Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EFSka

Czy ktoś słyszał o firmie Euro Finanz Service

Polecane posty

Gość Były pracownik EF
To są najwięksi ściemniacze na rynku. Chętnie bym spotkał się z moim byłym szefem..nazywa się Andrzej Kijak !!! Z dala od niego. Każdy kto pisze cokolwiek pozytywnego o tej bandzie palantów jest od nich. Są mi winni ponad 2000 tyś.zł. Szefo się nie odzywa,po szkolenu stał się nieosiągalny,zmienił numer telefonu a po dwóch tygodnich zmienili też adres siedziby.... Napiszcie mi gdzie urzędują te huje w Trójmieście (obecnie tu mieszkam) to ich odwiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek z Zawoi
Widocznie na szkoleniu musiałeś podupczyć po pijaku jego żonę i koleś ucieka teraz przed twoim zaganiaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia od Stasia
Mietek ty jesteś cham i to zboczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalem ze teraz daja umowy zlecenie 1200 zl plus premie co wy o tym myslicie jak wyglada wynagrodzenie w tej firmie oczywiscie pisze o efs ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj Pan cukierkowo opowiadal mi o swojej firmie,ze tutaj wszyscy sa traktowani wspaniale i na rowni,naprawde wzruszylem sie ,nawet im uwierzylem i mam isc na to pierwsze szkolenie ale nie chce mi sie denerwowac wiec ciezko wyczuc czy isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam,ale np.X
Poniedziałek,właśnie minęło południe i nie wiem co mnie podkusiło,że wszedłem na strony "słynnego"już forum dyskusyjnego,a najgorsze to,że straciłem sporo czasu.Moja refleksja jest taka,że Tych którzy piszą oceniając dany temat negatywnie i zarówno Tych którzy piszą pozytywnie zweryfikuje mijający czas,czyli ŻYCIE.Zarówno Jedni jak i Drudzy na początek powinni ten czas poświęcić na naukę języka polskiego i to od podstaw.Za kilkadziesiąt lat zrozumieją,że ŻYCIE przeżywamy naprzód,a rozumiemy wstecz i oby ta refleksja "dopadła"Ich np.w Audi A 8 a nie np.w Polonezie Caro rozwożąc o 5 rano do sklepów chleb i bułki,zarabiając przy okazji na te dwie pozycje.A dla tych,dla których jest miarodajną opinia Tych wielbicieli języka polskiego mam taką oto myśl - to nie koniec, to nawet nie początek końca,być może jest to koniec początku i lepiej będzie jak w to uwierzycie !!! Pozdrawiam Jednych i Drugich a szczególnie Tych Trzecich i żeby już nie tracić więcej czasu jadę do Alior Banku wpłacić na konto dla Powodzian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktrebor
teraz proponują 1500 plus prowizja tylko że 1500 będzie jak obrobicie znajomych i zrobicie 250jednostek znajomi ufają jak zrobicie 225 guzik z pętelką choć możecie się załapać na 1 umowa 50 zł 2-75 3-100 4-125 za sztukę oczywiście trzeba się domyslić że grupa ma zrobić 600 jednostek tego nie mówią czyli znów zero acha prowizja z umów poślizg około dwóch miesięcy a z ofe około cztery miesiące ogólnie przez miesiąc zero kasy w drugim może grosze a szefostwo zbija kasę bo niech każdy nowy zrobi 100 jednostek ty masz dno a kierownik 1600 zł z ciebie a dyrektor jeszcze 3200 zł potem możesz spadać choć będą cię zachęcać żebyś zrobił jeszcze z setkę wiesz dalaczego?obiecują dużo realnie się dowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktrebor
teraz proponują 1500 plus prowizja tylko że 1500 będzie jak obrobicie znajomych i zrobicie 250jednostek znajomi ufają jak zrobicie 225 guzik z pętelką choć możecie się załapać na 1 umowa 50 zł 2-75 3-100 4-125 za sztukę oczywiście trzeba się domyslić że grupa ma zrobić 600 jednostek tego nie mówią czyli znów zero acha prowizja z umów poślizg około dwóch miesięcy a z ofe około cztery miesiące ogólnie przez miesiąc zero kasy w drugim może grosze a szefostwo zbija kasę bo niech każdy nowy zrobi 100 jednostek ty masz dno a kierownik 1600 zł z ciebie a dyrektor jeszcze 3200 zł potem możesz spadać choć będą cię zachęcać żebyś zrobił jeszcze z setkę wiesz dalaczego?obiecują dużo realnie się dowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię jak mówi się prawdę
A ty ktrebor niestety nieświadomie za sprawą błędów szkoleniowych mijasz się z nią. Nie kocham EFS-u , chociaż pracowałem tam , ale muszę tobie ktrebor wyjaśnić jak funkcjonuje rynek usług finansowych. Umowy ubezpieczeniowe naliczne są miesięcznie. Wnisek który dotrze do tow. Ubez. np. 30 maja i nie zdąży TU zaksięgować go w maju , tylko np. 1 czerwca to EFS dostaje kasę naliczaną za miesiąc rozliczeniowy czerwiec , czyli krótko mówiąc w lipcu. Inna sprawa , że ich biurokracja wypłaca współpracownikom po swoim okresie rozliczeniowym , czyli po lipcu. Tak więc dostajesz kasę w tym wypadku w sierpniu. A OFE są naliczane kwartalnie , bo tak funkcjonują transfery. Stąd 4 mies. oczekiwań. Ale jest jeden szczegół. To wszystko powinieneś dowiedzieć się od przełożonych , zamiast namawiać cię do latania po rodzinie ( największa głópota ) powinni wytłumaczyć wszystko metodą Łopatologii , czyli dokładnego wytłumaczenia. A jeszcze ten słupek, nie jest tak jak piszesz , jeśli dyrektor cię wprowadzi to ma całą różnicę , jeśli kier. to mają po połowie, to też powinni wytłumaczyć. Prawdą jest jednak , że zarobki nowych w EFS są wyjątkowo podłe , w innych MLM-ach jest na odwrót. Nowy zarabia dużo , a góra malutko, wtedy jest motywacja do dłuższej pracy. Smieszne zarobki nowych były powodem mojej rezygnacji , chociaż startowałem ze stopnia Kier., bo wszedłem do firmy ze swoją struktura podczas jej tworzenia. A teraz mała dygresja , a zarazem dobra rada. Jest to praca nastawiona na dłuższą współpracę, bo kasa z tego typu usług była , jest i będzie , ale na początek musisz przetrwać te kilka pierwszych miesięcy. I pomyśl , czy nie warto zacząć jako Agent bezpośredni na początek, bo wtedy twoje zarobki będą poruwnywalne z zarobkami Pana Dyrektora. czyli za umowę zgarniesz nie śmieci tylko duże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię jak mówi się prawdę
I jeszcze jedno , jak zrobisz umowę np. do 25 czerwca , to jest szansa , że kasę dostaniesz już początkiem licaa nie jak w EFS w sierpniu czy wrześniu. Tylko trzeba pytać ,pytać i jeszcze raz pytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściga mnie komornik
Witam. Pracowałem w EFS, nawet sporo czasu poświęciłem temu gównu. a czemu - pytacie?! Sporo znajomych, ogólnie budzę zaufanie, własna firma, zacząłem się bawić w specjalistę Efesowego. potem doradca, kierownik, nawet szybciej niż wg, ich wewnętrznych przepisów, ale mus był zasilić szeregi kierownikami. więc trwałem w tym. Póki pracowałem jakieś pieniądze były, ale po odjęciu kosztów szkoleń, telefonów i dojazdów do klientów- wynik finansowy był zawsze poniżej zera!!!!!!!!!!!!! ( finansiści o kant du....py pobić) Rozwiązałem umowę 2 lata temu, a teraz komornik domaga się bym zwrócił ciężko zarobioną prowizję!!!! To jest firma!!!!!!!!!!! dlaczego- otóż, pracując w "normalnej" firmie ubezpieczeniowej prowizja należy ci się za każdy sprzedany program. Jak padnie, trudno, i tak zarobili na kliencie. W efs nie należy się Tobie prowizja!!!chyba że polisa utrzyma się dwa lata, no to wtedy a i owszem. Tylko czemu tą prowizję wypłacają wcześniej i nie informują że muszę ją zwracać. Sprawa w sądzie!!! Potrzebuję świadków przeciwko tym złodziejom, jeżeli pracowaliście w firmie, czujecie się oszukani przez ich niedoinformowanie, piszcie. !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściga mnie komornik
Poszkodowanych i chętnych podzielić się swoimi uwagami proszę o kontakt drogą mailową na adres scigany2lata@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię jak mówi się prawdę
Też nie pałam miłością do EFS-u , ale......... trzeba było zwyczajnie przeczytać umowę. I nie byłoby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mercedes ma swoje forum, BMW też, są tam zarówno negatywne jak i pozytywne opinie na ich temat. Jeżeli ktoś ma podjąć lub nie prace na podstawie tego fora, niech nawet nie przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną. Osoby niepoważne, niemające swojego zdania, żadnej osobowości i charakteru są tu zbędne. Pracuje w EFS już dwa lata i są tu osoby, które zarabiają bardzo dużo lub takie, które nic nie zarabiają. Zapraszam do współpracy wszystkich młodych którzy chcą być fachowcami w zawodzie, który umożliwi im ciągły rozwój intelektualny i finansowy. w EFS nauczysz się między innymi organizacji czasu pracy, rozporządzania własnym majątkiem, nauczysz się pozyskiwania i kontaktu z klientami, poznasz najbardziej renomowane na rynku polskim produkty finansowe i nauczysz się z nich korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu z 1987 roku czyli .....
Ale masz gadkę , a nie uczą w EFS wypowiadac się własnymi zdaniami ? Czy tylko szablonami z mercedesami itp. bzdetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycmander1990
Mam zaledwie 20 lAT pracuje w efs 1,5 roku i zarabiam 10 tysiecy na miesiac czy mi w to wierzycie czy nie trudno wasza sprawa ,,,,, poprostu jest tak w efs zarabiaja ludzie kreatywni i z głowa na karku jesli jestes tumokiem to w zyciu nic nie osiagniesz i nie zwalaj na firme w ktorej pracowałes tylko pretensje mozesz miec sam do siebie pozdrawiam Łuki efs zabrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie sukcesu a nieudacznicy W tym kontekście łatwo zauważyć różnicę między ludźmi sukcesu a tymi, którym nic nie wychodzi. Ci pierwsi ZAWSZE podejmują osobistą odpowiedzialność za konsekwencje własnych poczynań. Nieudacznicy _ wprost przeciwnie; zawsze znajdują jakąś wymówkę, usprawiedliwiającą ich mierne wyniki. Ludzie sukcesu szukają rozwiązań. Zawsze poszukują. sposobów na rozwiązanie problemów i stawiają czoło codziennym wyzwaniom. Wciąż próbują czegoś nowego. Jeśli jakieś rozwiązanie się nie sprawdza, wtedy próbują innego. Nigdy nie godzą się z porażką. Ważna różnica między czołowymi przedstawicielami handlowymi a przeciętnymi sprzedawcami polega na tym, że ci pierwsi pracują znacznie ciężej Co rusz w trakcie czytania wywiadów z ludźmi sukcesu _ bez względu na dziedzinę, którą reprezentują _ napotykamy stwierdzenia w rodzaju: ,'Nie byłem inteligentniejszy od innych, ale byłem gotów (byłam gotowa) dać z siebie dużo więcej,'. czasem przeciętni ludzie tylko chcieliby ciężko pracować; mają zamiar pracować ciężko. Mają takie plany _ w przyszłości. Czasami nawet twierdzą, że pracują w pocie czoła i przechwalają się tym - choć w istocie się obijają'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ co ma Koniobijkę
Niemcy liczą na szybką ekstradycję z Polski agenta izraelskiego wywiadu Mossad, Uri Brodsky'ego . - Nawet przyjaciele nie mogą sięgać po wszystkie metody - powiedział niemiecki polityk komentując zachowanie Mossadu. Posługujący się tożsamością "Uri Brodsky" agent Mossadu został aresztowany w Warszawie jako Izraelczyk. W Polsce Brodsky został zatrzymany na podstawie zarzutu poświadczenia nieprawdy i fałszowania niemieckich dokumentów. Niemcy, którzy wnioskowali o aresztowanie, zarzucają mu, że pomagał innemu agentowi w nielegalnym zdobyciu niemieckiego paszportu. - Izrael jest zaprzyjaźnionym krajem, a Mossad należy do zaprzyjaźnionych służb - oświadczył w rozmowie z Sekcją Polską DW Michael Hartmann, poseł SPD i członek kontrolnego gremium parlamentarnego w Bundestagu. Dodał, że "nie oznacza to jednak, że przyjaciele mogą w naszym kraju sięgać po wszystkie środki i metody lub je tolerować". Czy Brodsky ma niemiecki paszport? Niemiecki polityk wyraził opinię, że Brodsky może być nie tylko agentem Izraela, ale również posiadać niemiecki paszport. Tej informacji nie chciał jednak oficjalnie potwierdzić. Jeżeli potwierdziłyby się takie przypuszczenia, wówczas tłumaczyłoby to gotowość polskiej strony do szybkiej ekstradycji aresztowanego do Niemiec oraz fakt, że z Izraela do tej pory nie wpłynął wniosek o wydanie agenta Mossadu. Zastanawia się nad tym natomiast prokuratura Dubaju, gdzie doszło do zabójstwa. Bez zwłoki Prokuratura okręgowa w Warszawie zapowiada, że nie chce zwlekać z ekstradycją. Zaraz po uzyskaniu oryginału europejskiego nakazu aresztowania Brodsky'ego, który Niemcy wystawili 13 kwietnia 2010 roku, Polacy chcą skierować sprawę do sądu. Niemcy zarzucają aresztowanemu działalność szpiegowską dla obcego wywiadu na terenie RFN (par. 99 kodeksu karnego) oraz pomoc w nielegalnym pozyskaniu dokumentów (par. 271 kk) - wynika z oświadczenia Prokuratury Federalnej w Karlsruhe. Teoretycznie strona polska ma 40 dni czasu na podjęcie decyzji, ale rzeczniczka prasowa prokuratury w Warszawie Monika Lewandowska stwierdziła w rozmowie z DW, że "na pewno nie będziemy czekali do końca, aby sformułować wniosek o wydanie ściganego stronie niemieckiej". Dodała, że strona polska czeka na oryginał dokumentu Interpolu i sprawdzenie autentyczności paszportu Brodsky'ego. Zaraz potem "od razu skierujemy wniosek do Sądu Okręgowego o wydanie aresztowanego do Niemiec", dodała Lewandowska. Brodsky zadbał o logistykę Niemcy zakładają, że aresztowany na warszawskim lotnisku Okęcie (4 czerwca 2010) "Uri Brodsky" jest agentem Mossadu i wspierał logistycznie zabójstwo działacza Hamasu, Mahmouda al-Mabhouha na początku tego roku w Dubaju. Mabhuhowi Izrael zarzucał uprowadzenie i zamordowanie dwóch izraelskich żołnierzy w 1989 roku. Poza tym był on odpowiedzialny za dostawy broni do Strefy Gazy. W styczniu tego roku zwłoki Mabhoha znaleziono w luksusowym hotelu w Dubaju. Służby Zjednoczonych Emiratów Arabskich oskarżają o morderstwo izraelski wywiad Mossad. Izrael na razie odrzuca wszelkie zarzuty. Izrael nadużywa europejskich paszportów W związku z morderstwem działacza Hamasu śledczy z Dubaju podejrzewają blisko 26 izraelskich agentów, że posługiwali się obcymi paszportami. 12 posiadało brytyjskie, 6 irlandzkie, 4 francuskie, trzech australijskie a jeden niemieckie dokumenty tożsamości. Po ujawnieniu sprawy Wielka Brytania i Australia wydaliły izraelskich dyplomatów, natomiast ministrowie spraw zagranicznych Unii Europejskiej zaprotestowali pod koniec lutego 2010 roku w specjalnym oświadczeniu przeciwko "kradzieży paszportów obywateli UE". Podwójne paszporty i niejasne tożsamości Agenci Mossadu posługiwali się paszportami na nazwiska osób, które posiadają w różnych krajach podwójne obywatelstwo. Niemcy prowadzą wobec Izraela bardzo liberalną politykę paszportową i dlatego wielu Izraelczyków posiada również niemieckie obywatelstwo. Aresztowany w Warszawie Brodsky miał pomóc w zdobyciu niemieckiego paszportu dla jednego z agentów, który jest podejrzewany o udział w morderstwie w Dubaju. Niemiecki paszport został wydany 18 czerwca 2009 r. w Kolonii mężczyźnie podającemu się za Michaela Bodenheimera. Mężczyzna twierdził, że mieszka w Kolonii. Przedstawił wyciąg z aktu małżeństwa jego rodziców, których rodzina była ofiarą prześladowań nazistów. Przypadek "Uri Brodsky" prowadzi obecnie do dyplomatycznych napięć między Berlinem a Tel Awiwem, jak również Warszawą a Tel Awiwem. Poseł SPD Hartmann mówi, że oczekuje od polskiej strony, że "dotrzyma ona wszystkich ustaleń i umów międzynarodowych". Dodaje, że "sprawa ma polityczny wymiar, ale posiada też postawy prawne, które w tym wypadku mają duże znaczenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam do oglądania.
Witam. Dzisiaj o 21.30 w II programie TVP jest program o firmie. Będzie wywiad ze mną jako najmądrzejszym sprzedawcą. Grzegorz Koniowalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glabcia1000
Ludzie! nie wierzcie tej firmie. to są oszuści. Wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Warszawie, dostałam się. Oczywiście na rozwowie było wspomniane o szkoleniu, ale nie było powiedziane, ze trzeba płacić za wyzywienie i dojazd. Która firma każe płacić nowemu pracownikowi za szkolenie? Do tego napisałam im później smsa z zapytaniem dlaczego mam płacić. Pani do mnie oddzowniła z krzykiem i pretensją, ze nie słuchałam na rozmowie co mówi, a co gorsza bezczelnie się rozłączyła w trakcie rozmowy. To co ta firma sobą reprezentuje jest nie do przyjęcia. Brak kompetencji, chamstwo i prostactwo. Omijajcie tą firmę z daleka. Do tego wynagrodzenie jest podejrzanie za duże, 30 zł za godzinę pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trafiłaś na durną CIPĘ
Wybacz słownictwo , ale ta Twoja Kierowniczka czy inna Debilka okłamała cię !!! Ta firma nie płaci ani złotówki za godzinę , ponieważ tam nie ma umów o pracę !!! Tam jest wspólpraca , czyli ile sprzedaż , tyle zarobisz , nic ponadto, a masz duze koszty. Szkolenie jest obowiązkowe , bo tam jestjedno wielkie szkolenie motywacyjne w......czytaj Amway lub inne . Ale jak trafisz na normalnego przełożonego i masz ochotę zarobić to możesz całkiem nieźle zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Artemizol
Ty chamie jak śmiesz mniePanią Kierowniczkę tak nazywać , jesteś cham i masz wszy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAŁYHUJWSŁOŃCULŚNIĄCY
PORWAŁO GO UFO Z PERU "Dziennik Polski": radny krakowskiej Platformy Obywatelskiej Jerzy Połomski zniknął z życia publicznego. Nie przychodzi na sesje, nie odbiera telefonów. Nikt nie wie, co się z nim dzieje. Wiadomo tylko tyle, że nie złożył oświadczenia majątkowego. Koledzy partyjni Połomskiego bezskutecznie próbują się skontaktować z radnym. Rodzina, do której udało im się do trzeć, utrzymuje, że nie ma kontaktu z politykiem. Koledzy podejrzewają, że Połomski może mieć problemy osobiste - informuje "Dziennik Polski" Radny PO jako jedyny z Rady Miasta nie złożył oświadczenia majątkowego, z tego powodu wstrzymana została wypłata jego diety. Utrata mandatu Połomskiemu nie grozi, został natomiast ponaglony do złożenia oświadczenia specjalnym pismem od przewodniczącego Rady Miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VLAD IV
CZEŚĆ SŁYSZAŁ KTOŚ O TEJ FIRMIE? ZNAJOMY PRACUJE I MÓWI ZE 15 TYSIĘCY NA MIESIĄC MOŻNA WYCIĄGAĆ I NAMAWIA MNIE ŻEBYM ZREZYGNOWAŁA Z PRACY ( PRACUJE W KANCELARII NOTARIALNEJ ). CO O TYM MYŚLICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC
Ja bym spróbował na twoim miejscu. Po co robić na Pana mecenasa jak możesz na siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE SŁUCHAJ CHUJA GŁUPIEGO
Nie wiesz czy podołasz , bo można i 30.000 wyciągnąć , ale............możwsz mieć uraz do pracy jako akwizytor produktów Ubezpieczeniowych i wyciągniesz 000000000000 ma miesiąc. Spróbuj , ale przez pierwsze kilka mieś. absolutnie się nie zwalniaj z obecnej pracy, Mietek z \kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VLAD IV
ON MI WŁAŚNIE MÓWI ŻE MUSZE POŚWIECIĆ SIĘ W 100% CZYLI MINIMUM 8 GODZIN DZIENNIE ŻEBY TO ROBIĆ I ZAROBIĆ! OBECNIE CAŁKIEM DOBRZE ZARABIAM ALE PRZYDAŁO BY SIĘ ROZKRĘCIĆ DOBRY BIZNES. NIE WIEM CO ROBIĆ, MÓWI MI ŻE TO SIĘ NIE MOŻE NIE UDAĆ I NIE MA ŻADNEGO RYZYKA. ON SAM MÓWI ŻE NIEDŁUGO BĘDZIE KIEROWNIKIEM I ŻE BĘDZIE ZARABIAĆ GRUBO PONAD 15 TYSIĘCY MIESIĄC W MIESIĄC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMYŚL SAMA
MOŻNA ZAROBIĆ... NIEDŁUGO BĘDZIE......... NIE MA RYZYKA.......BĘDZIE KIEROWNIKIEM......... BĘDZIE ZARABIAŁ.......... Widzisz , same obietnice i ani jednego pewnika. Poproś go o wyciąg z kąta z przelewem za ostatni miesiąc z EFS, bo tam są przelewy i nie da się ukryć nic. Wtedy czar pryśnie. Nie potępiam pracy w tej firmie, sam pracowałem 2,5 roku w OVB , potem rok w EFS. Przeszedłem z OVB ze stopniem kierownika , bo EFS to spółka założona przez tego samego już ś.p. człowieka. Ale nie jest tak kolorowo, można wiele , ale..........idziesz na urlop , chorobowe, i nie masz nic......... bo tam jest umowa agencyjna i jak zap....racujesz to masz , a jak nie to zęby w ścianę.. Pominę już pytanie , czy wytłumaczył tobie szczegóły pracy akwizytora produktów ubezpieczeniowych, bo tytm się będziesz głównie zajmować. Bo jeśli mówił o doradztwie finansowym to...........sama zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VLAD IV
Już odpuściłam. Byłam na jednej analizie z tym kolegą, porażka, ludzie nic nie chcieli, a ten im próbował wcisnąć każdy z produktów które mają po kolei, już wole z zeptera garnki sprzedawać skoro to ma być akwizycja. A prosząc o notę prowizyjną oczywiście usłyszalam "Nie od razu Rzym zbudowano, zobaczysz ile bedę zarabiał za poł roku". To co wyżej pisaleś, ....zobaczysz...będę....kiedyś...za pół roku..same obietnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt duzo watpliwosci
firma EFS to jedna wielka sciema bylam na rozmowie (w warszawie ul marszalkowska 85, tydzien wczesniej spotkania byly w al.jerozolimskich- dziwne ze tak co tydz inna siedziba)numerow tel do nich posiadam z 10, po 2 h zostalam przyjeta (rozmowa pytania o ulubiony kolor zwierze i oczekiwania finansowe- nie ma co bardzo profesjonalne).....za 2 dni mialo byc szkolenie za 140zl gdzies pod radomiem(wczesniej nikt nie wspomnial o platnym szkoleniu)....zadnych konkretnych informacji na temat pracy nie uzyskalam.....tylko tyle ze praca mila i przyjemna 7h tyg za miesiac pracy 28h- 800zl.... szkoda czasu i pieniedzy, gdyby firma byla godna zaufania to na forach nie bylo by setek wpisow ludzi ktorzy maja uzasadnione obawy i negatywne doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×