Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość amelka xxlka
Te staniki to u mnie na bazarze do 10zł...ta sama firma. Szczerze mówiąc tym to sie nie popisaliście - staniki sie rozpadaja, fiszbiny wychodzą... stanik w tej cenie? wole dołożyć i kupić firmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
na stadionie takie są po 5zl :)sama kupowałam :) na raz to są nawet fajne bo kolorowe..ale pożniej po praniu druty wychodzą i drapia..i biustonosz jest do wyrzucenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwdamaxipl
hmm co do staników sama je nosze i wolę te od niektórych drogich firmowych:) jakos moje sie nie rozlatują , ale wcale nie chce was do nich przekonywać, jesli wolicie drozsze to ja to rozumiem, a co do ceny, daje takie ceny jakie jestem w stanie dac, w moim miescie na rynkach takie staniczki są po 16-19 zł. ktoras podala ze są po 5 zl???? moge prosic o adres?bo ja takich cen w hurcie nawet nie mam,chetnie skorzystam:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwdamaxipl
tylko czy aby napewno są to te same? ja moje piore w automacie z innymi ciuszkami i wyjmuje staniczki cale, i druty są na swoim miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
no z dokładnie taką samą metką kupiłam na stadionie... po 5 zł:)to nie jest żadna złośliwość a Twoją stronę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edisonek33
Witam wszystkie panie "puszyste". Wiem jaki to problem z kupnem takiej odzieży,i do tego jeszcze modnej.Od ponad 5 lat zajmuje sie szyciem takiej odzieży i powiem szczerze ,że ciuchy te schodzą jak "ciepłe bułeczki". Szyje indywidualnie i projektuje całe ubranie pod daną osobe. Dobieram tkanine do cery ,koloru oczu...itd,później jest tworzony projekt,a następnie po akceptacji-szyjemy go. Przyznam ,że jeszcze nie było klientki nie zadowolonej....:) W związku z tym,polecam szycie na miare. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxistyl
Z okazji zbliżających się Walentynek obniżyliśmy ceny w dziale: bielizna nocna/erotyczna, zapraszamy: http://www.maxistyl.com/index.php?m=dir&s=4u6zf6p1gjhkw41xp5mec0jbpohvviah&id_dir=21064 Proponujemy również nowe, modne i ciekawe wzory tunik, rozmiary: 48-58, zapraszamy: http://www.maxistyl.com/index.php?m=dir&s=4u6zf6p1gjhkw41xp5mec0jbpohvviah&id_dir=16852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
damaxi to zapraszamy do warszawy na stadion. Tam za 5zł się obkupisz i sprzedasz z 300%zyskiem na allegro. Ja tylko wypowiedziałam swoje zdanie. Staniczki ok są wygodne przez 2 miesiące potem wyłażą druty . Wole dołożyć i kupić sobie fajny kolorowy w kapahl za 35zł - teraz są przeceny to nawet za 15 były i cieszyć sie długo wygodą i krojem. no ale nic to po prostu mój komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
czy w Arkadii w Marks&spenser.. tez sa wieksze rozmairowki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
są - wydaje mi się ze do 50. ale najwiecej 46-48. tylko ze niestety dosc drogo tam wiec dawno nie wpadalam, ale ze czas wyprzedaży to może może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia na wesele
a macie jakies linki gdzie mozna znalezc cos fajnego zeby do brata na wesele sie ubrac? kurcze ale mam problem.... rozm 50. Jak cos fajnego wam wpannie nw oczko to pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Hej dziewczyny! Może któraś z Was by mnie oświeciła jaki to odcień bieli "śnieżna biel"? Śnieg jest chyba najbardziej biały jaki można sobie wyobrazić.Ale czasem widzę na allegro ciuszki "śnieżnobiałe" wyglądają jak jakiś odcień złamanej bieli.Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
jeśli chodzi o kiecke na wesele..to ject ciezko.. ja sama szukalam w grudniu i uszylam w koncu a mam rozmair 48:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
dla mnie śnieżna biel to taka która az sie świeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suknia na wesele
A czego konkretnie szukasz?? Sukni, czy może coś innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suknia na wesele
a czego konkretnie szukasz?? Ma to być sukienka/suknia, czy może jakiś komplet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suknia na wesele
a czego konkretnie szukasz?? Czy ma to być suknia/sukienka, czy może jakiś komplet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia na wesele
może być jakis komplecik byle nie gruby bo to bedzie w czerwcu. Spodnie albo długa spódnica a coś masz fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suknia na wesele
to niestety Ci nie pomogę, mam fajny komplet w którym byłam raz właśnie na weselu ale w grudniu i jest cieplutki, nie nadaje się absolutnie na letnią pogodę. Myślałam, ze szukasz czegoś na już. Ale jak mi coś wpadnie w oko na pewno napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
ja mam taka suknie do sprzedania.. długą 2 częściową była noszona raz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu upierasz się na długi dół? ;) Ja jakoś preferuję długość midi, moim zdaniem jest najkorzystniesza. W długich spódnicach naprawdę żle się czuje ;) Zainwestuj w jakąś sukienkę, w rozmiarze 50 wbrew pozorm nie jest aż tak trudno coś znaleźć. Polecam Ci przede wsyztskim regularnie przeglądać Allegro, do czerwca na pewno coś znajdziesz. Mój typ to proste sukienki z kopertowym dekoltem, odcinane pod biustem. Niektore kobiety twierdzą, że wygląda się jak w ciązy...ale ja u siebie tego nie zauważam :P Zresztą \"wsytępując\" w takiej sukience zbierałam same komplementy :D Poza tym unikaj \"weselnych\" tkanin, tzn satyny i błyszczących czy tez brokatowych. Satyna podkreśla każdą fałdkę a połysk na materiale pogrubia niestety. Sukienki o których wspominałam mają kilka zalet: -idealne na czerwiec -na allegro kupisz nowe za grosze -po weselu możesz je łatwo skrócić i będzie z tego świetna taunika do spodni ;) http://allegro.pl/item295944504_super_modna_sukienka_rozmiar_50.html http://allegro.pl/item298960065_zmyslowa_sukienka_z_wypalanka_w_czerni_50_52.html http://allegro.pl/item299072447_zmyslowa_sukienka_srebrne_romby_48_50.html Jedna ma błyszczącą górę, ale na wysokości biutu, więc...:P Dzięki ciekaym dodatkom zrobisz z nich naprawdę elegancką kreację. Ewentualnie z obecnie na szybko szukanych jeszcze dwa moje typy: http://allegro.pl/item295978700_uk_south_w_bezu_lniana_sliczna_sukienka_50_uk_24.html http://allegro.pl/item301703177__ax_south_nowa_kopertowa_wzorzysta_sukienka_50_48.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia na wesele
dzięki, dzięki. Fajne te kiecki a na długi dół upieram sie bo mam straszne żylaki po ciąży i jak to bedzie wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brałam tego pod uwagę... To ja już na Twoim miejscu wybrałabym spodnie, ale to ja :P Mam ogromną awersję do długości max ;) Osobiście ie lubię mody weselnej, poza tym uważam, że jest to zbędny wydatek. Takie ciuchy kosztuję całkiem sporo a są jednokrotnego użytku praktycznie :o Pokombinowałabym z czymś eleganckim oraz prostym i jednak zainwestowała w dodatki. Później te ubrania będziesz mogła skomponowac w codziennej garderobie ;) Ja tak zrobiłam na studniówkę. Miałam spódnicę (którą zresztą teraz sprzedaję, jakby ktoś był zainteresowany :P) i do tego bluzkę...z szafy, kupioną dużo wcześniej. Nie byłam jedyną osobą, która tak robiła. Fakt faktem za spódnicę dałam 200zl, ale przynajmniej nosiłam ja po studniówce a te wszytskie suknie balowe wisiały w szafach ;) Ja widziałabym eleganckie spodnie + bluzeczka w tym stylu (może być mniej dopasowaną w dolnej części ;) Na Allegro co jakiś czas pojawia się coś podobnego. Do tego widziałabym jakieś szpilki oraz prosty, długi sznur pereł (ewentualnie delikatna bransoletka). Fruzurka prosta, żadnych koków ;) Do tego świetlisty makijaż. http://www.torrid.com/torrid/store/product.jsp?FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374302024204&PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524442171098&bmUID=1201132010836 Poza tym zawsze możesz udac się do krawcowej, bluzka będzie dokładnie taka jak chcesz no i leżeć będzie idealnie. Spodnie eleganckie na pewno masz w szafie a jak nie...na Allegro nowe idzie kupić za 30zł nawet jak sie okazja trafi, ale mas czas, żeby szperać :) Poza tym wszystko zalezy od Twojego stylu. Grunt to dobrze się czuć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionclub32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :D Ja mieszkam w hiszpani , wiec nie wiem czy ten sklep jest w Polsce. ono sie nazywa : M&S . Zajebiste są ciuchy !! naprawde ladne ! nie drogie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionclub32
Macie dylemat gdzie się ubierać ?To zapraszam na allegro to mój nick fashionclub32 mam bardzo duża ofertę dla XLek u mnie znajdziecie między innymi ZIZZI,ZIZZI JEANS,VERPASS,MAXIMA,GIN FIZZ,jeżeli jesteście z moich okolic(okolice między Warszawą ,a Mszczonowem) to zapraszam również do naszej hurtowni ,można na miejscu przymierzyć no i kupić w niższej cenie .Można również kontaktować się telefonicznie 513095789.Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faaaacccccc
hej wolicie kupowac zopcją:"kup teraz"czy wolicie licytacje?chodzi o nowe ciuszki oczywiscie:) i na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×