Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

jesio czytam i mam wytrzeszcz oczu co się doczytałam - skończyłam w połowie bo ciśnienie mi wzrosło :( Joanna coś się zmieniać zaczęło u mnie w staraniach.... chociaż sama tego nie rozumię to już męża niezatrzymuję - nie mam ochoty na myślenie o tym i czekanie bóg wie na co :( zernikj sobie i moze coś więcej będziesz wiedziała niż Ja http://www.fertilityfriend.com/home/15edaa Jeśli masz dostęp do forum28 tam też dużo się dowiesz o moim cyklu a moze nawet wiecej niż na FF KOBIETY POZDRAWIAM CIEPLUTKO..... buziaczki w noski :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka134
Czesc dziewczyny. To ja od tych co mówią że dziecko TAK ale jeszcze nie teraz. Musze za to pochwilić sie moim szcześciem. Moja przyjaciółka własnie jest w ciązy. Jej i jej męzowi udało się. Odstawili tabletki ( stosowali je 5 laT) i po 5 miesiącach po odstawieniu... jest jest JUNIOR :) Ciesze się. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 ____---wlasnie zerkam i...jesj dobrze:) Sluz plodny- zreszta masz na zialono, tylko teraz 2 dni temp w dol, potem skok w gore i.....owu :):):):) Trzymam kciuki❤️ kasik26_______ale pech👄 DLatego ja zawsze zabieram radio do bagaznika jak wysiadam, nawet do durnego sklepu ewka134 _____gratulacje przyiaciolce🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzorowa
Hejka dziewczyny, wlasnie zaczelam czytac wasze rozmowy od powstania tego tematu. Teraz troche o mnie, mam 23 lata od 3 jestem mezatka i ok. roku czasu staram sie z mezem o dziecko, bralam kilka rodzajów proszkow - anty, od ok. roku nie biore... lekarz ginekeolog u ktorego sie lecze przez pol roku faszerowal mnie roznymi prochami w stylu "luteina" i takie tam, zaznaczam ze ani przed przepisaiem tabletek anty ani ptrzed luteina nie robil mi badan. Na fotel posadzil mnie po ok roku wizyt, na moja prosbe, bo "zalapalam" stan zapalny. na moja prosbe o USG odparl ze przecież pół roku temu robil i na pewno nic sie przez ten czas nie zmienilo. czare goryczy przelala jego odpowiedz na moje pytanie czy po pol roku staran uda mi sie w koncy zajsc w ciaze, odparl ze " no.... mozmy sie jeszcze pol roku postarac, ale na pani miejscu bym poszedl do poradni in vitro" Sorry ale dla mnie lekarz który mowi cos takiego 23 letniej kobiecie, bez przeprowadzenia badan ZADNYCH nie jest lekarzem. Mam nadzieje że was nie zanudzilam po raz piwrwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj milo u Nas❤️🌼 Ale mialas czytania :D:D:D:D Sprawa numer 1: zmien gina!!!!!!!!!!!! I tak najszybciej, zanim Ci jakas krzywde zrobi;) Musisz podstawowe badania hormonow: LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny... Joanna..ja nigdy nie zabierałam...to mi zabrali..radyjko:( Wica..to juz 9 tydzien a termin mam na 30 kwietnia-w moje imieniny:) Taka mała ze mnie egoistka i sobie prezent szykuje na imieninki:) Trzymajcie sie Dziewuszki:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26______ no wlasnie, dlaetgo ja abieram i choeam, zeby uniknac takich incydentow:/ Buziaki, poglaszcz brzuszek:):):)❤️ ZMykam, dobranoc, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ To chyba z kaska sie umowilyscie: jedna 30 kwiet, druga 1 maja :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D Milego dnia, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzorowa
witam wszyscy mi mowia, ze powinnam zmieinc lekarza, tylko mnie w depresje wpedza. Wprowadzialam sobie zakaz robienia testów. A teraz jestem w fazie oczekiwania na @, piersi to mi chyba nastepnym razem odpadna z ciezaru.... A najlepsze jest to ze z moim okresem to nigdy nic nie wiadomo mam tak "zróżnicowane " cykle. od 14 do chyba 50 dni... Dzidziusia chyba chcielismy z mezem od zawsze ( tzn. po maturze :) ) ale jeszcze przez jakis czas bralam anty, puzniej od proszków przestało mi sie chciec, prawie rozwalilam małżeństwo, a teraz jestesmy w fazie oczekiwania i przygotowania ma badania. juz zaczela sie rodzina dopytywac, nie zawsze grzecznie.... mam nadzieje ze bedziecie trzymac za mnmie kciuki i dolacze do grona szczesliwych..... i życze sobie i wam zeby nasze rozmowy niedlugo dytyczyly brudnych pieluszek i nadetych brzuszków naszych maleństw...... :) :D :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzorowa--->witaj! Kasik26---> to rzeczywiście nie fart! 😡 ale dobrze że samochodu Wam nie zwinęli... ale nie denerwuj się! Pal licho radio, Grunt że dzidzia rośnie i ma się dobrze ( i ty też ) :D :D :D 🌻 Wica, Aniaania----> Wy również dbajcie o siebie!!! Joannaz, gosiaczekk, zielona koniczynko ( ??? ), oczekująca1, Justyna M---> jak tam Kobietki? a Ja w weekend byłam u maleństwa i wyć mi się chce.... :( maleńka, taka drobinka aż strach się zajmować, że sięzrobi krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM:::::::::na temat dzidzi sie nie wypowiadam....... U mnie praca- praca- i jeszcze az praca, az wieczorami nie mam sil ruszyc ani reka, ani noga :classic_cool: To jedynie jakos mnie trzyma.... Mialam jechac na USG jutro do gina: ale nie moge, i dopiero w czwartek, wrrrrrrrrrrr:( zyzorowa__________\"...zeby nasze rozmowy niedlugo dytyczyly brudnych pieluszek i nadetych brzuszków naszych maleństw...... \" Tez sie do tego dolaczam:):) Powtorze sie: JAK NAJSZYBCIEJ zmien lekarza dziewczyno!!!! Nic dodac, nic ujac;) Milego, buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu powiem tak, że mi się nie chce mierzyć tej tempki i tego śluzu oglądać wiec dotrwam tylko do początku @ a potem zdaję się na to co ma być..... (...) Wszystko to kosztuje troszkę nierwów a Ja tak nie chcę :( chcę normalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc zyzorowa______wiesz ja mysle podobnie do joann zmien lekarza.Sama kiedys łaziłam 3 lata do gina z jednym problemem i 3 lata mnie leczył bez efektu.Potem zmieniłam lekarza,2 wizyty i było wszystko ok. Wiecie,tak sie zastanawiam czy jak ja tak pisze o dziecku to nie robie Wam tym przykrosci?Jezeli tak to napiszcie o tym a ja od razu przestaje:) A teraz powiem Wam ze kupiłam dzis pierwszy kaftanik i śpioszki.Oba sa z małpka i maja brzoskwiniowy kolor:) Łzy mi napłyneły do oczu jak je z mezem wybieralismy... Całuski dla Was Babeczki i piszcie co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik26---> nawet tak nie mów!!! Pisz jak najczęściej!!! 🌻 trzymamy za Ciebie i maleństwo kciuki żeby Wszystko było OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26______-ciezarowko:P:P:P Pisz ile wlezie, ja stosuje sie do tego: \"Co Cię nie zabije to wzmocni\" :D:D:D:D:D:D Ladybird76 _________no nie chce mi sie wierzyc w to co czytam Nie wiesz jakie to przydatne? I do ginekoiloga na wizyte i dla samej siebie!!!!!!!!! Mierzenie temp. tyle rzeczy pomaga wyjasnic i rozwiazac....No i najwazniejsze: to nic nie kosztuje, zero wysilku:/ Badz twarda!!!!!!!!!! Bizuaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - nie chcę być twarda. Całe zycie taka jestem w wielu sprawach a tu nie potrafię. Raz też mogę czegoś nie chcieć robić i raz też i Ja moge powiedzięć: NIE CHCĘ! Jak kobieta zmienna jestem. Myślę. Nie powinnam była nigdy tego wszystkiego czytać. Źle się czuję jak się denerwuję i to chyba mi opóźnia mój cykl!Serducho pobolewa.... Wierzę, że będę w ciąży i urodzę syna ale kiedy... (...) gdy Bóg da... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Nie myślałam, że pójście do dobrego ginekologa jst aż tak trudne, terminy są powalające, ten, do którego miałam iść pierwszy wolny termin miał na 21 października!!!!!!!!Więc - przynajmniej na razie z Niego zrezygnowałam, w czwartek jestem zapisana do innego, mam nadzieję równie dobrego...a dziś byłam u innego lekarza-mianowicie u dentysty..brrr, jeden ząb zrobiony, a jeszcze dwa do zrobienia, niby malutkie dziurki, ale zawsze..... Pozdrowionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzorowa
witam :) musze wam powiedziec ze to mierzenie temp, to super sprawa, ale jakoś nie moge sie przekonac... chyba nie jestem na tyle systematyczna, co ja mowie ja wogole nie jestem systeatyczna...... od kilku miesiecy zbieram sie zeby zmienic gin. ale jakos nie moge sie zebrac.... wiem niezbyt to madre.... pewnie myslicie ze glupia jestem z jednej strony chce dziecko a z drugiej nie moge sie zebrac do gin.... wiem tez ze stresujaca praca jest temu winna, ale jak to mowil moj lekarz " kto sie dzis nie stresuje... " kasik 26 - PISZ PISZ chwal sie, masz czym :) - może to glupie bo nie mam bobaska ale też zbieram ciuszki, jak cos ladnego zobacze, albo buciki :) podobno to pecha przynosi. ale nie moge sie oprzec :) no teraz troche przystopowalam, ale mam juz kartonik uzbierany... :) ladybird - zgadzam sie z toba, ja pewnie pomierzyla bym 2 dni, a puznij wolala pospac te pare minut dłużej... :) dobra spadam papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzorowa - tylko u mnie ze systematycznością jest OK nie mam z tym najmniejszego problemu! Dzwoni komórka, mierzę tempkę, zapisuję i śpię! Problem tkwi jednak w czymś innym i sama nie wiem w czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzorowa
ladybird - ja mam wlasnie problem z systematycznoscia i zazdroszcze ze ty nie masz takowego.... ale chyba sproboje poierzyc... trzeba rano?? kiedy zaczac?? 1 dnia ?? i w @ tez?? czy po? a moze polecicie mi jakiegos dobrego gin w wawie albo okolicach? jak kiedys robilam USG to facet powiedzial zebym udala sie do gin. endokrynologa.... czy to cos strasznie strasznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin- endokrynolog to najlepsza mieszanka specjalistow od babskich klopotow jaka tylko moizna spotkac;) Ginekolog- wiadomo, endokrynolog- od hormonow.... A co do mierzenia temp, prosze: 1) Po co mierzyć temperaturę ????????? Jest to tania metoda analizy cyklu i możliwość zdiagnozowania ewentualnych problemów. Nie polecam osobom, które bardzo się stresują lub mają bardzo nieregularne cykle. Wielkim plusem jest obecnie możliwość pokazania wszystkim jak wygląda twój cykl kliknij na ikonce 2) Kiedy mierzymy temperaturę Tu bezwzględnie RANO i codziennie o tej samej godzinie (możliwe odchylenie 15 minut) po minimum 3 godzinach snu . Jeżeli nie uda się rano bo masz specyficzną pracę można w ostateczności przed snem po 15-20 minutach leżenia w łóżku, ale codziennie o tej samej godzinie. Jeżeli różnica jest większa niż godzina to wpisz, że nie mierzono. 3) Jak mierzymy temperaturę? Mimo wskazań NPR proponuję usta. Przy mierzeniu w pochwie często dochodziło do zakażeń. Przy mierzeniu w pochwie po każdym użyciu przetrzyj termometr wacikiem ze spirytusem i zamknij w pudełku. Mierząc w ustach lekko potrzyj końcówkę termometru przed użyciem (żeby nie była zimna bo zafałszuje wynik) i włóż termometr POD JĘZYK. Najlepiej mierzyć w pozycji leżącej, ale spokojnie możesz wstać z termometrem w ustach i iść do łazienki, tylko nie biegaj!!! Termometr elektroniczny pika jak zmierzy temperaturę, rtęciowy należy trzymać pod językiem 8 minut, w pochwie 5 minut. Nie mierzymy pod pachą Nie zmieniamy termometru w trakcie cyklu !!! 4) Zapisywanie temperatury Ja polecam z całego serca darmowy program FertilityFriend (wykres pokazany został w nim wykonany), można wpisywać temperatury, obserwację śluzu, wyniki testów owulacyjnych i PROGRAM SAM WYZNACZY OWULACJĘ. Dodatkowo otrzymujesz link strony gdzie znajduje się twój wykres i możemy go przeanalizować. http://www.starania.pl/pliki/ff_rejestracja.pdf http://www.starania.pl/pliki/ff_obsluga.pdf I na koniec_____link do strony z wykresami: http://www.fertilityfriend.com/ Miłego dnia laski, caluje,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam wow !! teraz ja jusz bede wiedziala :) dziekuje i zycze milego dnia :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Asia do Ciebie to tylko po poradę----DOBRA jesteś w tym temacie ( ale po takim czasie starań to nic dziwnego) Buziaczki kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzorowa:mam nadzieje ze....teraz juz wszystko wiesz:) DorotkaM: echhh......Jade w czwartek do gina na USG, zobaczmy co \"tam\" slychac;) Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam. No tam trzymaj sie na usg :) Ja bylam wczoraj u lekarza, dostalam lek w saszetce na ta bakterie i za tydzien mam zrobic ponownie posiew, zeby zobaczyc czy pozbyłam sie tych cholernych bakterii e.coli. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica: dzialaj, niech zaraz szybko ucieka od Was teraz❤️ Poglaszcz brzusio, cmok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężaróweczki proszę również ode mnie pogłaskać brzuszki :D :D :D Asiu bądź dobrej myśli u gina-trzymam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ode mnie tez :) :D niech wam rosna duże brzuszki... :) -obolala i oczekaujaca na @ od 13 sierpnia :( jestem obolala i spuchnieta B :( mam nadzieje ze juz przyjdzie.. joannaz - kiedy mam zaczac mierzyc po @ jak tylko sie skonczy?? ( wiem upierdliwa jestem....) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×