Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość krwawa_ mary_
wenecjaaa--->>>z żelem 1 fazowym robisz tak samo praktycznie a wiec w skrócie: 1-cienka warstwa zelu.lampa,nie przemywamy 2-cienka warstwa zelu,lampa,przemywamy,matowimy 3-cienka warstwa zelu na koncówke na to brokat,lampa,nie przemywamy 4-gruba warstwa zelu(modelujaca).lampa,piłujemy,matowimy 5-cienka warstwa zelu albo jakiegos nabłyszczacza i koniec jesli nałozysz brokat tak jak mówie(np łopatkowata czescia patyczka) nie rozejdzie Ci sie on na cały paznokiec ;) zostanie tylko tam gdzie nałozylas zel a wiec na koncówke bo tam sie po prostu przyklei a na suchą częsc nie:) a po wyjeciu z lampy jeszcz mozna dłonmi "klasnąc"albo omiatamy suchym pedzelkiem i ten brokat który sie nie utwardził zlikwidujemy i sie nie rozejdzie po całym paznokciu:),choc czasem zdarza sie ze jakas jedna czy dwie drobinki sie przedostana dalej to wtedy po prostu je usun patyczkiem i po problemie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenecjaa
Bardzo Ci dziekuje Krwawa mary o to mi wlasnie chodzilo :) bo ja zawsze robilam calego paznokcia w zelu i maczalam w brokacie wsadzalam do lampy i znowu przy nakladaniu zelu rozlazil mi sie ale zrobie teraz po twojemu ;) Wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia20
Krwawa mary wielkie dzieki z opisanie tego jak zrobic frencz bialym zelem robilam 1 raz cioci tydzien temu i sie trzyma nadal idealnie gdzie zawsze bialy odpadal po 2 dniach dziekuje:) ozdoby tez sie trzymaja dzieki za rade:):):) pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
dziewczyny mam problem od lutego ciocia zakladalam pazurki i sie trzymaly idealnie teraz miala miesiaz przerwy no i odpadl jej 2 pazurek:( po 2 tygodniach pewneo cos zle zrobilam co? ale co? za szybko sie cieszyalm z frencza i co innego sie zepsulo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
krwawa mary :) proszę o instrukcję akryli dagmarka_r@o2.pl pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
krwawa mary a mam takie ejdno pytanko odnosnie zeli i pazurkow klientki. jezeli klientka ma plaskie paznokcie to nie am co jej pryzklejac tipsow bo odpadna? zrestza ostatnio nie moglam kolezance wogole pryzkleic bo sie zapowietrzaly caly czas wiec zrezygnowalysmy no ale mzoe ejst jakis sposob cyz dla takiej osoby tylko akryle sie andaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala206
Ja także bym prosiła o instrukcję akrylową:) Pozdrawiam. ala206@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina21
Cześć w tym tygodniu zakupiłam sprzęt do żelowych,wszystko fajnie przyszło, zaczęłam robić tipsy. Jestem samoukiem i nie mam za dużej wiedzy na temat metody żelowej. Szczerze mówiąc to wszystko by było pięknie gdyby na żelu nie zaczęły się pojawiać drobne ryski. nie wiem od czego tak się dzieje, czy przeginam z żelem?Proszę Cię pomóż mi i udziel kiklu fachowych rad, byłabym Ci bardzo wdzięczna za wszystkie przekazane informacje na ten temat.Pozdrawiam pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniut
Witam wszystkie manicurzystki! Dziewczyny proszę o radę. Kupiłam dziś zestaw startowy i nie dopatrzyłam, że nie ma w nim żelu budującego tylko gruntujący, biały do francuza i wykończeniowy. No i że juz nie mogłam się doczekać, to zrobiłam sobie jednego paznokcia tak: gruntujący, francuz na końcówkę, ponownie troche gruntującego i wykanczający . Chyba tak nie powinnam robić, co? Muszę kupić budujący żel, ale czy może być z innej firmy niż mam gruntujący, nie "pogryzą sie"? no i czy może być np. budujący jednofazowy? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i jestem pod wrażeniem Twego dobrego serca krwawa_mary_.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame malaga
kochane dziewczyny POMOCY!!! jestem absolutnie poczatkujaca,mam fajny zestaw z zelem 1 fazowym i wielka prosbe !! chodzi o to ze po zrobieniu paznokci zelowych po kilku dniach robia mi sie pecherzyki na samych koncowkach paznokci,tak ze moge je sobie "otworzyc" wszystko inne trzyma sie koncertowo.Prosze pomozcie!!gdzie robie blad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Czy któraś robiła paznokcie akrylowe na szablonie bez naklejania tipsa? Widziałam w magazynie ze można w ten sposób robić pazurki. Czy ta metoda nie jest łatwiejsza od opisywanych dajcie znać pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame malaga
te pazurki sa super bo sama takie nosilam ale moja znajoma stylistka mowila ze robi sie je trudniej niz na tipsie,pamietam ze troche jej to czasu zajmowalo ale moim zdaniem efekt byl boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarkaaaaa
Madame malaga na koncowce czy przy skorkach te pecherzyki? Jesli przy skorkach to przez zalaniejesli na koncowce to tipsa badz paznokcia dobrze nie zmatowilas i nie odtluscilas.Jakie robisz koncowki tym zelem kolorowe,french itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarkaaaaa
Co do akryli na szablonie fakt ,ze robi sie je dluzej jest mase pilowania ,zeby pazurek wygladal normalnie poza tym jesli duzo robi sie w domu to maja wieksza szanse popekac niz na tipsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame malaga
pazurki zapowietrzaja sie na samych koncach i nie robie zadnych finezyjnych zakonczen ,po prostu utwardzam moje naturalne. Dziekuje serdecznie za rady!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie dobre dusze na tym forum-Dziewczyny jestescie wspaniale!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame malaga
Mam takie jeszcze jedno pytanko,czy moge uzywac plynu odtluszczajacego innej firmy niz zel???? bo slyszalam ze nie powinno sie mieszac produktow roznych firm,a mnie skonczyl sie oryginalny plyn do odtluszczania i kupilam nowy ale innej firmy i nie wiem czy przyczepnosc zelu nie ulegnie zmianie???? wiec prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanillana
Witam:) Ostatnio wpadłam na pomysł, żeby właśnie nauczyć się robić tipsy. Zarówno żelowe, jak i akrylowe. Ale mam jedno "ale"... Czy tak naprawde opłaca mi się iść na kurs tipsów jeżeli trochę się w tym orientuje? Te kursy są dość drogie... Chciałabym w końcu zacząć zarabiać i odciążyć przynajmniej częściowo rodziców. Czy mogłabym poprosić, aby jakaś z was wysłała mi dokładną instrukcję robienia tipsów? Np. Ciebie Mary? Bardzo proszę:) daje mail: gabrysia.szymanska@interia.pl Z góry very dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!Pytanko kieruje do Krwawej Mary!!Mam prosbe ,czy podeslalabyś mi równiezkurs jak robi sie paznokcie z akrylu??Robie sobie już jakiś czas -niestety mimo calego zestawu-firmy KISS wciaz sie odklejaja-nie nakladam na skórki,robie to chyba dobrze-juz sama nie wiem-zamówiłam sobie akryl i reszte z Perfect Lady,ale byloby dobrze bym zobaczyla krok po kroku jak robić.Bardzo ćie prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame malaga
nadal prosze o odpowiedz w pilnym pytanku "czy mozna uzyc plynu do odtluszczania innej firmy niz zel"?? bo mam tu osobe chetna sie "poswiecic" w sprawie nauki i chcaialbym wiedziec czy zabierac sie za robienie pazurkow tej kolezance ,skoro ten plyn z innej parafii niz zel z gory dziekuje kazdemu kto podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jedno
jaki plyn mozna mieszac nic zlego sie nie dzieje.Najwazniejsze zeby odtluscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame malaga
wielkie dzieki!!!! bo gdzies jakies bzdur sie naczytalam ze nie wolno miszac ,bo sa w roznych firmach inne proporcje i ze zel bedzie odpadal,wiec sie wystraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
dziewczyny sluchajcie cyz mozliwe ejst to ze mam zly pedzelek ? a moze zel? nie wiem co ale wiem ze cos jest nie tak nigdy nie mialam az takich problemow z zelami nic mi sie znimi nie dzialo i sie idelanie trzymaly a odkad zrobilam cioci frencza to te tipsy sie nie trzymaja wogole znacyz trzymaja sie ale nie wszystkie powoli odpadaja i to od momenty gdy zrobilam jej frencz no i nie wiem cyz to zel pedzelek czy mzoe ejszcze cos innego:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borka
Witam, i bardzo proszę o radę, czy można używać różne żele, tzn. innych firm, np. bazowy inny, budujący innej firmy i nabłyszczający takiej firmy jak baza.????????????????? Jeszcze jedno pytanie, jak uzywać żelu jednofazowego a jak dwufazowego?, no i który jest lepszy? pozdrawiam i bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
no ja uzywam nr 4 bo 6 dla mnie zaduza poprostu sie przyzwyczailam do tej 4 a tak wogole to kiedy nalezaloby wymienic pedzelek ? jak to poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może mi pomóc? Kiedyś chodziłam do kosmetyczki, żeby zrobić sobie paznokcie, a konkretnie to akryle, a teraz stwierdziłam, że taniej będzie jak sama się tym zajmę. Ostatnio nakładałam sobie akryl i nawet dość ładnie mi to wyszło tylko po jakimś czasie akryl zaczął mi odchodzić koło skórek. Na allegro są różnego typu kursy, ale nie wiem czy to mi pomoże? Może macie jakieś sprawdzone? Tylko mi nie odpisujcie idź na kurs:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
jezeli akryl ci zaczal odpadac dookola skorek to znaczy ze zalalas skorki jak go nakladasz musisz uwazac i zostawic minimalna przerwe na paznokciu zeby skorek nie zalweac na allegro nie wiem jakie sa kursy bo ja mialam kurs robiony przez kosmetyczke ale to i tak nie wiele mi dalo tylko tyle ze mam papierek no ale zawsze cos a praktyka czyni mistrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana,wcale nie musisz iść na żaden kurs-jesli tylko na domowe potrzeby stosujesz akryl.Miałam kiedys ten sam problem co Ty-mnie również akryl sie nie trzymał.Wazne jest jakiej firmy stosujesz,czy masz primer odtłuszczajacy,czy odsuwasz skórki .Najpierw paznokiectrzeba troszke zmatowiec ,potem nałożyć primer,nastepnie akryl,ale tak by nie przykleił sie do skórek!!Musisz też tak nakładać by nie było pęcherzyków powietrza!! To na razie tyle -jakby co to pytaj!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie przy najbliższej okazji wypróbuję wasze rady, bo w sumie to mam tylko 2 takie paznokcie których akryl się nie trzyma i pewnie macie racje:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------------> do Krwawej_ mary Mogłabyś wysłać mi kurs który wysyłałaś innym dziewczynom? Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorii
Miłe Panie proszę o podpowiedz gdzie we Wrocławiu można kupić niedrogie żele do paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×