Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laida

...zostańmy przyjaciółmi... komuś się to udało?

Polecane posty

Gość smutna anielica
wiecie co ja mysle z nadjas powinna napisac tego sms ...bo iwdac jak sie w tym wsyztskim pogubvila , niewiem czemu dokonca zerwali ma mase roznych puytan ktore niepozwola jej isc przez zycie dalej...Pytanie nadjas czego ty oczekujesz jeszcze ?? chcesz aby tylko odpisal , czy nie, czy moze chcesz sie z nim spotkac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjas
tak zabronilam bylam wtedy tak zawiedziona , tak zszokowana nie moglam uwierzyc kiedys powtarzal jak mu zalezy na mnie jednak slowa nie zawsze szly w parze z czynami widzialam to ale mimo tego zawsze mialam na to jakies wytlumaczenie ... naprawde nie wiem czy dobrze zrobilam wiedzial , ze kocham totez niespodziewal sie takiego obrotu ...gdybym tego nie zrobila pewnie doszloby do spotkania gdzie wyjasnilibysmy sobie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjas
ok smutna anielica rzucam na luz dla mnie jest to jedna wielka niewadoma ja tak narzekam , miotam sie ale pewnie tego nie zrobie mam swoja dume jednak dodam jeszcze , ze zawsze po klotni czy to mniejszej czy to wiekszej on odzywal sie pierwszy ja bardzo naprawde bardzo rzadko , zawsze pierwszy wyciagla reke do zgody dlatego teraz to wszystko jest dla mnie szokiem ze on juz nie walczy , ze nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro mu tak bardzo zależy, to dlaczego podjął decyzję o zerwaniu?? Mi to nie trzyma się kupy;). Może rzyeczywiście powinniście się spotkać. Tylko rzeczywiście musiasz sama sobie odpowiedzieć, czego po tym spotkaniu oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna anielica
nadjas musisz zrzucic ten ciezar bo cie tylko dreczac non stop te pytania, co by bylo gdyby itd.....niemozzesz sie skupic na niczym badz nikim innym gdzyz kadzy dzien zaczyna i konczy sie tak samo ; masa pytan co do zwiazku .....mojarada abys napsiala to co uwazazs ,masz prawo dowiefdziec sire czemu tak sie zachowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjas
slodziuutka sama zadaje sobie to pytanie dodam tylko ze od jakichs 3 miesiecy nie intersowal sie mna wcale , nies potykalismy sie a napisal od czasu do czasu dla niepoznaki chyba ...czasem zwykly sms a czasem milutki .. moze faktycznie zostawic to moze kiedys sie odezwie??? albo napisac mu na gg ze zadam wyjasnien moze nie zadam ale jakos tak napisac i niech mi napisze cala litanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest co mówi smutn anielica. Pewnie ma rację. Nawet jeśli Ci powie, że Cie nie kocha, że nic z tego nie będzie już. To przecież masz prawo wiedzieć. Ale przecież może powiedzieć coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna anielica
no tak moze powiedziec cos zupelne innego owszrem ale niema prawa nic niemowic ..Nadjas ma parwo wiedziec z jakiego powodu sie rostali bo nienzjac go tylko cierpi a tez bezsensem jest fkt ze sie rostje nimowiac powodu to wtedy ludzie niemoga uczyc sie na bledach bo ich nieznaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjas
widzisz teraz slodzuutka to wcale nie takie proste jak wysle smsa nie ma zboja zebym nie poczula sie ponizona jestem pewna ze tak bede sie czula bo mam w sobie dume jak nie wysle byede sie gyzla co tez tak naprawde w nim siedzi co bylo glownym powodem zerwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Smutna Anielico. On jest przecież tchórzem skoro nawet nie potrafił jej tego powiedzieć w twarz. To okropne. Wiadomo, że nie jest łatwo powiedzieć czegoś takiego. Myślę, że osoba, z którą się zrywa ma prawo do tego, aby poznać całą prawdę. Mam nadzieję tylko, że ten chłopak powie Nadjas wszystko, od początku do końca. Każdy zasługuje na prawdę, nawet jeśli boli. Przynajmniej będzie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjas
moze napisze mu sucho zeby nie poznal ze ja tam cos do niego jeszcze czuje napisze ze uporalam i pogodzilam sie z tym ze niejestemy razem teraz aby moc zbudowac cos nowego licze na wyjasnienia dlaczego nie chciales byc ze mna co ja takiego zrobilam ze tak zadecydowales myslicie ze moglabym tak napisac? kiedy sie odezwe dostanie mi sie od dobrego kolegi ktory zabronil mi pisac do nego argumentujac wlasnie ze to bedzie ponizenie na maksa i brak szacunku do siebie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna anielica
Dokladnie bo przeciez najgorsza prawda jest lepsza od najslodzszego klmastwa...wazne aby Nadjas nienastawiala sie na ''cudowne''odpowiedzi tego goscia..zeby odac na postkanie badz czytajac sms miala kogos w kim ma wsparcie i aby maila d tego stosunek taki racjonaly,. niemiala nadzieji itd...bo majac jakokolwiek nadzieje sie znow rozcaruje znow bedzie przezywala wszytsko od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna anielica
nadjas lepiej zakonczyc to wszytsko znajac powody bnic cale zycie rozgrezbujac to i sie zastanawiac,,,ja tez pisze do mojego bylego ze go kocha itd bo chce zrzucic ten ciezar i zyc na nowo pokazac mu ze niepozwole aby jego osoba niepozwalala mi na to ..niech si sam zastanowi czego chce bo przyjaznia tego niemozna nazwac tylkolitowaniem sie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadjas, a czy ten Twój kolega nie ma racji?? Chyba ma. Jeśli Ty do niego napiszesz, a on Ci wyjaśni to będzie ok. Jednak jeśli zrobi tak, jak mi tamten zrobił, czyli nic nie wyjaśni, to będzie niefajnie. Nadjas, tylko miej wtedy kogoś obok siebie. Nawet jak napiszesz i będzie koło Ciebie ten kolega, to on na pewno też Cię wesprze w tej sytuacji. Podejdź do tego bez emocji, tak chyba będzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjas
dziewczyny ja chyba go dzisiaj wieczorem zaskocze wiadomoscia na gg uff jak to pisze czuje jakas dziwna ulge i uwaga naprawde na nic sie nie nastawiam chce poznac prawde i adijos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna anielica
nadjas to trzymam mooooocno za Ciebie kciuki i pamietaj masz nasze wsparcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjas
slooodziutka alez owszem ma!!! ja o tym doskonale wiem bo sama tak mysle i wiem ze kiedy napisze poczuje ulge i ponizenie jednoczesnie tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjas
kurcze dziewczyny gorzej byloby z tym spotkaniembo ja wygladam tragicznie wstyd sie przyznac ale od zerwania zaniedbalam sie strasznie...c mi sie nie chcialo oczy mam podkrazone i wogoel maskara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna anielica
to na co czekasz doprowadz sie do takiego stanu aby padl z wrazenia ,,i Paimetaj Nadjas nieokazuj mu lez , probuj byc twarda chocaz bedzie cie serducho bolalo i szlak w srdoku trafial;..ja tez sie zaniedbalam napoczatku ale stwierdzilam ze nietedy droga jak placze to placzew samotbnosci a jk widze sie z ludzmi to jestem radoscna usmiechnieta, i seksowna ..chcoac boli serce i kluje ale tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna anielica
tak mocoocno moooocno trzymamy kciuki za Ciebie ..pokaz mu vc9o stracil i powal go na łopatki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjas
dziewczyny a jak nie odpisze to beda dopiero jaja no sluchajcie zaczynam byc ciekawa jak zareaguje juz ukladam sobie tresc wieczorem wysylam i chowam sie niech sobie przemysli i odpisze jesli wogole go to obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna anielica
a tak mniej wiecej co chcesz mu napisac ?? chodzi mi o tresc sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjas
no wlasnie tu sie zastanawiam ale mysle o czyms takim " jak wyzej napisalam ze minelo troche od rzoztania ten czas pozwolil mi sie zdystansowac teraz jednak zeby juz naprawde moc zaczac zyc na nowo chcialbym wiedziec dlaczego wlasciwie doszlo do tego bo tak naprawde nie wiem nic i poprosze go o wyjasnienia myslicie ze co takiego mogloby byc czy byc bardziej melancholijna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjas
dziewczyny STOP!tak sobie mysle , ze jesli napisze czy on przypadkiem nie urosnie bardziej przez to ?? bo przeciez ja bede chciala wyjasnien ok naleza mi sie ale wtedy bedzie to wygladalo tak ze to ja w zwiazku nwalilam bo zapytam go co takiego zrobilam gdzie popelnilam blad on pewnie dumny odpisze z eto i to ... moze jednak dac sobie spokoj ?? oj zawsze byl zbyt pewny siebie a przynajmniej pozorwal na takiego znam go wiec wiem ze mial problemy ale ze soba czul sie gorszy a przez to ze tak sie czul ponizal mnie slownie chociaz szanowal tak naprawde skomplikowane to ale tak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×