Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

wlasnie wrocilismy z miasta,zrobilismy zapas mleka i pieluch na prawie 2 mce: 500 poszlo w diably Tak sobie mysle:czemu to takie drogie, jak to..artykuly podstawowe... A moze wlasnie dlatego bo wiedza ze czlowiek i tak i tak kupi, a oni dzieki temu kokosy zarabiaja .... ostatnie 3 paczki 2 huggiesow,potem juz same 3 superflex :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zobacz ceny butów dla takich maluszków... a wiadomo że nie zaoszczędzisz bo szkoda nóżek dziecka-musisz kupić dobry gatunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM Czuje się nawet dobrze, gotuje obiad i robię sałatkę bo mi jej zachciało. Strasznie zimno się zrobilo i musze pomysleć o kurtce na zimę bo się w nic nie mieszczę. Tyle dobrze,że jestem na zwolnieniu to się nie musze stroić nakladam dresiki i tak sobie chodzę a w pracy wymagają odemnie jednak jakiegoś wyglądu a ciuchów ciążowych mam mało. Bardzo drogie są te rzeczy dla dzieci. My ją kompletujemy wyprawkę chociaż moja teściowa jak zwykle musi się wtrącać i nam wmawia,ze się nie powinno nic kupowac bo to zapesza. Jak mnie to moze wkurzac. Powiedziała,ze moze po porodzie z mężem moim wszystko kupić. Pewnie to by było dla niej na rękę bo by się mogła wtrącać do wszystkiego. I tak już skomenowałwa te śpiochy które mam.Jak dobrze,ze ja mam jeszcze trochę kultury i sie potrafię opanowac bo bym jej tak odpowiedziala ze by więcej nie przyjechała. Chociaż może to i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM__jak jest dziecko to nawet nie ma mysli o oszczedzaniu: soe poprostu nie da;) PaniMisiowa____nie sluchaj tesciowej, kupuj pomalu i zbieraj,bo potem wszystko naraz to trzeba miec woir kasy a tak stopniowo i na raty to idzie przezyc.... Nigdy sie nie nasluchalam tylu glupot i zabobonow jak bylam w ciazy,tylko ze potem...juz nie pozwalalam na takie farmazony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa_______________Ps. Ty jestes Matka, TY z Mezemn kupujesz, TY z Mezem decydujesz,to WASZE dziecko a nie tesciowej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pozwój ingerować teściowej w zakupy, imię (bo pewnie też wrzuci, a może już wrzuciła swoje 3 grosze). chociaż wy imię macie już wybrane... Joanna ma rację to Wasze dziecko i Wasze wybory :) Duża buźka i nie przejmuj się!!! Joannaz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś zgadła do imienia też miała jakieś zarzuty. Tylko,że mnie ciekawi to że jak mojego męża brat nazywał swoje dzieci to nic nie mówila tylko do nas sie wtrąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem skad bierze Ci się cierpliwość...prawdopodobnie z miłości do meża :):):):) może szwagier jej powiedział zeby się nie wtrącała, albo szwagierka?? nie wiem... A jak twój mąż reaguje na to doradzanie jego mamusi ? Jest po Twojej stronie czy matki? Bo jeśli po stronie matki, to tak jakby dawał \"ciche przyzwolenie\" na takie zachowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa_______bo ta grzecznosc to do czasu;););) dorotka___:P:P:P wrocilismy od babci, jutro rano wracamy,na mysl o pakowaniu dola mam a na mysl o powrocie to...mdlosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jest za mną i przyznaje mi rację tylko jak już dochodzi do sprzeczki między nimi to on się z nią nie cacka i mówi wszystko co mu leży i ona dostaje spazmow i płacze że jest niewdzięczny i że tyle jej zawdzięcza i jest cyrki przewaznie teść staje w obronie męża i jest dym na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniania______________rany boskie! jak dobrze, że wszystko już ok. Bardzo współczuję! Musieliście przeżyć piekło! Mi by chyba serce pękło jakby Majusia tak zachorowała. Dobrze, że to już za wami ❤️ Wyściskaj od nas Misia:) Panimisiowa________________nie daj się! Bo potem ciężko będzie się postawić. Od razu wytycz teściowej granicę tolerancji:) Dni mi tak lecą, że często mimo chęci nie zbliżam się do kompa, bo bym tam czegoś nie zrobiła - jak to przy dziecku. Mój m. wraca do domu 14, 15 a ja w tym czasie muszę się ubrać jak człowiek, umyc, zjeść, dziecko ubrać nakarmić, wyjść na spacer, ogarnąć chatę, pranie, no i nieszczęsny obiad zrobić....Tyle tego jest, że szok! Wczoraj byliśmy na szczepieniu. Waga 6,535 kg. Wzrost 61 cm:) Nasze serce rośnie - przez 21 dni przybrała 1,185 !!!!Powiedział lek, że fajna z niej baba. A pielęgniarka zobaczywszy jej dwie brody żartowała, że jak tak będę dalej ją karmiła to dupska od ziemi nie oderwie i nie odfrunie. Oczywiście ku zdziwieniu całego personelu Maja ukłuta nawet się nie rozpłakała. Tylko krzyknęła co trwało 2 sek i cisza. Oczy wszystkim na wierzch wyszły. Pytałam o kupki. Powiedział nasz pediatra,. że jak się nie męczy to może nawet 6, 7 dni nie robić. że to zależy od przemiany materii dziecka. Maja robi niemal codziennie. Co do jedzonka i picia - norma dla niej jest ok 140 ml, ale mam jej dawać tyle ile potrzebuje, żeby tylko jej się nie ulewało. To samo z piciem. Joanna_______________🌼 🌼 🌼 Dla Wojtusia!!!! Z okazji 2 miesięcy!!! Maja kończy dziś o 23.34 3 miesiące. Dostała 2 body z długim rękawkiem, 90 szt pampersów i paczkę mleka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo teraz ja ponarzekam - ale tu puchy!:) dzień dobry! Obudził mnie telefon. Maja jeszcze śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. No i mamy kolejny zimny dzień. Ja mam akcje sprzątanie tzn. ja sprzątam a mąż narzeka, że musi to robić ale się nie daje. W koncu też się musi wykazać trochę w domu. Przychodzą do nas znajomi z dzieckiem więc nie ma wyjścia. Odzywajcie się coś bo jakoś pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie,juz jestesmy u siebie, podroz ok, dółłłłłłłłłłłłłłłł Sie chyba miesiac bede rozpakowywac..... listkaaaa__dziekuje i gratki zokazji 3 mca corci❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Listka - najważniejsze, że Pszczółeczka dobrze przybiera i nie choruje, nie będziesz przecież głodzić dziecka, a to dla Niej🌼 na miesięcznicę Pani Misiowa - współczuję teściowej, ale z drugiej strony dobrze, ze się interesuje;) Dorotka - jak tam Twoje badania?? Nie doczytałam jeszcze zaległości nie wiem czy już robiłaś. Joasiu - dla Wojtusia👄 Lady - a co tam u Julki? Ja dziś dzień ogólnie w biegu, najpierw szkoła, potem zakupy, tatuś zobaczył jak to jest samemu z dzieckiem;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu__❤️buzka dla synka:) pani misiowa___jestem jestemjak zawsze;) ja nic, rozpakowuje sie od wczoraj nadal;) tylko skoczymy na wybory:) Tesciowa wnukiem zachwycona,miesiac nas nie bylo prawie,nie poznaje go:nie dosc ze urosl,to gada,gaworzy, smieje sie,zaczepia i..nie wyje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Boże ale skołowany weekend...ja już po wyborach :P listkaa, ale Majusia dzielna! super!!! Aniu---> 🌻 badania robie w tym tygodniu... Pani Misiowa----> super że w razie potrzeby mąż po Twojej stronie, teść też!!! 🌻 Joannaz-----> to rozpakowywuj się!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa, jestem jestem, jak codzien, tylko nie zawsze mam czas pisac(wiec czytam) , teraz akurat moj synus spi :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ci dobrze,że masz synka przy sobie.Jak ja już bym chciała zobaczyć moją małą. Czasami jak mi tak źle jest już naprawdę to sobie ogladam śpioszki i wszystko co mam dla niej. Wiem ze to już niedługo ale jakoś mi się wlecze wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa_____sie swoje wycierpialam zanim synek przyszedl na swiat,tez sie dluzylo-normalne, trzeba przezyc 9 mcy i nie ma zmiluj sie;) Jedyna rzecz jaka bym zrobila,gdyby dano mi cofnac czas to....bym spala i spala i spala.... ALe na zapas sie niestety nie da;) Takze odpoczywaj i spij ile wlezie, potem to sie radykalnie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×