Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linx

jak sie ubrac na WESELE?

Polecane posty

Gość m____
w takiej plisowanej skuience była świadkowa u mojego kolegi na weselu z rok temu i wygladała pięknie, ale nie wiem czy osobie odrobinę grubszej niż ona ta kiecka prezentowałaby się równie efektownie ale było pięknie naprawdę i właśnie w takiem czekoladowym kolorze ona ją miała extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice123
laavia ta sukienka jest śliczna i na wesele, a szczególnie w lecie, jest idealna... ja mam 16 lat, idę na wesele jako osoba towarzysząca i nie mam pojęcia w co się ubrać. Mam taką sukienkę: czarna w białe grochy, odcinana pod biustem, na dole rozszerzana...ale grochy są już chyba niemodne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosieczka
ja nosze 36/38 a czasem nawet 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselicho
Słuchajcie dziewczyny, w sierpniu idę na wesele do kuzynki mojego chlopaka. Upatrzyłam na allegro taką oto sukienke: http://allegro.pl/item400748760__smooth_satin_dress_36_46_r_38.html w kolorze czerwonym. Myślicie ze czerwona satyna pasuje na wesele?? Dodam, ze mam kasztanowe włosy i jasną karnację i juz zupelnie nie wiem czy w takim kolorze bedzie mi dobrze:( Prosze o rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna sukienka
ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinache
przybywam ze swoim problem, bo zaraz się chyba rozpłaczę (po tych dwustu różnych uwagach tutaj, człowieka frustracje dopadają.) wesele mam w sierpniu, do bogaczy nie należę, więc nie mogę pozwolić sobie na kieckę, która zgnije mi w szafie, bo nie będzie okazji, żeby ją włożyć. wolę coś, co będę mogła nosić kilka razy do roku. jestem chuda, biustu nie mam w ogóle, cerę mam wręcz trupią i jedyny kolor w którym dobrze się czuję to czerń (biel ewentualnie.) planowałam zarzucić na siebie czarny \"top\", coś na wzór żakietu i długą spódnicę (nogi mam krzywe, więc krótka odpada), do tego jakieś dodatki. mój problem - czy taki strój jest odpowiedni? a jeśli tak, to jaki kolor spódnicy? (nie chcę straszyć czernią, zwłaszcza, że włosy też mam czarnawe, do czerni pasuje biel, ale nie wiem czy ta biała spódnica nie zakłóci mi harmonii.) pomocy, jestem kompletny antytalent jeśli chodzi o modę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz kupic sobie ładna, letnia sukienke w kwiaty. nie bedzie ona ciuchem tylko na jedna okazje bo spokojnie bedziesz mogla ja nosic w ciepłe dni. i nie trzymaj sie tak kurczowo czerni i bieli. postaw na ładne kolory, wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi in fiolet
http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/suknia15 ja kupilam sobie taka sukienke, dorobilam jeszcze cieniutkie ramiaczka i obcielam za kolanko. do tego kupilam czarne sandalki z pluszowa kokardka i w srodku 4 srebrne cyrkonie. mysle ze dobrze wybralam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka0023
mam pytanie.. mam brązowe buty na korku i nie wiem za bardzo jaki kolor sukienki najbardziej by pasował do tych butów??? pomocy:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosieczka
do weselicho sukienka jest swietna, wg mnie moze byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosieczka
dziekuje za rade, ja juz znalazłam ale inna sukienke, dziewczyny to sa jednak przewrotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotka
witam dziewczyny i Panie mam 15 lat i idę na wesele kupiłam sobie sukienkę ale teraz sie zastanawiam czy ona nadaje sie na taka impreze:D jest ona do kolan wiązana za głową granatowo czarna dekolt ma do szpica(taki trójkąt i na końcu dekoltu ma klamrę i na tej sukience jest pełno cekinów a ona jest wykonana z takiego fajnego lejącego sie materiału nie atłasu odpowiedzcie mi czy nadaje sie ona na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotka
poprawka nie granatowo czarna tylko ciemno niebiesko czarna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY WESELE W SOBOTE
Mam brązową satynowa sukienkę w jasno-beżowe wzory. sukienka jest za kolano, na cienkich ramiączkach. Do tego mam jasno beżowe odkryte buty na szpilce....czy nie za ciemny będzie ten brąz na sobotnie upały? I kurcze, załatwiłam sie tak, że nie mam żdanego szala, ani bolerka....czy nie ebdzie dziewnie wyglądało, jak do kościoła założę beżowy żakiet harmonizujący kolorem z wzorkami na sukience? HELP!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY WESELE W SOBOTE
I jeszcze jedno...z wizytowych torebek mam tylko czarną. Czy ebdzie pasować, skoro w stroju nie ma nic czarnego? Podobno odchodzi sie od trendu jakie buty taka torebka i raczej sie łaczy rozne kolory....co sądzicie. Nie wyjde na debilkę?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m4287
wyluzuj :) leć do jakiegos centrum handlowego w h&m jest teraz wysyp szali po 20-30 zl, kup sobie jakis ktory zarzucisz w kosciele i tyle, od biedy żakiet też pewnie ujdzie, co do czarnej torebki - porzuć ją gdzieś na czas pozowania do zdjęć i tyle ;) baw sie dobrze i nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY WESELE W SOBOTE
;) Dzieki...masz racje, może jeszzce zdąze wyskoczyć po jakiś szal i jakoś to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotka
hello może mi ktoś odpowiedzieć na moje pytanie umieszczone wyżej bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as1234
i tak najwazniejsze jest zeby dziewczyna sie dobrze czula w tym w czym idzie. ostatnio bylam na weselu o byly długie kiecki do ziemi z gorsetami. ale były tez białe satynowe mini dopasowane do figury. sporo bylo kwiecistych w stylu hippie tyle ze eleganckimi sandałkami bizuteria i innymi eleganckimi dodatkami. starsze opanie miały na sobie czesto garsonki. ze dwie dziewczyny byly w spodniach i eleganckich tunikach. i jakos wydaje mi sie ze kazdy niemal stroj pasuje na wesele. jedyne co wyglada fatalnie to czern. szczegolnie w lecie. chyba ze ja sie jakos ozywi i rozjasni. inaczej ktos wyglada jakby pomylil wesele ze stypa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as1234
aha i jeszcze jedno... moze którejs sie przyda. zamiast normalnych butów ja kupiłam na wesela takie taneczne. wychodza nawet taniej niz zwykle, a bylam jedyna dziewczyna ktora ani razu nie sciagala butów ;] dotrwalam do konca, a obcas byl naprawde niebotyczny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z weselem
jedyna nadajaca sie na wesele sukeinka z moja szafy jest taka ciemnozielona cos butelkowa zieen wchodzaca w zgnila w biale cieniutkie paseczki, ma holllywodzki kolnierz zapianany z tylu i jest przed kolano z paskiem, material cos al a jedwab/satyna, ale nie mam do niej dodatkow czy moge od biedy ubrac ciemnobordowe buty i torebke? jestem jasna blondynka 175 cm wzrostu , 58 kg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wietecha
Mam pytanie czy można jeszcze iśc na wesele w sukience dwu częściowej z gorsetem i spódniczką do ziemi, bo zauważyłam że teraz są raczej krótkie sukienki. Nie wiem czy mogę ją założyć....Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx123
witam wszystkich... wesele mam we wrzeniu( ostatni weekend) i nie mam pomysłu jaka sukienkę kupić...doradźcie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patucha
hej laski :) tak sobie czytam wasze wypowiedzi i mysle nad moja sukienka:P Mam 19 lat i we wrześniu ide na wesele z kolegą do jego brata.. Mam kasztanowe wlosy, ciemna karnacje i zastanawialam sie nad kolorem sukienki brąz i ecri.. ale nie wiem cz ecri moge ubrać bardziej podoba mi sie ten material ciemno brazowy, mam dylemat a wy co sądzicie na ten temat?? prosze o rade i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×