Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Ejmi ja tak jak inne forumowiczki mam wyrobione zdanie o joanniez. Super babka i byle takich fajowych wiecej na forum!!! A wogole to czemu nam zasmiecasz watek? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaśmiecałabym wam wątku bez powodu, nie pozwole się wyzywać, na chamstwo powinno się reagować chamstwem ale w przeciwieństwie do tej pani mam kulture. Teraz pewnie ona zaśmieci wam wątek wypisując swoje bluzgi na mnie. To wszystko w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi napisała: ,,na chamstwo powinno się reagować chamstwem ale w przeciwieństwie do tej pani mam kulture.\" a post wyżej:,,Joannaz - straszny z ciebie cham i teraz nie dziwie się że inne forumowiczki mają wyrobione zdanie na twoj temat. Nie bede sie zniżała do twojego poziomu..\" Fakt Ejmi-masz kulture!! Tylko gdzie? Bez komentarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki co tam u was? Chyba tylko ja siedze na tym forum;) Jutro ide do innego gina,ten moj cos mi sie nie podobał:( Zobaczymy jak ten jutrzejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze tak...
tylko ty siedzisz na tym forum i sie wpierdalasz pomiedzy wodke a przekąske, co cie obchodzi sprawa ejmi i tej drugiej? chamstwem jest to ze ejmi zwrocila uwage lasce ktora ja zbesztala? chamstwem byloby to gdyby oddala jej tym samym. skoro zwracasz komus uwage ze temat ta topiku zasmieca to po co to sama robisz? alez wy jestescie wszystkie takie świete i mądre, glupie pizdzielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najłatwiej to pisac na pomarańczowo..a jakbys nie zauwazyła to pisze na tym watku od dawna...no ale to by wymagało czytania..a ty nie masz na to czasu zapewne..nie pisałam do ciebie wiec nie odpisuj-proste czy moze dla Ciebie zbyt skomplikowane? A joanna to moja kolezanka wiec sie nie wpieprzam...A zreszta to nie ma jak kogos oceniac po jednej wypowiedzi? I rozumiem ze twoje ostatnie zdanie to autoopinia?! szkoda mi takich jak ty..tyle w tobie zawisci i zalu.Maz cie zdradza czy nie masz orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No szok...
ja tez stane w obronie joanny: to bardzo fajna i madra kobieta, oby wiecej takich na forum a....polowy problemow byloby mniej. Skoro cie "zbeszlata" to juz musiala miec powod: a besztacie wy: pokazujecie w tej chwili poziom swej zerowej kultury: czyli oczywiście ze tak... oraz Ejmi Jestescie jedynymi osobami ktore wyzywaja, ublizaja a zwlaszcza: oczywiście ze tak... od razu widac podworkowe wychowanie i totalny brak kultury. Powiedzieliscie co chcielicie, po co to rozciagac na inny watek? Mam nadzieje ze da wam to do myslenia i troche sie nad soba zastanowicie: bo nie taka rola forum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze tak...
No szok - gdybys sama byla w porzadku to bys starala sie dowiedziec o co ta cala joannaz zbesztala ejmi, nie znasz tematu a siejesz swoje mądrości. i same robicie zamieszanie bo gdbyscie rzeczywiscie były takie inteligenne to zadna by tego nie skomentowała nie chcac zasmiecac wątku na topiku, a tutaj wrzucic wystarczy kamyczek do wody i juz robi sie wielka fala . Podwórkowe wychowanie- same zachowujecie sie jak stado kraczacych wron jedna zacznie to reszta za nią. A skoro tam bronicie tej swojej chamskiej kolezanki to znaczy ze jestescie takie same, laska ma nieokrzesany jezor, blucha i miesza z błotem ludzi, ale widac na tym topiku to normalne. Teraz pewnie jeszcze przez kilka dni bedziecie roztrząsac temat i podniecać się sytuacją. Dziwne że ejmi napisała że koniec tematu i sama sie nie odzywa ale wy za to macie o stokroc wiecej do powiedzenia za nią. I kaśka skoro piszesz że bez komentarza.. to po co w ogole sie wypowiadasz? Wróćcie do swojego watku w topiku i sprawa sie zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No szok...
oczywiscie ze tak... wlasnie, bez komentarza,nie odzywaj sie tu, to nie topik o temacie pyskowka: a oczekiwanie na dziecko, nie komentuj, nawet nie wiem jak sie odniesc do tego co napisalas (napisales) brak slow i juz nie ma tematu, niech kazdy idzie na interesujacy go watek. tak bedzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie kochane❤️ Powiem krotko: co do powyzszych wypowiedzi sie nie odnosze, bo i co powiedziec? kasik26______-cmok❤️ Masz racje, jak nie ufasz ginowi, poszukaj innego:) mam nadzieje ze wsio ok z Wami🌼 DorotkaM____hejjjj❤️ Ja bylam dzis na grzybach: mam..4 wiadra i zero czucia w rekach, kolanami szlam do samochodu:P A jutro jade na kajaki na caly dzien, a wieczorem na impreze wiejska KARTOFEL FEST :D:D:D:D:D:D:D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!!! Dziś zrobilam drugi test, znowu zobaczyliśmy dwie kreseczki, teraz jestem już właściwie pewna, przecież dwa testy nie mogły się mylić!!!!!!!!!!!!!W poniedziałek idziemy do lekarza, mam nadzieję, że już usłyszę serduszko naszego maluszka:) Całuski!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie juz lepiej czujemy a nawet wsysnelismy obiadek dzis..:) co ostatnio graniczyło z cudem :) Ja dostałam grzybki od tesciowej:) maz dzis przywiozł.I mam takie juz w słoiczkach i suszone.Oj dobrze mam z ta tesciowa:) A z tymi kajakami to super.Ja uwielbiam kajaki:) ja moze jutro pojde na basen z mezem-mamy niedalekotaki z ozonowana woda to nic nie złape napewno:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to super!!! a wiesz powiem ci ze gin mi mowił ze przy wczesnej ciazy lepiej tylko obic zwykłe usg tzn.bez Dopplera czyli bez słuchania serduszka.A to dlatego ze struktury sa jeszcze bardzo słabiutkie a odbijajace sie od serduszka fale przy Doplerze moga je uszkodzic..ale ta teorie słyszałam tylko od niego.Choc z medycznego punktu patrzac to jest w tym troche racji..No ale zobaczysz co powie gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam cos czuje ze jeszcze o tym wszystkie razem pogadamy:) zobaczysz Dorotka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś miałam grzybki na obiad, dostałam od rodziców:) mam nadzieję, że w niedzielę pojedziemy do lasu i sami troszkę nazbieramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara jest ważna- tylko łatwiej wierzyć i mieć pozytywne nastawienie osobom którzy patrzą z boku... jak nas coś dotyczy to już troszkę inaczej, prawda? ale cieszę się Waszym szczęściem... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, usialadlam na chwile morduje sie z tymi grzybami Musze dalej papiery robic do pracy, jak skoncze to chyba przez mc kompa nie dotkne!!!!!!!!! Zrobilam programy dla dzieci, teraz roklad materialu na pol roku, koszmar!!!!!!! A jeszcze jak skoncze grzyby musze chate wysprzatac,wrrrrrrrrrrrrr Ciezarowki: poglaszczcie brzusia ode mnie:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem!!! Joasiu- brzusio pogłaskany i najedzony, przed chwilą z dziką wręcz rozkoszą wciągnęłam dwa tosty:) teraz czeka mnie prasowanie, a potem jescze dwie parlki świeżego prania do powieszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: to super :) Moze telepatycznie sie zaraze:classic_cool: Ja zaraz spadam sprzatc chate, rano na kajaczki :) Buziole❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Wstałam tak wcześnie, gdyż moje Kochanie musiało iść do pracy, ja mam zamiar ogarnąć dom, a później udać się na ryneczek, potem obiadek u mamusi i kolacja u teściów, ogólnie dzień zajęty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,byłam u gina ..no anioł-facet! zrobił mi usg i dzidzia ma 2cm i 1 mm- slicznie urosła bo 3 tyg temu miała 6,7mm wiec nawet nie 1 cm. Za 3 tyg bede miec usg genetyczne a potem w 16 tyg usg 4D to takie trojwymiarowe:) A dzis widziałam jak dzidzia sobie skacze..:) No taka mała rozrabiara..:) No to na tyle dobrych wiesci... Jak bylismy w klinice to sie nam włamali do auta i ukradli radio..chyba chcieli auto ale była blokada na skrzyni biegów. No szlak by ich trafił...biały dzien,ruchliwa ulica,ochrona w klinice...a tu Ci wyłamuja zamek i kradna mje radio z mp3.do dupy z takimi ludzmi... Ale i tak dzidzia jest najwazniejsza...a o radiu staram sie nie myslec... Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze fatycznie nie fajnie. Spojrz na to z innej strony- dobrze, ze samochodu nie ukradli. Kasik duzy bobas juz :), powiedz w ktorym tygodniu ciazy jestes i na kiedy masz termin wyliczony? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik!!Ale urósł ten Twój bobas...ja w poniedziałek muszę się w końcu zdecydować na lekarza, trudno tak, gdy nie ma się kogo poradzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×