Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Dziękuje ślicznie szanowna Pani Joanno..lece dop banku po kredycik:):):) No właśnie z tymi cyklami to cholera wie,tamten był 32 dniowy, a ten zobaczymy..Bede próbowac:):) Praktyka czyni mistrza A juz dobrze sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez podczas @ to chodze po ścianach..ostatnio swietnie mi działał ketonal..wiem ze silny.ale jak pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli poprzedni byl 32 dniowy to mysle ze 1 test owu mozesz zrobic na czuja ok.16- 18 dnia cyklu:P Ale kurde jeden cykl to troche malo zeby takie liczby wymyslac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik wiesz ze na mnie ketonal nie dziala? Ani zwykly ani forte, ja juz chyba wszystko bralam......Jedyna rzecz jaka na mnie dziala i jeszcze nigdy mnie nie zawidla to stara PYRALGINA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko bez tabsów to własnie był tamten i ten co trwa:):) Wiecej bez anty nie było:) O i własnie w tym cały problem Ale juz sie biore i od nastepnego cyklu mierze temp i pisze wszystko to mi sie powyjaśnia:) Taka mam przynajmniej nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana moja:) jeszcze nie kupuj:) jeszcze schiza sie nie zaczela tak na moje ur sie zacznie no chyba ze @ bedzie laskawa...wspolczucia tego bolu..moze faktycznie nie faszeruj sie przeciwbolowymi a postaraj sie cos na rozkurczenie..choc na taki bol to ketonal tylko dziala, ktorego ja nie moge brac bo za silny i fisiuje:) jeszcze 15 min w pracy..bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, chcialabym zeby ketonal na mnie dzialal:(:(:( Rano wzielam, narazie jest oki, zobaczymy jutro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło boze, ketonal nie działa?! kurde to jest naprawde silny lek..ale moze go nie metabolizujesz albo sie u Ciebie nie wchłania..różnie bywa Jedno co było dobre jak brałam tabsy to to ze @ to były góra 3 dni i zero bólu..a teraz to myslałam ze umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo, jak zarłam anty to nawet nie odczuwalam ze mam okres, poza zmienianiem podpasek :X :D:D:D:D:D A teraz umieram, kongo, gdyby nie PYRALGINA to pewnie bym dzwonila po Pogotowie zeby mi przyjechali z jakims zastrzykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na serio;to jak mnie karetka wiozła do szpitala jak zwichnelam kolano to dr.moze cos na rozluźnienie? Ja nato: za pavulon dziekuje dr.: niestety nie mamy,no zabrali go nam z karetek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, mam takie bolesci ze wsio ryba, byleby pomoglo:D:D:D:D:D:D:D Ps. to prawda ze czlowiek w okropnych bolach zgodzi sie na wszystko:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurza twarz..znow sie powtarzam..ketonal..tak... wiecie co, powiem wam jedna historyjke, z tymi lekami to trzeba uwazac serio..mam tu kumpelke, ukrainka, jej mama wyslala jej leki, bo dziewczyna straszna rzecz przezywala i pewnego razu ja tez bylam w depresji..dala mi maniunia fioleczke kilka tabl na krzyz i mowi tylko z tym uwazaj wez pol lub jedna i to max bo to b mocne, moj mezulek tez czasem przez stres zlapany, raz wzial tableteczke, po jakis 2h pojechalismy na zakupy..nie dojechalismy bo mielismy zderzenie z autobusem..wielkim..a on mial to w d...psku gleboko, zero nerwow, stresu nic! a ja malo z siebie nie wylazlam i jeszcze tak darlam sie na tego czarnego kierowce ze uuu.. no to ostroznie! buziaki, zmykam do chaty za raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie tableteczki by mi sie przydały jak juz mi w pracy nerwy puszczaja..:) oj przydałyby sie przydały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26____________> to wypisz sobie recepte na Tramal i jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no jak juz ,,zmyknęłaś\" to mi napisz juz z domku ..a i uwazajcie na autobusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys go wzięłam bo mnie głowa bolała a nie było nic innego w domu a do sklepu sie isc nie chciało..jezu myslałam ze umre:kręciło mi sie,mdliło, fuj taka głupia juz nie bede wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26___________> ja sie tak czulam w pierwszych 2 tyg stosowania Bromku.......Tyle ze wymiotowalam jeszcze, itepe., jazda nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zwana jazda bez trzymanki:( Kobiety to sa jednak ze stali..wszystko przetrzymaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No święte słowa, wszystko byle do celu.......... A faceta glowa boli i zdycha, trzeba na paluszkach latac bo go boli, buhahahahaha:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez to mam...katarek i umieramy trzy dni a nie daj Boze ze sie śmieje toi juz obraza majestatu:):) Śmieszni są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooo sie obraza, fochy wali, piesci sie z tymi gripexami, wic C i wapnem, bleeeeeeeeeeee :D:D:D:D:D Ech, faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak rozglądam się wkoło to pełno kobiet w ciąży chyba jakiś wyż demograficzny będzie....wśród moich znajomych jest 5 w ciąży !!!!!!!!!!! i 2 dalsze znajome!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca1_____> BECIKOWE? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A tak na serio: gdzie nie spojrze same ciężarówki, to przewrazliwienie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papatki,ide cos zrobic w domku bo nic innego jak kafeteria po pracy nie było jeszcze godne:):) buziolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×