Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnMarin

rewelacyjny błonnik?

Polecane posty

Dla mnie Jeliton jest rewelacyjny... pomaga natychmiast.. naprawdę jest skuteczny a i w ciąży sprawdza się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój już z tą reklamą tego jelitonu, bo się rzygać chce od tego. Widac sprzedaz niska, produkt fatalny i zaśmiecają forum - żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest o rewelacyjnym błonniku, to nie można przecież pominąć nazwy jelitonu bo jest dobry naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cut."sarotka Ja kupiłam błonnik bodajże Micro kakowy - koszmar! Z kakaem nie ma to nic wspólnego prócz wyglądu w opakowaniu, w szklance już gorzej. Żeby wymieszać porządnie z wodą łyżeczkę tego świństwa potrzeba z 10 minut zabawy. A wymieszać trzeba do jednolitej konsystencji, żeby się tym proszkiem czasem nie zadławić. Raz nie wymieszałam dokładnie, pozostały pęcherzyki wypełnione tym świństwem i podrażniło mi to przełyk. Smak to już w ogóle oddzielny temat - jakbym piła błoto z kałuży..." Odpowiadam. Znacznie lepiej smakuje gdy roztrzepiesz go np. z jogurtem. Ja wsypuję łyżeczkę tego błonnika do serka Danio(nie owocowy)- najlepiej waniliowy, mieszam i zjadam ze smakiem, potem wypijam szklankę wody i przez 3-4 godziny nie odczuwam głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki rekomenduj.to będę testować 100% błonnika o nazwie Jeliton o którym dziewczyny pisały wyżej :), już nie mogę się doczekać aby go wypróbować. Ostatnio miałam problemy żołądkowe więc tym bardziej się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na problemy żołądkowe Jeliton jest w sam, ja to nawet na zaparcia brałam i jak się odchudzałam to też był pomocny zmniejszając mi apetyt. A teraz chlebek z nim piekę i mam ten błonnik na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgiija
Podaj proszę przepis na chleb z jelitonem. Robię z płatkami owsianymi, ale jakaś zdrowa odmiana też nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej własnie jest w tym wypadku codziennie spożywac odpowiednią dawke błonnika. Od razu zauwazymy poprawe jesli chodzi o funkcjonowanie jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jeliton można w ciąży? Mam straszne zaparcia, nie wiem już jak sobie radzić. Może błonnik pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciazy polecam nasiona babki jajowatej. Dostaniesz w kazdej aptece za grosze. Ten sam skladnik ma Colon C a kosztuj***ardzo duzo. Zalewasz letnia woda i pijesz.Pozdrawiam ps moja ciaza dzieki babce przeszla bez zaparc a polecila mi ja stara lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałek
ostatnio kupiłem z firmy FARMVIT łupinę babki jajowatej-nie kupujcie tego świństwa z tej firmy,miała ostry zapach i zalatywała pleśnią,po kontakcie z firmą dowiedziałem się że wycofują ja ze sklepów,obecnie bada ten specyfik Sanepid-zobaczę co mi odpiszą ,kilka łyżeczek go spożyłem,myślę że mi aż tak bardzo nie zaszkodzi,firma twierdzi że to nie jest szkodliwe dla zdrowia,ale kto by im tam wierzył.Może ktoś się spotkał z Babką z tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprykane majtochy
sluchajcie oprykańce podstawowym skladnikiem jelitonu i colonu jest łuska babki jajowatej dostępna na alegro w cenie jakies 50 zl za kilogram szkoda kasy wywalać pozatym mozna samemu sobie zrobić błonnik organiczny z babki płesznik łuski babki jajowatej i mozna dodać ostropestu plamistego zmielonych nasion ja tak zrobilem dziala rewelacyjnie kupe robie 3 razy dziennie bez przeszkód wszystkie produkty do błonnika zamówiłem na alegro wysyłeczka w sumie za 3 kg zaplacilem 140 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na mnie działa
Masz racje, ale błonnik colosan ex zawiera w swoim składzie również inne składniki wspomagające odchudzanie. Ja stosuję od pół roku i schudłam ponad11 kg. Polecam sklep vita-ko.pl w którym kupuję colosan ex. Dla zainteresowanych podaję link: http://www.vita-ko.pl/?662,pl_blonnik-colosan-ex-z-probiotykami Prz zamówieniu zawsze dodają fajne gratisy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprykane majtochy
no co jest kryptoreklama tak bezczelnie co ??? ladnie to tak ???? wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubirek
kupiłam łupiny babki jajowatej,ostropest plamisty,nasienie babki płesznika jak to stosować i w jakich proporcjach , dodam że mąż ma złe wyniki wątrobowe,bardzo wysoki alat. ja,mąż i córka chcemy to stosować też na zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprykane majtochy
ja stosuje tak ze łyzkę stołową kazdego ze skladników do duże szklanki mieszam z wodą i wypijam rano na czczo można poprawić po południu mniejszą porcją ogólnie efekty są super bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubirek
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tofka
Biore blonnik babka plesznika od 5 miesiecy,nareszcie mam uregulowane stolce!!!!Codziennie 3 lyzeczki zalewam ciepla woda i wypijam ,po wypiciu znow zalewam resztki ciepla woda i dodaje lyzeczke miodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprykane majtochy
miód słodycze żelatyna zagęszczacze mąka kleiki ciasta chleb wieprzowina skrobia wszystko to powoduje potężne zaparcia nalezy owe produkty wyeliminować rozumieta oprykańce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprykane majtochy
oprykane nie oprychane czytać nie umiesz?? prychać to se możesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błonnik witalny w sklepie zielarskim kosztuje około 15 zł , w necie to chyba przesadzają z tymi cenami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest "babka plesznika' psylium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprykane majtochy
ej nie słuchajcie najtaniej i najlepiej na allegro kupić babke płesznik i inne skladniki błonnika witalnego mozna poszukac i zamowić sklepy dodają prowizje z 3 razy drożej wiem bo przerabiałem toi sprawdzalem ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinnna
dla mnie rewelacyjne są błonniki biogarden. Oni mają kilka błonników, które naprawdę są dobre i niedrogie. Ten z ananasem jest dla numerem 1. Biorę 1-2 tabletki tak z pół godziny przed jedzeniem, popijam 1 szklanką przegotowanej wody i zdecydowanie mniej mi się che jeść. czasami to nawet o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli moge cos doradzic odnosnie Colosanu Ex ,tez nie lubie pic z woda .Wsypuje do jogurtu i zjadam ,dziala znakomicie . Cale zycie cierpialam na obstrukcje ,bylam operowana na raka jelita grubego ,pilam ziola przeczyszczajace .Odkad jem ten jogurt z Colosanem nie mam problemu z wyproznianiem,nawet chyba za duzo odwiedzam toalete ,po prostu trzeba indywidualnie dobrac ilosc tego specyfiku .Zycze powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również stosuję łupiny babki jajowatej, dają super efekt oczyszczania organizmu a w dodatku pomagają chudnąć dzięki dużej ilości błonnika. Babkę jajowatą stosuję 2 miesiące wcześniej kupowałam lokalnie ale znalazłam taniej w internecie bardzo dobrej jakości. http://www.sklep-vitality.pl/produkty-sypkie/457-babka-jajowata-lupiny-blonnik-naturalny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrybłonnikA
też biorę błonnik biogarden, ale staram się systematycznie. Jak bierzesz błonnik od czasu do czasu to na mnie na przykład w ogóle nie działa. Dopiero po tygodniu czuję efekty tj. mniej jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota11121
błonnik działa na jelita ale i tak najlepszy jest naturalny. Na mnie też doskonale działa kiszona kapusta, tylko nie wiem, czy ona ma błonnik? Z tych w tabletkach też biorę z ananasem biogarden, bo jest tani i jak trzeba to stosuję. Płatki owsiane też polecam z kefirem - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×