Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

a ja nie lubie wielkanocy,jak dla mnie zadnego uroku nie ma i bez porownania z Bozym narodzeniem, ot zwykly 2 dniowy week z zarciem....Teraz sypie snieg,to juz w ogole.... listkaaa,wzajemnie ❤️❤️❤️ I ja Wam zycze spokojnych swiat ❤️ Wesołego jajka, pięknego jak bajka. Sprytnego króliczka, co wyskoczy z koszyczka. Kurczaka złotego i wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia___________wydatki an słoiczki mnie przytłaczją... kupił wczoraj m. blender. Powiedz, a coś do smaku można dodać z przypraw? Kupię dziś kawałek piersi kurczaczka, albo indyczka i warzywka: ziemniaczki, marchew, brokuła, groszek, brukselkę...co jeszcze mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__blender super sprawa, zobaczysz ze gotowane z gara bez porownania ze sloikami: tamto obrzydliwe bez smaku... przyprawy po 7 mcu____: tymianek,bazylia, estragon, czaberi rozmaryn!!!!!!! po 6 mcu____: slodka papryka (bez skorki), fasolka szparagowa, kiszony ogorek (liza dla smaku), zielony groszek, kalarepa i cukinia, soczewica, brokuly(marchew, por, pietruszka, ziemniaki) owoce_____: morele, nektarynki, sliwki, maliny,jagody, agrest, czarna porzeczka, kiwi,melon, mango Do tego zawsze dodaje ciut soli i cukru do obiadku,dla smaku. 2x w tygodniu po pol zoltka,plus lyzka,potem dwie kaszy mannej zawsze (gluten). Ja gotuje na dwa dni,wiec daje cale zoltko, jak podziele na dwa wychodzi po polowce:) Bylam na dolepo kartke z lodowki:P:P:P:P:P:P( co mozna a co nie) Wlasnie W ugotowalam kompot z czarnej porzeczki i jabłek, kompot do picia,owoce miks i deserek mam, czyli 2 pieczenie na jednym ogniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki joasia :) jestem w szoku!!! zauważyłam właśnie (maja trochę płakała zanim zasnęła), że idą jej dwie dolne jedynki!!!!!! nie wiem czy to już widać ząb, czy na dziąsłach to są dwie sine plamki...... hmmm polecę dziś do apteki po Dentinox idę przygotować obiad póki śpi my już po spacerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzz,co ja przezylam przed chwila koszmar :placze: :placze: :placze: Durna baba, zmiksowalam W obiad na troche wieksze kawalki (papka dotychczas, BRAK ZEBOW!!!!) na probke....Zjadl pare lyzeczek, za chwile pelne oczy lez, oczy z orbit, fioletowy na twarzy,nie mogl zlapac powietrza, wiec ja go za szmaty, zmywiotowal na szczescie wszystko !!!!!!!!!! Ja durna, przeciez daje sie wieksze kawaleczki jak dziecko ma dopiero zeby !!!!!!! (to byly malenkie kawalki, takie cieniutkie niteczki,nie kawały) Jakby mu sie cos stalo strzelilabym sobie w leb :/:/:/ (ale zeby nie bylo, po 6 mcu w słoikach sa kawałki, a nie wszyscy maja zeby:/:/:/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia - dzięki zamówiłasm sobnei próbki :D :D a co do zakrztuszenia nie pierwszy i nie ostatni... :) a co do słoiczków to dla dziecka 6 mies, sa taaakie kawałki, normalnie cały mały groszek :O listkoo co do Twojego serduszka to i ja ostatnio mam problem... zaslablam ostatnio w domu i trafilam do przychodni i przepisali mi pare prochów, i stwierdzili ze mam tachykardię... a po lekach chodze jak skolowana... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda___szok z tym groszkiem,stary sie zadlawic moze a co dopiero 6 mczne dziecko.... A W zadlawil sie pierwszy raz tak ze byl fioletowy na twarzy, nie mogl zlapac powietrza i pelne oczy lez..... I dbaj o siebie i serducho,to najwazniejsze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna________________uważaj kobito! dzieciaka wykończysz!!!!grunt, że się nic nie stało:):):):) a co do tych słoiczków, racja! miałam jeden taki co kawałki marchewki miał dość duże i cały groszek!!!musiałam gnieść. a teraz m. kupił słoik po 9 miesiącu i miał całe kawałki kukurydzy!!! magda___________ja mam nadczynność serca. jak mam takie dni, kiedy mam jak ja to mówię pikawę serce mi wali zamiast 70 140 albo 150 uderzeń na min. Aż słyszę to w uszach i słabo, ze czasem ustać na nogach nie mogę. ale potem mija i znów zapominam, by z tym iść do lek.... życie.... jak się coś stanie pewnie pójdę:( ania❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__no te durne słoiczki mnie podkusiły, pomyslalam ze jedza je dzieci z zebami i bez i ze mozna sprobowac.... I bokiem mi to wychodzi do tej pory, co gotowane swoje to swoje i potem robione, chociaz wiem co i jak!!!!!!!! Ngdy wiecej,dopoki W nie bedzie mial przynajmniej ze 4 zebow..... I dbajcie o swoje serca, pamietacie zawal mojego Malza??????????Nikt sie nie spodziewał.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa ja to nazywam trzepotaniem motylka... ;) tak jaby ❤️ sie krztusiło... a odebrałam dzis morfo bo lekarz kazal mi zrobic i wszystko mam w normie cukier lekko podwyzsziny ale w normie tez... wiec pewnie do kardiologa dostane skierowanie... ale wezme sie za to zeby moje nastepne dziecko nie mailo problemów jak Ola... aaa ni emasz zawrotów głwoy ostatnio nasilonych ??? bo ja starsznie... a Maja nie ma objawów zadnych ??? bo Ola odziedziczyla po mnie... ( jezeli mamy to samo) bo to moje przypuszczenia... joasia - no tez jak jej dawałam to dziubałam wszystko widelcem i wiecej tego nie kupiłam... a tak sie zakrztusic to juz mi kilka razy zdążyła... i tez stracha mniałam... i wtedy jak królika za stopy i do dołu głowka... albo na nodze ja kładłam główka przy moich kostkach i klepałam... aaa i robiłam dzis test ciążowy bo podejzewałam cos, ale niestety( czy moze stety) nie jestem zafasolkowana.... i przy okazji dowiedzialam sie ze Bety nie robia u mnie w przychodni... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko a nie maials tak nigdy uczucia jakby ktos Ci gorące żelazko na klatce kładł ??? bo ja tak kilka razy miałam... i wtedy to wali serducho.... a mi tez na EKG wyszlo przyspieszenie... i zawsze puls szybki miałam.... 120 ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy Na stole święcone, a obok baranek. Koszyczek pełen barwnych pisanek… I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie…. Zielony barwinek, fiołki i żonkile Barwami stroją uroczyste chwile….. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie….. Niech nadchodzące Święta Napełnią Wasze serca Radością, miłością i nadzieją Na lepsze jutro….. oraz Wprowadzą wiosenny nastrój w rodzinnym gronie….. GORąCO POZDRAWIAM WSZYSTKIE FORUMOWE DZIECI :)) I żYCZę UDANYCH śWIąT :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_______________test ciazowy????????????? O szok, az mnie oblal zimny pot........................ Staracie sie JUZ od 2 dzidzie?????????????????????????????????? I brac mi sie za te serducha!!!!!!!!!! W dzis samego siebie w nocy przeszedl!!! Myslalam ze udusze diabla :/ 2:10 obudzil sie wyspany i....do 4:00 rzadzil:( Zasnal i........wyspany o 5:00 sie zbudzil ,rzadzi do teraz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech króliczek przyniesie Wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To \"coś\" nie musi być ani widoczne ani dotykalne. Może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć!!!!!!!! Wesołych Świąt Dziewczynki!! Pozdrowionka z Kołobrzegu!!!!!!!! Misiu dostałNiech króliczek przyniesie Wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To \"coś\" nie musi być ani widoczne ani dotykalne. Może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć!!!!!!!! Wesołych Świąt Dziewczynki! Pozdrowionka z Kołobrzegu! Misiu dostał kaszel:( ale ogólnie kondycyjnie jest ok. Joasiu - najważniejsze, że nic się nie stało, z tymi kawałkami to trzeba uważać. Listka - gratulacje dla Majusi i 👄 od Misia;) Misiowa - dla Patrysi na 3 miesiące🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki❤️ dla Was, Waszych, pociech, Waszych mezow, wszytkiego naj z okazji SWIAT Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosferka była miła, a zajączek uśmiechnięty przyniósł wreszcie te prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia nie staralismy sie tak wyszło ;) ale jakby byla to nic by sie nie stało... gadalsimy z JAckiem ze za pol roku sie staramy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie umiem skladac życzeń więc posyłam moc 👄 i wszystkiego jajecznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_____no jak tak to owocnych staranek, trzymam kciuki i informuj nas na biezaco:) Caly czas tu sypie snieg, straszne.... Boze Narodzenie na Wielkanoc.... Ide spac, W spi,noc za pasem...... Jeszcze raz Wesolych Swiat ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny Najlepsze życzenia dla Was wszystkich i Waszych pociech, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth______jak z wyjazdem,co slychac??? W nie wstal o 3:20 :classic_cool: No i rano sie ostro pozarlam z Malzem, zycze chociaz Wam milego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde co za badziew w tego forum napisalam tekst a nie pokazuje.... Mialo byc W wstał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
cześć Wam wszystkim joannaz ja tez sie z meżem poklóciłam... o dziecko. Kuwa, wszystkie moje marzenia rozbijają sie o niego, z ywjazdu nici bo sie boi. A co do dziecka to pierdoli i placze że chce mieć dziecko, a nic nie robi w tym kierunku. Juz nie pamietam kiedy ostatnio sie kochaliśmy. A wczoraj miałam taką piękną szansę... owulacja była... Sorki za słówka, ale mam spieprzone świeta... Mimo wszystko Wesolych Świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja jak zwykle ostatnia z życzeniami życzę Wam i Waszym bliskim wszystkiego tego, co od Boga pochodzi, oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie... doth_s 🌻 trzymaj się dzielnie dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth a klnij ile wlezie ja dzis tez klne :classic_cool: Nie wiem co Ci poradzic,bo nie mozna miec dziecka...nie uprawiajac sexu:/ Dorotka ❤️ Wojtek od 1:00 w nocy do teraz nic nie jadl, absolutnie odmawia jedzenia,nie wiem co jest:/ Nic mu nie jest przy tym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na moment, Asiu - moim zdaniem zęby! U nas brzydki kaszel:( martwię się bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu tez tak myslalam,ale dziwne ze w jednej sekundzie mu przeszlo:/ Dzis rano to samo, butli ani ruzyl, kaszke na wodzie lyzeczka i to polowe niz zazwyczaj:/ Prawie w ogole odrzucil mleko, tylko na noc i w nocy, 2x na dobe:/ Nic nie poradze :classic_cool: No i w ogole jakos mniej je:/ W cwiczy nowa umiejetnosc: podnosi sam glowe z pozycji lezacej,probuje odpychac sie lokciami i raczkami aby samodzielnie usiasc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×