Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Joasia --- mi tylko chodzi o to, że czy gadałyśmy czy nie w trakcie kasowania stronki Julki nie było ani jednej wiadomości od Ciebie - a to jak pamiętam był dobry czas w miarę w Naszych relacjach - szkoda . Nie rzucam się lecz piszę to co myślę. Ty też tutaj wylewasz gorzkie żale i ciągle stękasz i marudzisz o wszystko i nikt nie ma pretensji - gdyby Twoje dziecię mogło mówić to by Ci powiedziało, że ma też dość :)) Listeczko śledzę Wasze fotki choć od jakiegoś czasu nic nie wpisuję w bobaskowie. Majeczka choć duża to i tak nie dogoni Julcika hi hi hi ona pewnie już 11 kilo a wzrostem pewnie jakieś 75 lub może więcej ( pomiar robiłam sama w domku i tak wyszło czy w mierzeniu na niej czy na prostej bo pielęgniarce wyszło 70 cm co mnie rozbawiło... ) Listeczko piszesz, że Majeczka przerwca sie z brzuszka na plecki hi hi hi BRAWO MAJECZKO. Niedawno i Julcia złapała knif do tego przewracania się :)) teraz jest na etapie podnoszenia się do raczkowania ale jak na razie idzie do tyłu jak raczek :)) aniaania co to trzydniówka ???? pierwsze słyszę ????? a zbąbki hmm chyba, że górne jedyneczki bo dolne już ma zaliczone :)) Ale Michaś ma duże te zębole dwa dolne he he he Pani Misiowa -- cieszę się, że mam w niej pomoc :)) dużo mi to daje szczególnie gdy mam problemy z kręgosłupem. kasik - zapomniałam dzisiaj o Twoim Bartusiu - przepraszam i jaki on duży :)) i mam taką samą matę jak Julcik magdar --- jako dziecko śliczna byłaś hi hi hi i do dzisiaj jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_________ ja ciebie mam dosc, jasne??????????? Wkurza mnie to ze pisalas maila do Ani ze odchodzisz, ze kasujesz strone etc a za chwile wpadasz i robisz JAK ZWYKLE zbedna zadyme....tyle razy Ci pisalam: nie pasi,nie czytaj i nie pisz!!!!!! jakos nikomu JAK ZWYKLE nie przeszkadza tylko TOBIE!!!!!!!Jest to poprostu nudne i meczace juz.... Wrecz przeciwnie :nie ma mnie chwile i dziewczyny sie dopytuja....Juz ja nie powiem co by powiedzialo Twoje dziecko gdyby umialomowic :classic_cool: Kurde szkoda ze nie ma opcji jak na kurniku Ignora:classic_cool: Gdyby nie dziewczyny dawno bym tu nie wchodziła wlasnie ze wzgledu na Ciebie....... Wiec kochane...od dzis nie pisze :classic_cool: Bede Was podczytywac, a z kim mam przyjemnosc mam maile i GG :classic_cool: mam dosc tej kobiety juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna z wiem, że masz napięty czas teraz ale wyluzuj he he he he jak widzisz wykasowałam już stronkę bobasów... długi czas już mnie nie było i nie będzie... wpadłam na dzień, dwa, trzy... a praktycznie odezwałam się bo ruszyło mnie to co napisałaś odnośnie Twojego dziecka - że on tak cię wkurza, że chyba mu nie wiem co zrobisz :(( KOBIETO OPANUJ SIĘ to tylko dziecko i zamiast myśleć o własnym tyłku wsłuchaj się w jego potrzeby!!! Szkoda, że moje maile przekazywane są dalej... no cóż! Nie robię zadymy ale piszę tak samo jak Ty co w danym dniu czuję ... Ty przecież też tu wylewasz żale swojego złego dnia więc i Ja to zrobiłam... a że w życiu prywatnym nie mam na co narzekać więc czytając to co piszesz na to narzekam!!! No tak przeszkadza mi to i tylko mi gdyż jestem osobą co nie lubi wiecznie użalających się osób, wiecznie niezadowolonych i takich co ciągle im coś nie pasuje i wszystko jest niedobre i złe... męczy mnie nawet czytanie takiego czegoś bo już po pierwszych słowach myślę sobie - A TA CO ZNOWU BęDZIE MIAłA ZA PROBLEM DZISIAJ.... Możesz mi dać ignora nie odpowiadając na to co piszę - TO TAKIE PROSTE!!! Nie żartuj, że z mojego powodu byś tu nie wchodziła ? widać jest troszkę prawdy w tym co piszę skoro tak Cię to złości hi hi hi Spokojnie znowu ucichnę na jakiś czas a potem może wrócę na dwa trzy dni, poczytam sobie i wyrażę swoje zdanie :)) więc siedź tu i dalej marudź zamiast cieszyć się upływającym czasem swojego synka tak upragnionego :) a uwierz mi problemy dopiero się zaczną z dzieckiem bo to święte słowa MAłE DZIECI MAłY KłOPOT, DUżE DZIECI DUżY KłOPOT :)) Ty wszystkiego masz dość hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz, ladybird - ja sie do konflitku nie mieszam... Pani misiowa jaka Pati juz duza i slodziutka :) :) ania Michaś tez fajowy chłopak a jaki duży :D i uśmiechniety : D kasik super ze Bartuś rośnie i psoci :) w sumie on miesiąc starszy od Olki mojej i ona tez nie raczkuje... i jaki do Ciebie podobny !!!! suuper :D listeczka i jak tam apetycik Majeczki ?? mysle ze nie musisz sie martwic, ważne żeby pija i sie nie idwodniła, a co do jedzonka to moze potrzebuje troche czasu nie jesc... moze sie przejada... 👄 dla Was dorotkam własnie dzis dzwonilam przełozyc, mam na 11 marca i tak nie jest źle... ;) malolepsza, Oli, doths, justynam, wica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Dziewczyny, nie kłóćcie się. Kazda z nas jest inna i pewne uwagi lepiej pozostawić dla siebie. Niech wróci atmosfera z kiedyś... Posdrufki dla wszystkich. PS. joannaz - dzisiaj ja nie moge chodzić hihihihihihih:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Ale tu wrze (ale ja jak Magda nie wtracam sie) Magda----> super ze ustaliłaś termin... Na tego typu jednostkę-miesiąc to rzeczywiscie nie bardzo długo, ale biorąc pod uwagę fakt, że chodzi o dzieci to stanowczo za długo!!! 😠 kasik---> no boski Twój synek i jaki już duzy :) Panimisiowa----> no Patrysia widzę odstojona w sukienkę (strasznie mi się to podoba) Aniu---->Michaś jak zawsze przeuroczy, a te dwa zabki (super) 🌻 listkaa---->zaczytało Ci się dziecko, nie ma co :D :D :D Super Majusia ale wiesz ja dopiero teraz zauważyłam jakie ma piekne, niesmowicie, niebieskie oczka (tfu, tfu żeby z zachwytu nie \"zauroczyc\") doth_s----> hmmm i słusznie...ale wiesz trening czyni mistrza :P :P :P Justynko, wica, oli----> co u Was? Malolepsza---->🖐️ i duża buźka 👄 Joannaz. ladybird--->pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a tu znowu wrze............ Ja dziś rano miałam wizytę na bezrobociu, a potem miałam się uczyć, jak na razie troche poczytałam i zrobilam sobie przerwę, by do Was zajrzeć...Michaś dziś u babci, więc mam więcej luzu...a tu znów zadyma......... Na początek nie chcę się tłumaczyć, ale Ladybird - nikomu nie przekazuję maili od Ciebie, napisałaś mi bym pozdrowiła dzieciaczki, co na forum zrobiłam i przekazałam w skrócie to co pisałaś, głównie, że likwidujesz stronkę, nic więcej, nie myślałam, że sobie tego nie życzysz. Joasiu - myślę, że niepotrzebnie dajesz się prowokować. Każda z nas jest inna i ma swoje poglądy, sądzę, ze to nie jest powód by rezygnować z forum. Magda - dobrze, że termin nie jest tak odległy. Jak tak czytałm o wymiarach Majki, Julki i Wojtusia to stwierdzam, że Michaś naprawdę nie jest takim bykiem jak myślałam, a nawet twierdzę, że jest drobny w porównaniu do Waszych pociech;) ma jakieś 10 kg i ok 75 cm, ale musiałabym zrobić dokładne pomiary. Pani Misiowa - Patrycja robi się coraz większa i ma super usta - prawdziwa kobietka. Doth_s - ja też wczoraj powojowałam z mężusiem, ale na szczęście z poruszaniem się nie mam problemu, oby u Was staranka były owocne;) Dorotka - a co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - zanim napiszę chciałam obejrzeć foty - Bartuś cudny!!!!!!!!!!!!!!! Jaki duży!!!!!!!!!!!! Dorotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaania ______ oj rośnie nam dziewczynka czuje to po rękach pozdrawiam wszystkie dziewczynki a w szczegolności najmniejsze kobietki i superprzystojnych chłopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde napisałam litanię do Joasi i mnie wywaliło. Joasiu -- napiszę raz jeszcze. Nie mam powodów do tego aby tak na serio Cię nie lubić. Znamy się tylko wirtualnie. Słowa pisane nie zawsze są takie jak te mówione. Czasami wolałabym Ci wiele powiedzieć i uwierz mi wtedy byś się nie boczyła na mnie i nie złościła tak jak teraz. Nie odbieram Cię za aż taką złą jak to tu wygląda. Po prostu złości mnie czasami Twoje ciągłe narzekanie i na wszystko psioczenie... Nie bierz tego do siebie i się nie przejmuj. Wojtusia masz świetnego i to jest i raczej powinno być dla Ciebie najważniejsze :)) Nie wątpię w to, że gdybyśmy się miały okazję spotkać z pewnością klimat odwróciłby się o 360 stopni. Nie taki diabeł straszny... Przestań się w końcu złościć bo troszeczkę krytyki nie zaszkodzi a to nie jest aż taka zła krytyka... po prostu wyrażenie mojego zdania, które możesz mieć w nosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej drą koty nasze kobitki już tradycyjnie, mnóstwo emocji na topie...hahaha już lepiej emocje niż puchy....top żyje łapki sobie podać!!! i to już:) kasik_____________bartuś obejrzany, śliczniutki jest i taki do ciebie podobny!!!będzie kiedyś miał niemałe powodzenie! magda________apetyt majki bez zmian. przez pierwsze 3 dni walczyłąm jeszcze z nią o picie z butli, teraz jak ją widzi to niemal od razu płacze, więc sobie odpuściłam. Daję kaszę bobo vita mleczno - ryżową łyżką nawet po kąpieli na noc:( Zdróweczka Oleńce życzymy:) A termin za miesiąc to chyba nie tak źle, choć racja dziecko nie powinno tyle czekać, ale trzeba się cieszy ć, ze za miesiąc a nie w nast roku:) Jestem dziś :) bo dostałam odp ze spółdzielni - wymienią nam stare okna:) dorotka, małolepsza, ania, joanna, lady, misiowa, doth, wica, justyna_________❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 17 maja nam marudziła i jęczała, co jej sie jeszcze nie zdarzyło wcześniej.... hmmmm może rzeczywiście wkrótce jakiś ząb się \'urodzi\'?:) Już myślałam, że po kąpieli z zasypianiem i spaniem może też będą problemy, ale zasnęła sama w 15 sek od zetknięcia z poduszką:) Jutro zamiast w kółko tej kaszy zrobię jej normalne mleko tylko gęsto zaprawię kleikiem ryżowym, bo takiego rzadkiego łyżką nie chce. Dodałam kilka zdjęć:) Dobrej nocy! Szczególnie ani i joannie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś czas temu znajoma forumowa i już nie tylko poleciła mi taką kaszkę. Ona ma dwójeczkę dzieciaczków - bliźniaków i praktycznie zaszłyśmy w ciążę z różnicą miesiąca... Podaję ją Julcikowi od miesiąca i nie dość, że fajna w smaku bo słodkawa to do tego nie ma problemu z kupkami i chętnie ją pije... podaję w butelce http://dziecko.nestle.pl/img/produkty/etap1/kaszka_ryzowo_kukurydz_od_5m.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! Ale dziś mieliśmy noc..........wczoraj Michaś u babci spał jak nigdy 3 godziny, no i o 3 mój synuś stał już w łóżeczku!!!!!!!!W dodatku niespokojny jakby coś Go bolało.....nie pomogła herbata, nie pomogło mleko, lulkanie, noszenie, nie chcial spać w łóżeczku i już, w końcu chyba już z bezsilności wzięliśmy Go do siebie i spał z nami do 5,45 - pierwszy raz spał z nami w łóżku. Mam nadzieję, ze dziś nie będzie powtórki, bo wyprowadzka z dużego łóżka jest dużo trudniejsza..... Listka - zdjęcia obejrzane, w nakryciach głowy po prostu bomba!!!! Jak poszło Majce ze świeżą marchewką? Przecież On anie ma jeszcze zębów?????????;) Lady - zapomniałam ostatnio napisać o trzydniówce, więc wklejam Trzydniówka - zwana rumieniem nagłym jest chorobą wirusową, na którą chorują najczęściej dzieci od 6 do 36 miesiąca życia. Przebycie trzydniówki uodparnia malucha na całe życie. Okres wykluwania choroby: trwa przeważnie od pięciu do piętnastu dni Okres zakaźności: trwa od około siedmiu dni przed wystąpieniem objawów chorobowych aż do momentu zniknięcia wysypki Objawy: nagła temperatura oscylująca między 39 a 40 stopni celcjusza, utrzymująca się od jednego do pięciu dni, najczęściej jednak trzy dni. łagodny nieżyt gardła i ucha środkowego. bezpośrednio po spadku gorączki na ciele malucha pojawia się czerwona wysypka, która znika zwykle po 1-2 dniach. Na ogół obejmuje twarz i górną część tułowia i przypomina wysypkę różyczkową. Powikłania: Trzydniówka jest chorobą niegroźną i nie powoduje powikłań. Jednak ze względu na występującą wysoką gorączkę mogą wystąpić u dziecka drgawki. Należy wtedy niezwłocznie wezwać lekarza. Niebezpieczeństwem choroby jest również długotrwałóść wysokiej gorączki (ok 40stC), która często prowadzi do częstych pomyłek diagnostycznych. Leki: Nie stosuje się żadnych leków specyficznych. Podaje sie na ogół leki przeciwgorączkowe i objawowo działające. Joasiu - co u Was? Jak tam Wojtuś po powrocie do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
kuźwa, jak mnie biust napieprza, normalnie aż biegać nie mogę... mam cycki jak Pamela Anderson... niech ta @ już przyjdzie, to przestaną bolec... A tak w ogóle to wreszcie od dzisiaj bedę mieć net w domu, bedę zagladać częściej. Buziaki dla Was wszystkich. Dorotka jeśli jesteś "lutową" Dorotą, to wszystkiego naj, przede wszystkim pieluszek i zdrówka Ci życzę. Ja jestem sierpniową Dorotą, ale kwiatki i prezenty przyjmuję :P Nie mam juz siły tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz jestesmy po pierwszym szczepieniu nawet nie bylo tak źle, troszeczkę poplakalam a mi sie serduszko krajalo ale wytrzymalam, waży juz 5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Doth_s------> też jestem sierpniową (ale szczere życzenia zawsze chętnie przyjmuję) :D DLa Ciebie też najserdeczniejsze życzonka 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 A może ta \"Pamela\" nie na @@@.... oby!! Trzymam kciuki ;) PaniMisiowa--->musiecie być dzielne :) Buziaczki Listeczko---->Zdjęcia super (widze ze przegląd czapeczek robiłyście) :D :D :D Aniu----> Buziaczki dla Michasia 👄 Lady 🖐️ Ucałuj Juleczkę i Adriankę 👄 malolepsza-----> jak zachcianki?? ;) Justynko--------> Jak Adrianek?? 🌻 Joannaz, wica, Kasik, oli, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No to Dorotki, niby nie lutowe, ale przyjmijcie w prezencie zawirusoiwana pake################################################################################################################ Joaska____nie wyglupiaj sie i wpadaj na forum, lubie cie czytac, a babie w ciazy sie nie odmawia, ja tam nie rozumiem tego sporu, ale pewnie to ociezalosc ciazowa:P ostatnio nie wychodze z wc, dziecko sobie przypomnialo i daje mi popalic bo przeciez konczy sie I trymesrt i zeby tradycji stalo sie za dosc musze poznac uroki ciazy, sama juz nie wiem co jesc, czy lezec, stac czy chodzic, kazda pozycja sprzyja....... cale szczescie,ze ja nie chodze do pracy, bo sobie nie wyobrazam tych cudow wsrod pacjentow:P Wica, annia, Lady, Listka, Magda, kasik, duza buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
a ja sobie jeszcze nie zainstalowałam programu antywirusowego, małolepsza :P Zajdę jak nic... :) łoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Ale dziś dzień miałam! na spacerze ryk, bo za ciepło chyba jej było, albo nie wiem co.... dopiero jak kupiłam sucha bułę i jej dałam w łapkę siedziała cicho. pierwszy raz na dworze dostała bułę, ale byłam już tak zdesperowana a do domu kawałek.... Potem byliśmy u mai pradziadków. trochę za późno, bo Maja juz marudna była. teraz na szczęście już śpi. Nadal nie chce pić mleka z butelki. Rano mleka z klejem tez nie chciała, bo nie miało smaku. Nawet ja bym nie ruszyła. Małolepsza, dorotka 🌼 🌼 🌼na wypadek jakbym w sierpniu zapomniała:) małolepsza _____________ślij częściej te wiruski doth i dorotce! póki są!Fajnie, że ciężarówką jesteś... nam sie przypomina! Mieścisz się jeszcze w spodnie?:) misiowa____-5 kg? to uważam, że Patrysia maniunia to nie będzie...:):):) joanna_________uparciuchu wracaj tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczko --- podałam wcześniej linka do kaszki ... ma ona dość przyjemny słodkawy smak. Podaję go Juleczce po tym jak go mi znajoma poleciła. Kaszki u mnie nie zdały rezultatu a ona bez problemu tę kaszkę pije... Może skuś się na jedno opakowanie i wypróbuj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Julka wczoraj i dzisiaj była niemożliwie grymaśna. Jedyny spokój to na spacerku ( w niedzielę jednak miałam wielki wrzask i też nie wiedziałam co się jej stało... dziury wielkie jak kanion colorado były moim zbawieniem ) Dzisiaj znowu marudny dzień gdzie ciągle się do mnie tuliła i marudziła... temperatury nie ma bo co prawda 37,8 ale z tego co wiem to jeszcze nawet nie stan podgorączkowy. Chyba pozostaje mi tylko ją obserwować i czekać na to co za sobą niosą jej nastroje. Na ząbki górne chyba za wcześnie prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady___________kaszę miałam zamiar kupić, ale zanim zdążyłam jej poszukać, majka sie rozdarła i leciałam do domu:( a na zębach niestety zupełnie się nie znam, toteż nie mogę ci nic zasugerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to kilka zdjęć Zozoli i mam nadzieję, że się otworzą a to moja Zozola z lizakiem. Adriana jej wcisnęła do buzia ale na szczęście lizaczek kupiony w aptece... http://img292.imageshack.us/img292/8527/dsc03247cu7.jpg Zozola uwielbia gumowe opaski na rękę podczas ich tłamszenia ma wielki ślinotok http://img164.imageshack.us/img164/7717/dsc03219tu8.jpg Zozola z gryzeczkiem http://img85.imageshack.us/img85/7479/dsc03117hk9.jpg a tak Zozolka zjechała z bujaczka pod moim okiem... kombinowała tak długo aż wylądowała na ziemi hi hi hi http://img340.imageshack.us/img340/7091/dsc03098ml1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×