Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość aniaania
doth! może ogarnął Go strach???a może ma jakieś inne problemy? próbowaliście rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania nawet o tym jakoś nie pomyślałam że może być ciąża mnoga. Dopiero potem gin mnie uświadomił że czasami to się zdarza. Ale myślę że i tak bym się nie bała. Doth A może on się boi poprostu tej ciąży, tego dzieciątka, odpowiedzialności... Nie wiem to trudna sytuacja..... Naprawdę nie wiem poprostu jak można ten problem rozwiązać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze trochę i nie wyrobię z czytaniem za WAmi :D :D :D ale to dobrze...ale kto by pomyślał że ponad 1000 wpisów tak szybko wskoczy- a tu już prawie 1100 :D :D :D S U P E R ! ! ! ! dziewczynki a z facetami to jest tak że generalnie KAZDY jeden boi się odpowiedzialności i tego wszystkiego co z tym związane... ale ŻADEN się nie przyzna do tego!!! Męska duma!!! aniaania, OLI80, doth_s----> chyba się z WAmi wcześniej nie przywiatałam, więc WITAM BARDZO GORĄCO TERAZ!!!!! Zresztą każdą z WAs wiatm!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
DorotkaM - dzień dobry imienniczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
witam Dorotko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. doth_s poczytaj moje wpisy..jestem w gorszej sytuacji...duuuuzo.. zdycham.. dorotka m wspolczuje ja tez zdycham.. ps dalej zero seksu...nie ma gumek nie ma seksu...ale to boli..no ale musze byc silna moze cos do niego przemowi..choc watpie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdycham, zdycham moj wpis nie ma ladu ani skladu...zwalam to na chorobe..nie chca mi dac wolnego a ja ledwo zyje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki Witam nowa forumowiczke Anie🌻 Ania ja odstawiłam 2 miesiace temu anty a brałam 6 lat...Pierwszy miesiac-gumki a teraz juz staramy sie o dzidziusia:) Moja gin powiedziała ze trzeba odczekac 2 miesiace ale jak bedzie miesiac to juz ok.Bardziej z tym odczekaniem chodzi o normalna miesiaczke by potem móc ustalić termin ..porodu:) Mam nadzieje ze nie zagmatwałam:) Buziaki a ja w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM- pitolicie-Hipolicie:):):):) Za te czarnowidztwo oberwiesz w koncu, zobaczysz:P:P:P:P Dajze temu chlopu troche czasu-zobaczysz ze bedzie OK- 1 objaw juz byl: kolacja o ktorej pisalas, zreszta tez sie zarzekalas ze cos gorszego:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
kasik26 🌼 my też planujemy miesiąc w gumkach, a potem rozpoczynamy starania, życzę powodzenia, pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz kobitko, dobry duszku, skad w tobie tyle optymizmu? ale fajnie bo sie z nami nim dzielisz..ale ja mu dalam spokoj:) + mala nauczke...no nie na wieki bo sama sie wsiekne..:):) kurcze pieczone gdzie moja @ i jej objawy...ja nie chce sie znow schizowac i wydawac bez sensu kasy (tu test to ok 60 zl, a rodzinka ma mnie juz dosc jak tylko o nich wspominam:) ) kupie kilka we wrzesniu w pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i po pracy:) Pomocy!!! Przyszły mi te testy owulacyjne i sa bez instrukcji..no a ja nieststy nie wiem co i jak i kiedy? Joasia moze Ty mi pomozesz,co? No cholera przysłali bez instrukcji..ja im dam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, kolezanki po tabsach..ja odstawilam ok rok temu po 6 latach brania:) pierwsze cykle mialam tak porypane ze szok, ten najpierwszy z 60 dni, pozniej 42, 30, w koncu dlugo 31 a teraz od ok 3 miechow znow jakis meksyk tzn 30-36 ble... tyle ok ze gin powiedzial zem tam zdrowa jak ryba..po badaniu takim ogolnym tylko ze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna no ja Cie tez juz prosze nie złosc sie na tego faceta ..bo pewnie on i tak nie wie o co:):):) Oni juz tacy sa ..delikatnie mówiac mało domyślni:):):) Bedzie dobrze zobaczysz..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie wcale nie zloszcze:) tylko seksu brak:) jestem milunia, nie kwile o dzidziusia, robie mu dobre papku itd....a wieczorkiem jak cos bardzo delikatnie i grzeczniunio mowie kochanie no kup te gumki bo bez nich nici..a ja nie chce cie wkrecac...i on nie wyraza ogromnej zlosci...tylko minki strzela bo kuma o co biega i jakiej biedy sobie narobil...ja mam plan tak tylko do soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze do soboty a wg ostatniej daty @ powinna byc a pierwsze dwa dni zdycham..plus jestem mocno przeziebiona..wiec nieciekawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam o tych testach na allegro i juz wiem co i jak:) Justyna..a moze kup sama te gumki:):) Faceci ich nie lubia a wtedy to juz jego decyzja ze bez gumek:):):) No moj facet przynajmniej nie lubi..i ja tez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ich nie cierpie on jeszcze bardziej...nigdy nie uzywalismy..., wiec jest problem. ja ich nie kupuje! to nie moj glupi tekst z tym wkeracaniem.. to serio boli gdy twoj ukochany maz rzuca ci haslo \'\'chcesz mnie wkrecic\'\' ajjjj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam wypowiedzi lasek na forum o testach...nie duzo ale byla panna ktora raz zrobila (podobno 5 w op ) i zloty strzal:) szczesciara.. mam nadzieje ze mowimy o tych samych? t.owulacyjnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak..zakrecona..przyslali bez instrukcji..poszukaj na forum jak asika nie ma..tam cos bylo napisane ze robisz od 11dc i jak test bedzie pozytywny to macie dzialac w ciagu doby..nie wiem dokladnie niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz cos tam wyczytałam a jak asik sie pojawi to moze mi jeszcze rozjasni w główce Wiem ze Ci przykro z tym wkrecaniem ale sama przeciez wiesz ze oni najpierw plotą a potem myślą..no nie raz nawet nie myślą:) Moze tak palnął i nie wie sam jak z tego wybrnąć..No jak można męża wkręcić w dziecko.? Raczej to sie panien tyczy co tak szukaja mężą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM: mnie juz innego nie zostalo poza optymizmem:P:P:P:P A co do Twej nauczki- popieram w 100%, ja jeszcze bym mu gumy kupila rozne, zeby sobie wybral, buhahahaha kasik26______ co chcesz wiedziec?:P Wiecie co ja dzis zrobilam? Myslalam ze umre z bolu- rano dostalam @@ az ryczalam, mialam wrazenie ze mnie ktos rozrywa od srodka i przypalam goracym zelazem....Czolgalam sie i poszlam do apteki, nażarłam sie Pyralginy ( a z Bromkiem nie mozna!!!!!!!!!!!) i kolanami wracalam ale..............przeszlo....Gin mi zakazal absolutnie niczego nie brac, ale ja nie moglam wytrzymac:( Od razu mialam helikopter w glowie, zawroty itepe---caly dzien spac mi sie chce i przymulona chodze ale...nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik uff jestes:) pyt.1. kiedy mam zacząc testowac, od którego dnia cyklu? pyt.2 co jak 2 kreseczki a co jak 1 pyt.3.cos tam wyczytałam ze te testy działaja tez tak jak ciazowe,bo LH ma powinowactwo do hcg,wiesz cos o tym? pyt.4 uda mi sie ???? Fakture za pomoc prosze wysłac na adres domowy:):):):) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to Ty zaczniesz sie słuchac tego gina w koncu czy nie? no ..ja tam lekarzy nie słucham..ale chociaz Ty bys mogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik uff jestes-haj[serce} pyt.1. kiedy mam zacząc testowac, od którego dnia cyklu? ODP: a ilu dniowe masz cykle? owu jest 14 dni przed spodziewanym okresem, zawsze pyt.2 co jak 2 kreseczki a co jak 1 ODP.testy owu zawsze robimy popoludniu( nie rano jak testy ciazowe!!) Jak wyjdzie 1 kreska--owu brak, jak wyjda 2 krechy ale a) jedna gruba a druga jasna--zbliza sie owu, powtorz test na 2 dzien, ale nie z 1 porannego moczu, np w poludnie b) jak 2 grube: owu w trakcie--czas staranek:P pyt.3.cos tam wyczytałam ze te testy działaja tez tak jak ciazowe,bo LH ma powinowactwo do hcg,wiesz cos o tym? ODP.racja, testy OWU moga wykryc ciaze bo maja podobne dzialanie ale.....nie koniecznie, nie zawsze i wynik wcale nie musi byc prawdziwy, jak to w testach:P pyt.4 uda mi sie ???? ODP>Jak masz hormony w porzadku i plemniory mezulka to nie ma sily zeby sie nie udalo:):):)🌼 ❤️ 👄 Fakture za pomoc prosze wysłac na adres domowy Dzieki ODP>Bierz kredyta na zaplate za porade:D:D:D:D Powodzenia i trzymam kciuki za II tłuste krechy po terminie @@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×