Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość emanuella84
Dziewczyny mam jeszcze pytanie, czy jak w zestawie mam żel jednofazowy to potrzebny mi bedzie żel zabezpieczający? Czy wszystko załatwię tym jednym żelem? I powiedzcie mi proszę jak mam zbudować krzywą C? Jestem początkująca i dlatego zadaję takie pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do emanuella84.Hejka.Obydwa zestay są dobre i szczerze polecam tego sprzedawcę.Sama też u nich zakupowałam zestaw.Jeśli masz jednofazówkę to nie potrzeba żelu zabezpieczającego.Ja do dziś pracuje na żelu jednofazowym z emmi nail i pazurki trzymaja się rewelacyjnie.Kochana krzywą c nie jest tak łatwo zbudować tym bardziej,że jesteś początkująca.Ja w 2 warstwie budującej daję na środek paznokcia taką a la kluskę żelu i delikatnie buduje ale nie wiem czy to coś Ci podpowie.Po prostu metodą prób i błędów sama dojdziesz co i jak. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Marlena jeszcze prośba do Ciebie, napisz mi proszę jeśli możesz oczywiście, jak Ty robisz paznokcie (żelem jednofazowym) krok po kroku. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz niedluggggooo
http://www.allegro.pl/item229730023_start_5_set_6_x_15_ml_zele_tipsy_zel_300_ml_liquid.html Dziewczyny chce przeczytac caly topic od poczatku,jestem na siodmej stronie ale synek mi nie pozwala. Sprawdzcie mi rposze aukcje wyzej,niedlugo mam isc na kurs,ale tam sprzedaja takie akcesroia vbardzooo drogo wiec stwierdzilam ze sama kupic. Potrzebuje ejszcze do takiego zestaswu walizke bo jak troche pocwicze to zamierzam otworzyc swoj wlasny biznes:):):) Acha, na poczatek co rpoponujecie.1-fazowe czy 3-fazowe?Ja chciala bym 3 fazowe ze wzgledu zelepiej wygladaja(tyle co zdazylam wyczytac). http://www.allegro.pl/item229730301_super_zestaw_k_30_uv_lampa_4x_zel_walizka_gratis.html i jeszcze o ta aukcje bym prosila spojrzec. Bede wdzieczna za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz niedluggggooo
acha ,no i mieszkam za granica wiec nie mam "obmacania"produktow..musze zamawiac na slepo,dlatego rposze doswiadzone tipsiarki o trade. A moze lepiej kupic stad?sama powybierac jeden po drugim. Co dokladnie bedzie mi potrzebne na poczatku. Chce zamowic wieksza ilosc zebym nie msiala ciagle mamy prosic zeby mi wyslala paczki:) mama do sypozycji ok 750 zl.Jak to rozdysponowac..pomocyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Hej. Ja nie znam się, który zestaw lepszy, sama szukałam pomocy...Ten pierwszy zestaw wygląda zachęcająco, pewnie sama bym go kupiła, tak dużo rzeczy nie drogo, ale spojrzałam na komentarze tego użytkownika i ma bardzo negatywnych, więc ja bym u Niego nie zamówiła ;) A ja wczoraj zamówiłam swój zestaw, teraz czekam na paczkę i zabieram się do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emanuelle84.Ja pracuje tylko na żelu jednofazowym.Wszystkie 3 warstwy tym samym żelem.Tak w skrócie to wygląda tak: zmiękczam skorki a potem je odsuwam, matuje naturalna płytkę paznokcia bloczkiem, zamiatam pędzelkiem piłki, przemywam cleanerem przyklejam tipsa opiłowuje granice i matowie tipsa zamiatam pędzelkiem odtłuszczam daje primer na naturalna cześć paznokcia daje 1 cienka warstwę żelu od połowy paznokcia lampka 1 minuta ozdoby lampka 1 minuta 2 warstwa żelu grubsza by zatopić ozdoby przemywam cleanerm i opiłowuje tipsa, nadaje ostateczny kształt, buduje krzywą c lampka ostatnia cienka warstwa żelu przemywam i daje na skórki oliwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Marlena dziękuję ;) Ja zamówiłam zestaw z żelem jednofazowym i baaardzo mi się przyda Twoja podpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Skarbek dzięki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie pazurkowe maniaczki właśnie dostałam paczkę z nowym towarem. Kupiłam żele od EM-Nail-Design i kupiłam też tipsy mleczne. O żelach od nich wypowiadacie się pozytywnie, ale jak jest z tipsami bo zauważyłam, że różnią się od moich wcześniejszych, na których pracowałam tzn. są bardziej płaskie. Może któraś z was też robi na tych tipsach i wie czy są dobre, trwałe i czy ten bardziej \"płaski\" kształt w niczym nie przeszkadza? Prosze o wasze opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nieduulugoooo
Dziewczyny ,znalalzam na necie cos superowego,sciagnelam sobe z Aresa sposoby zakladnia zeli i askryli!!!ze zdjeciami,.Wpiszcie sobie moze w jaklis program na ktirymsciagacie poliki tipsy akryl,albo tipsy zel..mi wlasnie wyskoczylo kilka pozyji i wlansie to sciagnelam... Jak chcecie to moge wyslac. Albo zrobie cos inego,udostepnie to na necie jak bedziecie zainteresowane... Heheczyli jak robic juz mniej wiecej wiem.. Teraz czym robic!! POmozcie mi rozdysponowac te 750 zl(do 800 zl)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nieduulugoooo
jejku napisalam jak analfabetka.. Mam nadzieje ze zrozumialyscie:Pale to przez to podneicenie i pospiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 007
j.w. jestem przed pierwszym zakupem. Nie wiem jakiej firmy jest dobr. W sumie to jestem przed pierwszym zakupem wszystkich przyrządów i materiałów do robienia paznokci akrylowych. Będe wdzięczna za wszelkie porady odnośnie firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 007
A możesz podać ta stronkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nieduulugoooo
czekaj probuje to wsadzic gdzies na serwer zebyscie mogly sciagnac... Ale jak masz Aresa,Lime Wire,albo e-Donkey to powinnas cos tam znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Do już niedłuuugoo: W jakim programie mogę odczytać ten plik? Bo zapisuje się w WordPad, ale odczytać go nie mogę :( Mam jeszcze pytanie, Gdy nałożę pierwszą warstwę żelu, to od razu mogę ozdobić paznokieć, czy najpierw utwardzić żel, a potem zatopić ozdoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Dzieki Marlenko ;) Teraz muszę tylko kupić jakieś ozdoby, bo na allegro nie zamawiałam. a gdzie mogę kupić kolorowe żele? No i w zestawie mam żel 5ml, na ile razy starczy mi taka ilość żelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
I jeszcze jedno pyt ;) Czy jak będę wtapiać ozdoby to każdego palca za każdym razem do lampy, czy najpierw ozdobić wszystkie paznokcie i dopiero potem do lampy? I czy po tym pierwszym utwardzeniu, już z ozdobami powinnam przetrzeć Cleanerem, czy tylko nałożyć drugą warstwe żelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak robią inne dziewczyny, ale jesli chodzi o ozdabianie to 4 , a budbując C po2 paznokcie.kciuki zawsze zostawiam sobie na koniec.Przemywasz cleanerem dopiero po warstwie budującej zeby spiłowac, bo potem tylko zel wykonczeniowy.Chyba dobrze napisałam?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuella84
Skarbek, ale ja w zestawie nie mam żelu wykończeniowego, jest tylko jeden jednofazowy i do frencha. nie zamawiałam nic więcej, bo Ktoś mi napisał, że nie trzeba...To potrzebny mi jeszcze jakiś żel, czy nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie uzywam lakieru UV-utwardzacza na sam koniec...w pewnym sensie spełnia role zelu.Qrde...spytaj kogoś bardziej doswiadczonego...Zielona jestem...Od 3miesiecy ucze sie sama na swoich własnych błedach...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emanuella84.Jak juz pisalam nie potrzebujesz zelu wykańczającego, jednofazówka wystarczy chyba,że bardzo chcesz to możesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×