Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Hej Mysico !!!! To mi w takim razie termin wg ostatniej @ też wypada na 29 stycznia :) Ale się porobiło :) Mamy ze sobą tyle wspólnego, śmiesznie :) Może ja na razie tutaj zostanę, zobaczymy co powie moja lekarka. Mysiczko mam nadzieję, że tutaj też będziesz zaglądać i czasami coś skrobniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiu ja sama sie nie moge zdecydować. Chyba będe na dwa frionty. Mam pytanie jaką dawke bierzesz kw. foliwego i czy masz jakie s objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce fasolkę - jeżeli chodzi o ból piersi, to u mnie wyglądało to tak. Zazwyczaj na tydziań przed @ zaczynały boleć mnie piersi. Czasami nawet dość mocno. A tym razem nie bolały mnie w ogóle, tzn. w dniu kiedy miałam dostać @ zaczęły być wrażliwe moje sutki, a za jakieś 2 dni pojwił się ból piersi i cały czas trwa. A wcześniej zero bólu :) To tyle co mogłam pomóc z własnego doświadczenia ;) POWODZENIA !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mysiczko !!!! Od września brałam sam kwas foliowy - Folik 0,4 I tak było do dzisiaj. Wczoraj kupiłam sobie witaminki dla kobiet w ciąży ELEVIT i tam jest 0,8 mg kwasu foilowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dzięki za szybką odpowiedz bo ja już zgłupiałam, tak mi się wydawało ze gin. mówił jak stwierdze ciąże żeby zwiększyć folik do 0,8. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o objawy to mam bóle brzucha - czasami małe skurcze, czasami coś mnie zakłóje. A tak w ogóle to czuję mięśnie brzucha, tak jakbym codziennie brzuszki robiła. Mam takie odczucia od ok 2 tygodni. Acha i bolą mnie plecy. Mam też dość mocny ból piersi. I czasami mnie mdli, zwłaszcza jak mam coś zjeść, le to nic strasznego ;) Ogólnie nie narzekam. Jestem berdzo szczęśliwa. I chyba jakbym nic nie czuła to byłoby gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co ;) Bardzo proszę. A jak jest u Ciebie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysic
U mnie tylko ból piersi i taka suchość w ustach jakby cały czas była zdenerwowna. Brzycha prawie nie czuje no moze troche twardszy. I tyle, gdyby nie test to bym nie wierzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!!! Jestem z topiku \"Od maja staram sie o dziecko...\" Udało nam się!!! Wystaraliśmy sie skutecznie!!!! :D Dzisiaj zrobiłam drugi test na potwierdzenie wtorkowego i wyszły DWIE KRESKI!!!! Taki więc przyłączam się do Was i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.... Kasiu 79 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju:) vale nas tu przybyło,czad:) Ja głupia kupiłam znów czwarty test:)Obiecałam mężowi,ze to juz ostatni raz sie upewniam,bo naprawde trudno mi w to uwierzyc,chociaz do obserwowanych dodałam juz sobie czaderski wózek na allegro:) Chcecie zobaczyc? :):):) No cóż,moje objawy to tylko pełne piersi i temperatura,no i oczywiscie 3 testy z pieknymi kreskami(jutro dojdzie czwarty:)) Wiecie cio? Kwicze ze smiechu jak sobie przypomne moje mysli,gdy nie dostałam okresu,tylko po jednej plameczce przez dwa dni.Otóż pomyslałam wtedy,ze COŚ mnie musiało ... zaczopować...cha cha cha!!!!!!:) P.S.Do : chcemiecfasole, poczekaj jeszcze tydzien,kupisz test i zobaczysz,moze Ciebie tez \"zaczopowało\" ? :) Pozdrawiam was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Przyszłe Mamusie! Cieszę się razem z Wami i wiem co czujecie bo rok temu a dokładnie 12 czerwca 2005 roku dowiedzieliśmy się ,ze w lutym 2006 przyjdzie na świat nasza upragniona dzidzia.Miałam termin na 14 lutego ale córcia troszkę się pospieszyła i urodziła się 30 stycznia.We wtorek kończymy 4 miesiące. Bardzo się cieszę z Waszego szczęścia.Życzę Wam duuuuużo zdróweczka.Dbajcie o siebie Kochane-nosicie pod serduszkami najdroższe skarby.Aj aż się popłakałam.Całuski dla Was wszystkich ode mnie i mojej córci Milenki. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecho1 dziekujemy!!słuchajcie rano czwarty tescik sliczny z dwoma kreskami nadal:) od jutra juz nie robie,w tygodniu do doktora;) Co tam nadziejko u Ciebie?Mnie akurat nic nie bolało i nie boli,ale czytałam ze to prawidłowy objaw-taki ból jak na okres.Widzisz w pierwszej ciąży nie miałam w dniach spodziwanej @ zadnej nawet plmki,tym razem miałam tycie plamki przez dwa dni i widzisz sama,nawet ten sam organizm w różnych ciążach różnie reaguje;)na pewno masz dzisiaj radosny dzien,bo poinformujesz męża o kreseczkach;) Jedna kreska,druga kreska i jest obraz ....NASZEGO OSESKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mazowszanko fajnie ze się udało. Czytałam wasz topik, i tez starałam się od maja i się udało. Kasiu C gratuluje - to napewno jest to. Dziewczyny napiszcie coś o sobie. Ja mam 26 lat, pierwsza ciąża i mieszkam na Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mysiczko !!!! W takim razie dlaczego nie było Cię na naszym topiku ????????????????? To naprawdę bardzo fajny topik, a przede wszystkim bardzo szczęśliwy. Mam na imię Kasia, w maju skończyłam 27 lat, mieszkam we Wrocławiu i to też moja pierwsza ciąża, więc trochę się boję ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiuC. teraz to już chyba jesteś pewna prawda ??????????????????????? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Gratuluję 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być tak: KasiuC. teraz to już chyba jesteś pewna prawda ??????????????????????? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) Sorki :D Gratuluję 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że 22 kwietnia to jakaś szcześliwa data :) Bo ja też wtedy :D Ale faaajnie, mam ochotę już biec na usg, ale mam iśc dopiero za 7 tygodni :) Jak to wytrzymac ?? ;) Pozdrawiam wszystkie nowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kasiu79,tak juz jestem pewna:) zreszta nie mam juz wyjscia,ze musi byc wszystko git.Cała rodzina,znajomi,kolezanki-wszyscy wiedzą,nie moge ich zawieść:) No ja,jak juz napisałam na poczatku mam juz 13-letnią córkę,ale mimo ze jestem juz \"dobrze\" po trzydziestce,wygladam i czuje sie 15 lat młodziej.Mysle zresztą ze z czasem sie sobie na fotkach przedstawimy.Bedziemy przeciez \"porównywac\" rosnace brzuszki,prawda? Wiecie co? Szczescie to zycie,a wiecie czemu?Bo wŁASNIE PRZECZYTAŁAM SOBIE O CUDZIE ZAPŁODNIENIA W DODATKU ,KTÓRY W CZORAJ KUPIŁAM Olivia ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 79 - nie pisałam nic bo jakoś nie wierzyłam ze się uda i bałam się , że potem wszystkie będziecie miały pozytywne wyniki, tylko nie ja. Nie chciałam się dołować. Nadal nie mogę uwierzyć, że udało się i to od razu.Mój mąz też jest w szoku- jednocześnie bardzo dumny. Chciałby się wszystkim chwalić, ale ja jestem ostrożna, wole poczekać troche i potwierdzić u lekarza ze wszystko ok. Troche za dużo naczytałam się topików o różnych powikłaniach. Takie małe schizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciaż musi być doooooooobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - przyszłe mamusie BARDZO WAM GRATULUJĘ !!!!!!!!! Też bym już chciała zostać mamusią ... raz już nawet byłam prawie pewna ,że nią zostałam - nie miałam okresu ponad miesiąc ... zrobiłam test i mym ozom ukazała się jedna kreseczka ... cieszyłam się wtedy poczułam ulge bo ... to nie był czas na dzidzię ale też jak tak żyłam w niepewności , to cieszylam sie ,że może może :) jak oglądam fotki kobiet w ciąży czy patrze n aciężarne znajome to aż mi tak się ciepło na serduszku robi . Nie ma nic piękniejszego niż kobieta w ciąży :0 trzymajcie za mnie kciuki :) może i ja kiedyś napiszę Wam ,że właśnie zrobiłam test i zobaczyłam 2 kreseczki :) cieplutko i mocno ściskam przyszłe mamusie :) bardzo się cieszę Waszym szczęściem , bo teraz nic juz nie będzie tak samo ... wszystko się zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼GRATULACJE🌼 dla wszystkich przyszłych MAM Cieszę się razem z Wami bo ja przeżywałam to co Wy dokładnie rok temu! Teraz moja dzidzia ma już prawie 4 m-ce i jest naszą ukochaną córeczką, mam też synka (z resztą też z lutego) który jest też oczywiście naszym ukochanym łobuziakiem!:P Cieszcie się dziewczyny bo przed Wami najpiękniejsze chwile w życiu❤️ tego się nie da opisać to trzeba przeżyć.......❤️😍 Macieżyństwo jest wspaniałą rzeczą. Pozdrawiam Was gorąco i trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja estem z topiku 30paro;atki starające się o dzidzie. Pierwszy test zrobiłą 16 maja, była druga taka niewyraxna, 19 zrobiłam test po raz drugi i wtedy była już wyraźna . Poszałm do gina , ale była za wcześnie , zeby określić termin, ponieważ miałam nieregularne okresy. Kolejną wizytę mam 9 czerwca, nie moge się doczekać , ale i boję się bardzo.Trochę bolą mnie piersi i częściej siusiam ,poza tym nic, zero mdlłości i zero zachciewajek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia, ja tez nie mam mdlosci ani zachciewajek..... ;-) Jedynie mniej jem i moze nie mam ochoty na jogurt, ktory do tej pory bardzo lubilam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mma straszną ochote na swierze warzywa owoce , mniej ochoty mam na mięso i wędlinę. I bardzo chce mi sie pić , non-stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mma straszną ochote na swierze warzywa owoce , mniej ochoty mam na mięso i wędlinę. I bardzo chce mi sie pić , non-stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie nazywam sie agnieszka mam 31 lat w sobotę zrobilam sobie drugi test gdzie też mi wyszedł pozytywnie .jutro ide do lekarza na potwierdzenie mojej ciąży oby to była prawda.mam takie pytanko do was ,czy któraś z was miała ostatnią miesiączke 27.04.2006?bo jak tak to chyba tan sam termin będzie.a moze już któraś ma podany termin od lekarza?w każdym bądż razie pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×