Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

PaniMisiowa--->oj można, można...:) :) :) w końcu to Twój skarb... Listkaaa ma rację na to jaki jest Maluszek składa się wiele czynników ;) listkaaa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczynki 👄 Olk miała ostatino 3dniówkę codziennie temp 38 stopni, pierwsze dwa dni spok nie bylo widac ze chora :D ale 3 :( :( dala mi do wiwatu i jeszcze zęby jej nastepne chyba wychodzą więc tez jest niespokojna.... a nie chciaam jej przy chorobie smarowac dziaselek bo i tak miala inne leki i nie chcialam laczyc... joanna - no to Wojus zaczyna szaleństwa :D :D malolpesza szcześliwych 777 :D :D :D i mamy nową Pania doktor w CZD i w styczniu odstawiamy prochy ok. 10 , chyba 22 mamy rentgen i holter a nastepnego chyba dnia wizyte i zobaczymy co bedzie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda---->trzymmy kciuki za Oleńkę i \"odstawienie prochów\" Uściski dla was i 1000000 buziaczków 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka___powiedzmy ze ideal;) listkaaa____racja,kazde dzieckojest inne i nie mozna porownywac:) magdar___co jej dajesz na zabkowanie? Sa fajne zele chlodzace na dziasla, plus czopki VIBURCOL a na goraczke syropek Panadol:) Powinno byc oki;) Wrocilam od gina,sie nasmialam znow:) 7 listopada na 16:30 na zabieg,chyba ze @@@@ nie dostane:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na zabkowanie ogólnie mało jej coś daje... jak baardzo marudzi i widze ze sie meczy to mam CALGEL... viborcl mam ale jeszcze ani razu nie dostala... na uspokojenie mam .... DZIADKA :D :D :D joasia - obejzalam zdjęcia jaki Twój Pysiaczek już duży.. :D :D ladybird - Julka też juz kawał kobitki :D :D listkaa - Maja też urosła, jka widaćpo żyrafie ;) anianiaa Michaś poważny kawaler :D :D kasik co tam u was ????? słuchajcie a co tam u JustynyM ???? bo nie widzialam jej w ostatnich dniach, co zdazylam doczytac... doths to widze ze spotkanie za wiele nie pomoglo Ci w podjęciu decyzji??? czy się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia - co do 3dniowki i temp. to Olka dostawala paracetamol, ale NIE KUPUJCIE GO !!!!!!!!!!!!!!!!! bo mozna go dawac tylko dwa razy dziennie... !!!!!!!!! są lepsze środki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdar__paracetamol w czopkach mam,jest super, a na goraczke syrop PANADOL. A czopki VIBRUCOL sa boskie, daj jej, to nie szkodzi,po co ma cierpiec???? Ano duzy,rosnie w oczach:):):) Ps.twoj podpis...mnie powala na kolana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ja mam syrop... ale babeczka w aptece mi lepsze cos polecala nie pamietam teraz... a wiburcol an ząbki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda tak.nawet na ulotce masz napisane ze na zeby,goraczke, dolegliwosci po szczepieniach etc:) Ps.podaj nazwe tego co ci w aptece polecila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry❤️ Wstalismy o 8:00:) A ja juz na prochach,mam taka migrene ze szok, na oczy nie widze nic poza gwiazdami, same mroczki mam:/ teraz ledwo co widze co pisze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Też miewam migreny. I mam dzień wyjęty w życiorysu. Jak nie bylam w ciazy to zawsze brałam ketonal a teraz to się staram nie brać nieczego ale jak już nie wytrzymuje to biorę apap to mi lekarz pozwolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa, no masakra, a w ciazy mozesz paracetamol, lepszy jak od Apapu a spokojnie mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia właśnie nie paniętam... :( 😠 ale jak bede to sie dowiem.. wiem... ze tam pisze ze na zabkowanie i etc... ale ja jakos staram sie nie dawac jej dużo leków i tak bidzinka bierze to paskudztwo swoje 3x dziennie.. a jak ktos brał albo bierze leki na serce wie jakie to paskudztwo gorzkie i wstrętne... czasem mi jej szkoda... ale zobacze wieczorem jak bedzie sie meczyc to jej dam... tylko właśnie ona nie ryczy.... tylko wpycha piąchę prawie po nadgarstek do buzi.. :D :D co ja miałam... aaaaaaaaaaaaa mam kłopot bo zrobiła jej się taka jakby odparzona kreseczka wzdłuż \"rowku\" dupci tak do końca pieluszki, czym to można zybko wyleczyć bo jak się zasika to ją boli... :( i wtedy to jest ryyyk :O posmarowałam jej na razie tribioticiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_______moj W tez tak mia, probowalam wszystkiego na odparzenia, nic nie dzialalo...MAMA polecila mi stary sposob:LINOMAG doslownie 2 dni i...dupcia byla zdrowa!!!!teraz mam na wyposazeniu;) co do lekow i dzieci: uwazam tak:mnie moze bolec i moge jeczec ale...dzieciaka katowac nie bede,nie bedzie cierpiec,jak sa srodki specjalnie dla dzieci ktore maja pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps co do tego syropu na zeby to dowiedz sie nazwe i daj znac:jak Ci pomogl to i ja sproboje jak W bedzie zabkowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia. ja ten syropek na goraczke chciałam... do doupiny ma LINOMAG też mi pani w aptece polecila.. :D wogole mam taka pania w aptece ze jak pojde to pol godziny nie wychodze :D i zatytuowała Olke swoją ulubioną klientką... :D :D :D aaaaaaaa syrop to chyba NUROFEN... przypomniało mi się... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda r.---->Linomag rzeczywiscie najlepszy :) stary sposób i dobry :) I nich szybko minie to odparzenie (jakby mało maleńka miała ze zdrowiem). Buziaczki dla Oli ❤️❤️❤️❤️❤️ Nurofen moja kolezanka podawała swojej córuni na ząbkowanie i była bardzo zadowolona, bo niunia się nie męczyła Joannaz, Aniaania, KAsik, Wica, doth_s, malolepsza, PaniMisiowa, listkaa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Dziewczynki co do pupki to ja mogę polecić BOBO GAL - kosztuje jakies 5 zł, to też jest stary sposób i jak dla mnie rewelacja!!! Wszelkie sudocremy, tormentiol, nivea na odparzenia to była porażka a bobo gal od razu pomógł. Schizuję się, bo Michaś mi psika:( niby nie ma kataru i wczoraj to było jakies 6 psiknięć w ciągu dnia, dziś były już dwa...mam juś dość tej choroby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania kichanie jest normalne nie przejmuj się... jak mu nie bulkocze w nosku to jest spoko :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---> to mozę być już po prostu oczyszczanie noska...zdrowy człowiek też kicha...dlatego Michaś Ci psika ;) I nigdy więcej choróbska :) Zdrówka dla MIsia ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania mi pediatra tłumaczyła tak ze dziecko nie moze sie wysmarkać to kicha... bo musi sobie oczyscic nosek... ale jak masz jakieś wątpliwości to weź fride i sprobuj odciąnąc katarek, jak nic nie ma to spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joannyz
Joannoz! nie wprowadzaj ludzi w błąd, że paracetamol jest lepszy od Apapu, bo to jest... to samo!!!!!! Apap, Panadol, Codipar i Paracetemaol - jest to jeden lek, tylko występuje pod różnymi nazwami handlowymi w zależności od producenta! Tak samo jest z Ibubromem, Ibuprofenem, Nurofenem - składnikiem jest ibuprofenum Tak więc z lekami tak to już jest: substancja czynna leku jedna - a nazw kilka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny! Nic Mu nie bulgocze na szczęście...a fridą męczyć Go nie będę, bo strasznie nie lubi, a poza tym naprawdę nie widać by coś Mu w tym nosie przeszkadzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do joannyz_________he he he,to czemu APAP nie dziala, a wezme PARACETAMOL albo PANADOL i przechodzi od razu? Magia ????? :classic_cool: U nas nowy problem: W ma plesniawki,wrrrrr,jak nie urok to sraczka....Jezyczek i dolna warga cale biale,wlasnie wrocilam z apteki.Przed wyjscie zrobilam mu Aphtinem,czyste bylo, teraz wrocilam i znow biale:/ Pani od razu polecila mi syrop NUROFEN(p bolowy,goraczkowy,etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniuno dokladnie, chyba nigdy....juz nie odetchne:/ Wlasnie listonosz przyniosl walizke reklamowa z BEBILON2(daje1) w srodku w trardej oprawie Poradnik Dla Rodzicow(fajne), sliniak i probka mleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też swego czasu dostałam:) i świetny jest ten śliniak - nie dość, że na rzep, to z foilą, ja w sklepie nie mogę takich znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×