Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Ojej dopiero Was przeczytałam tyle tego było :) widziałam że pisałyście o testach owulacyjnych. Ja teraz jestem w trakcie @ i też o nich pomyślałam. I też mam chęć spróbować. Dobrej nocki babeczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ja dop do kompa sie na minutke dostalam.. kasik, ja sprzedaje armature lazienkowa...okropnie to nudne...no ale lepsze od pracy w kuchni od ktorej zaczynalam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nikogo nie ma to tez spadam... dobrej nocki dziewczeta, samych kolorowych... napisze jutro z roboty jak dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Dzień dobry, Przyszłe Cieżarówki. Byłam wczoraj z mężem u gina... Stos badań do zrobienia (dla meża oczywiście tylko jedno). Nastraszyła mnie troche, nie powiem. Ale przede wszystkim powiedziała meżowi, że przy współżyciu raz na trzy tygodnie to jak sie zdarzy ciąża, to bedzie to mozna nazwać cudem... Mam nadzieję, ze sie uda... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz 3 sukcesy moja droga na dzien dobry:):):):) 1) Maz poszedl z Toba do lekarza ( u mnie to abstrakcja) 2) Uslyszal od gina co jest i nie bedzie gadal ze go czarujesz:) 3) pojdzie na badania plemniorow ( u mnie to abstrakcja nr.2) Powodzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
Dzień dobry 🌼 witam w tak słonecznym, pięknym dniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
wczoraj powinnam zacząć kolejne opakowanie tabsów - nie zaczęłam, czyli pierwszy krok w kierunku dzieciątka zrobiony :)teraz miesiąc w gumkach :( a co do chmurek, przesyłam słoneczne pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zrobiony, kazda tak zaczyna:):):):) Zycze powodzenia w staraniach, II krech i szybkiej fasoliny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
dzięki:) ciekawe czy damy radę w tych gumkach biorąc pod uwagę, że od jutra zaczynamy urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjj, dasz rade, sie tez meczylam:D:D:D:D:D:D Takie uroki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
Właśnie zaczęłam czytać topik od początku, duuużo tego, dziewczyny ale jesteście przygotowane!!!!!! Tylko pogratulować! Teraz wydaje mi się, że jestem kompletnie zielona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
na razie czytam, czytam i jestem optymistycznie nastawiona.... czytałam jak dziewczyny mowią, że studia to był najlepszy czas na dziecko, to się dobrze składa, ja właśnie zaczynam sum, pracę mam stałą- nie żadna rewelacja, ale w tej chwili perspektyw nie ma.....kurczę boję się jak to będzie....Wy wszystkie jesteście takie pewne, a ja ....sama nie wiem czy to już odpowiedni czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie czaruj, najwazniejsze ze masz w ogole prace w dzis czasach:P:P:P:P:P Sie ulozy, uszy do gory:) Bedzie dobrze:) Ps. ja jestem pewna od kad dowiedzialam sie......jakie mam \"problemy ginekologiczne\" ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
Będzie dobrze!! jeszcze trochę i topik zamieni się w "szalone ciężarówki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dluzszej nieobecnosci, wrocilam do domku, ale jeszcze mam urlop. Niezle sie rozpisalyscie, czytalam i czytalam :). Doth_s fajnie, ze udalo ci sie zaciagnac faceta do lekarza, rób te badania i dawaj znac co tam ci wychodzi. Justynka jak tam, maz sie ugial czy nie, rozmawiacie o dzidzi? Szczerze mówiac ja mam troszke inaczej, moj partner chodzi na badania, mnie tez wspiera i oboje chcemy miec dzidziusia. No ake nie udaje sie niestety. U mnie duzo slonca, wiec przesylam troszeczke do was z ogromnymi buziaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!!!!! ale mi sie dzisiaj fajnie snilo o dzidzi, tylko ten dziadowski budzik musial zatarabanic w niewlasciwym momencie wlasnie w snie mialam powiedziec jak sie nazywa moje pierwsze narodzone. A teraz siedze i rozpaczam dlaczego to byl tylko sen................ pozdrawiam i ide sie wyryczec😭, moze mi ulzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica________________> Buzi❤️👄 No w koncu wrocilas:P:P Czytaj, czytaj masz co;) koniczynka___________> Masz dozywotni zakaz ryczenia z takiego powodu {zlosc} bedzie dobrze, zobaczysz, kwestia czasu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak, nie mozna ryczec- przeciez to byl sen proroczy :) Ja wlasnie jestem na najgorszym etapie- oczekuje na @, powinna byc albo nie za tydzien, zobaczymy. Jak ja nie znosze czekac. Ja zaraz lece do szpitala- ciocia mi sie zalatwila, musze zobaczyc co tam u niej. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
wica... u mnie to jest tak, że prolaktyna nie powinna wyjść za wysoka, bo mam okres regularnie... boję sie troche wyników, straszyła mnie stymulacja hormonami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s spokojnie, stymulowany cykl to jescze nie tragedia, naprawde, ja mam od jakiegos czasu i organizm na to reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien popoludnie dziewczyny:) wica gdzies ty sie podziewala? jestem nadal twardzielka...a gumek brak:( seksu oczywiscie w zwiazku z tym tez:( moja wredna @ planowo jutro ale objawow zadnych! ciazowych tez...jeszcze o dziwo schizy tez brak....ps niech zyje wiatropylnosc i matka glupich! gnije w robocie w o dziwo nie az tak tragicznym humorze jak zazwyczaj..dop 10:37 super! za 7h i 30 min bede wolna! (no minus przerwa ale nie wiem czy pojde:() no to tym optymistycznym akcentem zakoncze moj wpis! a, pozdrawiam was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna : a moze nie dostaniesz tej durnej @@@@@?:P:P:P:P Sikałabym ze śmiechu:D:D:D:D:D::D:D trzym sie w tej robocie, ja sie pakuje i leedwie zyje, za 1,5 tyg zmieniamy mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez no, glupie zarty! o cholipa, ja bym latala po scianach a moj by dostal sraczki z miejsca!!!:) nie no, zejdzmy na ziemie... joannaz sciagaj te rozowe okulary:) nie ma szans..a szkoda:) jacie ja nie wiem co ja bym zrobila..zemdlala przy tym tescie czy czyms tam.. nieeeeeeee, koniec marzen... wspolczuje przeprowadzki, mam juz 3 za soba w ciagu 2,5 roku...tragedia!!!!! nie nawidze tego..okropnosc..zawsze mnie skreca..szczegolnie na koniec jak takie duperele zostaja i nie ma ich jak konkretnie spakowac, i ten balagan..bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki!!! 🌻 no nie wiem... wystarczy Was na chwilę spuścić z oka i znów masa czytania-strach pomyśleć co będzie jak mi się urlop skonczy i bede miala jeszcze mniej czasu na czytanie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM; e tam, pitolisz, nie ma rzeczy niemozliwych- wsio sie moze zdarzyc:P:P:P:P Np. ja w poprzednim cyklu myslalam ze....owu mam 16 dnia a..........mialam 25 :P:P:P:P:P:P Rownie dobrze mogla byc np. 8 dnia bo i tak bywa:P:P:P:P:P Tez mam uraz, nienawidze, na studiach 2 razy do roku sie przeprowadzalam, mam uraz do konca zycia:P DorotkaM: ano🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka ja wlasnie wrócilam z Pragi, szkoda ze ten urlop tak krótko trwal. Kochana jak sie okaze, ze jestes w ciazy to chyba z dziewczynami /bo ty nie bedziesz mogla/ spotkamy sie i upijemy :) zycze ci tego, no i nam :) Joannaz a gdzie sie przeprowadzasz, domek, mieszkanko. Ja caly czas mam remont, wlasnie musze skoczyc do sklepu kupic pralke. Znacie jakies wąskie pralki, chodzi mi o takie poniżej 40 cm szerokosci, szukalam w necie, ale chyba takich wogóle nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×