Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

i zapomnialam Zuzanka to twoj luby pewnie ucieszony cisza znajac mojego to by mnie maltretowal hihii a i wiedzialby ze nie moge mu nic odpowiedziec, kiedys mialam zapalenie krtani masakra gadalam jak ta polska aktorka Ewa Szykulska a ludziska ze mnie polewali i to tez prawda ze gdy chlop chory to ksiedza trzeba wolac a gdy baba to ona da rade no chyba ze naprawde sie przewrocisz inaczej sie nie wywinie od zajmowania sie domem bo przeciez to nie praca jak to mi moj ostatnio powiedzial i nie jest meczaca skoro mam czas siedziec przed kompem, a gdy daje mu Oliverka zeby sie nim chwilke zajal to jest baaaardzo zmeczony albo nie ma jak przyniesc smoka malemu gdy ten marudzi FACECIIIIIII!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti jezeli bedziesz miec chwile to przeslij mi tego weidera, musze sie wziasc za swoja zyc bo wisi mi jak u torba kangura, kiedys cwiczylam maniakalnie do tego stopnia ze nie wazne ze bylam padnieta po pracy w supermarkecie czy po weekednowym zjezdzie to i tak musialam sie dobic az moi braciszkowie pytali po slubie mojego lubego czy jemu tez macham nogami przed telewizorem, a ten zdziwko nieeeee???? a teraz lenistwo do kwadratu patentowane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sobie obiecałam że się wezme za siebie- juz od dawna planuje chodzić na basen....ale jakos mi to nie wychodzi :O ćwiczenia to nie dla mnie bo szybko się znudze nimi, albo ne bede miała kiedy cwiczyć. a do szczęścia tak niewiele potrzeba tylko -5kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki,znalazlam to na jakiejs stronce...ta ktora juz to robila niech da znac zcy to jest to prawidlowe!!!! Jest to zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegającej w ich obrębie oraz do znacznego wzmocnienia wszystkich mięśni brzucha. Ćwiczenia \"szóstki\" wykonuje się jedno po drugim bez żadnych przerw na rozluźnienie mięśni \"szóstka\" składa się z sześciu ćwiczeń następujących po sobie. Najważniejszym elementem każdego powtórzenia jest moment zatrzymania ruchu w momencie maksymalnego napięcia mięśni na 2-3 sek. Ćwiczenia \"szóstki\" wykonuje się na płaskim podłożu (materac lub dywan) bez żadnych specjalnych urządzeń i przedmiotów przez sześć tygodni. W końcowy okresie programu (piąty, szósty tydzień) należy zwrócić szczególną uwagę na to by całościowy trening dzienny nie przekroczył 25min. W przypadku takiego zagrożenia należy skracać do minimum ruch w czasie powtórzeń, powtórzeń nie moment zatrzymania 2-3 sek. W momencie napięcia maksymalnego. Cykl ćwiczeniowy obejmuje wykonywanie 6-ciu ćwiczeń jako jednej serii. Jednak ilość serii i powtórzeń w seriach zmienia się w miarę upływu dni realizacji całego programu. I tak : 1 dzień - 1 seria po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 2,3 dzien - 2 serie po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 4,5,6 - dzień - 3 serie po 6 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 7,8,9,10 - dzień - 3 serie po 8 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 11,12,13,14 - dzień - 3 serie po 10 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 15,16,17,18 - dzień -3 serie po 12 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 19,20,21,22 -dzień 3 serie po 14 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 23,24,25,26 - dzień 3 serie po 16 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 27,28,29,30 - dzień 3 serie po 18 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 31,32,33,34 - dzień 3 serie po 20 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 35,36,37,38 - dzień 3 serie po 22 powtórzeń w każdym ćwiczeniu 39,40,41,42 - dzień 3 serie po 24 powtórzeń w każdym ćwiczeniu Cwiczenia 1 ćwiczenie. W leżeniu na plecach, ręce wyprostowane wzdłuż tułowia, unosimy klatkę piersiową zginając kręgosłup do przodu w części piersiowej (część lędźwiową pozostaje prosta na podłożu) jednocześnie unosimy jedną nogę w górę zginając część udową w biodrze do kąta 90o i kolano również zginamy do kąta 90o. W pozycji uniesionej klatki i nogi przytrzymujemy lekko obiema rękami kolano dłońmi i obu stron. Jest to pozycja maksymalnego napięcia, którą utrzymujemy, przez 2-3 sek. Następnie wykonujemy szybkie przejście do leżenia początkowego i powtarzamy ćwiczenie do drugiej nogi, co daje nam pełne jedno powtórzenie. 2.ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do pierwszego, z tą tylko różnicą, że ruch jest wykonywany jednocześnie do obu nóg. 3.ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do pierwszego z tą tylko różnicą, że ręce nie leżą w pozycji początkowej na podłożu wzdłuż tułowia, lecz są przy skroniach , a przytrzymanie w momencie maksymalnego napięcia następuje nie dłońmi, lecz łokciami. 4.ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do drugiego z tą tylko różnicą, że ręce nadal są na skroniach jak w ćwiczeniu trzecim. 5.ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do trzeciego tą tylko różnicą, że nie występuje tutaj zatrzymanie w momencie maksymalnego napięcia mięśni, lecz cały sens polega na tym żeby wszystkie skłony wykonać w jak najszybszym czasie (tzw. rowerek). 6.ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do drugiego z tą tylko różnicą, że nie zginamy nóg w kolanach lecz unosimy nogi do góry całkiem wyprostowane ----- zrodlo:/ internetowe forum rekreacji. ----- Podsumowanie: Osobiscie uwazam, iz do \"6\" Weidera mozna z pelnym powodzeniem przetransferowac wszytskie cwiczenia z gigant serii, opisanej przeze mnie w osobnym poscie. Jesli ktos jednak chce to moze wykonywac dokadnie te cwiczenia pierwotne, ktore zapisal Weider. Kwestia wyprobowania na wlasnym organizmie :) Ponadto w poscie \"6\" Weidera zmodyfikowalem lekko ustawienia rak (nie za karkiem, tylko na skroniach, z wiadomych wzgledow...). Milego cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kirsten, Zuzia mnie ubiegła:), to są dokładnie te ćwiczenia. Wkleję Wam stronkę na której są one obrazowe wyjaśnione żeby nie było wątpliwości. http://mojeodchudzanie.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?144690 No to teraz, możecie ćwiczyć:), rewelacyjnych efektów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd bierze się ta przerwa, jeśli ktoś zainteresowany, proponuje skopiować link, próbowałam da się:) Dobra nie zaśmiecam już, spokojnej i przespanej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu to dla Ciebie👄 dziękuję za pomoc:) Dodam jeszcze że to nie jest mój dziennik odchudzania. A tak wogóle nie wiem w co ręce włożyć, w niedzielę wyjeżdżamy nad morze, już mam pełną głowę, żeby tylko czegoś nie zapomnieć, i ta góra prasowania... Miłego dnia Mamusie i Dzidziusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patti ale fajnie oj tez bym pojechała nad morze a my wnd mamy rocznice slubu jutro planujemy wspolny wypoad za miasto na piesza wycieczke 10 km, obydwoje lubimy dłuzesz wycieczki niz knajpy wiec jzu nie moge sie doczekac na jutro, młoda sprezedajmey na ten czas dziadkom, juz sie denerwuje ze jej tyle nie zobacze to pirwszy raz na dłuzej zostanie z kims innym niz ja, zostawiałam ja na godz gora 1,5zobaczymy ,pewno bede do nich wydzwaniac zmaiast sie dobrze bawic ze ślubnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski! jesteśmy od czwartku u rodziców, a tu stale jakieś odwiedziny i codzienna wyzyta u teściowej, wiec nie będzie mnie często. 27.08 idę do pracy na tydziene, więc bedzie mnie aż za dużo ;) a tak wogóle to Was tu też nie ma za często! ślemy buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Mamuski Ostatnio troszke mnie tu mało ale to z powoddu wakacji -ciągle gdzies nas nosi, jutro też jedziemy do Szczecina na dwa dni do mojej przyjaciółki(która zreszta ma coreczke 3,5 miesieczna - musimy nasze Niunki zaprzyjaxniac ze soba ) Ale poza tym staram sie lukac i byc na bieżąco z Waszymi sprawami i sprawkami A u nas wszystko ok, Hania miała ostatnio problemy z kupą (prawie 3 dni bez !!!!a taki z niej łakomczuch -gdzie to wszystko pomieściła?)ale juz jest lepiej troszke ; poza tym już prawie sama siedzi no i namietnie \"obgryza\" sobie pazurki u stopek -co wyglada oczywiście przerozkosznie pozdrowionka ładniutkiej wakacyjnej pogody życze na cały kolejny tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jutro Haniulek kończy pół roku!!!!!!!!!!!! Liczę na Wasze wirtualne całuski i dobre moce - o 10.55 paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!!! dzis,!TZn wczoraj 05.07 Lea miala rowny 5 miesiac hihi:):):) kurcze ,ale to leci!!!!!!! a ja pozwole sobie jako pierwsza pogratulowac naszej miesiecznej solenizantce Hanii ...pogratulowac tych 6-ciu miesiecy i umiejetnosci zdobytych w ciagu nich i dalszych postepow! duzo slodkich buziakow od mamy i taty,babc i dziadkow!! zycza Hanii ...Lea z rodzinka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dl Hani ❤️🌻❤️ i całuski👄👄 moja niunka w niedziele konczy pół roczku :) troche mi marudzi przez to zabkowanie....:( juzwyrasta z ciuchow....wczoraj bylismy na zakupach i pokupowałam jej t5oche bluzeczek....normalnie nie mogłam sie oprzec takie to wszystko sliczne dla tych dzieci:) bylismy tez wczoraj u rodzinki u 2 miesiecznego Dawidka:) ja juz nie pamietam jak Natka taka maluska była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadam tu z informacjami o partii kobiet, poniewaz media jakos ja dyskryminuja poki co. Zastanowcie sie wiec, czy reprezentuje ona wasze intersy- w koncu kobiety stanowia 53 procent naszego spoleczenstwa oto postulaty - PK domaga sie: -opieki medycznej nad kobietami (zwłaszcza w okresie ciąży, porodu, badań okresowych) -przywrócenie funduszu alimentacyjnego -przyznanie nie jałmużny, ale godnych zasiłków wystarczających na wychowanie dziecka w ubogich rodzinach -zlikwidowanie domów dziecka na rzecz domów rodzinnych wyrównanie płac z mężczyznami -zaostrzenie kar w przypadku maltretowania kobiet, gwałtu czy zmuszania do prostytucji -realna polityka prorodzinna -opieka nad samotnymi matkami -edukacja seksualna -refundacja środków antykoncepcyjnych i leczenia niepłodności możliwość samostanowienia w kwestiach planowania rodziny Politycy zmieniają się, odchodzą z rządu, a kwestia polepszenia warunków życia kobiet i ich praw zostaje niezmieniona. Dlatego uważam, że kobiety powinny założyć własną partię, bez względu na to czy mają lewicowe czy prawicowe poglądy. Kobiety, które są aktualnie w parlamencie nie reprezentują wystarczająco naszych interesów. Tkwiąc w sporach ideologicznych nie załatwimy nawet tego minimum spraw dotyczących nas wszystkich i najbardziej bezbronnych - dzieci. http://partiakobiet.org.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEEEE BABECZKI!!!!!! AMELKA ZUZANKA I KUBUS KASI C ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼❤️ my weekend tez caly przebiegalismy a wczoraj wyladowalismy nad jeziorkiem i dobrze bo w miescie skwar i ukrop a tam wial przyjemny wiaterek od wody i na plazy stalo duuuuze drzewko pod ktorym wyladowalismy i nie tylko my bo byly tez mamusie z mlodszymi bablami, Oliverek zjadl obiadek (wzielam sobie sloiczek kubek i wode wrzaca w termosie do przygrzania0) i zasnal na 3h wiec dopiero o 17 zaczelismy sie zwijac na chatke ale bylo przeeee opalilam sobie ramiona i lydki booooooo nie mam stroju buuuuuu i musialam siedziec w kiecce gdy mlody spal wiec wystawialam sie na slonko a wieczorem tak padlismy ze Oliverek spal dzis do 7 rano, pomimo iz zszamal wczoraj 3,4 sloiczka na dobranoc to nie budzil sie na picie w nocy bo juz ostatnio zaczal mi robic takie numery po 2 razy i stwierdzilam ze nie bede mu wiecej dawac na noc kaszek jak ma mi sie potem budzic ,, Patii ale jak pisalam juz Siwkowi tez zadroooooszcze Ci moza ale super bedziecie miec pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek tez jestem zakupocholiczka dzieciecych ubranek gdy wpadam dp c&a dzieciecego to mam ochote pol sklepu wykupic i jest tak ze Oliverek to polowe rzeczy mial moze 2 razy obrane bo mamy taki zapas duuuzo kupuje tez na wyrost na przecenach np juz powoli na jesien, mlody juz wyskoczyl w zwszystkich body na 68 mi w polsce i nakupilam sobie na 74 do 80 troche za duze a le na upaly nie musi miec dopasowanych ubranek, i galotkow na 74 80 i teraz tak ubranka na 68 sa juz na styk jeszcze ze 2 tyg i beda za male a na 74 za duuuze ale to i tak zalezy jak sie producentowi zdazylo metke przyszyl bo wielkosc a rozmiar nie ida w parze,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, jak widze to za duzo czasu nie macie zby zajrzecna forum ja przez ostatnie dnio to wogole nie mialam chwili by usiasc do kompa nawal pracy zrobil swoje: po ostatnich perypetiach z niechcianym cyckiem i wypita butelka herbatki stwierdzilam ze podam Oli mleko modyfikowane, bo wydawalo mi sie ze lepiej jesli na koniec dnai wypile mleko a nie herbatke skoro cycka nie chce, wiec pobieglam do sklepu kupilam bebilon ha 2 i w piatek wieczorem jej dalam, ola wypila i usnela wiec ja cala uradowana, po godz ola obudzila sie, no wiec wlasciwie nie wiem dlaczego dalam jej herbatki?- pociagla ja na jednym wdechu hehe i znow usnela; w sobote na wieczor byla taka sama sytuacja. W niedzle rano zaczelo sie purt purt zdejmyuje jej pieluszke a tam kupka wielkosci dwoch drazetek i w dofdatku bardzo ciemna:-(pomnyslam szybko co jadla i przypomnialo mi sie ze dostala jagody, stwierdzilam ze poczekam co bedzie dalej tak wiec wieczorem zrobila kupe ale nie byla ona normalna byla ciemna zielona i smierdzaca szybko spojrzalam w madra ksiazke i tam pisalo ze moze to byc albo alergia na to mleko albo zbyt duza ilosc zelaza w mleku wydalalna z kalem, powiem wam dziewczyny ze po tej kupie nie jestem przekonana do mleka modyfikowanego oczywiscie nie dalam jej juz wczoraj i dzis kupa byla jak malowana sliczna zolciotka hehe (jesli mozna powiedziec ze kupa jest sliczna)jakie mialyscie doswiadczenia z mlekiem modyfikowanym czy wasze dzieciaczki tez tak reagowaly??? ja podejrzewam ze chya ten bebilon cos mojej nie ptrzypasowal:-( pozdrawiam o odezwijcie sie jakos!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paola...nie przejmuj sie ta kupka,nastapila zmiana w jedzeniu u malej.moja Lea podobnie zareagowala na HA mleko,ale zaczelam najpierw normalne ale pomyslalam ze moze lepiej HA podac ze wzgledow puzniejszych alergii,ale jak zmienilam to reakcj podobna,i powrocilam do normalnego,ja osobiscie polecam HIPP to z probiotykami-u mnie to jest w rozowym opakowaniu.....podobno jest bardzo uwzorowane na podobienstwohihihi matki mleka...i znajomej siostra pracje w HIpp i powiedziala ze hipp to \"mercedes\" ihhihihi porownujac firmy:):):):) jak do tej pory jest ok u Leii,a z tym mlekiem i po godzinie pobodka twojej niuni,moze byc przyzwyczajenie :):):) hihi albo mleko 2 jest za syte i chciala popic hiihhihiih moja czasami tez tak robi:):) a dziewczyny..czy wasze maluszki tez podobnie robia...Lea od momentu jak wprowadzilam posilki 4 razy na dzien,kaszka-obiad-owoce-i kaszka na noc,to mniej pija mleka?? czy podobne dawki w piciu pozostaly?? ale ja nie daje Leii np.calej miski kaszki,lub caly sloik...czasami tak zalezy od dnia,ale raczej jeszcze nie podaje jej w \"calosci\" ........ pozdrawiam :):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBEREK!!!!! ohoohooo Zuzanka moj to po kaszce ma kacora wiec nie daje mu na noc bo ten to juz wypija mi 200ml cherbatki dziennie , tez daje Oliverkowi mleczko hipp 2 ale juz nie ha, bez przesady kiedys nie bylo i zylismy a jak bedzie mial byc alergikiem to i bedzie za 20 lat jak np okazalo sie moim braciszkom ja tylko reaguje na nikiel, od wczoraj robie domowe obiadki boz przeliczylam (nie myslcie ze jestem jakas sknera) ze gdy Oliverek bedzie zaszamywac cale sloiczki plus owoce plus kaszka mleko modyfikowane ktore mam na 9 dni plus cala reszta to pojdziemy z torbami, i wczoraj zmiksowalam mlodemu rosolek rozrzedzony woda z mieskiem z udka marchew i seler i wiecie co maly wcinal ze chejjjjj!!!!! a dzis groszek z marchewka ziemniaczkiem i kalafiorkiem z lyzeczka maselka, najlepsze to ze nalozylam wczoraj duuuuzo marchwi i nie bylo tak pomaranczowo jak po tych gotowych poslilkach wkurzylam sie bo wszystko zafarbowane pojemniczek lyzeczka i smoczek po soczku tak jakby farbowali te posilki, szok nie da sie domyc, Paola nie martw sie bo u Oliverka co inne owoce to inny kolorek kupki nie czytak tych bzdur a ty ze tak spytam tez zawsze robisz jednakowa, przeciez wzbogacamy diete i te kupsztale nie beda juz takie mleczne, np po truskawkach z malinami to bylo u nas smrodliwie szaroooo, zalezy co zje, zwroc uwage, a mleczko to faktyczne moze za syte i Olenka potrzebuje popic dopuki sie nie przyzwyczai daj malej czas,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja po kilku dniach....wkońcu przyzwyczaiłam Natalke do jedzenia łyzeczką i wogóle chyba nauczyła się jeść :) 3 dni temu ładnie mi zjadła pierwszy raz deserek jablko z brzoskwinią tzn ze 3 łyzeczki -ale to i tak sukces jak na 1 raz przedwczoraj przekonała się wkońcu do zupki jarzynowej bo wcześniej jak jej dawałam to miała odruch wymiotny :D no i wczoraj juz ładnie zjadła z 1/3 (narazie) słoiczka zupki popiła poł butelki soczku i poprawiła cyckiem :D na podwieczork zjadła trochę deserku jablko z bananem :) tez jej smakowało-nawet nie wiecie jak to mnie cieszy jak po jakimś czasie widze że nauczyłam moje dziecko jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i kupilam sibie vanish na plamki bo Oliverek je pelnymi garsciami, i wsio umorusane do okola i wiecie co pic na wode>>>>>... jedynie to ze rzeczy nie szarzeja a co ma zejsc to zejdzie a co nie to nie, i juz wiec zaopatrzylam sie w taki foliowy fartuszek do jedzenia i jest juz lepiej bardziej zmywalnie http://www.allegro.pl/item219014215__sliniak_fartuszek_dla_malucha_.html takie cus tylko ze inny kolorek bardzo polecam chociaz gdy wyrosnie z tego to bede sie rozgladac za takim ale z rekawami juz widzialam w katalogach, bynajmniej nie musze potem sliniaka zapierac tylko zetre i juz http://www.allegro.pl/item221155418_bobas_sliniak_fartuszek_z_rekawkami_straz.html cos w tym stylu,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek Oliverek tez na poczatku zapijal piersia a potem jadl po lyzeczce wiecej i wkoncu tak sie najadl ze juz nie chcial mleczka, kazdy maluszek na poczatku reaguje nieufnie a potem zobaczysz jak bedziesz biegac po dokladki,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten2 - wcale nie uwazam ze jestes sknera , po przeliczeniu, robie doklądnie tak sano jak ty pozatym małgosia nie bardzo za zupkami ze słoiczka woli te moje , ze słoiczkow lubi tylko samo jabłuszko z gerberka, ale to Z marchewka juz nie, wiec marchewke i jabłuszko robie sama dodaje bananka a z zupek to daje tylko marchewke pieruszke - korzen, ziemniaczki i piers z kurczaczka, wywaru malutko bo czytałam gdzies ze sie nie powinno ale widze ze wy ostro jzu groszek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgoisa uwielbia jeść z łyzeczki az sie trzesie jaq mam taki wqiekszy sliniaczek plastykowy i bogy dzieki bo... wszytko jest brudne heheh vanish pomaga na mniejsze plamy heheh, jafody mi z serwetki nie zeszły i bynajmniej nie była to sprawka dzidziola tzn dzidziola ale wiekszego ;) i daj tu chłopu pierogi z jagodami hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×