Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

HEJ!!! jak tam??? reszta poszla juz rodzic?????? ja jeszcze siedze:):( chociaz od paru dni jakos mi ciezko,i troche zaczynaja mnie krzyze pobolewac:):) chyba to dobrze hiihih , juz sama nie wiem co robic by chociaz troszke przyspieszyc:) ale z drugiej strony wiem ze dla malej im dluzej w brzuszku tym lepiej,chociaz ona jest juz \"dojrzala\"na spotkanie z nami:):) ..u nas karnawal na calego trwa! to chyba lepiej po tym karnawale rodzic:) chociaz w sumie mi obojetne! lepiej by chyba bylo boi tak ma moj maz wolne teraz to wiem ze bylby w domku jak by sie mialo cos teraz zaczac,a tak to moze byc jeszcze w pracy i musi zawsze odjechac.....ale i z tym sobie poradzimy.:):) dziewczyny piszcie-w ramach waszego czasu-jak to jest juz z maluszkiem w domu!!! czy juz macie wykalaczki w oczach ihihihihihih i z walkami chodzice caly dzien bo nie ma czasu by je sciagnac hiihhi:):):):) to oczywiscie zarty!!!!!!! a te ktore maja juz druga dzidie ,piszcie jak to teraz jest z ta starsza pociecha,i reszta obowiazkow! kazdy babyk jest inny i kazdy z reszta jest inny i inaczej przezywa i podchodzi do tego inaczej!!!! wiec piszcie jak macie czas ......czekam -y- wydaje mi sie ze teraz czeka mnie monolog!:):):) ale moze ...zobaczymy ,a tym czasem pozdrawiam was cieplutko!!!!papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj jest fajna stronka pare rzeczy ,jest ciekawie opisane i w sumie moge sie zgodzic w paru podpunktach ze mam baba racje:):):) mozecie spokojnie wchodzic na nia tam nie ma wiiruska zadnego!!! http://www.torun.mm.pl/~wakietka/jnth.pdf do nastepnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo?? kirsten? szyt? jestescie jeszcze???? jest tam kto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuszczam ze swiezo upieczone mamusie chyba robia sobie dzemke:):) tylko ja brzuchacz hiihh mam jeszcze czas i sile na siedzenie przed kompem:):) a kirsten czy u was tez swietujecie karnawal ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ZUZANKA ja mam dzisiaj padzioche totalna na twarz leze w wyrku i sapie i prubuje sie zregenerowac, makabbbbrrraaa,,walnelam maratonik ze sprzataniem urzadzaniem kuchni i takie tam ze luby ledwo nadazal z kasa i robieniem tego co chcialam ale dal rade, a dzien zaczelam od ctg w szpitalu ktore niiiiiiiiiic a niiiiiiiiiic nie pokazalo procz tego ze moje malenstwo szleje!!!!!!!mam przybyc zas w srode, karnawal obchodza tutaj ludziska tez moj mezu robi sobie ostatki z tesciem i modli sie zeby akurat teraz nasz babe nie chcialo wyjsc haha bo nawet nic nie siorbali na swoje urodzinki, a szkoda by bylo rodzic samej,jakby go nie wpuscili @@!!!! i wkurzam sie ze co sie rusze to mi kostki w kregoslupie szczelaja w krzyzu, w szyji, smieje sie ze maz mnie w worku zawiezie wysypie na podloge i powie zeby sobie pozbierali, normalnie jak babcia jakas tylko lup i lup nie mozna kulturalnie pozycji zmienic masakrrra!!!!! a swiezo upieczone mamusie napewno siedza wpatrzone w swoje malenstwa i nie maja czasu kliknac jak i pierwsze emocje i troski a my tu czekamy na jakies wiesci no coz potem na nas kolej ostatnie kulki,,,, buiziale calusniaki na noc PASIACZKI!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi niezle kirsten!:):) moj tez jest \"!trocken!\" hiihihbo nie wiadomo kiedy mnie moze zlapac! ihihihhi a tutaj byly urodzinki tesciowej i cala rodzinka sie zebrala.07.02-a teraz we wtorek tescia urodzinki...20.02 ! i tez nic!! bo kto by mnie zawiozl w razie czego do szpitala:) jak by oni zaczeli losowac hiihh to bym chyba w domu rodzila:):):) hiih jutro idziemy na \"kamele\"\"\"ihihihih dzieciaki beda poprzebierane hiihi ja stwierdzilam ze sie nie przebieram ani nie maluje bo pozniej jak by co to jak nas dzieciak zobaczy to bedzie chcial spowrotem do brzucha ihihhi:):):) ...ale na pocieszenie,my tez za niedlugo bedziemy na nasze maluchy tak patrzyly ihihhi ja sie pocieszam,mam w domu juz jednego urwiska!:):) przy ktorym mi sie nie nudzi!!! pozdrawiam wszystkie lutowki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwku GRATULACJE DLA CIEBIE I NATALII🌼🌼🌼. Ja tez spodziewalam sie blondasa:-) a maly ma ciemne wloski,z przodu troszeczke ale za to z tylu gąszcz.Jest kochany, w nocy to prawie nie mam dziecka, je i spi. Za to w dzien mnie wykancza bo spedza prawie caly czas przy cycku;-) Moje cycuchy odmawiaja posluszenstwa bo to tak boli,mam nadzieje ze sie zachartuja wkrotce. Ale nikt nie mowil ze bedzie latwo;-) Siwku to sie bidulo nameczylas przy porodzie. Musze leciec bo maly sie obudzil i wola jesc;-) Ja tez mam problem z odbijaniem,bo po cycuchu to nie chce mu sie odbijac za kazdym razem,a ja mam obsesje ze mu sie uleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Z tych pustek wynika że moze jakies nowe ludziki pchaja se na świat albo juz sobie spokojnie leża z mamusiami w szpitalach! Kirsten i Zuzia - dobrze ze ciagniecie dalej to forum, ja staram sie tez tu wpadac jak tylko mogę, ale wiadomo jak zycie jest teraz przekręcone1 Noce mam uciazliwe wyjatkowo a i w ciagu dnia daje nam Niunia popalić. Na szczeście w weekendy mąz jest w domu wiec moze mnie troche odciażyć. Martwie sie troche bo Hania całyczas charczy i sama juz nie wiem co to czy to zwykła sapka, bo dzis rano miala spore gilki. Boje sie jednak że to cos powazniejszego... Jutro chyba przyjdzie połozna wiec moze cos powie madrego. Gdyby sie cos jeszcze dzialo to pewnie znów pojedziemy do lekarza... Skowronek - mnie boli prawy cycuch przy karmieniu okropnie na poczatka jak Gryzonik zaczyna jeść. Za to prawy super i uwielbiam z niego karmić. Martwi mnie to,ze czasami sie Niuni ulewa dośc sporo(zwłaszcza w nocy0 Z tym odbijaniem tez bywa róznie, staram sie zawsze ja trzymać do odbicia, czasem nie słychać, ale bezpieczne zawsze jest ponoc układanie na boku. Tylko na lewym czy prawym? Spotkałam rózne opinie , układam raczej na prawym. Oki, musze jeszce zrobić parę rzeczy zanim usłysze z dołu wrzask mojego Maleństwa. Mam nadzieje że pospi jeszcze troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Amelko, mi polozna powiedziala, ze do 6 tyg. dziecko powinno spac wylacznie na boku (tzn. jesli spi w nocy w lozeczku, w ciagu dnia jak mamy je pod kontrola to nie jest konieczne). Malucha kladzie sie raz na jednym a raz na drugim boku tzn. jesli do karmienia spal na prawym, to po kolejnym karmieniu na lewym. Robi sie tak ze wzgledu na ksztaltowanie sie glowki. Co do mnie to ja nigdy nie czekam az malemu sie odbije. Klade go na boczku w lozeczku i gotowe. Jeszcze nie zdarzylo mu sie ulac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam termin na dziś, a tu dalej cisza... jutro idę do szpitala, może urodzę sn a może mnie chlaśną. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYTKA nie martw sie byleby szybko i bez problemu wyskoczylo a ktoredy i jak nie wazne BEDZIE OKI!!!!!\\ u mnie tez cisza skurczyki ustaly dziubek szaleje w najlepsze wiec sadze ze napewno do srody posiedzi dobrze mu tylko ze ja czuje ze ma tak malo miejsca ze zaraz pekne wy tez tak macie z ZUZA??????? dubcia wypchana na full lokiec w zebrach a piastki i glowka w @@@@@@ tak ze czasem musze nogi skrzyzowac tak mi po nerwach szura bezlitosne to male tam, jakby sie wpychal tak bez skurczy na sucho??????? ale wy dziewczyny AMELKA I SKOWRONKU macie z tymi sutkami a moj maz nie chce mi chartowac@@@@!!!!!!!!! tez sie tego obawiam PISZCIE JAK SOBIE RADZICIE JA JESTEM ZIELONA W TYCH TEMATA CH WIEC CHLONE WSZYSTKO NA RAZIE NIC NA PRZOD BO NIE WIEM JAK BEDZIE POZDRAWIAM BUZIALE CALUSNIAKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyciu jak mnie skierowali do tego szpitala w czwartek i nie mogłm jechac na egzaminy to tak sie wkurzyłam ze powiedziałam sobie ze juz sama z tego szpitala nie wyjde ;) i masowałam brzusio codziennie, brałam ciepły prysznic polewałam je wodą i juz w niedziele rano miałam przez 3 godz skurcze a o 21.30 juz odszedł mi czop śluzowy i wody zaczeły chlustać. potem połozyli mnie na porodówke i zaczeły sie niewielkie skurcze co 10 min pozniej co 7, co 5 no ale najgorsze ze nie miałam rozwarcia i zadne krpolówki, czopki itp nie pomagały :O wiec robili mi takie badanie które powodowało rozwarcie -ja to czułam jakby mi ręcznie rozciągali szyjke macicy-i raczej tak było :O to było najbardziej boesnewrecz nie do wytrzymania... mój maz podczas tego badania wychodził....bo mu było mnie szkoda...nie mógł na to patrzeć.... pod koniec jak miałam skurcze co 3 min i skakałam na tej piłce to między skurczami zasypiałam i mało brakowało kilka razy bym spadła z tej piłki gdyby nie mąż :) biedactwo siedział przy mnie całe 16 godzin.... pozniej jak juz miałam rozwarcie na 10cm, kazali przec, kilka razy parłam i okazało sie ze głowka gdzies sie zaklinowała :O w miednicy i miednica uciskała juz na małą i tetno jej słabło i szybko na cesarke, potem narkoza i po 15 min moją natalka była na swiecie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej obudziłam sie na sali pooperacyjnej nie wiedziałam co sie stało-jak do mnie dotarło ze powinnam miec juz dziecko, pytam siostre gdzie moja córka i przynieśli mi małą zaraz do karmienia, nie mogła biedna złapać sutka-nie miała odruchu ssania a do tego karmic leząc na wznak było trudno.... i zostawili mi ją na całą noc ze mną, przesmała jak suseł na mojej piersi a ja niemogłam się na nią napatrzeć...była taka cudna....❤️ niestety najgorsze moim zdaniem po cesarce jest to ze sie lezy pod kroplówkami, z cewnikiem, i dzieckiem nie mozna sie zająć a trzeba jakos nakarmić, najpierw z jednaj potem z drugiej piersi-a ja nie mogłam przekręcać się na boki...:( cięzko było....nie powiem bo pielegniarki troche pomagały.... ale zła byłam ze ja nie moge jej sama przewinąć, nawet na początku pocałować jej nie mogłam, bo głowy podnieść nie dałam rady....:( potem jak mnie poodłaczali od tego wszystkiego trzeba było sie nauczyć wstawania z lozka, chodzenia...:O cięzko było... i teraz jak juz jestem w domu nie jest łatwo... wiem ze was tym wszystkim nie pocieszam ale tez nie chce straszyć....taki akurat ja miałam porod i takie przezycia...ale kazdy jest inny... we wtorek ide na zdjęcie szwow..mam nadziej ze juz bedzie lepiej.... mała przesypia po 4 a nawet 5 godzin, w nocy tez jest niezle, tylko pierwsza nocka była niezaciekawa....troche koncertów było :D ale to dlatego ze nie miałam pokarmu....i mała sie nie najadała a wczoraj miałam taki nawał ze mąz musiał w nocy po laktator lecieć...:D kupił mi jakiś zwykły za 10zeta i się doskonale sprawdza ;) a w pierwszych dniach miałam strasznie sutki poranione-nie wyrabiałam z bolu ale pomogły i tym nakładki z canpola ;) nadal uzywam bo jeszcze czasem nawet krew leci...muszą sie wygoić... tez małą kłade na boczku po karmieniu, nie czekam az sie odbije bo czasem wcale sie nie odbija... zaraz postaram sie wkleić jej fotki jak juz bedą dam znać ;) buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIWKU jaka slodka ta twoja pannica i jak anielsko sie usmiecha noooo przeeeeecu!!!!!!!!!!!!!! jak super ze juz jestescie raziem oby wszystko bylo wam dalej dobrze!!! OLIVIER wychodz juz!!! mamusia sie juz tak niecierpliwi!!!!!! patrze na to puste luzeczko tak mi tesknooooo, wczoraj je ubralam bo moze nie chce wychodzic bo jak stwiedzil ze nic nie gotowe??!!, mial to zrobic moj maz ale nie wytrzymalam i na razie przykrylam kocykiem, powiedzcie mi tylko gdzie mozna kupic te nakladki na sutki bo ty juz nie pierwsza je chwalisz i chetnie bym sie w nie zaopatrzyla w razie W bo moja znaloma przerwala nawet laktacje ze wzgledu na zaropiale sutki bo juz nie wyrabiala z bolu i tak mocno krwawily jej, czy np w drogerii jak rossman je znajde czy musialabym pytac w aptece????? POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH MAMUS I POZOSTALYCH KULEK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dziewczyny!!!!!!! mozecie byc z siebie Bardzo dumne!!!! macie cudne dzieciaczki! ..ja jeszcze 2 w 1 ,ale wydaje mi sie ze brzusio mi sie miekkszy zrobil i moze juz za niedlugo bede i ja mogla pochwalic sie nasza niunia! ale sie ucieszylam czytajac co tam u was!!! juz myslalam ze monologiem teraz bede sie zajmowac! dzisiaj bylam na kamelach-to taki zwyczaj w karnawale ze ..jest to podobne do pochodu z przebierancami i po bokach stoja ludzie-czyli my-poprzebierani i wydzieraja sie \"kamele\" i ludzie z tego pochodu zucaja w naszym kierunku slodycze i inne rzeczy..fajna frajda dla dzieci!!! no i dzisiaj sie troche poschylalam hiihih i sie smialam ze jeszcze troche i urodze na chodniku hiihihih:):) ale jkos wytrzymalam jesrtem nadal 2 w 1 !!! wizja ze mi zostalo jeszcze tylko-OBY TYLKO- 6 dni!!!! jakos mnie zadowala ihih i wioerzyc mi sie nie chce ze te 9 miesiecy tak sobie przelecialo juz!!!!!! SZOK!!!! a wy juz macie swoje bobaski w domku! a jeszcze niedawno sie poznawalysmy i opowiadalysmy o tych pierwszych tygodniach ciazy!!! a tu! JUZ MAMUSKI!!!!! ok jeszcze tylk 2 hiihihihihih czekaja :):) ale i my dolaczymy! do was!!! zycze wam milej nocki!!!!! i do nastepnego! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACH i SIWKU mnie nie przestraszylas najwazniejsze ze skarbiem wszyskto dobrze a ty powolutku dojdziesz do siebie, nie za dzien ani dwa ale jej slodki usmiech i pierwsze gaga sprawi ze zapomniszo bulu i ciagnacej ranie, mnie polozna przygotowala ze nie zawsze jest tak pieknie jak pokazuja na filmach rach ciach i juz jestem ze czasem zdarzaja sie rozne nie przewidzialne sytuacje z dzieciaczkiem i porodem mowila mi co oni wtedy robia, co nie znaczy ze mam zakladac z gory i myslec ze tak bedzie tylko ze zdarzaja sie rozne ewentualnosci podczas porodu, ja na razie nastawiam sie na porod sn a jak rozwinie sie akcja to nikt nie jest w stannie przewidziec nie chcialabym byc drugi raz cieta bo juz teraz gdy sie nachodzei sstrasznie boli mnie blizna, ale jezeli bedzie potrzebna cesarka to moje dziecko jest najwazniejsze i przejde przez op jeszcze raz, byleby szybko go wyciagneli, a mam dziwne wrazzienie ze jeszcze beda go wyganiac eeeeeeeeehchchchchch!!!!!! bo ZUZANKA i moja polozna nakrakaly bbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!! a gin mi takiej nadzieji narobil ze szybko zobacze moje szczescie niech no tylko wroci z urlopu to go OPRRRRRR!!!!!!!!! TO JA NA RAZIE KONCZE CALUSNIAKI DOBREJ NOCKI!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kirsten te nakladnki mozesz i w aptece kupic i w DM i rosmanie nie mam pojecia ale powinny byc na dziale gdzie smoczki i td .jest,kupowalam ostatnio w aptece dla szwagierki z MELEDA-firmy silikonowe i bardzo miekkie i nie kosztowaly az tak duzo i sie sprawdzily! szwagierka byla zadowolona!..sa tez masci ,jedna jest koloru niebieskiego specjalna na sutki-nie pamietam jak sie nazywa ,i druga z meledy tez dobra!!!! ja mialam ta niebieska-nazwy nie pamietam ale jest tylko jedna taka!!!!! i w aptece ci ja dadza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten ..ile masz juz dzieciaczkow w domku????:):) czy jesli masz to rodzilas je w niem? czy w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyt------trzymam kciuki🌼 Dziewczyny niesamowite jest to co przeżyłyście i co piszecie o swoich dzieciaczkach:) Życzę Wam zdrówka i cierpliwości🌼 pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI ZUZAza rade z tymi wkladkami jutro polece po nie, nie mam dzieciaczkow to nasze pierwsze ukochane wyczekane po wielu staraniach od wielulat JA 6 lat temu W OPOLU MIALAm OP ZE ZNIECZULENIEM ZO NA usuniecie jajowodu z ciaza pozamaciczna i to jeszcze lekarze z kluczborka wyslali mnie tam na ostatnia chwile jak juz zaczelam krwawic po dwuch tygodniach >obserwowania mnie< na laparoskopie a tamci sie za glowe zlapali i spytali co lekarze w klb na grzyby poszli zamieszanie i stol, masakra debile bo inaczej nie mozna nazwac tego ordynatora co tam kiedys byl dobra nie smuce to tyle w skrocie, bo teraz powinnismy sie cieszyc, a u nas te parady to ida jutro z wozami i przebierancami, ale ja nie ide bo moj mezu ma jak zwykle akurat pierwsza zmiane eeeehhhhhh co za peeeeech PASIACZKI!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwku i Kamillo WIELKIE GRATULACJE!!! 🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻 Siwku, słodka ta Twoja Natalka:), a poród faktcznie ciężki, dobrze że masz już to za sobą. A pozostałe mamusie, pochwalcie się Waszymi maleństwami:) A mi teraz dni jakoś tak szybko lecą, czasem nawet nie włączamy komputera, może dlatego że dziele czas między dwie córcie, naszczęście mała jest dość spokojna, sprawia wrażenie dziecka któremu wszystko pasuje:), nie domaga się ciągłego noszenia na rękach, leży sobie w leżaczku i towarzyszy mi we wszystkich czynnościach domowych, a ja opowiadam co robię, ona się rozgląda i słucha uważnie:), kolki już się pojawiły, ale są do przejścia i głównie w dzień, noce są ok, Lenka budzi się tylko na karmienia i dalej śpi, także zmęczenie jeszcze tak bardzo nie doskwiera.:) Dziewczyny a jak tam Wasze maleństwa. Amelko, nie przejmuj się tymi wymiotami, czasem tak bywa, moja mała też ze dwa razy już wymiotowała i było to raczej zawsze z przejedzenia, brzuszek już po pprostu nie mieścił, a ona ssała, teraz staram się zachowywać dłuższe odstępy między karmieniami, żeby to się nie zdarzało, minumum 1,5 godziny. Pozdrawiam jeszcze nie rozdwojone brzuchatki i trzymam kciuki, za szybkie rozwiązania.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! co do kolek to polecam krople SAB SIMPLEX! sa naprawde dobre ,zywalam czasami!podaje sie te kropelki przed karmieniem i one zapobiegaja temu powietrzu co sie dostalo do brzusia w trakcie jedzenia! Kirsten pomylilam sie w pisowni to nie jest MELEDA_tylko MEDELA!!!!! sorki! myslalm ze moze mamsz juz dzieciaczka w domu ze wzgledu na ta blizne:)-----to nie zazdroszcze wspomnien,ale teraz bedziesz sie juz maluszkiem cieszyc!!! u nas parady zaczely sie juz we czwartek hiihihi ale na wszystkie nie latam:):):) mam dwie takie parady jedna w niedziele w bonn w tej czesci co jest sklep Haribo,bo tam zucaja przewaznie haribo gumisie i moja corka najbardziej sie cieszy:):):):) bo jest ta parada sponsorowana glownie przez haribo:):):) i drugi jest w poniedzialek-dzis-w centrum ,bo tam sa fajnie ludzie poprzebierani ci co biora udzial w tym pochodzie i jest tego duzo do ogladania:):):):)i oczywiscie przychodzi duzoo znajomych w \"nasze \"stale miejsce:):):) ale dzisiaj mi sie nie chce tam isc hiihihihihih zostane sobie w domku:):) a pozniej przyjdzie moja dwojka i pojedziemy do poloznej,bo mam termin na 17. i zobaczymy co ona mi powie:):):)) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. KASIA C >HONOROWA PIERWSZA MAMA KUBUSIA - 05.01-- 2. PATTI- 31.01 dziewczynka Lena 3.AMELKA- 6 .02 dziewczynka Hania 4. SKOWRONEK - 08.02. chlopczyk Mateuszek 5. MA-RITA - 08.02 chlopczyk Ian Jonathan. 6. CHCACA -09.02? dziewczynka Malgosia 7. SIWEK= 12.02 dziewczynka Natalka 8. KAMILLA- 14.02 chlopczyk Mateusz-Dominik 9. JONKA- 15 .02 ??? chlopczyk 10. SIWEK 12.02 dziewczynka Natalka 11. SZYT- 18-20 II dziewczynka Nina 12. KIRSTEN2- 21 II chlopczyk Oliver 13. ZUZIA- 24 II dziewczynka Lea Szyt nie ma czyzby juz ja wywiezli????:):):):):):):):):):) i zostajemy we dwie ihih:):):):):): kirsten, pewnie ja bede ta ostatnia!:) a co mi tam! juz chyba wytrzymam! obiecalam sobie ze jutro zaczne okna myc:):):) i inne domowe prace albo moze na pilce sobie poskacze :):):):):) i zobaczymy hiihihihihhihihiihhi ale nie chce jutro 20.02 bo tesciu ma urodziny i po co dwie osoby tej samej daty:(:):(:):?? a ja juz bym chciala mala miec w domku!:):)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ZUZIA napewno sie zaopatrze, bo jakbym w razie W poslala lubego to moglby troche zamotac, a u nas juz chodza i gwizdaja chyba o 11 wychodza spod ratusza, a moj w pracy wiatraki nie swietuja, mieszkamy 8km od Holandii i mezu pracuje w Venray, lepiej zacznij myc te okna inna moja znajoma ruszylo wieszanie firanek, ja mam tylko schiza ze moglabym runac z krzesla nie umiem wejsc na nie odkad sie turlam normalnie slonica jestem!!!!@@@@ i wogole jakas inna jestem bo polowa rzeczy ktore teraz robie to mnie nie ruszaja a koirzystam z rad mamusiek ktore ruszylo normalnie jeszcze beda krolewicza wyganiac normalnie masakra noooo chyba zeby naprawde mamusie zaskoczyl????? A tak po za jacy sa mezczyzni zodiakalne rybki wie ktos???????? u mnie w domu sa ale 4 meskie wodniki tesc, tata i brat, mezu i wiem jakie to sa charakterki ale my z mama widniczki sie nie dajemy ciekawa jestem tylko bo nie mamy tak w rodzince aby poanalizowac??? NARKA POZDRAWIONKA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! moja mała potrafi przespać nawet 4 do 5 godzin i w szpitalu mówili zeby nie budzić dziecka do karmienia, bo jak śpi to znaczy ze nie jest głodne... a moja mama twierdzi ze za mało ją karmie i ze powinnam budzić zeby co trzygodziny przynajmniej jadła.... moja siora dzwoniła wczoraj do znajomej połoznej która przyjdzie chyba do mnie na pierwszą wizyte domową i ta połozna powiedziała ze trzeba budzić do karmienia...bo dziecko bedzie szybko spadać na wadze... no chybaze urodziło się z wagą ok 5kg to mogłoby sobie tyle spać. pytałam tez co do tych kapturków też kazała z nimi uwazać zeby mała się za bardzo nie przyzwyczaiła i zeby potem chciała ssać pierś... podobno jak bedzie u mnie na tej wizycie to pokaze jak trenować jezyczej małej zeby sutków nie raniła-podobno jest specjalna technika...:O dziewczyny co wolno jeść a czego nie podczas karmienia piersią??? ja juz nic nie wiem :( mam tyle pytań do tej połoznej ze zanim przyjdzie to chyba na kartce sobie spisze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek ,co do tych kapturkow ,to roznie moze byc ale nie jest to z gory powiedziane ze dzieciak sie przyzwyczai i nie bedzie chcial poznije cycusia doic:) moja olivia byla 10 dni po porodzie w klinice,i tam ja karmili z btelki jak mnie nie bylo ,ale moim pokarmem, i ja sie sama balam ze poznije nie bedzie chciala z cyca pic bo jest lepiej i wygodniej z butelki,przez smoczka.ale jak sie zdziwilam ze ona nie chciala nic przez smoczek pic poznije jak juz byla w domu ,TYLKO cyca!!!! zadnej herbatki z butelki,nic! wiec nie trzeba sie martwic:):) co do karmienia ,slyszalam ze powinno sie budzic co 3-3,5 godziny malucha bo pozniej jak bedzie juz troszke wiekszy ciezko bedzie ci go przyzwyczaic na karmienie w czasie,a zmieni sie to na rzadanie!:):) co wygodniejsze i dla ciebie i dla maluszka jest by bylo na czas karmione:):)takie maluszki jeszcze nie wiedza do czego sluzy jedzonko z cyca:):)i dlatego jeszcze nie umieja sie budzic na czas okreslony,ale po ok 2 tyg.dzieciaczki sie juz przyzwyczajaja-ponoc:):)--- ihihhi fajnie masz kerstin z holandia:) my jezdzimy tam nad morze albo na zakupy do roermond-jakos tak sie to pisze:)- co do tych okien,przy pierwszym razie tez chcialam juz rodzic i zaczelam okna myc,podlogi na kolanach,wieszac firankiplewnic trawe na tarasie miedzy plytkami :):) i NIC!!! co do znaku zodiaku nie znam nikogo-Jak na razie hiihih Ryby 21 lutego - 20 marca Wszystkie Ryby wprost zachwyca Niezgłębiona tajemnica - Wyczyniają jakieś czary, Jakieś cuda nie do wiary... Lecz są także z tego znane, Że są niezdecydowane, Więc bez przerwy się wahają, Czy w te czary wierzyć mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzzuuu!!!!Dziewczynki jestescie boskie!!! Gratuluje tak cudownie pieknych dzieci!!!!Nie przeczytałam jeszcze wszystkiego,mam zaleglosci,bo mąż zmieniał komputer i system operacyjny i nie miałam dostepu do cafe.Lenki cudnej juz gratulowalam,a Skowronkowi gratuluje PRZEPIEKNEGO Syneczka!!!!!!! Gratuluje kochanym dziewczynom córeniek:) Ciesze sie i jestem szczesliwa,ze wszystko u nas dobrze idzie,aaaa Szytka na porodówce kochane moje,trzymajmy zatem za naszą przedostatnią? Całuje Was i zmykam ,bo juz mnie mąż wygania(potrzebuje kompa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j dzieczyny! :D Ja tylko na chwilkę....wiecie czemu ;).... Dziekuję dziewczyny za gratulacje!Wiem, że Daria przekazał wam info ode mnie! U nas oki, mały jest super, kocham tego maluch ponad wszystko!!!! Uczymy sie siebie na wzajem... Mąz ma teraz urlop więc jestesmy razem we trójkę : O porodzie napisze dokładnie nastepnym razem, ale ogólnie to Dziękuje Bogu za taki poród....jak na poród to było całkiem oki!!! Urodziłam po 5 godz od przyjazdu do szpitala!!! Mąż spisał się na medal!!!!!!bardzo mi pomógł!!!! Oki, spadam bo siedze na jednym półdupku ;) Buziaki dla wszystkich od naszej trójcy :D 👄 To były napiękniejsze Walentynki w moim życiu!!!!!!! ❤️ :D :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakie pustki tu ostatnio :( mlode mamusie przy swoich skarbach nie mają czasu nic napisać moja Natusia własnie śpi a ja byłam juz na zdjęciu szwow-na szczescie nie bolało ;) wczoraj miałam wizyte połoznej-udzieliła kilku wskazowek co do pielęgnacji małej ale ciezko było sie jej o coś zapytać bo taka gadatliwa babeczka ze do słowa djść nie dała :P pozdrawiam wszystki mamusie!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×