Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwudziestojednolatka

* .... jeszcze nie wyjechał, a juz tak daleko .... *

Polecane posty

Ahhh to musialo byc COś :) A jakie to miasto mozesz zdradzic? Czyli on Ci sie oswiadczył a potem robiliscie zaręczyny przy rodzinie czy juz nie? A plany na slub juz macie czy to jeszcze odległa przyszlosc? BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1234
Najpierw mi się oświadczył , potem pojechaliśmy z kwiatami do mojej mamy i poinformowaliśmy ją o zareczynach. Nastepie pojechalismy do niego.Naszym zdaniem nie bylo sensu robić zareczyn dla rodziny. Ze slubem poczekamy poltorej lub dwa lata.troche brek kaski na wesele i musimy sobei wszystko poukładać, gdzię bedziemy mieszkać.Ale 22 odnośnie mego problemu z ta wiadomości, radzisz mi sie przyzanac jemu czy nie , puscic to w niepamieć i wiecej tego nie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooo sweet
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku ja uwazam, ze radzenie sie nas to nienajlepszy pomysł w takiej sytuacji i tylko Ty mozesz podjąc decyzje co z tym fantem zrobic. Sytuacja jest delikatna jesli chłopak jest wrażliwy na takie rzeczy ale my nie znamy Twojego chłopaka, jego byłej itd. Wierze jednak, ze wszystko bedzie dobrze :) Jedyne co moge Ci powiedziec, to to, ze ja, jesli juz doszłoby do tego, co Ty zrobiłas - powiedzialabym o tym. Cenie sobie szczerosc i uczciwosc, tym bardziej jesli mam powazne plany co do tego zwiazku.... Ale decyzje musisz podjąc sama!!!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besitos
Hmm a co ja mam powiedziec nie mam komu sie wyzalic dobrze ze sa takie strony moze ktos to czyta...Poznalam na tych wakacjach wspanialego mezczyzne zzylam sie znim strasznie to kolega mojego kuzyna mieszka w Hiszpani bylo cudownie przez ten czas z nim a teraz jestem w tej polsce daleko od niego oczekuje swiat potem lutego a potem wakacji bo wtedy mam sie znim zobaczyc ale te dni wolno ida a ja z dnia na dzien coraz bardziej szaleje gdy go widze przez kamerke lzy mi sie nalewaja do oczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1234
Witaj besitos!!chyba nie ma rady na Twoją tęsknote, musisz sobie z nią poradzić i żyć tym, że już na święta sie zobaczycie..wiesz co żeby Cię troszkę pocieszyć to opowiem ci pewn historię, której poniekąd sama jestem sprawca. Dwa lata temu przyjechał do mnie kuzyn z Niemiec i poznałam go ze swoją koleżanką.Pokochali się tylko, że był mały problem on tam ona w Polsce, ale coż takie jest życie.On wrocił do Niemiec, ale pisał, dzwonił...zaczeli jezdzić do siebie kiedy tylko mieli okazję..moja koleżanka strasznie bała się tego co dalej z nimi bedzie, teskniła, płakała....a teraz są już pól roku po śłubie, mieszkjaa u niego i najprawdopodobniej dzis przyjdzie na świat ich córeczka:):)Widzisz wiec,ze nawet to co może się wydawać mało prawdopodobne może się spełnić,jeżeli naprawdę się kochacie to te kilometry nie beda dla was przeszkodą.Pozdrawiam Cię ciepło, trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku masz racje, besitos słuchaj jej ;) Jesli łaczy Was prawdziwe uczucie kiedys bedziesz taka szczesliwa jak jej kolezanka :) Kwiatku a jak sprawa z Twoim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1234
Witaj 22 sprawa z facetem,nic mu narazie nie powiedziałam.Ostatnio miliśmy nawet mała sprzeczkę , bo zaczął się do mnie czepiać, że np mam niefajna fryzre.Jak mu powiedziałm,że mnie to boli to odpowiedział,że mnie kocha, troszczy się o mnie i zwróci mi uwagą jak coś jest nie tak, żebym od innych tego nie musiała słyszeć i się wstydzić....ogólnie jest dobrze, ale wiadomo jak to w związku.... Acha odnośnie do jego ex to on jej bardzo nie lubi, nawet jak się o niej wspomina to prosi,żeby nic nie mówić , bo go to w ogole nei obchodzi i chce o niej raz na zawsze zapomnieć.. 22 a jak tam u Ciebie, już niedługo na uczelnie:):)jak wam się mieszka razem?pozdrawiam kopytko,winogronka jak leci??buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam nauczyć się radzić z praca mojego chłopaka - pracuje w sklepie z samymi dziewczynami:/ Ale codzienne słyszę, ze jestem najładniejsza na świecie a one się do mnie nie umywają i sa głupie:P Ciesze się Waszym szczęsciem dziewczyny a za bestios trzymam kciuki bo wiem ze moze im się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!otoz jutro o 11:30 biore slub cywilny tutaj w niemczech.Normalnie nie umiem zasnac hehhe:PZnamy sie od grudnia zeszlego roku,mieszkamy ze soba od lipca i pomyslec ze dokladnie rok temu tesknilam za facetem ktory wyjechal do holandii z ktorym bylam przeszlo 2 lata\'!!!!chyba pamietacie ta historie heheh:Pjakby mi ktos powiedzial rok temu ze tak bedzie to chyba bym go wysmiala normalnie:DRobimy tutaj impreze rodzinna czyli jego rodzice i rodzenstwo oraz moi a w przyszlysm roku slub koscielnyWszyscy byli w szoku ze tak szybko ale to wlasnie jest TO!!!!!wreszcie jestem szczesliwa i tego samego wam zycze :odezwe sie jak bede miala wiecej czasu:) pozdrawiaqm bardzo cieplutko buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkk
fajowo:) My bysmy juz w 2005 miekszlai razem:) a jak nie to od 2006:) no ale slub tez przed nami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku, a co za fryzura twoja Ci sie nie podoba? Hmm moj tez ma bardzo niemłe wspomnienia ze swoją ex... Co u mnie? Noo my zaczynamy teraz 1 rok USM ale tym razem zaoczne;) Ale zjazd jednak dopiero 10 czy 11ty wiec narazie luuuuz :P Jak nam sie mieszka? A b. fajnoooo, jestem bardzo zadowolona ;) Napisz cos o twoich studiach? Pozdroweczka 3maj sie :) Kopytko a gdzie on dokladnie pracuje? Spoko, moj pracuje w firmie z wieloma kobietami i facetami i jakos żyje bo mu ufam i wiem, ze dla niego jestem najjjjjjjjjjj ;) Winogronko kochana!!!!!! To już jutro ahhhh jak to czytam nie moge uwierzyc, ze jeszcze na początku tego topiku obie tesknilysmy za naszymi facetami, ktorzy wyjechali a teraz.... oni to przeszłosc a my mamy o wieleee piękniejszą terazniejszosc! Mam nadzieje, ze Twoje szczescie bedzie trwało wiecznie, ze kazdego dnia Wasza miłosc bedzie rosła i że Wasza rodzinka niedługo powiekszy sie o jakiegos bobaska :P A jak przygotowania? W jakim kolorze masz sukienke do cywilnego? Daj znac Kochana i 3maj sie! ZYCZE DUZOOO SZCZESCIA I MILOSCI NA NOWEJ DRODZE ZYCIA :********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1234
:)hej , hej :)odnosnie mojej fryzurki, hmmm ja ciagle coś kombinuje,a to mam wloski rozstrzepane, a to gladko uczesane, to jakas farbe rzuce..ale juz jest ok, wczoraj narzeczony u mnie byl i powiedzial,ze slicznie wygladam:) Ja studiuje dziennie na jednym z dość ciężkich kierunków. Teraz zaczynam 4 rok i zastanawiam się na jakie się wybrać seminarium.szczerze to wiem jakie, ale boję się,czy dostanę się na nie, ponieważ wymogi są wygorowane.Podba mi się to co robię i chyba nawet niezle mi to idzie, ale ciekawe czy po studiach też bedzie z praca tak pieknie:) Winogronka już pewnei dziś po ślubie:)hehe a pamietcie dziewczyny jak pisałam ,że po każdej burzy wyjdzie słonko???Nie chcę mówić "a nie mówiłam", ale to powiem, bo widzę ,że każdej z Was się udało.Super kochane tak trzymac...:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besitos
Dzieki dziewuszki az mi sie lepiej zrobilo na sercu Strasznie milo tu u was :) Jeszce raz dziekuje bardzo :) i jak cos sie wydazy to napewno o tym napisze pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, besitos :) pisz pisz nawet o duperelach, chetnie pogadam ;) Kwiatku czyli ten sam rok, tyle ze mój kierunek nie jest za ciężki :P Dasz rade na pewno zobaczysz :) A no \'nie mówiłas\" :D przyznaje racje, wykrakałas... i dobrze :) Pewnie dzis zaczelas zajecia? A jak z facetem? Fryzurka mu sie podoba? 3maj sie papapa Winogronkooooooo halooooooooo jak tylko ochłoniesz po slubie prosze odezwij sie i opowiedz jak było!!!!!!! A tak w ogole to mam pewne pytanko do Was.... może wysłałybysmy sobie nazwajem na meila swoje zdjecia? Jestem bardzo ciekawa jak wyglądacie... (i Wasze połóweczki) a najbardziej jak Winogronka wyglądała w dniu swojego Slubu :) Przemyślcie to prosze! BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie zapomnialam wczoraj napisac, ze juz nie bede uzywała nicka \"dwudziestodwulatka\" tylko tego, ktorym operuje na kafe czyli *22* ;) Czekam na Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwitek1234
hej , hej kobitki cio tam u Was?Ja dostałam się na wymarzone seminarium i jestem bardzo szczęśliwa:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topikuuuuuuuuuuuuuu ozyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjj odezwijcie siee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×