Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

uuuuuuuu kochana to ty masz bardzo odpowiedzialna robote! biedne dzieciaczki, ja bym nie mogla..tak mi sie zdaje...takie maniunie i tak cierpia...bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dlatego kocham je wsie jak swoje:):):):) I za Chiny nie zmienie pracy, chocby mi dawali 10 razy wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo nie bedzie cie stac na wyplate mi naleznosci :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wczesnej ciazy sa tez inne objawy..ja bym pewnie miala jakies obrzydzenie do kawy czy czegos a nie mam:) i pewnie bym spala po 14h i bylabym slaba.. a czuje sie jak zrebak (zenski) i mam pelno energii, mimo ze jestem przeziebiona:) nie dam sie wrobic w schizki...o nie jeszcze daje sobie pozyc z kilka dni..choc do moich ur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto Ci taki kit wcisnal babo?????????????:P:P Objawow jest duzo, ale to nie znaczy ze musisz miec je wsie:p Moze nie miec wcale i miec normalnie okres- mama moja pod koniec 3 mca sie dowiedziala ze jest w ciazy- majac normalnie okres i zero objawow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze jaka pewna siebie:) znow cos czarujesz? nie, nie tym razem dobra wrozko...jak bedzie jakakolwiek szansa (sexik na maxa) to dam znac..a narazie mam nieplodne i czekam na@ no i tyle! 🌼 wica a ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty??? serio? ale jazda..slyszalam o okresie w trakcie ale tak ze 3 miesiace..i jak to ? tak regularnie, co miesiac? nie.. ja mialam ostatnio@ bezciazowa na 100% badali mnie w szpitalu..takze wykluczone:) chyba od nastepnej @ czyli tej na ktora czekam ogranicze spozycie alko do minimum-minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladnie to tak wyzywac sie na mlodszych! (chyba mlodszych) wez bo ci wpiore...za jakis czas bede wyla z bolu a ta se zarty stroi, ladnie..cholera to topik dziecko tak! a nie dziecko wkrece! ocho polubilam to wkrece...zart:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srutu-tutu majty z drutu..jeszcze 30min! dzieki ze jestes czas mi uplynal szybciej i lada moment spadam, jeszcze tylko jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mi cos jest niedobrze, ale tak mi sie bardziej odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocho...no ladnie, joannaz-wroz! ja zycze 2tlusciochow.......aha, aha, aha... praga..hm..no to fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin czego?? myśle, ze jak przyjdzie moj facet i zjemy obiado- kolacje to jazdy z brzuchem ustapia i termin sie wydluzy w czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, no to sie obsmialam :), a juz myslalam ze mi wrozysz :) Termin okresu za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca: obłóż lodem jak masz w lodówce:) wica________________> to ja nic nie chce mowic ani krakac, czekam z Toba na @@@@@@@@@@@@@222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak serio to glodna jestem jak cholera i chyba nie wytrzymam na faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×