Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

Gość samiusienki pyta...
... ciebie skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jak bedziesz tak o sobie myslal , to kobiety tez tak o Tobie pomysla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tak myslę :P seti znasz Portishead? kurczę, właśnie leciała w 3 a ja ją cholernie lubię:D szczególnie płyta Dummy wpadła mi w ucho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara czyzbys poszla spac bez \"dobranoc\":o :D Chyba pojde spac mimo , ze za bardzo mi sie nie chce;) Spij dobrze:) Dobranoc wszystkim;) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D wybacz seti, poszłam bez dobranoc :) zaczytałam się wczoraj do późna, a rano po 7 nie mogłam się dobudzić :D no i jeszcze ta pogoda... to już w ogóle:D a ja mam kluski na śliwkach :P pychotka :P a u mnie na przemian leje i pada i leje i pada i słońce świeci :P a dzisiaj pisałam do trójki jak była audycja o przyjaźni od 9-13 i ... :P Pan był grzeczny i przeczytał mój list :D zresztą ja często tam piszę :D a co tam porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara a o ktorej dokladnie pisalas , moze akurat slyszalam:) Ide do kuzynki :D Milego popoludnia i smacznych kluseczek:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti jesteś poszukiwana :D wrociłaś? no i jak tam było?? kto to miał odlatywać? koleżanka czy kuzynka? i dokąd??? bo nie zapytałam :) i co tam czytasz teraz? pochwal się :P a u mnie co parę chwil leje :D siedzę sama i dobrze, że ptaki mam i zachowują się głośno, ale szkoda, że nie gadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP🌻 a dlaczego tylko na chwile:o :) tarara to wlasnie ta kuzynka miala leciec , ale ma niedojrzalego meza:o i zostala , niby ma leciec 30stego ale byc moze w ogole do niego nie poleci;) Jej maz jest po prostu jej nie wart:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, ta kuzynka co ma Basieńkę? nie, chyba nie ta :) niedojrzały dlaczego? robi jakieś problemy z przyjazdem jej tam? hmm a może ma jakąś inną? bo w sumie to nie wierzę, że facet wyjeżdża sam na długo i tam sobie siedzi sam w celibacie i grzecznie czeka na swoją kobietę... :P takie bajkowe trochę :O niestety :O a mało kto dorasta... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara tak , ta kuzynka co ma Basie:), on jest od niej 2lata mlodszy i nie wiedzialam ze facet w wieku 26lat potrafi tak sie zachowywac:o on w ogole chyba nie wie na czym polega ojcostwo , jak dzwoni to nawet nie zapyta o corke, jak niedawno przyjechal na pogrzeb swojej babci to wolal chodzic z kolegami na piwo zamiast posiedziec z dzieckiem, jak Tori urodzila , to nawet jej kwiatow nie kupil:o Niestety wpadli na Majorce:o gdyby nie to na pewno by za niego nie wyszla,a teraz sie meczy z takim jelopem , duzym dzieckiem, dla ktorego wazniejsza jest kasa , a nie ona i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti tak bywa :O niestety :O znam nie jednego 25latka nieodpowiedzialnego i niedojrzałego. uwierz :O a ja Ci powiem, że nawet jeśli zajdę w ciązę z kimś to za mąż nie wyjdę :O nigdy w życiu:O moja decyzja :P bo to nie ma sensu i nie zamierzam tej opcji zmieniać. ani nazwiska, przecież takie ładne mam :D bo jeśli pewnego dnia stwierdzimy, że to nie ma sensu to po prostu się rozstaniemy, a nie będziemy się dalej męczyć i ciągać po sądach :O a dla mnie cała ta instytucja małżeństwa jest cholernie niepotrzebna :P ot takie moje zdanie. zresztą dużo bym mogła o tym mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti i nie uwierzę, że on tam się dobrze nie bawi i że żyje w celibacie. taie przykre to :O ja bym nie pozwoliła wyjechać samemu :D a tym bardziej jak można zostawić dziecko i nie zapytać o nie? jeżu, faceci są strraszni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara to Ty nigdy nie sformalizujesz zwiazku;)? Ona zrobila blad , a teraz zastanawia sie wlasnie nad tym sadem:o Ja nie moge sie patrzec na to jak ona przez niego trci nerwy:o, teraz ma przynajmniej Basie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara ona ma taka prace ze prawie caly czas w niej jest, pracuje do 1wszej w nocy, odsypia i znowu do pracy;) ale wiesz mi tez sie nie chce wierzyc , ze ona tam taki grzeczniutki jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam :) dla mnie jest to niepotrzebne. zbędnik i nic więcej. a szczęścia mi nie gwarantuje :) ważne będzie to zaufanie, czułość, wierność, odpowiedzialność itp. :) a jak ma się coś rozwalić to rozwali się niezależnie od papierka :O ja mogę z kimś mieszkać, żyć, mieć dziecko, cieszyć się tym co będzie, co jest itd. a jakis papierek do szczęścia nie jest mi potrzebny. jak będę chciała coś sobie z kimś kupić, typu mieszkanie itd. to kupię. a nazwiska i tak nie chcę zmieniać, bo to dla mnie głupie :) . tyle lat nazywam się tak i tak, a potem... kurczę, dla mnie to by była zupełnie inna osoba :) nie ma takiej opcji :P a poza tym nie raz słyszę, że potem się coś psuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara masz duzo racji, ja tez sie zastanawiam nad sensem formalizowania zwiazkow, czy to ma byc dowod milosci;) Dobrze , ze moja kuzynka nie wziela koscielnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie jest :O wiesz, moja kuzynka była w takiej sytuacji :O młodo wyszła za mąż bo wpadła, potem on ją bił i było strasznie między nimi, potem w czasie rozwodu zrobił jej drugie dziecko :O. a potem przepadł jak kamień w wodę, nawet o dzieci nie spytał nigdy i nigdy nie odwiedził :O podobno nie jednej zrobił - chodzący plemnik :O a teraz ona ma 30 lat i jest szczęsliwa, ma 2 dużych chłopców z tamtego związku i małą córeczkę ze związku z innym chłopakiem, do którego tamci mówią \'tato\' :) i nie legalizuje tego związku, bo liczy się to, że jest szczęsliwa, że ma dom, rodzinę i jest jej tak dobrze :) no i już przeszła swoje :O więc sama widzisz, taka legalizacja związku przez wpadki to jedna wielka pomyłka. a dziecko zawsze może mieć nazwisko ojca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kościelny czy nie ale zawsze bieganie po sądach :O niepotrzebne tak. przykre :O seti, nie ma dowodów miłości. ślub to nie jest dowód miłości wg mnie :) dla niektórych to taki pewnik, że on/ona już będzie zawsze. może tego potrzebują. może jak jest dziecko to też pewnik, że on będzie o nie dał i będzie. Tylko że jeśli ktoś do TEGO nie dorósł to nawet ślub mu nie pomoże :O ale to zawsze... takie niepewne przecież :O nawet ten ślub nie gwarantuje Ci nic :O dowodem jest zwykła obecność, milczenie, potrzymanie za rękę, uśmiech, spojrzenie, pogłaskanie po głowie, przytulenie, pamięć itd. takie drobiazgi, ale jakże ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara , to moja kuzynka az tyle z nim nie przeszla, i nie wyszla za maz w mlodym wieku bo ma 28llat juz;) . mam nadzieje , ze bedzie jeszcze szczesliwa, ze uwolni sie od tego .....:o i nie bedzie juz wiecej przez niego plakala:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam , ze jak juz ona urodzi , to on sie zmieni, bo przeciez czesto sie zmieniaja jak sie dziecko pojawia, a on pewnie jeszcze nie jest swiadomy , tego ze ma corke:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×