Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linx

jak sie ubrac na WESELE?

Polecane posty

Gość jynjyjk
byłam kiedys na weselu i dziewczyna była chuda ale miała taka ciemno brązową sukienke przed kolana i to był material nie taki zwiewny ale grubrzy jakby i piersi tez miała małe.. nie miała bluzki na ramiączkach ale wygladalą bardzo ładnie.. i była swiadkowa.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jynjyjk
tam miałam napisac ze piersi miała MAŁE a nie ładne.. chociaz ładne tez byly.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jynjyjk
MISIA 120 mysle ze jak jestes młoda to na pewno jaka s ładna sukienke znajdziesz... moze jakis jasny kolorek np morelkowy albo brazowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jynjyjk
chyba wyslalam niechcacy te same 3 linki.. tam jest taka ładna na ramiaczkach czarna ale nie wiem na jakiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_wRoNa
hm.... mam problem. idę na wesele w czerwcu i upatrzyłam sobie taką białą sukienkę mega słodka bez jakiegoś przesadnego dekoltu na ramiączkach bombeczka do tego chciałam ubrać jasnobeżowe buciki na obcasie sweterek beżowy i jakąś torebeczkę .mam 18 lat ale wyglądam dość młodo i jestem drobniutka i chuda czy biała sukienka może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
no pewnie ze moze a dlaczego nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia81
czarna, biała, różowa - moim zdaniem każda może być, jedyny warunek - musi być elegancka i pasować do sytuacji. Ja tez idę niedlugo na wesele i mam zamiar kupić którąś z tych sukienek (jeszcze tylko nie wiem którą...): http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=193 http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=122 http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=149 najbardziej podoba mi się właśnie ta czarna z cekinami i nie sądzę, żeby panna młoda (moja przyjaciółka) miała coś przeciwko kolorowi czarnemu na jej ślubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylva
A no właśnie...niby można ubrać co się chce i w czym się dobrze czuje ale czy warto narażać się na komentarze i nieprzychylne spojrzenia w razie gdy jakaś "ciotka" skomentuje i w dobrej wierze rozniesie, że mamy czarną/białą sukienkę? Akurat jeżeli o czarną chodzi to myślę, że można ją ożywić dobrymi dodatkami i jest okej ale białą kiecką po prostu można urazić pannę młodą...nie ryzykowała bym. No chyba, że młoda ubiera ecru z bordo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie o sukienkach jakie maja być itd... Ale czy którach wie gdzie można je dostać? Gdzie są sklepy gdzie można kupic takie sukienki? Bo powiedzmy sobie szczerze że jak się zamawia z netu to nie koniecznie jest to dobry zakup... nie każda z nas ma figure modelki :( Znacie może jakieś fajne sklepy z sukienkami na wesele? Najlepiej z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonnnnnnnnnnn
czarna jest ładna.. a jak nie czarna to ta pierwsz.a dziecwzyny ja bylam ostatnio w czarnej sukience i tez inna dziewczyna byla w czarnej.. oczywisice ze w czarnej mozna isc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna porada...
dziewczyny potrzebuje porady:( za niedługo ide na wesele i kompletnie nie wiem co ubrac:/ jest to 2-dniowe wesele. ja jestem osoba ktora nie posiada figury modelki:/ mam 156 wzrostu,jestem troche przy sobie i mam szerokie barki i totalnie nie mam pojecia co by bylo dla mnie odpowiednie:/ prosze poradzcie mi cos jak najszybcie:( z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-bania
hej dziewczyny,jestem po 30 ,waze77kg i mam otylosc "brzuszna":)mam sukienke grazowa z duzym dekoltmw serek im z tylu tez,jest marszczonana jednym boku a dol prosty no i ten nieszczesny brzuch troszke odstaje,czy powinnam zmienic fason sukienki a jezeli nie to jakie dodatki wziac do tego grazu,prosze pomozcie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-bania
chodzilo mi oczywiscie o BRĄZ ;),czy pasuje do tego żółta torebka ew,buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też idę na wesele..
.. i niestety większość sukienek, które tu obejrzałam (choć nie wszystkie, bo nie czytałam środka wątku) w zasadzie w ogóle mi się nie podoba ;/ Teraz jest lato, ja obstawiam na wesele sukienki lekkie, zwiewne i powiewne, najlepiej we wzorki kwiatowe, bardzo kolorowe ;) Widziałam ostatnie w Zarze taką, biała w zielono różowo fioletowo niebieskie kwiatki, śliczna.. [niestety dla mnie odpada bo nie ma ramiączek ani nic - chętne zapraszam do Zary ;D].. Ehh.. będę szukać dalej ;) No, w każdym razie mój ostatni typ jest właśnie taki.. Chociaż niedawno byłam na weselu w czarnej sukience z czerwonymi dodatkami i nie bylam jedyna w czarnej - chociaz czerwone, zielone, szmaragdowe, niebieskie i kwieciste królowały.. Jak dla mnie odpadają długie, satynowe, z nadmiarem dodatków, falbanek, tiuli i nie wiadomo czego.. nie lubię takich - ale, jak wiadomo, to kwestia gustu :) do brązowego żółty może być, jak dla mnie, chociaż jeśli wpada w musztardowy to bym się zastanowiła - nadmiar "zgnilizny" [bez obrazy;) taki odcień, jak zgniło zielony;D] a jeśli buty żółte to jak dla mnie torebka KONIECZNIE żółta.. =) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laavia
sukienka jest ładna, chociaz wyglada bardziej jak sukienke na lato. osobiscie wolalabym cos bardziej eleganckiego. ale ta tez jest ładna :). A dziewczyny, jesli chodzi o kolory to mowi sie ze w czarnym nie wypada ale prawda jest taka ze duzo dziewczyn zaklada czarne sukienki na wesela i nikomu to nie przeszkadza (sama mam wesele za tydzien i kupilam sobie wlasnie czarna, slicnza sukienke). Ale co do bialego to moim zdaniem jest to tego wieczoru kolor zarezerwowany dla panny mlodej, i nawet w roznych poradnikach savuar-vivre jest napisane ze nie wypada zakladac bialej sukienki idac do kogos na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heart1647
Hm... Mi tam mało która właśnie z proponowanych się podobała. Nie licząc tej błekitnej - japan style bo ona wręcz boska jest. Wesele zbliża się wielkimi krokami, 14.06. idę jako osoba towarzysząca, a sukienki nie ma :( myślę nad spodniami z satyny, tunice/bluzce i bolerku. Co do czerni to ja jak najbardziej jestem za. Czerń sama w sobie jest elegancka i nie widzę przeszkód, żeby nie założyć czarnej lub ogólnie ciemnej sukienki. Ja założyłam na ostatnie dwa wesela... w sierpniu - białe sandalki i turkusową/błękitną zwiewną na ramiączkach. a w listopadzie - czarna, z wytłaczanymi różami[prawie niewidoczne] wiązana na szyję, a spod dołu wystawała tak jakby halka z tiulu. No i czułam się w niej świetnie, a że czarna to nikt na to uwagi nie zwrócił bo większość kobiet akurat byla w czarnych sukienkach, także nie widzę przeszkód. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika15.89
Jej mam podobny problem jak wy. Wesele mam 14.06 czyli już niedlugo. Kupiłam czarną sukienke ze złotym, ale nie wiem czy ona nie jest zbyt zwydziwiana. Spróbuje wstawić zdjęcie jakoś jeśli mi się uda. Poza tym zastanawiam sie czy będą to niej pasować czerwone buty i ew czerwone dodatki? Czy raczej już postawić na czarne buty i ew złote dodatki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heart1647
Mysza, Ja bym zdecydowanie założyła sandałkowate. ale niekoniecznie złote, srebrne tez mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heart1647
co do złotych dodatkow i czerownych butów to jak najbardziej o ile złoto na sukience bardoz nie rzuca się w oczy... A ja jednak na wesele nie idę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika15.89
też mi sie wydaje, że złoto i czerwień jak najbardziej pasują. Ja niestety mam dylemat bo sukienke mam taką : http://www.wrzuta.pl/obraz/r2qcKeFKHB/phpthj8htam w buty czerwone i nie wiem czy beda pasowac;/ Zastanawiam sie cały czas, ew jakies czarne zaloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika15.89
zapomnialam dodac, ja na twoim miejscu Mysza ubralabym buty bardziej pełne, co jak co są one bardziej eleganckie a do takiej sukienki to sie liczy. Możesz wybrać np takie z wycięciem na palce i z okryta pięta, ew całe pełne. Zdecydowanie najlepiej będą sie prezentować:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×