Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

maja dane po szpitalu,jak sie te smieszne ankiety wypelnialo;) acha i nurofen ma w srodku hit, ktory powalal mnie na kolana(nie chcialam wierzyc babie w aptece,one zawsze chwala aby sprzedac....) Ma specjalny dozownik,wyglada jak strzykawka,ale bez koncowki na igle.Wklada sie w butelke,napelnia syropem i...do buzki!!!Rewelacja,nic sie nie wylewa,nie trzeba lyzeczka,odmierzone ile trzeba,polecam w razie co :!:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - słyszałam właśnie o tym dozowniczku, ale nie wiedziałam, z którym to lekiem, dobrze wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu to juz wiesz,rewelacja jak dla mnie!!!! Mi syrop polecila Magda, teraz ja polecam dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---> ucałuj Misia 👄 Joasiu---> Wojtusia 👄 Magda r.--->Oleńkę 👄 listkaa---> Majeczkę 👄 KAsik---> Bartusia 👄 Wica----> Konradka 👄 Pani Misiowa---> pogłaskaj brzusio 👄 Małolepsza, doth_s, Oli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu lec,W mi marudzi, chyba go boli buzka,bo plesniawki szczypia,dalam mu syrop,mam nadzieje ze zaraz przejdzie:/ Dorotka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobiąłm zaległosci i poczułam się jak na targach \'aptekowych\'!:) linomagi, nurofeny, paracetamole, bobo gale - aż łeb pęka!!!! Aniania_______________życzę, by Michasiowi już odpuściły te wszystkie cholerstwa! U nas jakoś leci. Wszysto OK. Kupiłam dziś Majce superciepłą czapeczkę zimowa i rękawiczki - jutro zrobię fotki to wkleję. Co do katarku - Maja męczy się szczególnie w nocy. pewnie przez suche powietrze. Zakraplam jej nosek solą fizjolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa----> może spróbuj nawilżyć dodatkowo powietrze ;) bo takie suche jest bardzo uciążliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dziś paczkę z hippa:) Joasiu dopiero co o tym mówiłyśmy;) w paczce obiadek, łyżeczka, próbka kleiku brzoskwiniowego i herbatki:) lubię takie prezenty:) co robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---> ja wiem jak takie powietrze mi dokucza a co dopiero takiemu Maluchowi... u nas tak grzeją ze spać musimy uchylonym oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ale jestem zmęczona cały dzień biegałam po mieście i niedawno wróciłam a jeszcze dostałam pismo ze spółdzielni,że mamy zadłużenie i to nie małe. Ja się jutro przejdę chyba tam i to wyjaśnie bo to nie pierwszy raz. Nikt mnie nie będzie naciągał. Kupiłam dzisiaj mojej małej spodeneczki rożowe i białe śpioszki z kubusiem puchatkiem piękności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dzis przesrany dzien z tymi plesniakwkami, W marudny,wypluwa picie i jedzenie jak go karmie(tzn smoczki) buziaczek go szczypie:( Smaruje APhtinem,ale to gowno nie dziala, rano ide do pediatry po Nystatyne !!! I daje mu NUROFEN w syropie,zawsze to zlagodzi bol ... Wezme jeszcze jakis syrop na sen,bo nie wiem jak bedzie :( Mam dosc na dzis:( aniu___no gadalysmy,moze tez HIPPA dostane;) listkaaa__no apteka,bo jedna cos wyprobuje i poradzi drugiej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa____racja,idz wyjasnij,zlodzieje chca oszukiwac ludzi na kazdymkroku!!!!! oraz...nielataj tak,a wypoczywaj,sluchaj rad nas doswiadczonych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna____________________-wyrazu wspłczucia dla mamy i syneczka❤️ bidulek, że tak się musi męczyć:( panimisiowa_____________racja, iść opieprzyć i top zdrowo. Nich przeproszą, że się musiałaś do nich pofatygować przez ich głupoę. Mnie raz tak przepraszali w straży miejskiej. Dwa wezwania dostałam w sprawie tego samego mandatu (za parkowanie na zakazie:)) Muszę się Wam pochwalić - Majula dziś trzymana za rączki nie tylko usiadła, ale podniosła tyłeczek i wstała na nóżki!!! Aż sie popłakałam. Jestem tak dumna, że szok. Sfilmowałam to. Jutro pstryknę forteczkę to dodam na bobaskowie. Dziś tez już powklejałam co nieco, więc zapraszamy!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Listeczko---> Mocna ta Twoja Kruszynka :) niedługo będziesz musiała opuścić łóżeczko,żeby nie wypadła skoro sama zaczyna siadać :) :) :) Aniaania---->🌻 dzień dobry! Jak Misio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Misio kiepsko śpi...budzi się co dwie, trzy godziny, muszę Go wyjąć z łóżeczka, przytulić i śpi dalej...podejrzewam, że to wszystko po szpitalu, tam też tak niespokojnie spał...mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, bo chodzę niewyspana i zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym tak się rozwinal w ostatnim czasie, że aż się wierzyć nie chce, przewraca się z plecków na brzuszek i odwrotnie, kula się, jest bardzo kontaktowy, aha i uwielbia telewizor....jak tylko włączymy i On jest odwrócony w sposób, że widzi to patrzy jak zaczarowany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__super ze Maja tak zaczyna wstawac❤️ Witajcie,wrocilam od pediatry,Nystatyne mam do pedzlowania, jak chociaz ciut nie zelzyc jutro mam isc z nim,bo w sobote wyjatkowo jej nie ma.Noc tak sobie,chociaz budzil sie biedny co jakis czas,wiercil sie jadl godzine:smoka wypluwal, bo buziaczek go boli,biedny:(( Jest taki dzielny,probowalam Nystatyne:to obrzydliwe, gorzkie scierwo w zyciu bym tego nie wziela, a On nawet nie jeknal i sie nie skrzywil jak mu robilam.... Teraz zasnal z wymeczenia,oby sobie pospal, bo juz pal licho ze mna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.poszukalam w nesie,BORAX homeopatyczny lek na plesniawki tez ponoc pomaga,jak do wieczora mu nie zelzy dokupie. I spotkalam sie z wieloma opiniami ze....najlepiej pomaga wlasny mocz dziecka,tzn,na pieluszke tetr dziecko na nasikac, potem buzke mu tym przemyc i podobno pare godz i sladu nie ma.... Ale ja mam obiekcje przed takim czyms,sama nie chcialabym aby mi ktos moczem buzie smarowal.... Jak wyczerpie wszystkie srodki i nic nie zadziala to....MOZE sie zastanowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Wojtuś...miejmy nadzieję, że Mu to zejdzie..też slyszałam o kuracji moczem, ale tak samo mam obiekcje...z drugiej strony jeśli ma pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,jak juz nie bede mogla patrzec jak cierpi i nie bede widziala poprawy to jaki wybor bede miala? Bo jak mu zacznie sie poprawiac to nie.... Mama mi mowila o tym moczu,kolezanki, w necie wyczytaalam i...znajoma polozna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO niestety też słyszałam że terapia z moczem jest najskuteczniejsza :( ale może te Twoje specyfiki coś pomogą... Znajomy tak wyleczył córke z pleśniawek (lekarz stwierdził że robią się od nadmiernej sterylności, bo taka u takich maluchów jest...) Mówi że to tym jak jej zastosowali tą terapie jak ręką odjął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama moja mi powiedziala ze...kazdemu dziecku tak robila i 1 dzien i po plesniawkach,bez meki,bolu etc, nawet nikt nie wiedzial...... Zaczekam do jutra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim!!! No, Maja też od pół godziny śpi. aniania___________Majka tez była tak rozbita i niespokojna po naszym ślubie. JAkieś dwa tyg zanim się nam unormowało...Ale przejdzie. Swoje musicie teraz wycierpieć i Misio znów poczuje się bezpieczny i wszystko wróci do normy. Joanna________________jak juz nic nie poskutkuje, to nie męcz go i zastosuj jak najbardziej tą terapię. Przecież mu nie zaszkodzi, a że mocz.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu--->pobyt w szpitalu to Misia był szok i musi to jakoś odreagować, ale jak pobędzie w domku z Tobą i znów poczuje się bezpieczny sytuacja powinna wrócic do normy.. Joasiu---->poczekaj do wieczora...jak nie puści, stosuj tą kurację, bo szkoda dziecka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×