Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EFSka

Czy ktoś słyszał o firmie Euro Finanz Service

Polecane posty

Gość PRAWDZIWY NOSEK87
Heh macie racje. To forum jest do dupy. Jak teki palant może mieć ten sam nick co ja? Do pedała który się pode mnie podszył. SPIERDALAJ !!! A jeśli chodzi o błędy to przyjrzyj się jeszcze raz bo najwyraźniej masz wadę wzroku. Widzę że firma za wszelką cenę chce pozyskać pracowników. Figa. Wystarczy w Google wpisać nazwę firmy a wyskoczy to forum więc wystarczy trochę inteligencji aby w porę się wycofać. Jeśli ktoś lubi akwizycje to polecam. Ale firma powinna od razu o tym informować. A nie w głupa lecieć. A ja nie jestem blondynką. Dostałam wreszcie prace i nie muszę się przejmować takimi impotentami jak pracownicy firmy EFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neutralny Czytelnik
Test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neutralny Czytelnik
Test. Czy mnie widać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neutralny Czytelnik
Test. Czy mnie widać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neutralny Czytelnik
Test. Czy mnie widać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neutralny Czytelnik
Witam wszystkich uczetników tego forum. Tak jak wpisałem w nicku, jestem "Neutralnym Czytelnikiem", który w dniu dzisiejszym miał przyjemność, a raczej możliwość porozmawiania z kierwonikiem opisywanej firmy. Powiem, napiszę tak. To, czy ktoś nazywa się akwizytorem, specjalistą czy doradcą nie ma większego znaczenia. Wszystko to praca, którą ktoś z nas musi lub chce wykonywać. Sprawa rekrutacji - to w jaki sposób przeprowadzana jest rekrutacja nie ma tak do końca większego znaczenia. Celem kazdej rekrutacji, bez w zględu w jaki spoób jest przeprowadzana jest wstępne wytypowanie kandydata, z którym będziemy mieli możliwość współpracy. Natomiast to jak kto się zachowuje na rekrutacji (czy siedz nagi, opart czy cokolwiek innego) to tylko kultura tej osoby. Za to jednak nie może odpowiadać firma swoim wizerunkiem. Choć jak wiemy, to człowiek jest wizerunkiem firmy. Martwi mnie jednak trochę inna sprawa. Martwi mnie bardzo!!! Jak mam 30 lat i od 10 lat pracuję z przeróżnymi klientami (głównie na zapleczu B2B). Osobiście uważam, że mam wiedzę i doświadczenie. Niemniej jednak nie we wszystkich branżach mogę nazywać się specjalistą. Kto to jest specjalista??? czy to jest osoba, która przeszła 1-2 szkolenia 1-2 dniowe i podpisała kilka umów? Specjalista to raczej osoba, która w danym temacie "siedzi" co najmniej 3-5 lat. Nie chcę tutaj mówić już o doradcach, kierownikach, dyrektorach itp. Z przykrością stwierdzam, że w EFS stanowisko doradcy finansowego otrzymuje się jak przez 3 miesiąca utrzymuje się poziom jakieś 250 jednostek pracy na miesiąc. Dla mnie parodia! W tak trudnych czasach mam powierzyć doradzanie moimi złotówkami takim osobom jak prawnik, murarz, tynkarz czy akrobata??? Jak przedstawiciele EFS będą posiadali doświadczenie co najmniej 5 lat w branży finansowej to zastanowię się nad powierzeniem pieniędzy specjaliście. Jak popracują w tej branży 10 lat to dla mnie będzie już doradcą. Dobrze, że nie mówią w tej firmie o expertach!!! Dlatego też moja prośba jest następująca. Dajcie spokój pracownikom EFS. Jeśli nie kradną, nie oszukują i nie wyrządzają klinetom krzywdy, to niech zwią się jak chcą i zarabiają pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neutralny Czytelnik
Jeszcze jedno. Jeden z uczestników "Masiu" (wpis z nia 22.11.2009) pisze mi tutaj o jakiś bzdurach. On pisze o przekazywaniu na początku podczas spotkania wizytówki!? Jakiej wizytówki. Czy kandydat ma mieć ze sobą wizytówkę? Nie rozumiem!!! To chyba przedstawiciel firmy EFS powinien "wylegitymować" się swoją wizytówką! No niestety, obawiam się, że "Mesiu" chyba chce zabłysnąć teorią z zakresu handlowego. Znając życie, w sumie widział się z jednym klientem w całej karierze a chce pokazać jaki to on nie jest specjalista czy doradca EFS. Tacy co piszą takie głupoty z wykształcenia najprawdopodobniej będą stolarzem, prawnikiem albo budowlańcem. Właśnie tego się obawiam, że z niego jest taki specjalista finansowy (po kilku szkoleniach finansowych) jak handlowiec. No comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arni332
Szanowni Forumowicze, Z uwagi na panujący tu haos informacyjny oraz przemieszanie kilku nazw firm zupełnie od siebie niezależnych, pragnę uporządkować informację. Wpisy dotyczące tych nieprofesjonalnych biur oraz wysokich opłat szkoleniowych dotyczą jedynie firmy Euro Finanz Service Sp. z o.o., z siedzibą główną na Pl. Lelewela 2 w Warszawie. Osób szukających informacji proszę o dokładne sprawdzanie nazw firm, ich oferty, propozycji szkoleniowych oraz adresu siedziby. pozdrawiam Arnold z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drjeckyl99
Grzebałem grzebałem i znalazłem Są 2 firmy Euro Finanz Service figuruje w KRS link: http://www.krs-online.com.pl/euro-finanz-service-spolka-z-ograniczona-krs-208128.html oraz Euro Finans figuruje w KRS link: http://www.krs-online.com.pl/euro-finanse-spolka-jawna-rafal-hala-ewa-krs-262232.html Panie arni nie wiem czemu Pan wprowadza ludzi na forach internetowych w błąd podając adres siedziby Euro Finanz Service jako winną sytuacji ludzi którzy podpisali umowę z przedstawicielami drugiej firmy czyli Euro Finans.Albo Pan nie dysponuje poprawnymi informacjami albo robi to Pan celowo. Pozdrawiam drjeckyl99 PS Jeśli chcecie Państwo zweryfikować dane jakiejś firmy to proponuje szukać w Krajowym Rejestrze Sądowym. Tak jest najprościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamborylski Teofil
Witam ponownie i chcę zapewnić , że w firmie zaszły kolosalne zmiany, np. teraz prowizję dostaję na konto , a nie na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA PRAWDZIWE INFORMACJE
MOI DRODZY! PO PIERWSZE PROSZĘ ABY NIE WYPISYWAC NA FIRME EURO-FINANZ- SERVICE TAKICH GŁUPOT I MYLIC JA Z JAKAS INNA!-EURO FINANZ-(BO JEST TO JUZ NUDNE) PO DRUGIE JESLI KOGOS NIE PRZYJELI DO FIRMY BADZ MU SIE NIE POWIODŁO NIECH TEŻ SIE NIE WYPOWIADA!BO TAK NAPRAWDE JEJ NIE POZNAŁ! PO TRZECIE! W EURO-FINANZ-SERVICE NIE POBIERA OPŁAT ZA SZKOLENIA PO CZWARTE STWIERDZAM, ŻE TEN KTO SUGERUJE SIE TAKIMI BZDURAMI A SAM NIE SPRAWDZI CZY TO PRAWDA TO NIE MA WŁASNEGO ZDANIA-WSPÓŁCZUJE- JESTEM W SZOKU,ŻE LUDZIE NAWET NIE PAMIETAJA NAZWY FIRMY W KTÓREJ ODBYWAŁA SIĘ ICH ROZMOWA KWALIFIKACYJNA POZDRAWIAM! SPRAWDZCIE SAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA PRAWDZIWE INFORMACJE
UWAGA PRAWDZIWE INFORMACJE MOI DRODZY! PO PIERWSZE PROSZĘ ABY NIE WYPISYWAC NA FIRME EURO-FINANZ- SERVICE TAKICH GŁUPOT I MYLIC JA Z JAKAS INNA!-EURO FINANZ-(BO JEST TO JUZ NUDNE) PO DRUGIE JESLI KOGOS NIE PRZYJELI DO FIRMY BADZ MU SIE NIE POWIODŁO NIECH TEŻ SIE NIE WYPOWIADA!BO TAK NAPRAWDE JEJ NIE POZNAŁ! PO TRZECIE! W EURO-FINANZ-SERVICE NIE POBIERA OPŁAT ZA SZKOLENIA PO CZWARTE STWIERDZAM, ŻE TEN KTO SUGERUJE SIE TAKIMI BZDURAMI A SAM NIE SPRAWDZI CZY TO PRAWDA TO NIE MA WŁASNEGO ZDANIA-WSPÓŁCZUJE- JESTEM W SZOKU,ŻE LUDZIE NAWET NIE PAMIETAJA NAZWY FIRMY W KTÓREJ ODBYWAŁA SIĘ ICH ROZMOWA KWALIFIKACYJNA POZDRAWIAM! SPRAWDZCIE SAMI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl_radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl_radom
Znam takie firmy jak ktoś jest z Radomia to niech uważa jeszcze na MBI. Mamy teraz ogromne bezrobocie więc każdy chce zarobić a najłatwiej zbić kasę na ludzkiej naiwności. Porządna firma, która naprawdę potrzebuje pracowników nie każe im płacić za szkolenia. Jest wtedy 1 miejsce i wielu chętnych a nie bierzemy każdego kto się nawinie. Bądzcie czujni i uważajcie na oszustów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA...
Ja powiem tak miałam/miałem rok do czynienia z ta firma , i powiem wielka jedna ściema , wielkie gówno..... nie warto szkoda czasu , pierw Ci zrobią pranie mozgu a potem obudzisz sie z palcem w nocniku ...... nie polecam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA NIEPRAWDZIWE INFORMACJE
NIE BIERZEMY OPŁAT , INO MUSICIE ZAPŁACIĆ ZA CHOTEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartefaxcomałebjaksklebzjabol
Marszałek sejmu Bronisław Komorowski zagroził premierowi Tuskowi, że gotów jest się wycofać z prawyborów, jeśli ja zostanę wyrzucony z Platformy. Zawstydza mnie to - powiedział Janusz Palikot w "Kontrwywiadzie RMF FM". - Nie wstydzę się słów, które wypowiedziałem o Radosławie Sikorskim, ale skutków, jakie te słowa mają. Uświadomiłem sobie, w jak trudnej sytuacji postawiłem Bronisława Komorowskiego. To dla mnie taka zawstydzająca lekcja moralności, ze względu na przyjaźń jaka nas łączy - powiedział Janusz Palikot. Jak dodał, przez swój brak odpowiedzialności postawił na szali najważniejsze przedsięwzięcie w życiu Bronisława Komorowskiego i swoją wieloletnią przyjaźń z nim. - Czy mogłem zrobić coś gorszego swojemu przyjacielowi? Nie - mówi Palikot. Poseł PO dodaje, że pogodzi się z każdą karą za to co zrobił.- Ale nie będę w tej chwili komentował Radosława Sikorskiego. I do końca prawyborów nie będę się w ich sprawie wypowiadał - zadeklarował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. w ubiegłym tygodniu podpisałem umowę z firmą Euro-Finanz-Service. biuro mieści się na marszałkowskiej 85/117. przeczytałem wszystkie opinie i nie wiem co o tym myśleć, mam umówione spotkania ze znajomymi i nie wiem czy je odbyć czy nie. czy wciągać w to znajomych, rodzinę bo obawiam się o ich dobro, czy to nie oszustwo aby? teraz mam mętlik w głowie jest dużo "za" i "przeciw" co zrobić???? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia0987
Tak -jestem ofiarą poznańskiej firmy Euro-Finanz. "Przepracoałam"w tej pseudo firmie tyle czsu ile było potrzeba na spisanie umów. Praca polegała na wyszukiwaniu klientów i spisywaniu umów.W ciągu 1-m-ca spisalam ich -6 szt. zdobyłam tytuł doradcy finansowego i co z tego. Niemozliwością było przebić poprzednika , gdyż jest to piramidka. De facto pracujesz na tych co na górze. Na dole poliska- o składce rzędu-ok.5000 tys.-rocznie i tak na 25 lat. kto ma dochod ?-Pan prezes i jego świta .A Tobie odbija się czkawką przez kolejne lata. Zakładasz polisy ludziom 40-50 letnim ,którzy w krótkim czasie tracą pracę i do kogo mają pretensje ? No kto wie?! -do Ciebie z bożej łaski doradco. Najgorsze jest to , że przy podpisaniu umowy wmawiają że po 3 latach można wybrać z zyskiem pieniądze.-Podam swój przykład 3 kolejne składki roczne-suma 15000 tys. w 4-rocznicę chciałam wybrać jak mi doradca radził przy podpisaniu umowy, więc z firmy Amplico otrzymujesz-4000 tys. Radzę tą firmę omijać szerokim łukiem.Nie tracić pieniędzy, przyjacioł i swojego cennego czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia0987
Tak -jestem ofiarą poznańskiej firmy Euro-Finanz. "Przepracoałam" w tej pseudo firmie tyle czasu ile było potrzeba na spisanie umów. W ciągu 1-m-ca spisałam ich -6 szt. zdobyłam tytuł doradcy finansowego i co z tego. Niemożliwością było przebić poprzednika , gdyż jest to piramidka. De facto pracujesz na tych co na górze.JEDNO WIELKIE OSZUSTWO. WSTYD MI DO DZIŚ, że tak sie dałam wmanewrować OSZOŁOMOM Z Euro-Finanz. Radzę tą firmę omijać szerokim łukiem. Nie tracić pieniędzy, przyjacioł i swojego cennego czasu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POBŁĄDZIŁAŚ KSENIU 0987
MASZ RACJĘ , TRAFIŁAŚ NA PADALCÓW , NIE NA DORADCÓW , ALE JEST MAŁY PROBLEM , TO FORUM JEST O CAŁKIEM INNEJ FIRMIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik euro-finanz-ser
wszyscy świeży pracownicy euro-finanz-service po odpowiednim praniu mózgu nie pozwolą źle mówić o tej firmie, ale uwerzcie spadną wam różowe okulary, prędzej czy później, pozdrawiam teraźniejszych i przyszłych naiwniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek z Zawoi
A u nas na szkoleniu dwudniowym było fajnie bo chociaż prowadzoncy był nudny jak step powłóczysty to robiliśmy przerwy z podskokami i przytupami, a za to we wieczór była se impreza z alkoholem i dziewkami karczemnymi , co to pozwalają na spożytkowanie sobie do woli i ulżenie chuciom wszelakim. Szkolenie my mieli we dworku w Ludźmierzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartass ssrartas
Mietku u nas w firmie nie robimy takich głupstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartass ssrartas dupartass
Mietku u nas w firmie nie robimy takich głupstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasssz
Od pewnego czasu pracuje w tej firmie. i rzeczywiście na początku jest łatwo leci się po znajomych, potem jest trudniej ale tak jest zawsze i wszędzie. Ja zadowolony jestem z firmy. lecę na spotkanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasssz
Jeszcze raz piszę bo wróciłżem sie z drogi , bo mi się srać zachciało. A nie bede przeciesz u klienta srał , bo po jabczankach to smrót zarębisty, a jeszcze klięt sie rozmyśli i nie potpisze polisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian80-śląsk
Witam! Widzę tutaj sporo różnych opinii na temat Euro-Finanz-Service.. Myślę że ta dyskusja nie powinna mieć miejsca ale wiadomo że każdy ma prawo do swojej opinii. W firmie EFS trzeba być coraz lepszym, być na bieżąco i iść cały czas do przodu.. Niestety nie każdy to potrafi więc stąd te negatywne opinie, nie będę wypowiadał się o innych tego typu firmach bo ich nie znam, być może u nich jest podobnie. W firmie EFS nie pracuję, mam natomiast dużo znajomych którzy tam pracują, po jednych widać że idą do przodu a po drugich widać że dopiero się uczą, myślę że wszystko zależy od tego kim chcesz zostać.. Bo jeśli jesteś z wykształcenia sprzedawcą a dostajesz możliwość pracy jako murarz i jesteś zdania że to właśnie chcesz i lubisz robić to wiadomo że po takim szkoleniu powiesz że nie jesteś zainteresowany.. Natomiast jeśli chcesz iść dalej i mieć szanse na więcej i masz czas który możesz przeznaczyć na pozyskiwanie doświadczenia to może lepiej to wykorzystać? Napisałem tutaj "mieć szanse na więcej" chyba logiczne dlaczego.. jeszcze nigdy nikt nic nie dał za darmo, EFS daje ci możliwość ale nie wystarczy skorzystać... trzeba dać też coś od siebie, tak jest wszędzie, zależy to tylko od nas co my chcemy w życiu robić.. Jeden z moich znajomych też jest zwykłym prostym człowiekiem, wiedze zyskał dzięki szkoleniom oraz indywidualnymi konsultacjami ze swoim przełożonym, doświadczenie zyskał później bo nie był dobry na początku, ale chciał i nauczył się i co ważne ma z tego pieniądze i gdybym tego nie widział to nie wypowiadał bym się tutaj. Ja jak idę do banku i zakładam lokatę to nie pytam czy ta pani jest świeżo po studiach czy ma 10 lat stażu.. chcę lokate tzn że już wiem o niej na tyle dużo by ją zalożyć, chcę zapytać, pytam i skoro dostaje konkretne odpowiedzi to na prawdę nie interesuje mnie to czy rozmawiam ze specjalistą czy z kimś po odpowiednim szkoleniu. Mnie akurat nie interesuje taka praca bo aktualnie robię to co lubię i mi to pasuje ale jeśli ktoś jest młody i chce się kształcić w tym kierunku w dodatku za darmo to ja jestem ZA! Nie można również powiedzieć że ta firma jest nie profesjonalna.. Byłem w jednym z biur tak z ciekawości popytać o polisę i muszę powiedzieć że zaskoczyła mnie ta wizyta, dostałem odpowiedź na każde moje pytanie, chciałem po prostu sprawdzić to co dowiedziałem się od znajomego, wszystko się zgadza i zastanawiam się na wykupieniem polisy, długo nad tym myślałem i radzę zrobić to samo bo to ważne, teraz mam ale jeśli obliczę sobię ile dostane z zusu emerytury to aż boję się myśleć co zrobię, a teraz kiedy są jakieś większe środki to wolę zainwestować, tym bardziej ze koszt takiej polisy na miesiac to mniej wiecej tyle ile wydaje na jeden wypad w weekend. Widać że EFS się rozwija, nie bankrutuje, nie zamyka biur tylko otwiera nowe więc skoro są na rynku i cały czas się rozwijają to muszą działać dobrze. To wszystko co napisałem to moje osobiste zdanie, każdy ma swój tok myślenia więc ile ludzi tyle opinii. Jeśli ktoś chce korzystać z ich usług to lepiej przejść się do nich, sprawdzić później pozyskane informacje gdzieś w internecie czy samemu podzwonić po firmach tego typu, gdybym ja miał sugerować się takimi wypowiedziami tylko z internetu to siedział bym w domu i pieniądze do skarpety chował... Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktrebor
widać że jesteś jednym z nich byłem u nich 2 miesiące obiecywanie złotych gór propozycje różnych premi jednak jest to zwykła piramida kmiotki na dole zarabiają grosze ci u góry konkrety za prace mrówek walą do mózgu że to super tylko kasować ale nie mówią między innymi o prowizji za trzy miesiące dużo braków w informacji niech każdy nowy zrobi 100 jednostek oni mają kokosy a wy grosze acha część prowizji za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×