Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linx

jak sie ubrac na WESELE?

Polecane posty

Gość heart1647
wlasnie na taką porę roku lepiej nie ryzykować na buty pełne bo obtarcia praiwe, że gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heart1647
a co do tej sukienki to tez bym miala dylemat czy pasowalyby czerowne buty. Ja bym szukala wybierala jednak w czarnych, według mnie one bardziej pasują. Takie z wycięciem na palca i kokardką... Ostatnio bardzo często spotykane, ale to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamm
siemka. ma problem za niedługo ide na wesele . mam pytanie ma któras jakieś fajne linki z sukienkami . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heart1647
slimak_ mi się podoba, tylko jeśli jesteś nieco `pulchniejsza` od modelek na zdjęciach to na pewno będziesz wyglądaś ślicznie, bo one nieco za chude, i tak średnio to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika15.89
slimak_ jak najbardziej możesz iść w takiej na wesele:) ugllybetty - jeśli nie przeszkadza Ci obcas 10 cm i potrafisz na takich chodzić albo inaczej bawić się cały wieczór to bardziej podobają mi się te : http://www.eobuwie.com.pl/?id=2945# Te drugie z kolei mogą być wygodniejsze, chociaż niekoniecznie:) Z pewnością obie pary są ładne, więc pozostaje teraz kwestia które będą Ci bardziej pasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tildi
czesc dziewczynki:) ide na wesele przyjaciela 28.06 więc juz niebawem. niestety sesja w pełni więc nie mam czasu na poszukiwania... wynalazłam sukieneczkę w sklepie, zmierzyłam i prawie sie przekonałam...ale że jestem niezdecydowana potrzebuje czyjejs opinii :] nie wiem czy to nie jakies przedpotopowe...;] jest podobna do tej http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=122&osCsid=ae8e066e6f951480227462a440b01805 , z tym ze wypatrzona moja jest beżowo złota, delikatnie połyskującego, ma szeroki pas, nie ma kwiatka;] ale nic podobniejszego nie znalazłam;] i jesli zatwierdzacie to jakie dodatki? butki chyba jakies szpile tylko nie wiem jaki kolor... pomóżcie proszę:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszforcik
Hejka, w lipcu idę na wesele. Kupiłam sobie czarno-białą tunikę i białe spodnie. Myślicie, że taki zestaw może być? Koleżanka twierdzi, że na wesele nie pasuje ani czerń ani biel :( Nie wiem też jakie kupić buty i torebkę oraz jakie dodatki? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smilka32
właśnie jestem po poszukiwaniach sukienki na wesele,które jest za tydzień.Kamień z serca mi spadł jak sobie poczytałam tu wasze wypowiedzi,bo zakupiłam czarna sukienkę.Jest wiązana na szyi w dekoldzie ma wstawkę z czterech rzędów kamyków a'la cyrkonie,jest długa z lejącego materiału.Do tego zakupiłam szpilki równiez czarne,sandałki z paseczkami wysadzanymi cyrkoniami (w CCC za jedyne 80zł).Bałam się że będę za czarno ubrana ale myślę,ze te cyrkonie mnie rozjaśnią...jeszcze tylko paznokcie pod kolor i jestem ubrana!!!a kosztowało mnie to 3 miesiące poszukiwań czegos odpowiedniego...:-)Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 80
hej dziewczyny! Znalazłam to forum bo mnie ogarneły wątpliwości co do wyboru kreaacji na wesele mojej przyjaciółki :( W dodatku jestem świadkową! Zakupiłam sukienkę - na cienkich ramiaczkach - z dekoldem w serek - i poniewaz jestem troszke "przy tuszy" w jasnych kolorach wyglądąłam jak beza...więc kolor sukni jest taki mlecznoczekoladowy - do tego szal ecri, jasna torebka i buty - włosy mam miedziano rude i opalona skórę - ogólnie zestaw prezentuje sie ładnie - ale czy jako świadkowa moge miec ciemniejsza sukienkę??? mam duuzy dylemat :( może powinnam ja wymienić? Druga która nawet leżała była na szerokich ramiączkach dekold w łódke i bordowa w jakies tam esy floresy doszywane na niej. Sukienki obie sa długie bo krótkich nie lubie. w tym brązie czuje sie dobrze...ale czy nie powinnam mieć jasnej? Proszę poradzcie. wesele 5 lipca! Dzięki z góry. Pozdrowienia MAlina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smilka32
MALINKA80 wg mnie ta druga kreacja,o której piszesz mogłaby Ci dodać kilogramów przez te wzory.Tą,którą zakupiłaś jest raczej lepszym wyborem.Nie patrz na to,że ciemna,najważniejsze,że Ty dobrze się w niej czujesz i dobrze wyglądasz.Takie jest moje zdanie.Bawimy się tego samego dnia więc życzę miłej zabawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia17
hej ide w sierpniu na wesele i nie wiiem w co sie moge urac pomozcie mi, dodoam ze jestem niska;[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia17
hej ide w sierpniu na wesele i nie wiiem w co sie moge urac pomozcie mi, dodoam ze jestem niska;[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_1983.35
Sukienka bardzo ładna, ale ja bym nie poszła na wesele w czarnej długiej sukni. Też idę na wesele w sierpniu i się głowie co tu kupić :( Na razie mam tylko kiecke na poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka II
Czesć wszystkim.. Ja z kolei mam taki oto problem... Pod koniec wrzesnia ide na ślub brata, w dodatku jestem świadkową. Nie mam pojęcia jaki strój bedzie dla mnie odpowiedni... Chcialam isc w sukni ze studniówki ale moim zdaniem jest za bardzo balowa, jak na kameralne wesele na 30 osób.. Dodam, ze mam 174 wzrostu i nosze rozmiar 44. Zastanawiam sie nad sukienka za kolano w stonowanym kolorze i bolerkiem.. Pomóżcie, bo naprawde niemam pojęcia co włożyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka II
Podoba mi sie kolor tej pierwszej, ale ja mam spory biust, i suknienka bez ramiaczek nie wchodzi w gre, muszę ukryć ramiaczka od stanika :( Istnieją silikonowe ramiączka, ale nie utrzymaja mojego biustu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monifar
Dorabiam w czasie wakacji jako kelnerka i widziałam ostatnio dziewczynę w tej sukience: http://www.allegro.pl/item381685003__glam_sa tin_dress_r_36.html bardzo ładnie wyglądała. Już dawno nie widziałam gorsetów, ani długich sukienek u młodych dziewczyn. Zdecydowanie sukienki do kolan, jasne kolory-nic zobowiązującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peregreen
mi się podobają te dwie sukienki, ale nie wiem na którą się zdecydować... http://www.gendai.pl/product_info.php?products_id=275&osCsid=7ee5c59f58b5ef45a34e57725b685cc6 http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=78 dwa zupełnie różne style, ale obie przypadły mi do gustu. Która ładniejsza? czy ktoś mi pomoże? będę wdzięczna za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszBrożyna
Trza być w butach na weselu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna, też idę na wesele i bardzo podoba mi się Twoja suknia, nie wiem, czy też jej nie kupię. Jeśli chodzi o kolor -czerń to klasa, zawsze kasuje, jeśli dodasz dodatki błyszczące (a nie czarną woalkę), to moim zdaniem będzie super. mam jeszcze pytanie, co sądzicie o takiej sukieneczce na wesele http://www.allegro.pl/item397187749_piekna_sukienka_zara_xs_34_zobacz_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszBrożyna
Ale słuchajcie lachony! To wasze bidolenie o sukienkach to zupełnie niepotrzebne. Choćbyście przyszły w kierpcach, onucach po dziadku i kufajce to i tak się spocicie i zemniecie. PO 2 godzinach i ciepłym rosołku będziecie mialy mokre plery i zacieki pod pachami. Będziecie pudrować jadaczki żeby się nieświecić na filmie z wesela i popuszczac guziki bo was rozedmie po gazowanych popitkach. Nad ranem to już was nikt nie bedzie rozpoznawal .. wiec jak nie macie na super kiece z rozpierdakiem na udzie i super figury zeby pokazac łopatki to przyjdzcie 3 godziny po rozpoczeciu uroczystosci i bedzie git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne.. tylko już to widzę jak każda kobieta wybierając suknię druhny wybierze tą brzydszą, by wyglądać jak kopciuch i nie przyćmić panny młodej:) wszystko to rzecz gustu, moim zdaniem druhna powinna być po prostu skromniej ubrana niż panna młoda, a czy wygląda ładniej czy gorzej, to raczej nie zależy jedynie od sukni, ale też od ogólnego gustu każdej z pań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×