Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

no heeeeeeeeej dziewczyny :) w koncu sie zebralam i usiadlam przed tym kompem... u mnie duzo zmian,Olivek rosnie jak na drozdzach,wazy ponad 8kg klops.Karmie go nadal cyckiem,bo jest mi tak wygodniej i dla niego bardziej zdrowo.Oli rozwija sie super,czasem jak stary sie zachowuje.nocami spi mi super,za to w dzien standardowo godzinke co 2 srednio.teraz jak na niego patrze to mi sie wydaje duze chłopisko,bo trzyma juz sztywno główke,w wozku juz nie za bardzo chce jezdzic.ostatnio jechalam z nim pociagiem i podrywał babke na peronie.babka siedziala na ławce i do niego tiutiu itp,a Oli nie bardzo ja chyba widział,wiec przysiadł sobie ze dwie minutki walnął usmiech i bach na plecki i tak ze 3 razy,a babka w smiech:)blondynka była ;) Oli od jakiegos tygodnia je zupki,pół słoiczka zupki z mieskiem dziennie.zamiast jednej porcji ``cycka``.pije soczki gerbera ale te przezroczyste,nie z marchwia bo mi zwracał po nich,dziwne.daje mu tez deserek czasem ze sloiczka.albo sama scieram na tarce jabłko.pediatra jakies 3 tygodnie temu zasugerowała mi dawanie skorki od chleba,zeby cos tam wykluczyc,jakas nietolerancje jakis skladnikow,wiec tez mu daje i jest ok.teraz szkrabek smacznie spi wiec mam czas na pisanie,obudzi sie po 19,cycek i kolo 20 kapanie i spanko.juz tak chetnie sam nie zasypia,trzeba kombinowac:)u nas w Gdyni straszne upały,Oli jest marudny w taka pogode bo strasznie mu sie plecki poca.i wypina dupe do gory i burczy zeby wziac go na raczki,juz w samym pampersie go trzymam w dzien i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli przekreca sie sam na brzuszek,ale zostaje mu raczka podkurczona,a tak nie lubil na brzuszku lezec.a teraz najlepsza zabawa.kłade sie na plecach,Olivka sobie na brzuchu zeby miał buzke naprzeciwko mnie,podparty na raczkach i sie wydurniamy-turlamy na boki,podrzucam go na rekach,ze 2 razy bo mi rece wiedną,albo go gilgam gdzie popadnie,a synus mi rechocze slicznie.``łatka`` na głowce dalej jest,chociaz mniej widoczna,kurde chyba mu zarosnie.... :) no i coraz trudniej jest mi dac Olivkowi cycka gdzies poza domem,bo jest bardzo ciekawy swiata ktory go otacza....kochany szkrab. babeczki,zapomniałam Was pozdrowic serdecznie wszystkie,bo dawno mnie tu nie było,a sie steskniłam za Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doniczka- :D :D :D ale się uśmiałsm z twojego posta.....wiesz czemu?? Bo moge się pod każdym twoim słowem podpisać....U NAS JEST IDENTYCZNIE ZE WSZYSTKIM....oprócz zasypiania wieczorem, bo Mati ładnie zasypia (....ciiiiii oby nie zapeszyć!!!!!!!!) ;) Wszystko jest tak samo; waga (waży jakieś 8 kg), karmienie (karmię go Gerberkami- pół słoiczka zupki, trochę deserku i cycem-bo tak wygodnie :) ), zasypianie -mniej więcej co 2 godziny, trudności z karmieniem poza domem, bo wszystko Mateo interesuje.....hihihihii....naprawde jest wiele podobieńst :D :D :D ...ja też kładę Matiego na sobie i się turlamy, uwilbia łaskotki, ma je wszędzie..śmieje się wtedy jak dorosły facet ;) .... i uwielbia przewracać się na brzuszek!!!!...itp, itd !!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowienia i ucałowania dla Oliego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAOLA tak jak mowi Zuzanka tak samo robilam, i wlasnie nie mysl ze nasze dzieciaczki tak pieknie zawsze zasypiaja poprostu chwalimy sie swoimi sukcesami, a i zdarzy sie pare razy ze trzeba kombinowac jak to pisze Doniczka by maly spokojnie zasnal, a i jest czasem ze niby pora spania a Oliverek obdaza mnie szerokim usmiechem i ani w glowie mu spanie i jak takiego ululasz jak jemu psoty w glowie, nie martw sie kazdy samodzielny sen Oli bedzie twoim ogromnym sukcesem zobaczysz,,, jeju widzie ze niektore cukiereczki maja juz zabeczki i pewnie cudne usmiechy z tymi zabulami ,a u nas ani widu ani slychu,,,, Kasiula jak zdrowko twoje i Kubusia mam nadzieje ze juz jest dobrze,,>???? Oliverek chyba nabawil sie jakiejs awersji do wozka typu spanie w domu jak pisalam kiedys o drzemkach popoludniowych teraz jest dziki protest a zasypia spokojnie w lozeczku i nie rusza go wyjacy odkurzacz jeszcze wiele razy zaskoczy mnie moje malenstwo, dzis nap obudzil nas o 5 rano bol brzusia spowodowany zaparciem, musimy sie ratowac swierzym jabluszkiem by byla fajna kupka, bo Oliverek nie chce za duzo pic tylko po obiadku, i smakuje mu cherbatka koperkowa rozpuszczalna owocowa tez ale mniej, i buszowal moj ranny ptaszek do 6,30 ledwo sie zdrzemnielam i juz musialam wstawac do sadysty na 8 masakra a ten sobie odsypial, a etraz szleje w lozeczku i zapuszcza mamie szerokie usmiechy gdy wpadam na kontrole, ale nie zamienilabym go na nic w swiecie❤️❤️❤️ mogem sobie nie spac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i zapomnialam sie pochwalic ze gdy bylismy u lekarza to Oliverek szybko wskoczyl na wage i wazy 8,5kg Doniczka ja juz od samego noszenia i robienia samolotu malemu wyrabiam sobie miesnie klatki i tricepsy i bicepsy hihihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! bardzo, bardzo dziekuje wam za wszystkie rady,dotyczace mojego problemu heheheh ja nie narzekalabym na spanie mojej Oluni gdyby nie fakt ze ona bardzo malo spi w dzien ;dzis np spala tylko raz od godz 11 do 12.15 i na tym koniec potem dzien wyglada tak ze caly czas nosze, spiewam ,tule wzglednie na 10 min odladam do lozeczka zeby sie pobawila ale to szybko jej sie nudzi, dlatego tez uwazam ze o tej 20 to juz nie powinno byc problemu z usypianiem a jest. dzis wywinela mi taki numer ze padla przy piersi po kapieli na 15 min i o godz 20 byla wyspana myslalam ze sie wsciekne hehehe ja jestem wykonczona po takim dniu a co dopiero ona powinna spac w kazdej pozycji heheh a ona swoje. w kazdym razie bede sie staral wdrazac wazse rady moze w koncu ola pojdzie na kompromis z zasypianiem, jutro jade kupic jej przutylanke do snu poniewaz jak poloze kolo niej pieluszke do przytulenia to czesto sie nia przykryje a to ja obudzi i potem placze bo nic nie widzi bidula, CHCIALAM WAS SPYTAC DROGIE KOLEZANKI CZY PODKLADACIE JUZ SWOIM DZIECIOM PODUSZKI POD GLOWKI?? slyszalam ze do roku nie powinno sie tego robic ale widze biorac Olunie do siebie do lozka nad ranem ze przyjemniej jej sie spi z glowka na podusi , pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i zycze udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha droga SZYT co do wakacji to fakt umeczylam sie ale i tak uwazam wyjazd za udany zmienialismy otoczenie, troche i tak sie zrelaksowalam a chyba dopoki nasze pociechy nie beda same jezdzily na wakacje to kazde nasze wakacje nie beda juz takie same jak w czasach gdy nie bylysmy matkami hihih ostatnio jak mi sie jedna kolezanka spytala jak bylo na wakacjach to jej odpowiedzialam ze na nastepne pojade dopiero wtedy jak Ola pojedzie na wakaje ze swoim chlopakiem a mojego meza bede mogla juz wyslac do senatorium hihi wtedy dopiero wypoczne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! paola, ja się pdpisuję pod radami dziewczyn jeśli chodzi o usypianie. Moja Lenka zasypia sama odłożona do łóżeczka, tak mniej więcej co 2, 5 godziny, ostatnio zaczyna się jej ten czas wydłużać, między drzemkami do jakichś 3 czasem nawt 4 godzin. Jeśli chodzi o noc to budzi się raz na karmienie, zjada i śpi, na dobre wstaje ok. 7. Także ogólnie nie narzekamy:). Życzę aby Wam też się to jakoś poukładło:). Jeśli chodzi o ząbki, u nas nic na nie nie wskazuje i raczej szybko się nie spodziewam, moja starsza córka miała pirewszy ząbek w wieku 11 miesięcy, pediatra swierdziła, że u Leny może być podobnie, jakieś tam rodzinne skłonności. Gratulacje dla dzieciaczków, które ząbki już mają.:) A jeśli chodzi o poduszkę w łóżeczku, to moja Lenka śpi na takiej prawie płaskiej, ma ją od niedawna. Początkowo spała całkiem na płasko i podczas snu otwierała buzię, dlatego teraz ma tą podusię tylko pod samą główkę, żeby buzia była zamknięta (tak radził mi logopeda, chodzi o profilaktykę dotyczącą wad w mowie w późniejszym okresie), chociaż szczerze mówiąc to ona mało śpi na tej poduszce, bo w trakcie snu przemieszcza się i przyjmuje najróżniejsze pozy:). Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja wciąż bez komputera w domu, więc muszę się streszczać - korzystam u mamy, Martynkę wysłałam na dwór z babcią, a mały na razie drzemie w wózku... JEsteśmy chorzy :( :(:( NAjpierw Martynka jakąś zarazę do domu przyniosła, a wczoraj złapało mnie i Janka :( A tu jutro chrzciny, tak jak u Kasi... Postanowilismy jednak u siebie w domu poczęstunek zrobić, ale robota jest rozparcelowana - ja zrobiłam tylko rosół i ziemniaki jutro obiorę. Reszta w rękach rodzinki :) Co do zasypiania - Jak Janek pośpi około 18-19, to potem dopiero o 22giej zasypia, zwykle niestety u mnie na rękach :( 3 razy zdarzyło mu się zasnac samemu... A śpi 6 godzin, po czym budzi się na pełne karmienie i zasypia jeszcze na około 3 godziny. Mam już dośc tych nocnych pobudek!!! Myślałam, że jak go zacznę dokarmiać, to dłużej pośpi, ale to nie działa... Daję mu teraz w ciągu dnia około 240 ml nutramigenu, podzielone na porcje, najwięcej na noc. Z początkiem tygodnia zaczęłam mu też dawać marchewkę - bardzo mu smakowała. Mniejsze uznanie zyskała marchewka z ziemniakami, a dynia z ziemniakami była bleeeee. Wczoraj dałm też jabłuszko i bardzo mu podeszło :) Jkoś jednakz MArtynka było łatwiej... Jak pamiętam - ona w wieku 5 miesięcy przesypiała noc, jadła 6 posiłków dziennie, co około 3 godziny... Ciągle chcę małego od piersi odstawić, ale jakos nie potrafię...Oj, budzi się... Musze spadać, na razie, buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilkę bo mała spi a ja mam sporo roboty....pranie itp. wróciliśmy o 3.15 w nocy...jestem troche umeczona tą podrozą ale....było poprostu SUPER!!! :) to były moje najlepsze wakacje pomimo tego ze z tak maltkim dzieckiem naprawde wypoczełam....Natalka super się zachowywała, całe dnie spędzaliśmy na dworzu tylko w ponioedziałek jak zajexchalismy to było zbyt upalnie zeby gdzieś wyjsc z małą ale pozniej uz pogoda była ok! :) byliśmy z moją siostrą szwagrem i ich 7 letnim synkiem i moim bratem, bratową i i ch 1,5 rocznym synkiem, ale drugiego dnia pobytu zrobiliśmy wolny wieczor dla facetów i oni wyszli sobie na piwko a na drugi wieczór wyszłyśmy my dziewczyny :D odciągnełam pokarm i wyszłysmy ok godz 21 a wróciłyśmy o 1 w nocy!!! hihihi a nie uwierzycie gdzie nas powiało....:D spotkałam moją kolezanke jeszcze z liceum z ławki i wybrałysmy się wszystkie na meski striptiz!!! :D:D:D ale się ubawiłam mówie wam-jak byłam panną nigdy nie byłam na takiej imprezie....hehe ogólnie to Natusia dała nam wypocząć, nawet się troche poopalałam, a mój silny szwagier nosił małą jak była potrzeba bo on strasznie lubi takie male dzieci:) więc i mąz troche odpoczął... fotki wstawie na bobasy jak bede miała chwilke... nad morzem zaczelam dawać malutkiej soczki jablokowo winogronowe gerbera i bobovity pije az grduka! :D buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim pociechom pierwszych ząbków 🌻 u nas narazie cisza....tzn. Natusia ślini się przeokropnie i pcha wszystko do buzi ale nic narazie nie widać... Kasiu C naprawde uroczo kuba wygląda z tą maskotką :) widać lubi się przytulać ;) Patti my na ten nasz wyjazd nad morze kupiliśmy niunce spacerówke baby design i tez woziłam ją w rozlozonej na płasko-powiem szczerze że Natalia o wiele lepiej się zachowuje w tym wózku bo wszystko dobrze widzi i zakłada sobie wysoko nogi na ten pałąk (fotka na bobasach) prześmiesznie to wygląda a i widać że niunka zadowolona więc jest ok ;) A ty Patti jaką kupiłaś spacerówke??? bo ja się tyle naszukałam na necie zeby była na płask, wkońcu pojechałam do wawy i kupiłam ale nie jest to 180 stopni....:O wogóle to olśniło mnie że nie ma spacerówki typu laska rozkładanej na płasko, jeśli juz to wózek składa się normalnie. Nad morzem taki lekki wózek to super sprawa, np. na plaże czy schody bez podjazdów ;) pierwszy wózek narazie idzie w opdstawke no moze w zime jeszcze nim pojezdzimy bo cieplejszy i lepiej zamortyzowany a pozniej jak to sie mówi do żyda :P wstawiłam też kilka fotek z nad morza na bobasy, klimat nadmorski widać niunce sprzyjał bo zachowywała się cudnie :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dziękuje wszystkim kobietkom za komplementy w stronę mojej córy! 👄 widze że podczas mojej nieobecności sie troche rozpisałyście...super przynajmniej jest co poczytać :) Zuziu super ta twoja nowa fura, trochę kosmiczna ale podoba mi się :) co do komarów to ja chyba zakupię moskitierę na okno bo na łozeczko to bez sensu bo od godz 2 czy 3 niunia juz śpi z nami w łozku... paola jak niunia lezy w lozeczku jeszcze nie podkładam nic ale jak śpi z nami w łozku-a spi od urodzenie przez pól nocy to śpi normalnie na poduszce. słyszałam ze podusia dopiero od 6 mca okresu u mnie brak, biore tabsy anty- cerazette dla karmiących. dziś podałam niuni soczek marchwiowo jabłkowy i nawet jej przypasił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLIVEREK spi zupka wstawiona mmaz w pracy wiec ja na kompie dzien doberek mamusie w poniedzialek!!!!!!! SIWEK teraz dojrzalam sorki, ale piekne zdjecia Natalka wyglada jak ksiezniczka, zaluje teraz ze nie wzielismy sesji u fotografa, normalnie zawsze kiedys byl w kosciele sam wiec myslalam ze i tym razem tak bedzie a tu nici a moj braciszek robil takie zdjecia jakby sie bal albo moja przyszla bratowa go z alwki nie puscila bo nie mamy w sumie nic konkretnego, na roczek jestem juz madrzejsza, jeju myslelismy wczoraj ze klekla nam lodowka bo zawiezlismy brata do kleve do pracy wracamy a tu ciemno i cicho siet wiec po h moj maz wbil sie na zamrazalnik znajomym na szczescie maja dwukomorowa lodowe wiec nie bylo problemu i chyba w sobote popedzimy po nowa bo akurat w ten weekend byly promocje w kauflandzie na mieso i ten nakupywal na zapas, i glupio siedziec tak u kogos w kuchni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomnialam spytac jak reaguja sytoscia wasze dzieciaczki na deserki, bo Oliverek je teraz co 4h ale jezeli dam mu 2,5h po posilku deserek to po nim robi nastepna 2 do 3h przerwe poprostu sie najada bo np rozmawialam z maja kolezanka i jej 8mczny szkrab nie i jak wypada posilek za h po deserku to i tak go zaszamie nie wiem czy nie jest to glodzenie w sensie ze zjada malo konkretnych posilkow z piersia 5 a wczoraj 4 na dobe, nie licze deserkow, a kiedys sie martwilam ze co 2h jest glodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Siwku, ja mam Peg Perego pliko p3 i ona jest rozkładana na płasko, i też strasznie się naszukałam w necie, bo w naszym mieście nie ma żadnego wyboru, w końcu zamówiłam w sklepie internetowym i jestem bardzo zadowolona i Lena też:), miałam już dość poprzedniego wózka, był strasznie ciężki i duży. A wyjazd nad morze jak widać z opisu był udany:), my też wybieramy się w większym gronie, więc mam nadzieję że będzie podobnie.:) Kirsten, ja Ci opisze jak wygląda nasz dzień jeśli chodzi o posiłki to będzisz mogła porównać. 7 rano- pierś 8-9 kaszka jakieś 130ml, podaje łyżeczką 10-11 pierś 14-15 zupka z mięsem ok 130 ml 16 pierś, czasem nie 17 deserek owocowy 19-20 pierś potem idziemy spać w nocy budzi się raz, wtedy ją karmię i śpi do rana, no to tak z grubsza:), oczywiście te godziny są ruchome, pory nie są sztywno ustalone no i po każdym stałym posiłku pije wodę soków nie lubi. A jak wasze maluchy podejmują już próby jakiegoś poruszania się? My jesteśmy na etapie turlania i to by było tyle narazie:) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeee Patti Oliverek przewraca sie na boki turlanie niechetnie za to w chodziku od znajomych bardzo mu sie podobalo, a u nas dzionek wyglada tak ok 3-5 rano piers ok 8-10 mleczko butelka 160ml ok 12 jaluszko nie zawsze jak nie to obiadek ok ok 16 deserek ok 17-18 19 po des, mleczko 160ml ok 20-22 mleczko 160ml a wczoraj bylo np tak ok 4 rano piers 8 butelka 11 jabluszko tarte ok 12 drezmka na 1,5 h 14,30 obiadek jarzynki z piersia purre 17 deserek gruszki z jabluszkiem *tylko ze one sa zageszczane jakas kaszka drzemka ok 18 do 20 20 mleczko 21,30 nyny i dzis o 5 piers czasem mam lek czy nie bedzie niedozywiony ale nie chce go tez napychac jedzieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam wasze wypowiedzi i az sie zatrwozylam, moja Ola dzis konczy 5 miesiecy i 3/4 jej posilkow to moja piers reszta to deserki i pod warunkiem ze niunia ma humorek zeby je jesc, koniecznie musze zaczac chyba cos dodawac bo wychodzi na to ze ja glodze moje dziecko w porownaniu z menu waszych pociech... milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola, jaką masz śliczną wizytówkę na bobasach (chodzi o te zmieniające się fotki), po prostu cudo:) A tymi posiłkami to się nie zmartwiaj, moja Lena za tydzień skończy pół roku, dlatego ma tak urozmaicony jadłospis, a zaczęłam jej wprowadzać jak właśnie skończyła 5 miesięcy. No i buziaczki z okazji, zakończenia 5 miesiączka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Patti bardzo dziekuje za mile slowa pol nocy siedzialam zeby sobie to zrobic bo moj komp chodzi jak zolw;-))) jak chcesz to ci podam stronke gdzie mozna takie cudenka zrobic napisz mi tylko adres mailowy to ci przesle instrukcje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blliix, 77uuimkmm;ooooomj,,mjmmmmmmm, jk,.32.;reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeefffffffffffrjr7rrtr1`1 b grrrrrrrr bbb ADF M,IL M to wyzej to moja Ninka do Was napisał :) i ma racje :) :) ;) ogólnie jest ciekawska i ruchliwa bardzo, a ślina jej kapie nawet jak ma smoka :) turla sie od niedawna. paola mi wyślij na maila instrukce kjokodyl0@wp.pl buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola ja tez poprosze taką instrukcje na maila siwek_21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola, pewnie że chcę, mój mail patrycja101@op.pl Widzę, że nie tylko mi się spodobało :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak moja ola pojdzie spac to wam powysylam maile, sadze ze to bedzie gdzies po 22.30 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny a moja tyle nie je, turlac tez sie nie turla ale uwielbia sie pbracac na brzusio potem nie umie w 2 strrone wiec wrzask zeby ja przekrecic paola tak jak widac moja tez głodzilla ;) my zadnych poduszek nie dajemy siwek ja mam te same tabsy i okres znimi tez mam tearz jakis mniejszy ale jest jzu bog wie od kiedy, dziewczyny ktore mialyscie cesarke albo znieczulenie zewnatrzoponowe, czy was tez tak boli kregosłup wtym miejscu gdzie było znieczulenie, mnie maskakra, jutro ide do ginki to sie zapytam jak ługo to jescze bedzie trwac, do tego dochodzi ból od noszenia dzidziloa itd, i ło matko.... ide spac bo padam , moja młoda nadal tak wczesnie wstaje do tego umyłam 2 okan dzis brrr, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju gdy ja wybywam z chatki cus zalatwic to wy tu zbiorke robicie, bylismy ogladac mieszkanie zastanaiwamy sie nad kupnem, wkoncu zamiast placic komus czynsz lepiej placic rate za kredyt, tu nie ma jak w pl ze procz kredytu jeszcze czynsz wiec sie oplaca, ale mieszkanie tak zrobione by sprzedac niby ladne z duzym ogrodkiem ale np w lazience kafle tylko do polowy sciany i w mieszkaniu na podlogach tak niedokladnie pokladzione i w rogach okien wygladalo jakby w zimie grzyb wychodzil, wiem jak wygladaja sciany po grzybku bo mialam go kiedys w swoim pokoju dopuki nieocieplili bloku, wiec sie na nie niedecydujemy, Oliverek grzeczniutki czekal cierpliwie w foteliku, Paola nic sie nie martw ja zaczelam podawac Oliverkowi jarzynki gdy slonczyl 4mce, od tyg z mieskiem mlody zajadal sie dzis ziemniaczkami z dynia jeszcze z pl, a dzis jadl pierwszy raz jagody z jabluszkiem i tez byly pycha przyznam ze sama niekiedy podjadam tzn testuje czy dobre,,,och i dzis konczy Olenka 5 mcy duzo zdrowka, CHCACA wiesz wasze dziewuszki dbaja o linie, bo Oliverek zjada caly sloiczek gerbera tj 130gr, tak luzno u nas te sloiczki sa wieksze 190gr i wecej gdy sa bonusy wiec naszych je tu 3|4 ALE TOjest wogole lasuch po tatusiu a mamusia tez lubi sie czasem przyssac do jedzienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCACA z tym bolem to chtba mozliwe bo tak ostatnio skojarzylam ze wiele dziewczym mowilo ze potem boli kregoslup, i tez sie tak dziwnie sklada mialam zo, ze mnie pobolewa wlasnie w tym miejscu teraz mniej ale bylo i tak ze kladlam sie na podlodze w sypialni i nie umialam zlapac oddechu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maile wyslane ide spac miej nocki papapapap jutro dosle jeszcze top co trzeba heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×