Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość imka7777777
DO CHADZIACH :) Ja tez dziekuje za szczegolowa instrukcje! :) Pozdra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Do Hmmm Sa dziewczyny,ktore chca miec wiadomosci na temat zeli w jakis okreslonym porzadku i w jednym pliku.Jakbysc chciala wiedziec to wiekszosc dziewczyn przeczytala cale forum,wiec nie rob z siebie nie wiadomo kogo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Do kto mi powie Jak bys mogla to przeslij mi tez o zelach co masz:-) Dzikeki>>>> d.m@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda 23
Do Chadziach Ja tez dostalam maila. Serdeczne dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmnnmn
jestescie tepe- prosze o instrukcje, prosze o instrukcje, prosze o itp jaka madra chce mniec wszstko na jednym pliku buchachacha idz na kurs to ci instrukcje nie beda potrzebne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogus
widze, że znalazła się kolejna "mądra" która wszystkich poucza "idź na kurs..." żałosne.... jak coś ci nie pasuje nie czytaj i nie udzielaj sie na tym forum.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
DO HMNMMM Skad ty sie wogole urwalas?! Na chuj wogole sie udzielasz i tu zagladasz? Kobieto tak mnie wkurzylas,ze najchetniej skopalabym Ci dupe!!! Smigaj stad jak ci sie nie podoba! Odpad spoleczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka7777777
Do hmnnmn I znajdz sobie forum dla profesjonalistow!!! Dekiel z ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hmmmmm jak jestes profesjonalistką to po h*j wogóle wchodzisz na to forum i sie udzielasz?? żal mi ciebie jeśli masz takie podejście do ludzi w sieci to jakie ty musisz mieć do swoich klientek... współczuję im... wynocha mi stąd, zaśmiecasz tylko to forum swoimi zbednymi uwagami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
Witam serdecznie.ja też bym prosiła instrukcje do żeli.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
koti4@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikaa
hmnnnm ma rację popieram ją w 100% same tu są Panie Mądralińskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikaa
hmnmm ma niby zle podejscie do ludzi??? a wy jestescie takie super i cacy tylko piszecie takie wulgaryzmy ja...u siebie nie widzi sie belki w oku ale za to u innych....ech zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do- kto mi powie. Prosze cie bardzo owysłanie mi instrukcji robienia żeli bo dopiero się ucze. Z góry dziękuję. to mój email poi18@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do chadziach. Teraz dopiero doczytałam że ty też posiadasz instrukcje do żelu prosze o wysłanie na email poi18@op.pl Serdeczne dzieki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuk
Witam. Możesz mi też przesłać instrukcje żeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toOOO
TO FORUM JEST DLA MANICURZYSTEK KUPUJACYCH NA ALLEGRO! jesli nadal beda teksty typu przeslania instrukcji zglaszam topik do skasowania . Zmiencie topik na inny JAK NAKLADAC ZEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanulek
czy któraś z Was może mi dokładnie wytłumaczyć jak nakładać na palec i przyczepiać papierową formę do pżedłużania paznokcia? Ja zawsze robiłam żele i akryle na tipsie, a teraz chcę to robić na formie i jakoś mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia*****
Witam!! Czy moglabym prosic o maila z instrukcja do żeli?? z gory ślicznie dziekuje:*** pozdrawiam: sylwiamokrzesz@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do toOOO
a co Cie to obchodzi!!!!Nie masz pytan to nie pytaj!!! Co za wredna BABA tu wlazla!!!Paaasszzzzllllaaaa!!!!Sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia*****
Chadziach dziekuje Ci ślicznie za pomoc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enniss
Prosze napiszcie mi jak mam spiłować żel do końca przy zdejmowaniu tipsa.Widać ze mam na paznokciu jeszcze troche zelu ale juz boli mnie płytka jak piłuje, jak mam to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz doo
fachowca to nie bedzie bolec albo lepiej piluj do konca do samego miesa to jest wlasni przyklad samoukow co robic bo sie zagubila dziewczyna buchcachacha :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka 27
witam wydaje mi sie ze kos załozył ten temacik w troszke innym celu miałysmy dzieic sie informacjai na temat allegro i sprzedawanych tam materiałow niektore dziewczyny maja racje moze dziewczyny przesyłajace sobie pliki przejda na inny temat bo troche sie tu bałaganu zrobiło a miałysmy sie wymieniac opiniami zeby na przyszłosc sie nie zrazic a tu nic szkoda bo kazdy z nas miał jakies doswiadczenie z allegro i co chyba miałysmy sie tym dzielic pozdrawiam anielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka27
A wiec ja mam pytanko pracuje na zelach sun flower mam zamiar dokupicc od nich błysk UV poniewaz teraz uzywam jakiegos niewiadomego pochodzenia i zołknie na solarium jaki zel nawierzchniowy polecacie zeby sie ładnie błyszczał i nie zołkł to podstawa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×