Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

do wisneczka, ogólnie nie poleca się lączenia zeli 2 firm, wtedy podobno szysbko odpryskuja itd, ale sama nie próbowałam nigdy mieszać... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.Ja żelowałam swoje naturalne paznokietki żelem emmi i się trzymał żel ale innej osobie nie dawałam, więc nie wiem. Na moich paznokciach to wszystko się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
dziewczyny a aco sadzicie o żelach firmy new nails.....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Marlena :) sprobować warto skoro sprzedający też mówi że się nadaje :) Lizuska nie ma za co :) Wisieneczka nie znam tych żeli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co o tym sądzicie he he
witam na mojej aukcji przedmiotem licytacji są 2 puste pojemniczki po żelach alessandro -soft żel nr 1 -soft żel nr 2 możesz bez problemu je napełnić żelem alessandro lub Twoim własnym ulubionym;-) co firma to firma, niech Twoje klientki wiedzą na czym pracujesz;-) ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
wlasnie to zobaczylam jestem w szoku i pomyslec tylko ze ktos to kupi idziesz sobie robic pazurki do stylistki lub innej myslisz ze ma super zel alessandro a tu wsrodku badziew w stylu reni nail przeciez to masakra jakas jest bez komentarza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jest juz chentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim.Dziewczyny co zrobić żeby w żelu nie było bąbelków?Zawsze gdy zaczynam nowy pojemniczek to nakładając żel robią się bąbelki i potem muszę smarować, smarować żeby ich się pozbyć a kiedy juz pozostaje pół pojemniczka to bąbelków już nie ma dlaczego?Czy któraś mi coś doradzi????Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo Marlena :( i to nie tylko wtedy kiedy żelu jest pełen słoiczek, ale też czasem kiedy jest go końcówka. wczoraj robiłam dziewczynie pazurki i niestety przy końcowym piłowniu pojawiały się czasem takie dziurki :( wydaje mi się że albo za mocno grzebie przy nabieraniu żelu albo źle pędzelkiem go nakładam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w zasadzie z każdym żelem robią się bąbelki. Nie robią się dziurki ale takie kuleczki. Nie są wyczuwalne ale mnie drażnią. Kiedyś dawałam żel do lodówki, ale to nic nie dało. Miałam już żele kilku firm i z każdym to samo.Nie powoduje to że żel odpada, ale nie wygląda to estetycznie. Jeszcze zależy co wtapiam. Jeśli brokat to jest ok ale np kółeczka cd, kwadraciki to robią się bąbelki. Może któraś coś doradzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
Dziewczyny jaka moze byc przyczyna odpadania tipsow przy zelkach?Zel sie trzyma a tips odpada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do margolino.Jedyne co mi sie nasuwa to źle przyklejony tips tzn pewnie Ci się zrobiły bąbelki powietrza albo przyczyną też może być zła jakość tipsów albo zły klej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do krwawej_mary chcialam sie zapytac czy jak bym Ci podala maila to wyslalabys mi ten link do akryli który wysylalas do ewe ? zajmuje sie paznokciami akrylowymi ale nie mam zadnego kursu wszystkiego nauczyłam sie sama i chcialbym co nie co poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
czesc dziewczyny jak dlugo moze stac zel bo ja robil tylko sobie i kumpeli paazurki 2 razy zel stal okolo miesiaca czy moze byc to przyczyna ze zelki odpadly ze zel dlugo stal aha a jeszcze powiedzcie mi w jakich warunkach najlepej przechowywac zele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonetta
Wczoraj była u mnie klientka z totalnie obgryzionymi pazokciami. Na kciukach koniuszek palca byl powyzej plytki paznokciowej. Szablonu nie dalo sie podlozyc, przykleilam jej tipsy na "slowo honoru", bo nie dalo rady dopasowac kieszonki. Co byscie zrobily w tej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy03
Hej wszystkim,ale sprawe tym razem mam do krwawej mery...przeczytałam wjakiejs rozmowie o kursie??Czy jest możliwość że też mi go udostepnisz,jak ładnie poprosze.Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy03
Hej wszystkim,ale sprawe tym razem mam do krwawej mery...przeczytałam wjakiejs rozmowie o kursie??Czy jest możliwość że też mi go udostepnisz,jak ładnie poprosze.Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze pytanko jak zrobic sonda linie uśmiechu? (na akrylach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iwonett, w takiej sytuacji robi się taki zaczep z zelu i wszystko fajnie mozna dopasowac, zarówno tipsa jak i szablon. Mialam teraz dwie klientki z takimi paznokciami, zrobiłam zaczep i wszystko super wyszło. Nie wiem czy będziesz wiedziała co to jest ten zaczep, ale jesli miałas szkolenie to napewno was tego uczyli, a jesli nie to napisz na moje gg to ci wytłumacze 910429. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia ja miałam kurs w La Femme ale mnie nie nauczyli że coś takiego istnieje :( chyba też zgłosze się do Ciebie na gg wieczorem :) Marlena posłałam do Ciebie emaila z prośbą o kurs akrylowy, co prawda uczyli nas na kursie ale tylko chwile i podstawy :( chyba wywaliłam na darmo pieniądze, bo ten kurs był nic nie wart :( a może któraś może polecić gdzie naprawde warto zrobić kurs taki doszkalający a najlepiej gdzieś w województwie lubuskim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
hej behemotka w lubuskim a skad jestes ja tez jestem w lubuskiego?? mieszkam kolo zielonej góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
gdzie naj lepiej przechowywac zele i jak dlugo moga stac nieuzywane w pojemniczku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
hej natalcia, na kursie niestety nie pokazywali czegos takiego, ale mysle, ze chodzi ci o to, zeby na pazokiec nalozyc troche zelu tak zeby wystawal poza?czy podkladasz szablon, zeby zrobic ten zaczep?, a potem naklejasz tips?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest własnie zaczep, czyli nałoż troszkę zelu na paznokiec i na opuszek, nalezy go nałozyc troszke grubiej wtedy fajnie odchodzi od opuszka ( delikatnie odsuwamy żel od opuszka, tak jakby odklejało sie od szablonu ), nie trzeba podkładac formy, tylko pamietaj nałoz nieco grubiej, bo cieniutka warstwa bardzo cięzko odchodzi. Czyli od poczatku, nakładmy zel na koniec paznokcia i opuszek, nastepnie na 2 min do lampki, delikatnie odklejamy od opuszka, przemywamy cleanerem, spiłowujemy nadmiar tak aby w miarę stworzyło się cos w formie przedłużenia paznokcia, oczyszczamy, znowu cleaner i naklejamy tips. Metoda swietna dla poobgryzanych paznokci. Mam nadzieje ze ci to wyjdzie, bo naprawdę nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
dzieki natalcia, wszystko jasne, jak przyjdzie klientka w razie jakby jej odpadly (martwia mnie te jej kciuki) to bede wiedziala jak zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×