Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość amelka xxxl-ka
trzymamy - daj tyko znac jak he bedzie można zamówic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaczki
babeczki.... moją zmorą jest zakup kozaczków. Mam stasznie grube łydki i nie mogę nigdzie kupić kozaków, mimo że baaaardzo bym chciała. Macie jakieś miejsca (W-wa), producentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
trzymam kciuki za rozwój sklepu :) niby ostatnio kupiłam spódnicę w rozmiarze 46 ale to tylko spódnica :P ale ma optymistyczny - trawiastozielony kolor :) to tak nawiązując do wiosny, która jest co drugi dzień :P ale o wiosennych ciuszkach jeszcze nie myślę. za zimno na takie ciepłe myśli :) a co do kozaczków to ja sobie w tym roku kupiłam na moją łydkę (a co jak co, ale łydki, uda i ramiona to moja życiowa zmora) buty w TANEO w Frocie Wola. Arkadia chyba też ma ten sklep. podobno odpowiednie butki zdarzają się też w Hegos'ie w Factory, ja tam nie byłam ale moja koleżanka kupiła sobie tej zimy buty na swją, też grubszą, łydkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszę u Was, ale czytam, bom XXL jak nic ;) fajniuchny topik :) pozdrawiam, Was wszystkie serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub
dzieewczyny mam ślub za 1,5 miesiąca. CYWILNY CZY MOŻE ZNACIE ADRESY SKLEPÓW Z wARSZAWIE, GDZIE MOGĘ COŚ KUPIĆ, ROZMAIAR 54 bu:((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub
BYŁABYM BARDZO WDZIĘCZNA, KRÓTKO MIESZKAM W WARSZAWIE I MAM PROBLEM DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub jak cywilny to albo wizytowo albo wieczorowo, ale wizytowo byłoby chyba bardziej elegancko http://www.bellize.pl/suknie%20wizytowe.html - tu są suknie wizytowe i szyją na wymiar dodatkowo Wa-wa Sklep gaba może tam coś dobierzesz ale ostrzegam ceny odstaraszajace no i nieśmiertelny sklepy z odzeża dla puszysttych ale tam są modele raczej dla pań starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
Cześć dzieczyny ! Cz nie sądzicie po naszym topiku, jakie my jesteśmy fajne dziewczyny ? Jakie uczynne ? No no , nadziwić się nie mogę :) a prz okazji ... Wszystkiego najlepszego wszystkim zakochanym i kochajacym i kochanym osóbkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
witam Was serdecznie :) widzę, że pod moją nieobecność topik "trochę" się zapuścił ;) a ja sobie w tym czasie beztrosko szalałam na nartach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
ah dziewczynki, na pare dni sobie odpuscilam topik i znowu cisza;) no gdzie sie pochowałyście!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrągła nie patrzy się na modę tylko na to w czym jest nam dobrze i co pasuje do naszej figury :P Każda chce być za wszelką cenę modna ale nie zważa na to, że wygląda w czymś tragicznie :o Wybieraj ciuszki, które będą tuszowały tu i ówdzie a do tego dodawaj modne dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringii
hej, a macie moze moze stronki, gdzie mozna kupić stringi w rozmiarze xxl i wieksze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kry
Jestem tu pierwszy raz,nie wiem czy moge zamieścić swój tekst,ale może się przyda paniom b.puszystym moja oferta.Cytuję w całości,bo zamieściłam ją też na innym forum. "Oferuję do sprzedaży nowe i używane ubrania własne i znajomych,dochód w całości przekazuję samotnej mamie,której pomagam przy udziale innych osób o wielkim sercu. Rozm.S/M-spodnie,bluzki,sweterki,spódnice Rozm.36 czasami38-spódnica,garsonka,sweterek,spodnie,sukienka balowa krótka rozkloszowana (śliczna) Rozm.na baardzo puszystą panią,tak 120+ w biodrach,bluzki zwykłe i koszulowe,spodenki kr.sweterek Garnitur ciemno-siwy męski 170 i kurtka.Firanki. Szczegóły na meila. Dziękuję wszystkim,którzy zainteresują się moją ofertą,bo w ten sposób również dokładają pomocną cegiełkę." Zainteresowanym paniom wyślę oczywiście foto i wszelkie wymiary. Zapraszam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aallaa
-------------> kry ale mialas fantastyczny pomysl! ja mam mase ciuchow ktorych nie nosze, a szkoda mi wyrzucic bo sa calkiem fajne niektore :) chyba zgapie od Ciebie ten pomysl:) do wszystkich dziewczyna na forum:) wszystkie macie pewnie ciuchy ktorych nie nosicie, wszystkie macie podobne rozmiary...probowalyscie sie wymieniac ciuchami? przeciez kazda z nas lubi miec cos nowego (mimo ze uzywanego;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringii
a stringiii ? Proszę, nie mogę znaleźć nic na swój tyłek xxl :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kry
Stringi na życzenie,mogę wydziergać na szydełku i to całkiem poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
hEJKA:) Witam wszystkie dziewuchy mniejsze i większe .Ja mimo iż największa szusowałam sobie na nartkach.I ku zaskoczeniu niektórych nieźle mi szło. Tak więc bez względu na wagę - narty można dopasować , buty do grubych łydek też :).. wiec korzystajecie z ostatnich chwil na nasłonecznionych stokach górskich .. Tam nie powinno się mieć kompleksów , bo wszyscy w kombinezonach nie wyglądają najlepiej , ale najważniejsze , aby dobrze się czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Przejeżdżałam przez Rzeszów i w tamtejszym H&M sprzedająca laska była zniesmaczona , że szukam "militarnego żakietu " w swoim rozmiarze....bu...bu..nie polecam więc sklepu , i poszukam sobie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringii
kry, dzięki... sama też szydełkuję, ale chciałabym kupić :(( pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj, da się kupić na Allegro albo w bieliźniarskich sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola*
Hej Dziewczyny, większe stringi mozna bez problemu kupić w KappAhlu chociazby, kilka razy tez kupiłam w H&M i w niektorych sklepach bieliźniarskich które sprzedają wyroby firmy Gaia. Mimo iż pupcie mam sporą to w XL wchodze bez większego problemu. Oczywiście na allegro tez znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
no strasznie spadłyśmy właśnie buszowałam na allegro z myślą o wiosence hmmm?? nic ciekawego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) a ja szukam fajnych butów na wiosnę , takich do spodni i do spódnicy . I muszą być wygodne !!!!! Czy da sie to wszystko połączyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Boshki
Super fajnie, że będzie MADAME! MYślę,że takich właśnie sklepów nam brakuje, co widać w topiku! Mam nadzieję,ze ci wyjdzie, żyzę sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×