Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Ja juz swoja corcie uspilam :) teraz zabieram sie za nauki pazurkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
moja dalej biega nio coz ja juz bym tez chciała czekam na zestaw potem pojde kupic zel az ci wiolka zzdroszcze juz tez chciałabym cos robic hmmm a ja czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze ze tu kilka dzieciatych nas jest :))) co z tego ze mam zestaw jak nie mam narazie na kim robic i za bardzo mozliwosci, moglabym sobie ale mala spi i jestem sama wiec jak sie obudzi np.to bede leciala w stesie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
nio to juz problem mnie juz az skreca mysle ze w tym tygodniu juz dostane no i cwiczyc tez bede miała na kim najpierw moje potem mojej siostry nio a potem kolezanki z pracy nio wiec czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
wiolkaZ a jak ci szło na poczatku byłas zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
napisz mi jeszcze jaki zestaw kupiłas ???i co z zelami z zestawu sa oki czy dokupiłas inne ja zmierzam tak zrobic tylko troche szkoda mi tych co zakupie nio sprawdze je na sobie moze beda ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam zestaw do alrylu, niby nieciekawej firmy bo Naildesign - ale slyszalam ze zele maja dobre - zobaczymy jak z akrylem...Jak mi szlo na poczatku??POczatku to jeszcze nie bylo :) ja bede ze szwagierka robic - ona mi (jest po kursie) a ja jej, ale dzisiaj jej nie ma.Moze jutro? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
aha nio ja zapatruje sie na zele mam je na sobie juz dosc długo i tylko dlatego a fajnie by było twozyc cos dla innych to jest fajne na poczatku myslałam ze jestem juz za stara na takie pierdoły ale stało sie to jakas moja pasja i nio mysle ze kazdy wiek dobry jest na nauke ostatnio nauczyłam sie przedłuzac włoasy zeby nie chodzic na korekty z czesto i tego sie naucze ale paznokcie to wieksza pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
dziewczyny a co sadzicie o produktach nails company

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomozcie mi:poszlam do profesjonalistki po kilku kursach zdjac tipsy-myslama,ze uzyje jakiego plynu a ona normalnie polowala mi na zywca,Mam pazurki w oplakanym stanie.cienkie jak folia,wywijaja sie do gory.Poradzcie mi kochane jak doprowadzic ich do normalnego stanu.Uzywam rozmaitych lejkow kremow i sa takie same.Znacie jakis sposob to prosze napisczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sina... wspólczuje ci. bo piłuje tez sie odpowiednio tzn. tylko żel, a tipsa rozpszcza się w acetonie... idz do tej pozal sie boze profesjonalistki i ona powinna zafundowac ci jakas kuracje... lub np. Fiberglass - Metoda wzmacniania naturalnego paznokcia, naprawy płytki paznokciowej myślę, ze to ci pomoze a ta \"profesjonalistka\" jeśli oczywiscie nie boisz sie isc do niej powinna zrobic to gratis bo to ona jest winna, temu ze tak wygladaja twoje paznokcie. jesli ona sie nie zgodzi to pogadaj z jej szefostwem... a ty albo idz do innego salonu albo sama zainwestuj w odrzywki... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
zgadzam sie z przytulanka powinnas odrazu sie pytac dlaczego robi to takim sposobem ale wiem po sobie ze w takich momentach człowiek nie mysli za duzo dopiero jak dojdzie do domku i zobaczy efekty idz i najpierw porozmawiaj z kobieta ktora ci zrobiła taka krzywde powinna zareagowac i doprowadzic paznokcie do stanu powiedzmy uzywalnosci a jak nie to do kogos wyzej bo własnie po takich zabiegach rodza sie pogłoski ze tipsy niszcza paznokcie a to nie tipsy tylko nieumiejetne zciaganie lub piłowanie płytki ja miałam raz zciagane tipsy i kolezanka doprowadziła mi je do takiego stanu ze byłam bardzo zaskoczona naprawde super nawet nie pomyslałam i nie uzywała płynu poprostu fachowo podeszła do samego procesu piłowania nio ale rozne sa przypadki .....POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
przytulanka pracujesz na tipsach z frenchem tak sie zastanawiam czy nie lepsze to niz biały zel masz jakies dosiadczenie w tej sprawie bo niektore dziewczyny tu chwaliły ponoc sam proces sie skraca no to napewno ale i chyba warst zelu mniej i wtym momencie paznokiec bardziej naturalny nie lubie takich grubaskow co o tym myslisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka0725
do Wilola Z>>> hej dziewczyny1 mam sprawe do Wili Z, moglabys przeslac mi kurs do zeli na maila?? to moj adres: siostry.gil@neostrada.pl z gory dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka0725
oczywiscie do Wioli Z, sorki za pomyleczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka0725
oj dzieki wielkie, ale poza tematem nic mi nie przyszlo. nie wiem dlaczego ;/ ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniut - ciesze sie ze tipsy french sie udaly :) mnie sie ten sposob bardzo podoba a zelem zawsze mozna csos naprawic :) ktos pytal o nails company - to dobra firma moja kumpela na nich pracuje, sama mialam je na paznokciach i sa ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do anialka1980 ja pracuje na tipsach french i dla mnie robienie tipsów za pomoca bialego zelu to pomylka, nie znosze tego. (ale zdania sa podzielone) masz racje czas pracy sie skraca, no i jak nie masz wprawionej reki to musisz sie niezle nagimnastykowac by stworzyc ladną linie usmiechu. pamietam moje poczatki z bialym zelem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikisialka
mam wielka prośbe czy ktos moglby opisac wszystko pokoleji jak odbywa sie robienie tipsów akrylowych badz żelowych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikisialka
wielkie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przytalanki,bardzo Ci dziekuje za rade,ale nie pojde juz do tej pseudoprofesjonalistki.Bede je dalej ratowac smarujac czym sie da.Moze doradzilabys mi gdzie kupic cos dobrego,moze w Aptece.Wiem,ze znasz sie na ty.Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie.Czy jak juz beda do stanu uzywalnosci,moge nalozyc tylko zel?Moze pod tym zelem odrosna normalnie bez wywijania sie.Moze zel uratowalby moje paznokcie.Tipsos juz nie zaloze nigdy w zyciu.W tej chwili nie moge zalozyc rajstop,swetra czy zalozyc kolczykow,wszystko mi haczy o paznkokcie.Bede omijac z daleka ten jej zaklad.Jak ja zaluje,ze w ogole tam poszlam.Dzieki jeszcze raz przytulanko,dobrze,ze tu jestes!!!!.Tylko nam nie zniknij jak krawa-mary.Moze wroci do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1051
witam! mam wielka prosbe do KRWAWEJ MERY. poproslabym cie oo ten filmik jak przedluzac paznokcie bylabym ci bardzo wdzieczna.Mma jeszcze jedno pytanie moglabyc napisac co potrzebne jest do przedluzania paznokci metoda zelowa i akrylowa czy oplaca kupowac sie zestawy startowe. Jak bys mogla to zobacz ten zestaw i ocen gohttp://www.ladys-nails.pl/sklep.php?id=6&id_p=5020&nd=47 ,http://www.estetyka-nails.pl/sklep/index.php?d=produkt&id=257 bardzo prosze cie o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1051
o KURCZE NIE DOCZYTALAM ZE KRWAWEJ MERY JUZ NIE MA :( TO MOZE KTORAS Z WAS MI POMOZE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sina-do Anielki1980
Anielko -sory-Tobie tez dziekuje bardzo za rade.Ale jestem zla na te kobite,poprostu nie moge nic robic tymi rekoma.Spartolila robote dokumentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1051
POMOZE MI KTOS ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie z jakiej firmy tipsy i zele i w ogole preparaty sa najlepsze mozecie mi pomoc odp prosze na maila karolcia1107@autograf.pl DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
Witam, dopiero teraz znalazlam ten temat ale lepiej pozno niz wcale:)) Strałam sie przeczytac cale 37 stron mam prosbe, było tam cos o wysłaniu na meila instrukcji jak zrobic pazurki żelowe jesli moge tez to bede wdzieczna. Czytałam juz duzo instrukcji zarowno tu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3387670&start=30 jak i na innych stronkach ale chciałabym jeszcze inne poniewaz w kazdej doczytuje sie innych cennych rad wiec jesli jakas Kochana laseczka bedzie taka mila i mi wysle to ucałuje z radosci ;)Dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie Panie. Zapraszam na zabieg przedłużania paznokci metodą żelową. Jestem poczatkującą stylistka ---> Początkującą nie znaczy wcale gorszą!! Wkładam całe serduszko w wykonanie paznokci, brak u mnie rutyny.Klientki przyjmuję w swoim domu w Gliwicach na osiedlu Kopernika, wykonuję: - żel na tipsie, na naturalnej płytce paznokcia, french, zdobienie i oczywiście uzupełnianie. Niezależnie od wyboru usługi koszt wynosi 50zł!!! Serdecznie zapraszam!!! >>>509487025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×