Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

kwiaciarka radzi.......

Polecane posty

Witam!!! czy można dostać jeszcze radę odnośnie bukietu??? Ślub mam w maju, a sukienka jest w dekolt \"serek\" wykończony kryształkami i dół w kształcie litery A. Dziękuję! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jaki pasuje bukiet do takiej sukienki, i jaki kolor? myslalam np. o kali,dlugiej,duzo zielonego, albo o tubie (tylko nie wiem co jeszcze w tubie), albo jakies roze z piorkami?? mam niebieskie oczy, blond wlosy (ale na slub moze zrobie sobie braz)? http://www.szarm.pl/suknie_slubne2.htm sukienka numer 1-295-21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc ineska..powiem ze masz ladna suknie..i zauwaz ze jest kolor rozu z zielenia.. jesli chodzi o rozek odpada zdecydowanie.. gdyby byla to suknia prosta bez zadnych wstawek to wtedy bukiet moze byc bogato strojony az e twoja suknia jest bogato zdobiona..roze kwiaty i falabny polecam ci wiazanke skromna.. 1 wersja albo same roze pod ten sam kolor jak jestw sukience i najlepiej bylo by gdybys juz zamawiala bukiet sciagnac jedna by mozna bylo dopasowac zblizony kolor..same roze na kasztalt kulki i proponowalabym duzo spuszczonego bluszczu o malych listkach co do efekt lekkosci.... a 2 wersja to calie o delikatnym kolorze rozu sa takie ale jesli zdecydujesz sie na taki kolor zamow sobie o wiele szybciej bo z takim kolorewm jest ciezko...same kalie ulozone niesymetrycznie jedna dluzsza jedna krotsza..przeplatane rozowa wstazka na niej na kazdej cali proponowalabym duze korale na koncach cali mocuje sie je zapomoca kleju na goraca albo szpilki florystycznej...i taka wiazanke nioslabys na bok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesniaczki
a jaki bukiet do szczupłej niewysokiej dziewczyny mająca prosta skromna suknię w kształ litery A z duża ilościa narzuconych kryształków, łesek wodnych i perełek, które pieknie sie mienią. Domyslam się ze będzie to bukiet zwisający co optycznie wydłuzy niska osobę, ale czy ma być strony czy skromny i czy skromna prosta suknia z kryształkami nalezy bardziej do skromnej elegancji czy do elegancji a jednak mniej skromnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czecs wczesniaczki.....do twojej sukni w ksztalcie litery a wiaznka bedzie pasowala skromna (kulka) np.roze albo eustoma... lub wiaznak lekko splywajaca mam na mysli lekko wypuszczone bluszcze by optycznie cie wydluzyc.... pamietaj ze jesli wezmiesz wiaznke splywajaca dluga to cie znizi a uwage zwroci sie odrazu na twoj bukiet anie na suknie.... byloby milo gdybys mi pow,.jaki masz kolor wlosow ,,sukni..i bizuteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
malusia s...suknia ladna ta pani co ma na zdjeciu pasuje jej ta wiaznka ale niedawalabym to co jest wokolo czyli ratan spleciony to wedlug mnie niedaje uroku mozesz zamowic sobie podobna ale na koncah cali moze wyplywac trawa dluga i na niej perelki czy krystzalki przezroczyste..jesli chodzi o slonecznik tez super tylko ten co ma duza glowe....troche go skrocic i olesc materialem zblizonym do sukni wokolo mozna zrobic kryze npo...suszone korzonki czy mech ananiej kwiatostany rozy dziekiej albo poprzyklejac platki roz bordo bedzie wspolgralo...zastanow sie nad tym koniecznie tez trzeba owonac koncowke slonecznika poniewaz ten kwiat produkuje maz co moze poprudzic suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesniaczki
mam ecri suknie i skóra bedzie opalona, włosy miedz, z czekoladowymi pasemkami. czyli długich wiazanek nie bardzo?bardziej coś z wystającymi wąsami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
..tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesniaczki
dziękuje. A kolorek tych kwiatków tez coś z ecri może być i zielone zwiski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc anku 31 kochana w kwiwaciarni pracuje 8lat i mam 2 kursy florytsyki wiec umie ....pierw podaj dobrze linka bym mogla zobaczyc o jaki ci chodzi kwiat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
wczesniaczki...tak kolor ecri moze byc albo delikatny bez jest taki kolor i wtedy duzo zieleni by kolor kwiatow niestonowal sie raczej z suknia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
myszko? podoba ci sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
ee to nie wiem co ci doradzic. mysle że powinnas unikac okrągłych bukietów, bo te kwiatuszki przy pasku są okrągłe i by to nie bardzo razem wygladało. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki bukiet będzie pasować do tej sukienki?? Góra sukni jest przezroczysta i mieni się kryształami Swarovskiego. http://www.slubnesuknie.pl/paryzanka/images/dl aniej/6.jpg Myślałam o takim koszyczku na ręke lub bukiecie który spada na dól ale z małych kwatów. Czy będzie pasować?? Proszę o jakieś propozycje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
anku 31 dzieki za dobre teraz zdjecie...to sa calie biale..ajesli chodzi o przyczepienie tych kwiatow to jest proste ...hehhw edlug mnie..najlepiej ci bedzie kupic silikonowe przysawki ktore nierysuje auta i kazda clai przyklejana na ta przysawke..sa takie tez specjalnie florystyczne ale sa drogie..i ukladasz powoli pierw uloz sobie stelaz czyli te co sa na srdoku apotem na przemian..bardzo aldne i oryginal;ne przybranie auta..ale proponowalabym ci przed kupnem cali byu sie dobrze napily apotem odstaw je na 2-3 godz by koncowki cali stwardnialy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
myszka 24..ten bukiet pasuje jak najbardziej..ale dodalabym, troche rozu lub kontrastu w kwiatach poniewaz te biale kwiaty zleja ci sie z suknia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
tulipan 77..niepowiedzialas mi ktora suknia wyswietla mi sie cala stroba sukien/....ale fajnie wyglada w piete we wlosy kwiaty jeden pojedynczy np.storczyk --jest trwaly i tak szybko ci nie zweidnie bo roza to roznie z nia bywa nawet jesli jest swieza moze ci pasc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
a.b przykro mi ale niemoge ci doradzic bo niewyslwietloa mi sie link...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ab..suknia ladna...jest delikatna i zwiewna wiec zastanow sie nad czyms pojedynczym ..np.storczyk ktorego bedziesz niosla na boku a z niego bedzie wyplywac dluga trawa zakonczona na koncach koralami perlowymi.....mowisz cos o torebce tez swteny pomysl..tylko taka torebka zrobiona z zlotego drutu albo srebnego dekoracyjnego florystycznego a wniej np.same storczyki...albo konwalie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extazko, wiesz jak zamawiałam samochod, to pan ktory prowadzi mowil mi że nie poleca przyssawek, bo nie raz wiozł na slub i zawsze jak były kwiaty na przyssawki to odpadalo i musieli sie zatrzymywac żeby znowu przyczepiac :o myslisz ze to zda egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
anku 31 ja juz tyle razy stroilam auto i ani razu niemialam rekalmacji ze cos spadywalo..moim zdaniem da tylko trzeba namoczyc maske auta i przysawke jak sa nowe i nieuzywane to bede trzymac ..jaesli ten pan chce zeby bylo przyklejane na tasme dwustronna to niech szykuje sobie juz na nowy lakier do auta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje extazko :) kupie na probe takie przyssawki :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×