Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

hej dziewczyny!!!! Szyt dobrze ze juz wszystko ok, dla ciebie--->>> 🌻❤️🌻 dziewczyny mnie tez zaczyna niepokoic moj stan zdrowia... ostatnio miałam własnie taki ból w klatce piersiowej ze nie mogłam oddychać i tak było przez dwa dni.... łapią mnie czesto skurcze łydek w nocy :O to jest masakra....dzis nad ranem jak mnie złapał skurcz to chodzić nie mogę bo tak mnie łydka po tym boli :( no i wczoraj to wogole miałam przebojowa noc!!! w lozku bylam juz o 11 a zasnełam po 1 bo czułam ze strasznie mi pikawa wali i nie mogłam przez to usnąc i głowa strasznie bolała od tego bo w skroniach czułam jak mi krew pulsuje... az wstałam o tej 1 godz i mierzylam sobie cisnienie i wyszło 144/89 te gorne wysokie, podobno od nerw :O tylko ja sie niczym nie denerwowałam :P nigdzie wyjsc nie moge bo zaraz mnie ta dziwna kolka w boku łapie i brzuch zaczyna boleć... nie mówiłam o tych dolegliwosciach lekarzowi bo nie były jeszcze takie intensywne...i tak w zyciu nie przeszkadzały... ale teraz napewno powiem-moze cos zaradzi moja mama mówi zebym duzo lezała.... ale wez tu lez cały dzień :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie mogłam sie dostac tu ostatnio... Dzis ide do lekarza troszke sie denerwuje jak zawsze.Wyszlo mi znów cos dziwnego w moczu, a mianowicie glukoza... Wczesniej tego nie było, boje sie że to cukrzyca ciężarnych. Test po obciążeniu miałam m-c temu i było ok, czyżby sie cos zadziało przez te 4 tygodnie? CZy któras z Was miała cos podobnego? Pewnie nie zdążycie mi odpowiedziec przed wizytą. Zobaczymy co mi powie lekarz. Za to HGB mam piekna 12,9 - aż sie sama zdziwiłam! Co do tych skurczy - dziewczyny oszczędzajcie sie bardziej, nic sie nie stanie jak dom nie bedzie na świeta jak zawsze idealnie wysprzatany! W tym roku mamy taryfe ulgową.Jak bedziecie sie czuć jak cos sie stanie z Waszymi brzuszkami po szorowaniu podłóg? Nasze dzidzie są teraz najważniejsze i lubia jak sobie leżymy. Ja wprawdzie też nie zachowuje się idealnie i raczej aktywnie, ale nie przesadzam . No i mój dom trochę zarósł.Jeszcze zdążę zrobić różne generalki na wiosnę - akurat zrzucę te kilogramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ale mnie milo przywitałyście :D twardnienie brzucha to poważna sprawa i nie wolno tego lekcewazyc. moje skurcze nie były typowymi skurczami macicy. mnie bolalo w jednym miejcu ok 1 cm na prawo od pepka. ból jakby mi ktoś nóz wbił. dzis niestety mam to samo :( brzuch na zmiane mieknie i twardnieje... staram sie lezeć cały dzień. Jonko--rozczuliła mnie twoja córcia z tym, że chce sie opiekować dzidziusiem :) to urocze! Kasia---co z tym gronkowcem? oburzona jestem postawą Twojego lekarza! też bym zmieniła. co do mojego drapieżnika to jest gryzący, ale tylko jak sie go zaczepi :) Siwku--nie wydawaj psiaka :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super super super, jutro opisze dokladniej,w kazdym razie gin zmieniony,mały wazy prawie 3 kilo i kurcze,co mnie bardzo martwi,ma małego wodniaczka jaderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) szyt-WITAJ!!!szpital...brrrr... biedna Szyt!Leż jak najdłużej, to naprawde pomaga!I uważaj na siebie i Malutką! Siwek- b.dziekuję za foty, śliczne ciuszki i śliczny brzunio!!!! :) Twoje ciśnienie za wysokie, skonsultuj koniecznie z lekarzem... Amelka-faktycznie, HGB bardzo ładna, chciałabym taką mieć.... I przyłączam się do tych slów, aby olać wszystko i odpoczywać. Te nasze \"słodkie ciężarki\" daja znać o sobie i nie ma co szaleć.... chociaż przyznam się bez bicia, że wczoraj też przesadziłam z załatwianiem spraw na mieście.... a miałam leżeć!!!! :o Kasia- kawał chłopa z Kubusia!!!!! :D Co do wodniaczka to czy lekarz odniósł się jakoś do tego, co powiedział? U nas leci, w przyszłym tygodniu idziemy na usg.... :) Dziś obiecałam sobie, że poleżę jak najdłużęj.....!!!! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,hej droga kamilko,jesli chodzi o tego wodniaczka,to jasne ze sie odniósł do niego,ale skontrolowac go i zajac ewentualnie mozna dopiero jak kuba sie urodzi i wiecie co......profesor tez stwierdził ze w moim przypadku cc jest raczej nieuchronne,ze wzgledu na to ze powod pierwszego ciecia,to byl u mnie porod niepostepujacy,a to ponoc sie powtarza,no i ze wzgledu na wielkosc kuby i padniety kregoslup i pewno tez wiek i to ze mialam półtora roku temu laparoskopie-milion powodow kurcze,a chcialam przezyc porod jak na filmie.......:(:(:( poza tym wczoraj (!!!!!!) załozono mi karte ciazy i mam:D Bo ten moj poprzedni buc twierdził,gdy pytalam o karte ciazy,a po co?sam dla siebie mm pisac?przeciez u mnie bedzie pani rodzic. He he,takiego wała:P wczoraj tez mialam po raz pierwszy w tej ciazy zrobione ktg, jest ok. dobra,nie zanudzam,teraz czekam na newsy od was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurede znowu tyle namachałam i mi sie skasowało bo nie wpisałam nicka :O:O:O:O dziewczynki ja mama juz w domu szafke dla maleństwa zrobioną-uwaga-własnoręcznie przez przyszłego tatusia i tatusia chrzesnego :) z tej okazji trzeba było zrobić małe przemeblowanko i przynajmniej odrazu posprzątałam dokłądnie w kazdym kącie ;) w pokoiku troche ciasno i zastanawiam się cały czas gdzie ja postawie lozeczko???...hmmmm jak bede miała fotke tej szafki do wam prześle, naprawde bardzo mi sie podoba :):):) Szyt, Kamilla--->>dzieki 🌻 Kasiu dziwne ze do tej pory nie miałaś karty ciązy, przeciez to jest dokument który zawsze powinnas mieć przy sobie, to nie dla lekarza tylko dla ciebie! pozdrawiam lutoweczki!!! ps. nie przemęczajcie sie dziewczyny i duzo wypoczywajcie!!! buziaki dla Was! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóz to siwenku,ale co?miałam sie z bucem kłócic zeby mi karte pisał,skoro twierdził ze sam dla siebie pisał nie bedzie.////aaaa, no i dziewzynki,profesor absolutnie zarzadził antybiotyk na tego gronkowca,wybrał z antybiogramu augmentin i przez 10 dni biere, aha, jesli zaraz po nowym roku znikne,to znaczy ze zostalam w szpitalu,bo mam byc w klinice po nowym roku i miec zrobione przepływy dopplerowski ( ??? ) i moze juz bym zostala do porodu,co? fajnie b bylo,b ponoc jakby sie u mnie cos zaczelo nawet i jutro,to kuba da se rade:D:D siwku przysyłaj zdjecia szafki,pieska,ciuszkow-wszystkie!!! I reszta diewczyn tez prosze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Kasiu C. mnie tez bardzo zdziwiło ,że nie miałaś karty ciązy i pierwszy raz słyszę żeby lekarz cos takiego powiedział... Przecież tam sie wpisuje wszystko, wag ę, ciśnienie, morfologię. To nawet dla niego bardzo pomocny dokument - wystarczy ,że spojrzy i od razy mam przed oczami cały przebieg ciąży. To jakiś dupek , serio!!! A poza tym ja wczoraj zrobiłam podchody i zapytałam ile za obecność na życzenie przy porodzie = odpowiedział mi tak wymijająco , sumy nie wymienił, także sama nie wiem . Powiedział ,że pogadamy w styczniu.Pewnie szykuje równie niesamowitą kwotę jak Twój! Szkoda ,że nie wymienił sumy, chciałam sie zorientować ( wolał mnie nie straszyc może :)Słyszałam ,że polożna bierze 500, ale tez nie od niej, poród rodzinny 200. Ale najważniejsze ,że z niuńką wszystko ok, urosła -spodziewałam się po ostatnim szalonym tempie ,że bedzie wieksza , ale oczywiście jest ok - 1930 (33 tydz. leci). Kopała strasznie w ten magiczny przyrząd od usg, juz broni swojego kącika!Poza tym zrobiłam drugie badanie moczu i wyszło,że nie ma glukozy, także odetchnełam, bo bałam sie cukrzycy. No i z tego powodu pochlonęliśmy z mężem parę cuksów, przeznaczonych juz na choinkę... Pozdrowionka już weekendowe:) ( gdybym umiała to zrobilabym kwiatki itp. całuski, ale nie umiem i zostałam zostawiona sama sobie z tym nieuctwem, Kasiu jakos mi nie wyszło po tym jak napisałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciał! zgadzam sie, że karta ciaży jest dla Ciebie, a nie dla lekarza i musisz miec ją zawsze przy sobie w razie jakiegos wypaku, czy choćby kontroli drogowej jak jedziesz bez pasów. w moim szpitalu jest taki profesorek ordynator, bardzo ceniony, który pali szlugi przy pacjentkach...nazywają go ekscerntrykiem, a dla mnie to zwykły brak szacunku dla pacjentek! Skandal! mi stale twardnieje brzuchol :( wczoraj z tej okazji nie było obiadu a dzis robie danie piekarnikowe z kluskami śląskimi (gotowymi) bo nie mam ciśnienia na obieranie ziemniaków, czy smazenie kotletów. gary nie zmyte od wczoraj, bo maż wraca teraz późno i wykończony, a ja nie moge wystac przy zlewie. zmywary nie mam gdzie wstawić, bo mimo, że kuchnia nie jest mała to albo kaloryfer na ścianie albo drugie wejscie do kuchni. mi rodzice przywieźli komody w weeked i nareszczie mam gdzie poukładać ciuszki dla małej. jeszcze ich nie poprałam, bo chce kupic nową pralkę, bo ta choc nie jest stara, to jakaś taka zasyfiona, ze bałabym sie prac w niej ciuszki Ninki. Kasiu, na dniach zamawiam wózeczek bebe confort identyczny jat Twój :) air trophy 6 i windoo granatowa :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiuś - chyba nie mam ... Siwku - ale masz fajnych \"tatów\"!!! SZyt - nie przejmuj sie niczym i myśl wyłacznie o swojej niuńce , juz nam mało zostało, a kazdy dzień więcej w brzuszku tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, ze mi brzuch zmalał. wczoraj to wręcz uznałam, ze jest taki jak przed ciaza (tzn. jak utyłam, najadłam sie i troche wypiełam to miałam taki jak wczoraj :o) ze 115cm zrobiło sie 112. cieszyłabym sie gdyby mi ubyły te 3 cm np. w biodrach ale nie w brzuszku. a teraz spadam na drzewo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szytko no to cie przerosłam,bo ja mam w obwodzie 117,ale wiecie co czytałam ostatnio? ze w tym sezonie bardzo na topie jest podkreslona talia:D:D::D:D:D:D:D:D bo padne:D Amelko 🌻 moze to dlatego z nie masz tlenu? Ale zrób ostatnia próbe otwórz nawias kwadratowy w srodku wpisz słowo usta , potem zamknij nawias kwadratowy i juz na kafe pojawia sie usta:D Szyciu strasznie sie ciesze z rownych wozików:) Jak przyjedziesz do Poznania,to pamietaj idziemy nad Malte na dłuuuuugi spacerek:) Co tam Jonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Mnie martwi jedna sprawa, otóż cos dzis mało albo wcale nie odczówam ruchów dzidzi. Jakaś taka spokojna dzidzia dziś, bez kopniaków. Nie wiem co sie dzieje?? Martwic sie ?? I tak mam pietra a w głowie układam koszmarne scenariusze :-( Jeszcze takiej ciszy nie miałam w brzuszku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama24, zjedz cos słodkiego , połoz sie wygodnie na dłuzej i poczekaj , napewno cos poczujesz, ja tez nie czuje cały czas ruchow przeciez, gł, wieczorem ok 21 i to jak leze, w dzien roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo go mamo obudz kochana:D Przyłóz jakas pozytywke do brzucha.Poza tym nie martw sie,juz maja ciasniej.A moze masz leniuszka ałego? Bo moj z kolei wariuje cały dzien z dwiema,trzema malenkimi orzerwami,ale za to w nocy...śpi cała noc,wiem,bo co 2 godziny wstaje siku i w brzuchu cichosza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ja właśnie wstałam i pędzę z psem na spacer a potem szykuje się do szkoły.... na szczescie dzis tylko angielski a jutro wykłady. pozniej do was zagladne! buziaki!!! 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po staremu. za dużo jem i to mnie martwi :o buszuję po sieci i szukam czegoś fajnego dla Niny, ale na nic nie mogę sie zdecydować. moja kuzynka znalazła mi sklep w Warszawie gdzie stelaż trophy 6,windoo i siedzisko opera za 1890 zł! to chyba tanio co?kurcze, już bym chciała mieć ten wózeczek w domu! systematycznie gromadzę rzeczy dla małej i dla mnie do porodu, a mój ostatni zaku to podkłady poporodowe :) byle do lutego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szpitala dla siebie mam juz chyba wsio, , dla dzidi dadza mi w szpitalu a wdomku dla małej brakije mi jescze kosmetykow, łozeczka wpozka, itd hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja moje kochane mam juz nawet ten brakujacy element....;-);-);-) ....czyli...termometr do wody :D:D:D:D:D:D:D:D I aleeeee nuda jak juz wszystko jest,wynajduje tylko zbytki,poluje mianowicie na taka hustawke fisher price na allegro,we wtorek sie konczy aukcja,planuje wygrac:D Dostalam grzyba przy antybiotyku,syf. Szyciu cena ok za tego bebe conforta, ja sobie z racji wiesz,zawodowej,załatwiłam zakup u przedstawiciela i powiem ci,ze marze na wozki sa minimalne w detalu i mi np nie oplacalooby sie tym handlowac:D:D:D Tylko upilnuj zeby dali ci stelaz z granatowa raczka,bo wtedy super pasi do bb blue,bo kosz ma rowniez granatowy,a tak to maja czarne. I polecam lsniacy chrom niz mat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dziś wypisałam sobie, co jeszcze muszę kupić sobie do szpitala i maleństwu tak wogóle i sporo tego jeszcze jest, wsumie takie drobiazgi ale sporo, ale zajmę się tym raczej po świętach, bo w tym tygodniu mam trochę innych spraw. Jutro ruszamy na polowanie na prezenty, naszczęście mamy już wymyślone co dla kogo, więc mam nadzieję że nam szybko pójdzie, strasznie nie lubię tego tłoku przedświątecznego. Mam jedno pytanie, bo nie jestem zorientowana, chyba będzie nam się należało becikowe?, dziś przegłosowano budżet na przyszły rok, nic nie wspominali o likwidacji, ale wcześniej coś słyszałam że miało być zniesione..., no nie wiem, jeśli ktoś m.ógłby mnie oświecić:D, zgóry dziękuję. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu---ja kupuję jenak na allegro ten sam wózek ale w kolorz fioletowym i z czarnym stalażem, bo jest dobra cena 1845 zł (dogadałam sie bo wystawiony jest za 1990 zł), ale jeszcze nie dokonałam żadnej wpłaty, ani wózek nie jest wysłany (w poniedziałek). dlatego chce sie Ciebie zapytać, czy ja też mogłabym kupić u przedstawiciela? bo nie ukrywam, że wolę chromowany stelaż i bb blue, a nie taki jak muszę mieć. z tą ceną sklepową, to moja kuzynka sie pomyliła, bo zapytała sie o stelaż trophy,a nie air trophy i stąd ta różnica w cenie. normalna cena w sklepie to min 2200 i to i tak misałabym kompletować tzn. zamawiać w róznych miejscach a z kosztami wysyłki wyszło by z 2400! nie ukrywam, że małżonek już na 1800 sie skrzywił... możesz mi dać jakieś namiary na przedstawiciela? Patti---no ciekawe jak to będzie z tym becikowym. słyszałam tyle co Ty. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyciu główny importer jest w chorzowie,wiec masz nie daleko oto namiary: Poltrade Waletko Sp. J. ul. Legnicka 84/86 Chorzów tel. (032) 346 00 81 tel. (032) 346 00 82 biuro@poltrade.pl w poznaniu mam tylko oddział,wiec dzwon tam z samego rana w poniedziałek kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×