Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość anulka777
dzieki wielkie krwawa mary :* kochana jestes :) ale jeszcze mam skromne pytanko jak mam tego tipsa nadlac i czym? Czy mam uzyc preparatu line out czy bez tego sobie poradze? PS 1 moj e-mail anna.kowalczyk@saint-gobain.com innego niestety nie posiadam bo w pracy mamy zablokowane wiekszosc stron a w domu nie mam internetu :( PS 2 a jak rozpoznajesz to gdy usuwasz zel z paznokcia i jest on przezroczysty ze jeszcze jest go troszke i juz czas skonczyc pilowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka777
krwawa mary juz wiem dlaczego nie udalo Ci sie wyslac maila poprostu przepisz go recznie calego bo jak naciskasz na e-mail podany przeze mnie to tylko jego czesc sie pojawia ta co jest podkreslona a reszte dopisz recznie przepraszam za fatyge buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
misia----->>>co ile musisz jezdzic do szkoły?co ile tyg?wydaje mi sie ze najrzadziej co 3 tyg a to jest zdecydowanie zbyt czesto by usuwac tak czesto tipsy..przeciez to sie wiaze z piłowaniem ..mozesz zniszczyc sobie na maxa naturalna płytke...:( poza tym czy chce Ci sie co 3 tyg zdejmowac i znów zakładac od nowa tipsy?to marnownie czasu i materiału...i byc moze własnych paznokci...mozesz co prawda nie spiłowywac zelu do konca ale przeciez jak bedziesz chciała nakliec tipsy od nowa to musisz miec "czysta"płytke to jest bez resztek zelu czy kleju...gładziutka...chmmm...nie wydaje mi sie zeby to był dobry pomysł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
anulka---->>>jak wysyłałam wczoraj wpisałam cały adres ,probowałam 3 razy i nie dało sie:( chmm...spróbuje jeszcze raz a co do piłowania zelu to bez problemu poznasz czy jeszcze jest bo jak piłujesz zel to pojawia sie biały pyłek i dopoki jest pyłek to znaczy ze jest zel :)poza tym widac go i bez pyłku :)a po co Ty chcesz spiłowywac zel zupełnie?chyba nie podczas uzupełnienia?wtedy nie spiłowujemy całego zelu tylko np tyle by spiłowac stary wzorek...a co do lini dopełnienia mozesz sie posłuzyc line-outem ,ja go nie uzywałam jeszcze ,ale słyszałam ze jest niezły...ale...chyba wole likwidowac linie dopełnienia pilniczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
acha...pytasz czym nadlac tipsa:)no rzecz jasna-żelem!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda153
Witam wszystkich krwawa Mery mój adres to : GAurela@interia.pl mam jeszcze jedno pytanko jeśli chodzi okońcowy kształt paznokcia , jak zrobić ten tunel czy ja muszę nalać żelu bardzo dużo i wtedy stworzyć ten kształt czy akoś innaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda153
A i jeszcze jedno jak czytam wskazówki Twoje Krwawa Mery to wszystko wydaje mi się takie proste a ja mam chyba doła bo 25 wrezśnia zrobiłam tipsy koleżance i jeden jej wczoraj odleciał nie wiem czy siętego nauczę- ile powinny się trzymać tipsy żeby powiedzieć że są dobrze zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
anulka---->chyba udalo sie wyslac,wysłałam tez do lawendy:) lawenda----->>>ciezko jest wytłumaczyc jak uformowac zelem tunel...chodzi o to ze jak spojrzysz na tipsa od przodu i od tyłu ,ma od miec kształt tunelu..nie no to nic nie wyjasnia...:(po prostu ma byc wzgórek na srodku a po bokach ma byc jednakowo gruby,wolny brzeg musi byc idealnie równo zalany a koncówka paznokciaa-tzw linia włosa ma byc jak wskazuje nazwa cienka jak włos...a by to wszystko uformowac nalezy uzyc dosc duzej ilosci zelu budujacego...a potem odpowiednio spiłowac o czym juz dokładnie wczesniej pisałam...ciezko jest wyjasnic bez pokazania,proponuje wpisac w google cos w stylu "tips kształt tunelu"gdzies powinny byc zdjecia jak to ma wygladac przykro mi ze Twojej kolezance odpadl tak szybko tips.musiałas popełnic którys z bledów o których wczesniej tez duzo pisałam...moze zalałas skórki?a moze za cienkie tipsy zrobiłas?a czy na pewno ona nie uderzyła reka o cos? pytasz ile tipsy powinny sie trzymac by mozna było powiedziec ze sa dobrze wykonane...powinny sie trzymac az do kolejnego uzupełnienia a wiec jakies 3 tyg a nawet dłuzej...i nie powinny miec zadnych zapowietrzen ani nic...wykluczam oczywiscie mozliwe uszkodzenia wynikajace nie z naszej winy czyli jakies uszkodzenia mechaniczne typu przytrzasniecie w drzwiach czy zatrzasnieciem suwakiem od spodnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka777
krwawa mary dziekuje bardzo e-mail doszedl :) a powiedz mi czym lepiej matowic plytke pilniczkiem czy bloczkiem? acha a przeciez jak matowimy plytke naturalna to tez taki pylek sie pojawia jak na zelu :( chyba ze ja cos zle zrobilam :( Buuuuuu :( ::( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda153
Krwawa Mery wielkie dzięki jestes naprawdę super że odpowiadasz na te wszystkie pytania zaraz sprawdze pocztę czy dostałam jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda153
dostałam poczte dzięki Krwawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
anulka--->>>płytke matowiny bloczkiem!!pilnikiem mozna przepiłowac pytke a nie chodzi nam przeciez o spiłowanie płytki tylko o zmatowienie jej przed nałozeniem zelu:) kiedy piłujesz zel pojawia sie biały pyłek,taki jak maka,jak kreda a jak matowisz płytke to pojawiaja sie co najwyzej takie male drobinki i nie ma ich duzo,no chyba ze uzywasz do matowienia płytki pilnika i scierasz płytke :o mam nadzieje ze nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
żel zawsze odróznia sie od płytki nawet bez tego pyłku przy piłowaniu:) zel jest co prawda przezroczysty i błyszczy sie w odróznieniu od płytki,nawet gdy zmatowimy cała powierzchnie paznokcia na której mamy np troche zelu i troche naturalnej płytki to gdy przejedziemy po niej pilnikiem czy bloczkiem to tam gdzie jest zel bedzie bardziej matowo a nawet biało i bedzie duuzo pyłu:) juz chyba nie wymysle wiecej sposobów by odróznic zel od płytki....moim zdaniem to widac gołym okiem i nie trzeba przeprowadzac tych wszystkich zabiegów pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka777
dzieki krwawa mary wlasnie wczoraj pierwszy raz sciagalam mojej siostrze tipsa i juz wiem o co chodzi :) a plytke zawsze matowie bloczkiem,tylko na forum BEAUTICA dziewczyny pisaly ze lepiej pilniczkiem matowic plytke bo bloczkiem to jeszcze bardziej ja wypolerujemy hi hi i chcialam sie wlasnie upewnic pozdrawiam Cie cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
no ciesze sie anulka ze wiesz juz co i jak :) moze dziewczyny o któych piszesz pomylily bloczek z polerka hehe moim zdaniem bloczek jest idealny do matowienia naturalnej płytki i przede wszystkim bezpieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
a ja teraz zaczęłam sie zastanawiac nad zakupem FREZARKI :) nie wiem tylko czy aby na pewno tak dokladnie i dobrze sie nia wszystko zrobi jak pilnikie,bloczkiem...chmmm... robi sie tez nia manicure...kurcze nie wiem sama..boje sie ze moze byc tak ze wydam kase a potem i tak wróce do pilnika :o MOZE KTóRAś Z WAS MA JAKIES DOSWIADCZENIA Z FREZARKA ?? MOZE KTORAS Z WAS UZYWA ALBO MIAłA ROBIONE TIPSY PRZY POMOCY FREZARKI??? licze na Waszą pomoc i rady,kobietki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa_mery>>>>>>>>>> dziekuje za rady, ja niestety nigdy nie używałam frezerki, wiec niemoge Tobie pomoc tak jak Ty nam:( pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka777
krwawa mary--->ja niestety nie posiadam frezarki ale wiem ze bardzo ulatwia "zycie" i skraca czas pilowania :) widzialam nawet na allegro za 79 zł jakis pan sprzedaje i duzo jest kupujacych :) wydaje mi sie ze to nie jest zaden bubel,bo nie jest na baterie tylko elektryczna i ma rozne koncowki w kompecie,jak znajde ja to wkleje linka.Ja tez moze sie na nia skusze ale na razie brak kasy :( PS. Jeszcze jedno pytanie mnie nurtuje:JA zakladamy tipsy to uzywamy zelu jakiego chcemy,ale jesli tipsy nam juz odrosna i mamy swoje paznokcie to czy musze nakladac zel do naturalnej plytki? Czy moze to byc inny? Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
anulka---->>>>wieeelkie dzieki!!! 🌻 🌻 🌻 cena jest bardzo atrakcyjna moim zdaniem :)chmm..musze to przemyslec i moze sie skusze:) :) a co do Twojego pytanka--->>>jest wiele zeli które nadaja sie zarówno na tips jak i naturalna płytke..u mnie wyglada to tak ze jak komus zakladam tipsy,nakładam zel wlasnie taki,potem przy kolejnych dopełnieniach dopełniam tym samym zelem i gdy przy ok 3 uzupelnieniu i skracaniu okazuje sie ze nie ma juz tipsa nie zmieniam zelu,dopełniam nim rowniez i wszystko jest ok:) natomiast jesli ktos od razu chce zel tylko na naturalna płytke,tj.nie przedłuza paznokcia to trzeba uwazac ze zwykłym zelem-powinno sie uzywac bardziej elastycznego..chyba wczesniej cos pisalam o tych zelach i podawalam linki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka777
wielkie dzieki krwawa :) dobrze ze nie bede musiala sie wykosztowywac na nowy zel :) PS: ciesze sie ze chociaz raz ja Ci pomoglam buziak slodki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenecjaa
krwawa mary witaj mam pyt jak robi sie zele z kolorowym brokatem np granatowym i zeby on sie nie rozlazl na cala plytke?Uzywam zelu jednofazowego,bede wdzieczna za odp ;) co do frezarki to kup bo warto ale taniej ci wyjdzie w Media Markt kupilam za 60zl i jestem zachwycona czas skrocil sie prawie o polowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
wenecjaa------>>>>>zalezy co chcesz zrobic tym brokatem,czy np koncówke jak french czy jakis wzorek czy cóś... ja mam 3 sprawdzone sposoby nakładania brokatu:) w zaleznosci od tego co robie:) 1-jesli robie koncówke to najpierw na tę czesc gdzie ma byc brokat nakładam cienko zel a potem pomagam sobie patyczkiem do manicure drewnianym np z drzewa pomaranczowego i na tę czesc taka łopatkowatą nabieram brokat a potem przykładam do zelu,to bardzo dobry sposób:) szybko łatwo i pięęęknie :)potem na minutke do lampy ,potem delikatnie pedzelkiem omiatam nadmiar brokatu,na to znów zel,utwardzam i gotowe:) 2-jesli mam przypruszyc w niektórych miejscach albo zrobic jakiś wzorek z brokatu to uzywam cieniutkiego pędzelka,takiego jak liner:)suchym pedzelkiem dotykam brokatu,on dobrze sie przyczepia i tez nakładam na mokry zel :) 3-tego sposobu uzywam np gdy cały paznokiec ma byc delikatnie "brokatowy"albo np koncówka ma byc z brokatu ale nie ma go byc duzo,wtedy w jakims małym pojemniczku mieszam troche zelu i troche brokatu a potem juz normalnym pedzelkiem nakładam albo na cały paznokiec albo na koncówke albo gdzieś tam indziej :) A CO DO FREZARKI to jeszcze sie zastanawiam ale chyba raczej kupie:) wenecjaa czy mogłabys powiedziec jakiej firmy jest ta frezarka która kupiłas w media markt? i porównujac z tą oferowana na allegro za 79 zł czym ona sie rózni?ma mniej wiecej tyle samo funkcji i końcówek??? i czy robisz nia wszystko?matowisz płytke,opiłowujesz zel a np przy uzupełnieniach spiłowujesz nia stary zel itp itd???odpowiedz prosze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskaa
Czy mogö by mi ktos poradzic jakiej firmy sa dobre zestawy do zipsow.Chce kupic starter ale nie wiem jaka firma jest dobra,prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
ja polecam ewmishop http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3098098 to sprawdzony sprzedawca i dobre produkty,nawet jedna z naszych kolezanek z forum kupiła niedawno:) nie twierdze jednak ze zestawy innych firm sa złe ;) trzeba tylko zwrócic uwage przede wszystkim na lampe i żele ,a reszta jest zazwyczaj we wszystkich zestawach podobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwenecja
witam :) Dzieki krwawa mery ale i tak nie zrozumialam z tym brokatrm :( tepa jakas jestem czy co?! Chce nakladac jak french ale zawsze mi sie rozlazi.Ty napisalas z tego co rozumiem ze na sama koncowke tipsa bez niczego nakladam zel potem brokat do lampy i znowu zel i gotowe? Za malo by bylo warst zelu moim zdaniem albo cos pomieszalam ;) Co do frezarki napisalam zla cene bo zaplacilam 40zl jest to clatronic wiem ze to taka jednorazowka ale chcialam najpierw sprawdzic czy to dobrze dziala i jestem zadowolona! Ma 8koncowek , ladowarke nie potrzeba baterii bo naladujesz i dziala pare godz bez pradu.Robie nia wszstko oprocz matowienia plytki do tego wole pilniczek ale cala reszte tak.Stary zel piluje sie nia fantastycznie i naprawde chwilke!Uzywam 3mies czesto koncowki do frezarki sa nadal takie same jak sie zetra kupie drozsza bo do tej nie kupisz koncowek.Za 60zl jest o 2 koncowki wiecej a z drugiej strony masz suszarke do lakieru Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwenecja
Napisz mi jeszcze raz bardzo cie prosze jak to wyglada u ciebie od momentu po naklejeniu tipsa i opilowaniu go do efektu koncowego. Z gory wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
wenecjaaa----->>>>nie wiedziałam ze chodzi Ci o to jak zrobic całego tipsa od a do z i dodatkowo zdobiac go brokatem...a wiec wszystko wyglada dokładnie tak jak juz kiedys napisałam jak robie tipsy z tym ze w momencie kiedy przychodzi kolej na ozdoby nakładam brokat,nie bede sie powtarzac tylko wkleje to co napisałam wczesniej...z pewnymi modyfikacjami a wiec: 1- zmycie ewentualnego lakieru -uzywamy zawsze zmywacza bezacetonowego,zwlaszcze gdy mamy juz tipsy-aceton rozpuszcza tipsy i zwyłkym zmywaczemi mozemy je sobie zniszczyc 2-usuniecie skórek,ja uzywam specjalnego płynu,dokładnie usuwam skórki,wszelkie błonki na płytce 3-DELIKATNE zmatowienie płytki bloczkiem badz pilnikem o gradacji ok.180 4-opiłowanie paznokcia z kazdej strony,paznokiec musi byc króciutki 5-wybór odpowiedniej wielkosci tipsa,nie moze byc za waski ani za szerki,gdy płytka jest krótka,mozna spiłowac kieszonke,by nie zachodziła na cała płytke 6-DOKLADNE ODTUSZCZENIE PłYTKI CLEANEREM 7-naklejamy tipsa wypychajac powietrze,trzymamy kilka sekund,nakładamy sporo kleju wiec jesli wypłynie góra nadmiar,wycieramy suchym wacikiem 8-skracamy tipsa,opiłowujemy go z kazdej strony,spiłowujemy przejscie miedzy naturalna płytka a tipsem,mozna pomóc sobie tip blenderem, 9-usuwamy pyłki pedzelkiem,mozna znów przemyc cleanerem 10-uzywam zeli 3-fazowych wiec najpierw nakładamy zel podkładowy,nie zalewamy skrórek,zachwujemy odstep w kazdej strony ok 1-2 mm 11-lampa,nie przyemywamy 12-zel budujacy cienko ,lampa,przemywamy,matowimy 13-zel budujacy na koncówke tam gdzie ma byc brokat nakładamy cienko zel budujacy i na niego nakładamy brokat wymienionymi przeze mnie sposobami do wyboru 12-lampa na chwilke,nie przemywamy 13-zel budujacy grubo,modelowanie paznokcia ,lampa 14-przemywamy i piłujemy z kazdej strony,usuwamy pyłki 15-nakładamy zel wykanczajacy,do lampy na 2 razy dłuzej ,przemywamy i gotowe wenecjaa co do kolejnego pytania to ja to wszystk0o juz pisałam we wczesniejszych postach...poczytaj:) dzięki za info o frezarce pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenecjaa
Krwawa mery nie chodzi mi o cale nalozenie zeli od a do z tylko o koncowke jak french tylko ze z brokatem.jak nalozyc zeby brokat w ogole nie rozszedl sie po paznokciu tylko zostal na swoim miejscu? Bo z tego co zrozumialam to na sam koniec po paru warstwach zeli mam sie zajac dopiero sama koncowka nalozyc zel na nia brokat do lampy znowu zel i lampa ale wtedy to bylaby gorka na paznokciu od brokatu.Chyba teraz w koncu napisalam o co mi chodzi bo wczesniej faktycznie zle zadalam Ci pyt.Sorki za zawracanie glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenecjaa
Doczytalam sie juz rozumiem ale tak samo robi sie z zelem 1fazowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×