Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

hejka :) My też jesteśmy! Uwielbiam jak Mateuszek się wierci w brzusiu...i wyczuwać pod ręką te wysztkie ogrągłe pagóreczki :D Jakie to kochane! Wczoraj sporo sprzątałąm, więc dziś leniuchujemy ;) Idziemy dziś wieczorkiem do znajomych. Będziemy podpatrywać ich maluszka (1 mc 1 tydzień) podczas kąpieli :) Miłego dnia! Chyba idę zjeść jeszcze jednego pomarańcza.....są takie słodkie i dobre! Minaaaam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć!!! :) ja tez w sumie nie mam nic ciekawego do zakomunikowania... dziewczyny chyba pochlonięte świąteczną krzątaniną bo mało zaglądają...:( powiedzcie mi co sądzicie o takich wkładach do wanienki dla malucha??? http://www.allegro.pl/item151771742_nowa_wkladka_do_wanienki_baby_ok_bcm_.html http://www.allegro.pl/item150039103_fotelik_do_kapieli_zolty.html czy któraś miała, czy to jest praktyczne??? bo wolałabym nie kupowac tych wkładów z gąbki-bo w nich zbierają się bakterie a wiadomo ze z gąbki tak łatwo nie da sie ich wypłukać-wolałabym raczej podkładać pieluchy które potem mozna uprac. powiedzcie jakie macie zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla ja zaś wtryniam mandarynki jak szalona :D Kasiu spać??? tosz to poludnie dopiero-ja niedawno wstałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwku- manadrynki też dobre :D Ale zobaczyłam pomarańcze, które wczoraj Mąz zakupił to rzuciałm się na nie.....!!!! Są cholernie soczyste i słodkie ! No normalnie zaraz je wszystkie pochłone ;) Kasia- miłej drzemki 🌼 Ja próbowałam się zdrzemnąć, ale coś mi nie wyszło....widocznie się wyspałam tej nocy :p Co nie jest normą, bo przewócenie się z boku na bok graniczy ostatnio z cudem.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he,w2lasnie mi sie przypomnialo ze mialam zrobic hbs i pojechalam do pobliskiego laboratorium i dowiedziałam sie,ze mam tam przezwisko😡 Ale jakie!!!!!!!!! :D:D:DNa moj widok jedna z laborantek zawoalala spontan:Ooooooooo,pani SŁOŃ jeszcze przyszła!Myslalysmy ze juz pani urodziła! Hm,no comments😡 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja jak sie przewracam z boku na boku,to jęczę tak ze moi przybiegaja zobaczyc co sie dzieje:P Pomarancze i mandarynki tez pochlaniam jak smok, natomiast sok tylko gruszkowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu fajne zyczonka 🌻 dziewczyny nie odpisałyście co myślicie o tym wkładzie do wanienki :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwku chyba ten wkład bardziej skomplikowany niz trzymanie malucha:D Tak mysle,nie wiem,no dalej reszta,wypowiedzcie sie,bo moze tez sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek- jeśli chodzi o wkład to wygląda spoko, podoba mi się....napewno lepiej taki, niż z gąbki, ale ja nie planuje kupować żadnych wkładów. Trzymanie Mateuszka w wanience będzie należeć do Męża...myśle, że da radę....;) ja zresztą też. Kasia-nieźle bezszczelne te baby z laboratorium....zupełny brak kultury!Nie wiem, jak można tak powiedzieć o kim kolwiek, a co dopiero o kobiecie w ciąży...i to wprost! :o żenada! Ale olej sprawę, nie ma się co przejmować prymitywami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ułożyłam Martynę, bo wieczorem musi dłuże posiedzieć - zostawiamy ja pod opieką babci i idziemy sie spotkać ze znajomymi. A wolę ją sama układać do snu, więc jak teraz pośpi, to wieczorem akurat będzie śpiąca na nasze przyjście - mam nadzieję :) Siwku - ja nie stosowałam wkładów do wanienki - jakies mi się to skomplikowane wydało... Na początku wkładaliśmy na dno pieluchę albo ręczniczek, ale niestety - te szmaty pływają w wodzie i za nic nie chcą leżeć na dnie, więc po kilku kąpielach zrezygnowaliśmy w ogóle i wszyscy byli zadowoleni ;) Silne ręce taty to według mnie najlepsze i podtrzymają malucha lepiej iż jakieś wkłady do wanienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsiu - ja byłam dziś w laboratorium - u mnie jest taka sympatyczna pani, która ma córke, również Joannę, w moim wieku :) Ale i ona jak mnie widzi to pyta\"kiedy się wreszcie pani sypie, bo ten brzuch już taki wielki\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zmaierzam kupowac zadnych wkaldow, pielucha albo nic do kapieli, zreszta im mniej gadzetow tym lepiej, tzn lepiej dla mojego malego mieszkanka bo ja jzu sie w jim nie miesczez a gsdzie łzoeczko, wozek itd hihi, ale tak w ogole to fajne sa tzn z wygladu bo jesli chodzi o korzystanie to przyjacilka mi odradzila, dziecko szybko rosnie , chociaz on i tak na poczatke, ale mimo wszystko, wiec lepiej kapac normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko :) później opisze moje wczorajsze przygody w stolicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyciu super lozeczko-cudne :) i wozek tez :) to byłaś w stolicy na zakupach??? ja mieszkam 60km od wawy-tez często tam bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szycinko :D:D łóżeczko bosssskie,czy to mamucik z IKEI? Czad!! No a jeslichodzi o wozek,to :D:D sama wiesz,ze rewela,co by nam sie na specerze nie pomyliły;-) Tez zrobie fty łoża Kuby i dokleje do stronki z życzeniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wybrałam Kasiu.... ale oglądam się raczej za drewnianym, podobają mi się też łozeczka typu X- takie składane-co by było dobrym rozwiązaniem w moim małym pokoiku-ale są raczej za małe (45/90). Więc chyba pozostane przy standardowym-drewnianym 120/60. najpierw zamówie w sklepie jak juz jakieś upatrze a potem przed porodem wysle męza po nie :) bo teraz z lozeczkiem byłoby naprawde ciasno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek
hej brzuchatki!!! Kasiu jestem z toba,mnie ciagle pytaja czy to blizniaki,a ja juz mam tego serdecznie dosc:-< . Mam co prawda duzy brzucho ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek
Chcaca Bardzo - ja tez na poczatku chcialam x-landera, ale dowiedzialam sie ze juz nie produkuja tych kolorkow co mnie interesuja,bo od polowy lutego wchodzi nowa kolekcja,a to juz troszeczke za pozno jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×