Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linx

jak sie ubrac na WESELE?

Polecane posty

Gość Magdziula14
Mam ten sam problem co Wy dziewczyny. Największy problem jest w tym że mam 14 lat w biodrach 84cm 163 wzrostu!!! Na dodatek mieszkam w mniejszym mieście i nie mam za bardzo w czym wybierać. mam jedną upatrzoną przed kolano czerwonoróżową w kwiatki bez ramiączek do tego mam jasną karnację i ciemne włosy!! nie wiem kąpletnie w co się ubrać a wesele już 8 września!! RATUNKU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinamalina
hej, no to masz podobna chyba suknie do mojej (tyle ze moja ma ramiaczka) pierwsza z lewej http://www.monsoon.co.uk/icat/dresses Ja ide na wesele dopiero pod koniec wrzesnia i mam do niej na razie tylko buty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziula14
moja jest jak ta ostatnia po lewej tylko że czerwonoróżowa w kwiaty i bez kokardy. kupiłam sobie tez sukienke na poprawiny ale nie wiem czy moze byc. czarna bez ramiączek przed kolano wyszywana srebrna niktką z kolekcji elite girl tylko ze dodam do tego swoje dodatki. jeszcze nie mam butów bo nie chcem wysokich ani całkiem płaskich ale u masz w miescie trudno cos takiego dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziula14
to znaczy ostatnia po prawej pomyliłam się :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shemag
Tez nie mam pojecia w czym isć. Jestem nieproporcjonalna i jedynym wyjściem jest dla mnie allegro. Można tak kupić sukienki szyte na miare :) Wesele pod koniec wrzesnia, może zdąze:) Są tu jakieś puszyste babeczki, które mają problem z sukienką wieczorową/?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam inne pytanie. Jestem z Wawy - ile teraz daje sie na wesele kaski w prezencie? Jaki jest standard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja właśnie chciałabym mieć
długą suknię z gorsetem - mam fatalne nogi, więc krótka odpada, źle bym się czuła, gorset jest dla mnie idealny, bo mam trochę do ukrycia w okolicach talii, oczywiście nie chciałbym sukni mocno drapowanej, z dużym kołem, sztywnej, w ciemnym kolorze - myślę o skromnej sukience w odcieniu pistacjowym lub wrzosowym - spódnica ma być lekko rozkloszowana, jedyne ozdoby to perełki na gorsecie, co myślicie? Jestem świadkową, poradźcie, cy wypada założyć taką kreację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinamalina
hej, a ile masz wzrostu, jesli mozna oczywiscie wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinamalina
hej, a ile masz wzrostu, jesli mozna oczywiscie wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozka24
hmm..A ja mam 172 cm wzrostu szerokie biodra masywne uda ,ładny biust:)).Nastawiłam sie na sexowną sukienke ..Niestety w każdej moje mankamety wychodzą na jaw.Zadecydowałam ze może by tak spodnie+tunika ,ale usłyszałam/wyczytałam ze to nie najlepszy pomysł tym bardziej na wesele...POMOCY TO JUZ 8 WRZESNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgowa
Witam, czy mogę na wesele ubrać czerń przełamaną dodatkami w granatowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinamalina
kozka to moze zaloz jakas tunike ktora wyeksponuje ladnie biust, i moze jakis stonowany kolor tej tuniki, nie wzory czy wielkie kwiaty bo to dodatkowo poszerza, nie wiem tak mysle bedzie oki...ze spodniami chyba bedzie dobrze wygladac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiiuuniaa
Miło jest poczytać w jakie ciuchy można się ubrać kolorowe, wesołe, ekeganckie... , ale ja niestety będę musiła włożyć czarna prosta sukienke, na cienkich ramiaczkach, odcinana pod biustem za kolano. czy można to włożyc, jeszcze tylko jakie dodatki podpowiedzcie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma bull
owiedzcie mi gdzie we wroclawiu znajde na szybko jakas fjna sukienke.mam jedna ktora juz przezyla 8 wesel i musze cos kupic do czwartku.jak cos jest to kosztuje pow 300 zl.na allegro juz zapozno. zreszta tez nic mi sie tam nie podoba. jestem niska 152 i waga dosyc srednia bo 50 kg. nie lubie dlugich ani czarnych. laze po tych sklepach i nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattryka
Cześć Dziewczyny, ide za tydzień na weselen kuzynki mojego narzeczonego...czyli będzie tam moja cała - prawdopodobnie przyszła rodzina, problem tyczy sie oczywiscie ubioru...poczyniłam pierwsze przygotowania, wybrałam na zakupy, przymierzyłam chyba ze sto sukienek i wybrałam...odkryte plecy, podkreślony dekold,talia...od biustu odcieta i tzw.plisowana - ładna, elegancka, ale...jest czarna. Dziś na kolacji dowiedziałam się od przyszłej tesciowej, że nie ubiera się czarnych kiecek na wesela..Planowalam srebrne dodatki, tzn sandałki bransoletke i kolczyki, na to białą marynarkę, ale teraz zgupiała...Prosze o rade, bo sama juz nie wiem..zawsze moge jeszcze kupić cos innego, chodz wcale by mi sie to nie uśmiechało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma bull
pinky696 a gdzie ja kupilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam ją w centrum handlowym w Gorzowie Wlkp. dzień przed weselem :) Wcześniej zjeździłam calą warszawe, dom mody, maximus i niestety nic mi sie nie podobało. Ostatnio ładną sukienke widziałam w Zarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szajbka.D
hmm ja waże 48 kg przy wzroscie 170..A więc ja mam dopiero dylmat co włożyć na wesele, po prostu załamka, nie mogę nic na siebie kupić...Pomocy błagam dziewczyny, co robić..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mootyl87
dziewczyny mam pytanie poradźcie co swiadkowa może włożyć na wesele a co raczej odpada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martex
Uważam, że na weswle najlepsza będzie biwła sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canalminus
ooo ta czerwona sukienka jest super sexy, nie wiecie moze gdzie w Polsce można kupic podobną? buty już sobie wypatrzylam, uważam że świetnie by do nich pasowała, nie sądzicie? http://www.schaffa.pl/produkt364.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenna
Hej odđwierzam topik:) Mam pytanko czy wypada isc na wesele teraz w sukience do kostek?? Jestem w ciąży i trudno mi dobrać odpowiednią sukienkę.... No i znalazłam do kostek ale trochę czuję się jak zakonnica bo taka ługa ta kiecka. Precyzuje pytanko.... Czy wypada na wesele i c ywilny iść w sukience do kostek na ramiączkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
no właśnie jakie sukienki sa modne- mam wesele w czerwcu ????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik417612075
Hej mam dylemat: czarna, długa, prosta, sukienka bez pleców, czy eleganckie spodnie i tunika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia120
cześć dziewczyny... mam 14 lat i we wrześniu mam wesele... nia mam pojęcia w co moge sie ubrać może mi pomożecie? No więc tak mam 155 cm zwrostu (więc nie ejstem za wysoka) ważę 48 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helohyjbthn
ja uważam że czarne mogą byc.. bo niektórzy sie wypowiadają, że w czarnej nie pasuje..:/ większej bzdury nie słyszałam. jęzeli jest łądna i pasuje to oczywiście może byc.xDkażdy niech idzie w tym czym sie dobrze czuje.. a jezeli ktos jest szczupły to na tamiączkach troche zatuszuja kości.:) i dziewczeta nie wstydzcie sie.. i tak najwiecej bedą patrzec na panne młoda, a jeżeli wy bedziecie sie zachowywac jak pewne siebie to tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jynjyjk
byłam kiedys na weselu i dziewczyna była chuda ale miała taka ciemno brązową sukienke przed kolana i to był material nie taki zwiewny ale grubrzy jakby i piersi tez miała ładne.. nie miała bluzki na ramiączkach ale wygladalą bardzo ładnie.. i była swiadkowa.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×