Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Książka ***

Pomóżcie w wyborze książki...

Polecane posty

Gość Książka ***
"Tajemnicza historia w Styles" "Tajemniczy przeciwnik" "Morderstwo na polu golfowym" "Niespodziewany gość" "Mężczyzna w brązowym garniturze" "Poirot prowadzi śledztwo" "Tajemnica rezydencji Chimneys" "Zabójstwo Rogera Ackroyda" "Wielka czwórka" "Tajemnica Błękitnego Expressu" "Tajemnica siedmiu zegarów" "Śledztwo na cztery ręce" "Morderstwo na plebanii" "Tajemniczy pan Quin" "Tajemnica Sittaford" "Samotny Dom" "Trzynaście zagadek" (The Hound of Death) (12 opowiadań kryminalnych) "Śmierć lorda Edgware'a" "Morderstwo w Orient Expressie" "Parker Pyne na tropie" "Tajemnica lorda Listerdale'a" "Tragedia w trzech aktach" "Śmierć w chmurach" "Dlaczego nie Evans?" "A.B.C." "Karty na stół" "Śmierć na Nilu" "Niemy świadek" "Morderstwo w zaułku" "Randez-vous ze śmiercią" (Appointment with Death) "Morderstwo to nic trudnego" (Murder is Easy lub Easy to Kill) "Boże Narodzenie Herkulesa Poirot" lub "Morderstwo w Boże Narodzenie" (Regatta Mystery and Other Stories) "Zerwane zaręczyny" "Zło, które żyje pod słońcem "N czy M?" (N or M) "Pierwsze, drugie... zapnij mi obuwie "Noc w bibliotece" "Pięć małych świnek" "Zatrute pióro" "Godzina zero" "Rosemary znaczy pamięć" "Zakończeniem jest śmierć" "Niedziela na wsi" "Dwanaście prac Herkulesa" (There is a Tide) (także znana jako Taken at the Flood) (Witness for the Prosecution and Other Stories) "Dom zbrodni (Crooked House) "Morderstwo odbędzie się..." (A Murder is Announced) "Pułapka na myszy" "Spotkanie w Bagdadzie" (They came to Baghdad) (The Under Dog and Other Stories) "Pani McGinty nie żyje" "Strzały w Stonygates" "Kieszeń pełna żyta" (A Pocketful of Rye) "Po pogrzebie" (After the Funeral lub Funerals Are Fatal) "Pajęczyna" "Entliczek pentliczek" "Podróż w nieznane" "Zbrodnia na festynie" (Dead Man's Folly) "4.50 z Paddington" "Próba niewinności" (Ordeal by Innocence) "Kot wśród gołębi" (Cat Among the Pigeons) "Tajemnica gwiazdkowego puddingu" "Tajemnica bladego konia" (The Pale Horse) (Double Sin and Other Stories) "Zwierciadło pęka w odłamków stos" "Przyjdź i zgiń" (The Clocks) "Karaibska tajemnica" (A Caribbean Mystery) "Hotel Bertram" (At Bertram's Hotel) "Trzecia lokatorka" (Third Girl) "Noc i ciemność" (Endless Night) "Dom nad kanałem" (By the Pricking of my Thumbs) "Wigilia Wszystkich Świętych" (Hallowe'en Party) "Pasażer do Frankfurtu" (Passenger to Frankfurt) "Nemesis" (Nemesis) (The Golden Ball and Other Stories) "Słonie mają dobrą pamięć" "Wczesne sprawy Poirota" "Kurtyna" (Curtain) "Uśpione morderstwo" (Sleeping Murder) Ok... wszystkich nie czytałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książka ***
Cholera, nie mam pamięci do tytułów.... Tylko te pamiętam: "Tajemnica Błękitnego Expressu" "Morderstwo w Orient Expressie" "Parker Pyne na tropie" "Morderstwo w zaułku" I żebym ja jeszcze pamiętała o czym one były... Dawno je czytałam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tych to Ci tym bardziej nie pomogę - wolę raczej sensacje, thrillery polityczno - aferalne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książka ***
Aha :) I tak mi dużo pomogłeś ;) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książka ***
EMulem.... niecierpie tego programu... nie dość, że mi się czasmi nie chce zainstalować to mi kompa zawiesza... chociaż właściwei to komp mi się od każdego takiego programu zawiesza... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książka ***
Dzięki :) Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książka ***
Udało się ;) mam 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×