Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Przeczytałam wszystkie wiadomości 9 może częś niedokładnie, ale starałam się) Wiecie, że Kynia miała wczoraj egzamin na prawko??? Kynia jak tam?? Mam nadzieję, że do przodu :)) Krwawa Mary mam pytanko. Kupiłaś frezarkę?? Ja kupiłam kilka dni temu, jeszcze nie doszła, trochę się jej boję. Na kursie Pani mówiła, że pod żadnym pozorem nie można metalowych nakładek frezarki używać do naturalnej płytki. Bardzo fajna babka wiesz, chyba się z nią skontaktuję w tej sprawie, ale jest tak samo zabiegana, jak ty i ciężko ją dorwać. Mam w domu jakiś taki skrypt z tego kursu, może tam coś znajdę, wtedy dam znać, chyba, że ty już nie masz z tym prpblemów, to wówczas napisz mi, jak możesz, czego i jak używać. Podobno są specjalne kursy obsługiwania frezarek, ale kosztują \"trochę\" Ppzdrawiam serdecznie el ps. Jeszcze jedno Kynia pytałaś, czy ktoś jest ze stargardu, ja jestem z kostrzyna, jakbyś miała większe problemy to zapraszam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że odradzają bo są do du**. Poczytajcie lepiej jakie są najlepsze marki i wtedy kupcie porządny zestaw. I nie za 150zł tylko za 300zł. Nie wierze że Za 150zł zestaw może być porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica27
Krwawa_mary prosze wyslij mi na maila jak nakladac akryl.Jestem bardzo zainteresowana i bardzo mi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica27
Krwawa_mary jesli znajdziesz czas bardzo prosze oto moj adres mailowy lwica27@tlen.pl Bede bardzo zobowiazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cytrusia
Jesli ma sie wprawe to frezarka za 30zl jest dobra ale jak mowi przyslowie"zlej baletnicy przeszkadza rabek przy spodnicy" nie raz kupuje sie firmowe b drogie ale po co placic za firme??? Jak jest ok 10koncowek KAZDA firma ma te same wiec nie ma po co przeplacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenecjaaaaa
Czesc dziewczyny, podczytuje wasz topik i podziele sie czyms super! Ostatnio na allegro pojawil sie plyn do usowania tipsow zelowych zadalam pyt spzedajacemu czy na 100% usowa odpisal,ze tak.Kolezanka sie skusila kupila dosc drogi a maz mojej siostry zbadal go chemicznie okazalo si ze jego sklad jest taki sam jak; aceton techniczny do rozpuszczania tluszczow,olejow,zywic i nitrocelulozy Kupuje sie go w zwyklym sklepie chemicznym z ta pelna nazwa bo sa rozne musi byc ten, butelka nieciekawa ale 0,5l kosztuje .....3,9zl czyli prawie 10razy taniej! Uzywa sie go tak samo jak przy sciaganiu akryli zero pilowania tylko po sciagnieciu przejechac polerka i gotowe! Nie moglam w to uwierzyc sprawdzilam wlasnie na najmniejszym paznokciu bo balam sie ze odpadnie caly paznokiec ;) wiec nie chcialam probowac na klientkach i jestem zachwycona! Sprawdzie to naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
mam pytanie sama dopiero ucze sie robic tipsy czy wiecie jaka jest przyczyna jezeli zel odchodzi po bokach tak jak lakier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
no wiem ale kumpela kupowala i wszystko bylo ok ale z drugiej strony jest jeszcze ewmishop o ktorym tez wspominalyscie wczesniej no i on sie lepiej prezentuje jesli chodzi o komentarze. a czy ktoras z was kupowala u ewmishop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
nie bardzo mnie przekonuje ich prezentacja dot robienia tipsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten moze
byc ma same pozytywy i jest na rynku od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten moze
ale drogo wyslyla za 12zl hmm wybor i tak zalezy od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc sephi wiem co czujesz bo ja mam zestawik od dwoch tygodni i tez sie zastanawialam ciezko !!Wiesz ewmishop polecam pare rzeczy kupowalam i wszystko w porzadku .A co do neonail to identyczny kupilam ale u zp-partnera i jestem zadowolona .Jedynie malo tipsow ,tak i tak trzeba sobie dokupic rozne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
dzieki anies :) a mozesz zdradzic gdzie ty kupilas swoj zestaw tzn lampe itp? bo golnie choddzi mi o lampe, bo to najwazniejsze, zele podobno i tak sa do dupy i trzeba kupowac normalne bo na tych allegrowych tipsy sie nie trzymaja podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
sephi co do zeli an allegro to sie z toba nie zgodze. od roku zakladam paznokcie i fakt na poczatku bylo ciezko bo poczatki sa zawsze ciezkie ale caly czas pracuje na produktach zp-partnera i jest ok. kupilam u niego zestaw startowy i nic nie musialam dokupywac i zmieniac wszystko bylo ok. no wiadomo trzeba bylo dokupic tipsy bo to zawsze szybko idzie takze polecam tego allegrowicza bo wszystko u niego jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
a co do odchodzacego zelu po bokach. byc moze zaslabo zmatowilas plytke paznokciowa albo pryz robieniu pozalewalas skorki . musisz uwazac zeby nakladajac zel ich nie zalewac zostaw zawsze jakis 2mm odstepu i powinno byc ok :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
karolisia86 - ja oczywiscie nie bede sie klocic moze tobie sie poszczescilo i serio sa dobre tipsy bo ja od paru osob slyszalam ze nie warto, ale oczywiscie zdazaja sie wyjatki mam jeszcze pytanie - czy po zakonczeniu robieniu tipsow czy mozna je samemu skrocic? bo mi zrobila kumpela ale przyjecchalam do domu i doszlam do wniosku ze sa za dlugie i ciezko mi z nimi funkcjonowac wiec je przypilowalam - czy to moze wplywac na to ze cos sie z nimi dzieje i odpadna? bo tipsy trzymaly mi sie niecale 2 tygodnie i nie wiem dlaczego :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po paru
dniach mozna skrocic pilniczkiem najszybciej na drugi dzien bo moze ci sie rozdwoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
witam kochane stylistlki :) tradycyjnie nie było mnie jakis czas...wszystko dlatego ze doba nie ma jakichś 100 godzin :P i się zwyczajnie z niczym nie wyrabiam i nie mam na nic czasu :( :( widzę ze mamy tu spory ruch :) z czego bardzo się cieszę jestem tylko na sekundkę by powiedzieć ze zyję :D ale nie mam teraz mozliwości by Wam podoradzac,powysyłac rzeczy i w ogóle...po prostu wyjezdzam na weekend i musze raniutko wstac :( wracam w poniedziałek,moze wtedy znajdę troszkę czasu dla Was a teraz uciekam zyczę miłego weekendu przesyłam buziaczki i pozytywne fluidy :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
sephi ja tez nie chce sie klocic bo to nie natym polega. tez slyszalam od niektorych ze trafiaja im sie lipne tipsy np od uzytkownika groshander czy cos takiego (dokladnie nie pamietam jak sie nazywa) kolezanka kupowala u niego i tylko stracila pieniadze pomijajac fakt ze czekala dlugo na przesylke a i tak wszystko nie doszlo a telefony nie byly odbierane. potem kupila tipsy od tego co ja i tez teraz z nich kozysta. jedna kupila kieyds tipsy w hurtowni kosmetycznej u nas w miescie i tez byla niezadowolona z nich. ja naprawde polecam uzytkownika z allegro zp-partner bo wedlug mnie towar jest swietny a przesylka dochodzi w 2-3 dni pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
dziewczyny a mam 1 pytanko czy jezeli robilam paznokcie zelem przezroczystym to uzupelniajac je tez musze zrobic przezroczystym czy moge mleczno-rozowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
karolisia86 - ja tez widzialam na allegro tego grosh cos tam :) on ma kilka kont i sprzedaje na nich ma polowe nagatywnych komentarzy, ale mi mimo to chce kupic od niego walizke bo ma bardzo fajna i miesci sie w niej wszystko :) co do zelu to ja miaalm pierwsza warstwe przezroczysta a druga rozowa nic sie nie stalo poza malym faktem- mialam brokat i juz wiem ze na brokat tylko przezroczysty bo wyszly matowe i brokatu prawie nie bylo widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
sephi- no ten groshanderr to czasami wysyla paczki ale mnie jzu same komentarze przerazaja jego. a co do zelu to dzieki teraz jak bede uzupelniac to tak zrobie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia3
Hey mam pytanko bo chciala bym kupic sobie zestaw do zeli bedzie to moj pierwszy zestaw nie jeden taki post juz tu byl ale mam prosbe moglys byscie sprawdzic czy podawane przeze mnie aukcje sa konkretne i godne uwagi bo sama nie wiem juz mam metlik w glowie a wiec podaje linki 1) http://www.allegro.pl/item140002655_starter_cb05_zestaw_do_paznokci_lampa_uv_4_x_zel.html 2) http://www.allegro.pl/item139764679_profesionalny_zestaw_uv_lampa_uv_3_zele_15g_.html 3) http://www.allegro.pl/item139694959_nowy_zestaw_lampa_uv_zele_tipsy_obcinacz_neo.html bym byla bardzo wdzieczna gdyby ktoras poswiecila trosze uwagi i mi pomogla...mam jeszcze prosbe do krwawej czy mogla bys mi przeslac na meila jakies rzeczy o nakladaniu zelu na paznokcie i jakis taki syzbki kursik o zdobieniu :) byla bym wdzieczna buziakuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zabcia3 przejrzalam te zzestawy, wiesz ten pierwszy mam..... Użylam go tylko RAZ!!!! na serio TYLKO RAZ , zamowilam go 3 tyg temu przyszedl w piatek rano, no ale zaczelam studia!!! W piatek po polodniu poszlam do szkoly... i okazalo sie ze mamy zakaz dlugich, pomalowanych paznokci i tipsow.... studiuje fizjoterapie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz to moge Ci go sprzedac po tanszej cenie.... gdybym wiedziala ze sie nie przyda to wogole bym w to nie inwestowala:( a chce Ci go sprzedac, no bo lampa jest na gwarancji przez 2 larta, a skoro ja i tak tego nie bede uzywac przez 3 lata studiow to pewnnie te zele beda stare itd...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia3
hmm no brzmi ciekawie:D a jak po tym pierwszym zalozeniu jak CI sie sprawowal i w ogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja nie jestem kosmetyczka i paznokcie robilam pierwszy raz..... dlugo mi sie dosyc trzymaly, potem musialam odrywac....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×