Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linx

jak sie ubrac na WESELE?

Polecane posty

Gość na wesela zawsze wkładam
taki fartuszek, dorabiam sobie w weekendy na zmywaku :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka19
w londynie na zmywaku ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyśka 17
Aniulka 19 myślę, że to świetny komplecik, ale uważam, że bolerko nie będzie Ci już potrzebne nawet w wypadku kiepskiej pogody, bo masz przecież szal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka19
No w sumie racja...:)) Dzieki Martyśka 17 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda456945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda456945
Mam maly problem 1 wrzesnia mam wesele nie mam pojecia jak sie ubrac chcialabym wygladac odjazdowo :)) i zalozyc jakas super sukienke taka przed kolano bardziej taka z tych krótszych bo jestem niska :P Dodam ze mam 16 lat i wolalabym nie ubierac sie zbyt powaznie, rzadnych takich sukni strasznie eleganckich odwazna moze byc ale bez przesady :)) Heh chyba juz cale miasto przeszlam w poszukiwaniu i nic nie znalazlam, owszem podoba mi sie jedna taka przed kolano biala w czarne groszki opierajaca sie na biuscie jest bez ramiaczek i do tego ladne bolerko ladna naprawde... tylko wlasnie groszki juz wychodza z mody wiec mm no nie wiem czy kupic taka a obecnie podobno na weselach kroluje czerwien i braz a wy co o tym myslicie?? A moze jeszcze poczekac z kupnem sukienki do konca sierpnia i pod koniec cos kupic moze bedzie juz cos nowego w sklepach?? Bo teraz to sa sukienki ale takie letnie bardziej w kwiaty jakies takie dziki wzorki ehh :(( Prosze o jakies rady, z gory Dziekuje :)) P.S Jesli mozecie to piszcie na e-maila: madzia16.cool@buziaczek.pl DZIEKUJE!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Min
Kochane, czy jako świadkowa moge iść ubrana w sukienke biało czarną, prostą, legancką, kopertową? Wymyśliłam do tego czerwone dodatki- szpileczki, szal z jedwabiu, malutką torebke... mama panny młodej delikatnie mówiąc- zjechała mnie za ten pomysł. A ja napewno nie założe ani gorsetu ani sukni balowej, bo ślub jest za 2 tygodnie, mamy lato i nie mam zamiaru umierac potem na weselu... Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 1 września idę na wesele... czy tą sukienkę moge mieć ubraną na 1 dzień... http://img504.imageshack.us/my.php?image=2190980461mh2.jpg - dadatki: brudno-złote szpilki+torebka i szal lub brązowa atłasowa marynarka?? Na drugi dzień mam sukienkę bardziej skromniejszą tzn. też jest atłasowa kolor: beż z brązowymi mazami na grubszych ramiączkach z drapanym pasem, długość: do połowy łydek - taka ala lata 6o-te do tego czarne szpilki+torebka i brązowa atłasowa marynarka... myślicie, że te stroje są ok??? Dzięki za rady :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda456945
Coffe with milk: Sliczna masz ta sukienke i mysle ze mozesz w niej isc dodatki tez jak najbardziej pasuja ;)) Gdzie kupilas sukienke jesli mozna wiedziec :D ?? Baw sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda456945
Jak myslicie czy we wrzesniu groszki beda jeszcze modne?? Bo juz chyba wychodza z mody... a wy jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roztargniona...
Mam 17 lat, a na wesele kupiłam sobie długą suknię o prostym, gładkim kroju. Teraz mam trochę wątpliwości. Czy to odpowiedni strój dla tak młodej osoby?? Idę tam jako osoba towarzysząca, więc to dla mnie bardzo ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda456945
Wiesz ciom wydaje mi sie ze troszki za powazna sukienka jak dla takiej mlodej osobki, ale jesli Ty sie w niej dobrze czujesz i ladnie w niej wygladasz to sie niczym nie przejmuj :)) I milej zabawy zycze :)) :* A mi ktos cos poradzi prosze piszcie cos :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femma
Cześć ja tez mam problem .w sierpniu wesele ,mam sukienkę ale nie wiem czy nie jest za odważna. mianowicie kolor jej to pudrowy róż wpadający w fiolet jest atłasowa i cała plisowana z ładnym dekoltem od którego zaczynają sie plisy i zebrane jest to broszką z cyrkonii . Suknia jest długa i cała plisowana na szerokich ramiączkach . Dodam że bardzo elegancka ,tylko obawiam sie że aż za bardzo. Czy nie wygłupię sie za bardzo i jakie dodatki wtedy oczywiście szal na ramiona ale buty zakryte czy odkryte .Proszę pomóżcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda s
ja bylam tydzien temu na weselu i spokojnie zaloz te sukinie mlode laski miakly takie sukienki tez ja mialam np koktajlowa wszystko moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka19
Femma - ja w identycznej sukience bylam rok temu na weselu :D:D tylko chyba troche inny kolor i musialam ja sobie troszke skrocic, ale i tak byla ok :P tez myslalam, ze za bardzo taka odwazna jest i w ogole...ale jakos poszlam :) powiem Ci, ze widac bylo, ze ta sukienka zwraca uwage, na poczatku czulam sie glupio, ale pozniej juz bylo OK :) ja do tej sukienki mialam buty odkryte z dwoma paseczkami na niskim obcasiku. I nie martw sie NA PEWNO SIE NIE WYGLUPISZ jak w niej pojdziesz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilly stylist
Tak moje kochane teraz pięknie prezentują sie groszki. Ponownie sięgamy do lat 60, 70, 80. Co najlepsze wybieramy wedlug uznania to co nam wydaje się najodpowiedniejsze:) teraz nie kierujemy sie jednak ściśle i wąsko wytyczonymi tendencjami mody, a jednak zdecydowanie dobieramy te elementy ktore pasują do nas. To nie my dostosowywujemy się modzie lecz moda do nas!! Bo każda z nas pragnie do jakiegoś stroju "dopiąć" kawałek siebie, aby strój nie tylko byl jednym z wielu na wieszaku w sklepie, ale stał się wyjątkowy i oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilly stylist
Moje panie teraz groszek!! Tak ponownie powrót lat 60, 80. Wybieramy to co nam się podoba, a w szczególności bazujemy na tym co już mamy. I ważne pamiętajcie o jednym teraz to nie my podporządkowywujemy sie modzie, lecz ona nam. Wybieramy materiały, kroje w ktorych czujemy się najlepiej. Które świetnie na nas leżą, bo wtedy właśnie stają się one modne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda456945
Ojjojoj widze ze zdania sa podzielona bo inni mi mowia ze groszki nie sa juz modna ja mam wesele we wrzesniu i juz sama nie wiem w co sie ubrac :/ Ma ktos jakis pomysl jak ubrac 16 letnia dziewczyne?? :)) Kochane pomozcie :)) Pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna15688978
Myślicie że w białej sukience w groszki mozna iść na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinamalina
czesc dziewczyny! wybieram sie na wesele pod koniec wrzesnia i kilka miesiecy temu sukienke (pierwsza w lewym rogu, prezentowana przez blond modele, kolory:koral, blaby roz i bezowy) http://www.monsoon.co.uk/icat/dresses . Co myslicie? czy taka suknia nadaje sie na koniec wrzesnia? Dodam ze jestem brunetka i totalnie nie wiem jakie dodatki!!czy bezowe czy czarne... pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinamalina
sorki za bledy w pisowni, ale wczoraj swietowalam urodziny chlopaka i chyba troche za duzo winka bylo, wiec leze caly dzien i czytam wasze pomysly dotyczace weselnych kreacji. Jako ze macie gust i wyczucie, prosze was o pomoc z dodatkami do mojej sukienki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderNgirL
ja niestety nie moge poszaleć finansowo więc nie ubiorer się zbyt szykownie ale sie tym nie przejmuje: biała spódnica z falbanek do kolana krremowa bluzeczka na ramiączkach taka zkokardkami i koronką,do tego brązowe bolerkoz krótkim rękawem i na początek do kosciola kremowe butki na obcasie z kremowym kwiatkiem a potem przebieram je na brązowe na koturnie do tego jakas torebka albo brąz albo krem. Gdy przemierzałam sklepy aby kupić jakąs bluzke na wesele toi każda sprzedawczyni się smiała ze przynajmniej nie mierze i chce czerwonej sukienki których pelkno na weselach lub czegoś w grochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinamalina
czy czerwony faktycznie jest takim hitem tegorocznych wesel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little miss vixen
znalazlam sliczna sukieneczke na wesele ale jest koloru BIAŁEGO, przed kolana, bombka, z kokarda pod biustem. Myślicie, ze moge kupic na weselisko biala sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się raczej powstrzymała przed kupieniem białej sukienki. Nie ma takiego modelu w innym kolorze? Jakoś się tak przyjęło, że biel to jednak kolor panny młodej - ale zrobisz jak zechcesz, bo to przecież nie przymus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinamalina
nie ubieraj bialej sukienki na wesele bo to gafa - bialy jest zarezerwowany dla panny mlodej i tyle. Biale dodatki ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinamalina
wiesz te dwie ostatnie ladne sa, ale pierwsza i druga bardziej chyba pasuja na sylwestra, w sierpniu i wrzesniu warto chyba zainwestowac w kolory, kwiaty itd, to jest oczywiscie moje zdanie:-) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady-hippica
Nie uwazam ze 17 lat to za mało by wygladać elegancko:)Oczywiscie elegancko niektóre młode dziewczyny pojmują jako sztywno i czasem niestety tandeciarsko.Elegancja przystoi według mnie kazdemu wiekowi.tylko trzeba znalezc "złoty srodek"tak zeby nie wygladac jak stara malutka. co od sukien weselnych ponownie mam ten "problem" poniewaz wybieram sie niedługo na wesele.Dla mnie najwieksza frajda jest tworzyc samej dlatego z pomoca mojej krawcowej suknie na studniowki,wesela,czy inne uroczyste okazje "produkujemy"same.Moim problemem jesli chodzi o wesela jest to ze ponoc nie wypada ciemnych kolorów,a tylko w takich czuje sie naprawde dobrze.Brzoskwinie,pastele zdecydowanie do mnie nie pasują. Tutaj sukienka w ktorej bylam na weselu na poczatku roku a po zmianie dodatków posluzyła jako elegancka mała czarna na uroczysta kolację http://i18.photobucket.com/albums/b112/Kostuszek/DSC02703.jpg poszukam jeszcze projektu według ktorego powstała ale nie obiecuje sukcesu poszukiwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka może wy mi pomożecie w czym to na wesele teraz jakbyście coś spotkaly na allegro ciekawego to wrzućcie tutaj bardzo was prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×