - spróbuj innego smoczka, ale faktycznie nic na siłę;) a może po prostu Bartuś wychowa się bez smoczka? Ja jestem tak wychowana, żaden smoczek mi nie pasował, każdym plułam albo się dusiłam i mama w końcu zrezygnowała. Pozdrowionka dla Wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie i gratuluje wszystkim mamusiom, nie mialam wczesniej okazji. My juz po wakacjach, bylismy w Czechach, zwiedzalismy zamki, ruiny, bbylo super, pozniej lenilismy sie nad jeziorem, tez bylo super. Konrad jest zdecydowanym podroznikiem, do Czech jechalismy 12 godzin i zniosl to dzielnie. Nie zaplakal ani razu. Ocxzywiscie droga sie przedluzyla bo robilismy postoje na cycusia i rozprostowanie kosci. Kasik ja wracam do pracy, pod koniec miesiaca konczy sie macierzynski, pozniej wykorzystuje zalegly urlop wypoczynkowy i w pazdzzierniku wielki powrot. Konradem zajmowac sie bedzie moja mama, ale i tak mi chyba serce peknie. Nie bede sie rozpisywac w tym temacie bo odrazu lapie dola. Tez jestem ciekawa jak tam nasza paranoiczka, pewnie urodzila, ciekawa jesem jak wrazenia poporodowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×