Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość gieorgij
mogłaby ktoras z Was moje drogie poradzić mi kto z allegro ma dobre tipsy? (potrzebuje clear z krótką kieszonką i french bez kieszonki) najlepiej od tego samego sprzedawcy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻELKA NIKA
JA UŻYWAM FIRMY SNC JUŻ DWA LATA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA! ŻELE SĄ REWELACYJNE!! JESLI MACIE JAKIES PYTANIA TO CHĘTNIE ODPOWIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻELKA NIKA
JA UZYWAM FIRMY SNC I JEST SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie, czy do odpylania lepsza jest szczoteczka czy pędzel, i czy może to być np. taki gruby pędzel do nakładania różu na pliczki czy musi byc jakiś specjalny np. z naturalnego włosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pędzel moze byc nawet od pudru (lepszy jest typowy do nakladania kremu do golenia)sama musisz sobie sprawdzic na ktorym ci sie lepiej pracuje;)) a czy z naturalnego włosia czy nie to juz nie ma zupełnie znaczenia.mozesz sie obyc i bez niego,ale wszystko wymiatasz gazikiem i tez dasz rade. pozdrawiam kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecs dziewczyny zapraszam na nowe forum o pazurkach gdzie zawsze w milej atmosferze bedzie mozna sobie o nich pogadac:) i poradzic sie innych :) Zapraszam nailcity.myboard.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecs dziewczyny zapraszam na nowe forum o pazurkach gdzie zawsze w milej atmosferze bedzie mozna sobie o nich pogadac:) i poradzic sie innych :) Zapraszam nailcity.myboard.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecs dziewczyny zapraszam na nowe forum o pazurkach gdzie zawsze w milej atmosferze bedzie mozna sobie o nich pogadac:) i poradzic sie innych :) Zapraszam nailcity.myboard.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem:( robie juz prawie 2 lata pazurki i po raz pierwszy dzieje sie coś z zelem...chyba z zelem...własciwie to nie wiem z czym, czy to wina lampy, czy cleanera(zmieniałam ostatnio) czy zel mi przysłano watpliwej jakosci(wczesniej zamawiałam ten sam i było ok).Przy zmywaniu połowa zelu zostaje mi na waciku... wziełam w zwiazku z tym inny zel(innej firmy) i po zmyciu robi sie matowy:/...zmieniałam zarowke, bo jakas podejrzana byla i nic to nie dało:( Ratunku!!!Jak Wam sie wydaje, co to moze byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zel kochana z kiepskiej partii albo zarowki albo za krotko trzymasz w co watpie skoro dwa lata robisz juz:) a jaki to zel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbek,może żel był w wybrakowanej partii 9wiem ze czasem sie tak zdarza.ja nigdy nie mialam takiej sytuacji,ale slyszalam o takich samych0moze byc wina zarowek.pamietaj ze wymieniajac zarowki,powinno sie wymienic wszystkie w tym samym czasie.zakladajac,ze masz zarowki z jednej firmy to wszyskie wyczerpuja sie w podobnym czasie.jezeli wymieniasz od razu 4 nie pojawiaja sie problemy tego typu. tak jak pisalam wszesniej moze byc i wina zelu.w sun flowerze zdarzalo sie najwiecej takich przypadkow.napisz do osoby od ktorej kupilas zel.jezeli nie zuzylas go za duzo i nie jest caly w brokacie mysle ze sprzedajacy przychylnie podejdzie do sprawy reklamacji.powinnas jeszcze sprawdzic pod inna lampa. powodzenia pozdrawiam kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle, ze to zel...jade dzisiaj kupic tej samej firmy i sprawdze.dziekuje Wam za odpowiedz....Jak juz bede wiedziała to dam znac co było nie tak. Sun flowera nie kupuje...miałam tylko raz i nigdy wiecej...wole gabrielle:)(to nie zel z gabrielle sie nie utwardza)Pozdrawiam:)...aaaaaa....zapomnialam napisałam do nich ze sie zel nie utwardza, nie pytajac nawet ile go jest prosili zeby przysłać, wysla nowy...czyli pewnie juz wiedzieli wczesniej, ze jakas wadliwa partia moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju wszystko wiem...byłam dzisiaj w sklepie i sie dowiedziałam, ze firma wypusciła felerny żel:) a juz sie zastanawialam nad tym, ze to ja coś sknocilam...odesłalam zel, maja przysłac nowy:)Dzieki Wam za pomoc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek097
Witam wszystkich! Mam pytanie. Jakiś czas temu dostałam w prezencie zestaw do robienia paznokci żelowych. Są tam żele: dwufazowy-mleczno-różowy, dwufazowy-różowy przezroczysty, pearl white, trzyfazowy-przezroczysty base podkład, jednofazowy przezroczysty super build. robiąc frencha urzywam najpierw podkładu, później białym końcówkę, przezroczystym różem i na koniec super build. A do czego mam używać tego mleczno-różowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek097
Witam wszystkich! Mam pytanie. Jakiś czas temu dostałam w prezencie zestaw do robienia paznokci żelowych. Są tam żele: dwufazowy-mleczno-różowy, dwufazowy-różowy przezroczysty, pearl white, trzyfazowy-przezroczysty base podkład, jednofazowy przezroczysty super build. robiąc frencha urzywam najpierw podkładu, później białym końcówkę, przezroczystym różem i na koniec super build. A do czego mam używać tego mleczno-różowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Do asiek 097 Ja używam mleczno różowego zamiast tego jasnego różu,paznokieć wygląda ładniej,tak bardziej naturalnie,spróbuj raz a sama się przekonasz,zestaw masz pewnie z nail design,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioreczka
mleczny roz nadaje sie do frencha do nadawania ladnego koloru plytce i do niecalkowitego maskowania mankamentow plytki :) zapraszam :) http://nailcity.myboard.pl/ to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioreczka
mleczny roz nadaje sie do frencha do nadawania ladnego koloru plytce i do niecalkowitego maskowania mankamentow plytki :) zapraszam :) http://nailcity.myboard.pl/ to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania4525
hej. mam pytanie. Właśnie zakupiłam sobie zestaw do robienia tipsów i mam takie pytanie. Chciałabym zrobić sobie francuskie pazurki,ale mam dylemat. Kupiłam paski do francuskiego manicure, ale kiedy ma je odkleić, przed włożeniem do lampy? czy po? i ogólnie jak sobie poradzić z linia uśmiechu? bez tych właśnie pasków. ogolnie wicie o co mi chodzi???:) Za szczegółowa odpowiedz , dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jika
Witam:) Nie spotkałam się jeszcze ze stylistką, która używała pasków i sama też nie próbowałam. Białą końcówkę zawsze malowałam pędzelkiem, a że różnie z tym bywało, pomyślałam żeby kupić gotowe, białe tipsy. I tu mam pytanie do bardziej doświadczonych Pań (nie, nie skończyłam jeszcze kursu, w sumie nie wiem czy w takim zapomnianym przez Boga i ludzi miejscu są jakieś...:)): Czy po naklejeniu takiego tipsa, po spiłowaniu nie gubi się, ta tak ważna we francuskim, linia uśmiechu? Bo chyba trzeba spiłować tego naklejonego tipsa żeby zrównać go z płytka paznokcia? A może nie? Czy ktoś mógłby to wyjaśnić? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania4525
A czy mogłabyś wytłumaczyć, jak pomalować linię uśmiechu?m Jest to dla mnie skomplikowane a zawłaszcza u prawej ręki. Czy to "dłutko" będzie bardziej przydatne nić pędzelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEX146
HEJ KOBIETKI CHCĘ ZAKUPIĆ SOBIE SPRZĘT DO ŻELI POTRZEBUJĘ NAZWY JAKIŚ FIRM,DOBRYCH I NIE DROGICH.DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanndrus
A więc co do białych tipsów to nie spiłowujesz ich tak jak przezroczyste czy mleczne! matujesz je tylko i nie wyrównujesz z płytką paznokcia! Co do malowania jest to kwestia już wprawy, metoda prob i błedow... paskow hmm nigdy nie uzywalam. jeśli malowanie nie idzie polecam tipsy french.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanndrus
A więc co do tipsów to nie spiłowuje się ich tak jak innych, je się tylko matowi i nie wyrównuje się lini usmiechu! Co do malowania jest to kwestia wprawy, najlepsze wyjście tipsy french. Pasków nie używałam nigdy i nie mam zamiaru:) Co do tanich żeli, nie ufam im, wolę kupić coś droższego i mieć pewność ,że paznokcie będą się trzymać, ja pracuję na sunflower i naprawdę polecam, ale żel clear o pojemności 50g kosztuje w granicach 60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jika
Witam ponownie:) Do ania4525: Malownie białej końcówki może Ci ułatwić pędzelek ścięty na ukos lub cieniutki, tak jak do malowania kreski na powiece, pisały już dziewczyny o tym na forum. Jednak,tak jak pisze sanndrus jest to kwestia wprawy, metodą prób i błędów... Wiem po sobie:) Życzę powodzenia. Do sanndrus: Dziękuję za odpowiedż. Rozumiem, że różnicę między poziomem płytki paznokcia i tipsa wyrównujemy nakładając większą ilość żelu, tak? Do ALEX146: Mogę, ze spokojem sumienia, polecić Ci żele i produkty firmy Gabrielle (na allegro sprzedaje je andrew35) nie są drogie i dobrze się spisują, tipsy ładnie się trzymają, sama na nich pracuje. Później, jeśli zechcesz zainwestować, można wybrać inne żele, polecano tu Prestige, Perfect Lady, Sun Flower. Życzę powodzenia i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jika
Witam ponownie. Do ania4525: Malownie białej końcówki tipsa może Ci ułatwić pędzelek ścięty na ukos lub taki cieniutki jak do malowania kreski na powiekach. Jednak, jak pisała sanndrus, jest to kwestia wprawy, metodą prób i błędów... Życzę powodzenia. Do sanndrus: Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że różnice między poziomem płytki paznokcia a tipsem wyrównuję większą ilością żelu,tak? Do ALEX146: Mogę Ci polecić sprzęt i żele firmy Gabrielle, także tipsy, ładnie się spiłowują i nie pękają podczas pracy. Produkty te nie są drogie i myślę, że na początek w sam raz. Później możesz zmienić żele na Sun Flowers, Perfect Lady czy Prestige - polecane przez dziewczyny z forum. Pozdrawiam all:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×