Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnMarin

rewelacyjny błonnik?

Polecane posty

czy stosowałyście błonnik polski, bo słyszałam, że też jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrev
Do iwo.maj ; ))) Hmm a czy ten colon c jest na recepte i ile kosztuje ; ))) ? Bede wdzięczna za odp. ; )) ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któraś z was stosowała może błonnik ananasowy i zauważyła jakieś efekty ? : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colon c 180 g. - kosztuje 27,00 zł i można go kupić bez recepty w aptece jest też colon slim 300 g w cenie od 26,50 do 50,00 w aptekach internetowych - który też zamierzam wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwo.maj Dziękuje ci bardzo ; )) A tu używasz go? I widzisz jakieś efekty ? ; ]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie stosuję colon c ale jak mi się skończy to przejdę na colon slim bo jak czytałam na forum, też daje bardzo dobre rezultaty -na razie w ciągu trzech tygodni schudłam 3 kilo, więc nie jest najgorzej i byle do przodu ja mam jeszcze sporo do zrzucenia, bo jakieś 15 ale się zawziełam, a przy colonie to jest fajne, że nie czuję głodu i daję radę trzymać dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnąć
hej! wlasnie przeczytalam Wasza dyskusję na temat blonnika. moja kolezanka brala blonnik w tabletkach ananasowy i sporo schudla. ja biore od trzech dni blonnik w proszku z babki jajowatej i jesli chodzi o chodzenie do toalety to tak na prawde chodze tam na okraglo od tych trzech dni. w smaku - fakt jest paskudny ale mam nadzieje, ze efekty beda zauwazalne. bardzo mnie interesuje ile schudlyscie, jak szybko itp , bo na zrzuceniu wagi zalezy mi najbardziej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueangel90
A błonnik, który w naturalny sposób zawiera muesli? To jest prznajmniej smaczne? Ja najbardziej lubię muesli Fitella i chrupkie pieczywo Wasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje błonnik ananasowy w tabletkach od tygodnia : ) I naprawde czuje sie lepiej : ) Po tygodniu stosowania nie licze na wielkie efekty.. Ale mam nadzieje, że zadziała : )) I będe do tego dążyć : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnych konkretow
droga 'chce schudnac' wiem jedno na tym topiku dowiesz sie wszystkiego oby nie tego ktora ile schudla bo albo zadna nie schudla albo sa to tak male ilosci kg ze nawet nie pisza.z swoja droga dziewczeta dlaczego zadna nie napisze i nie odpowie tylko zachowujecie sie tak jak by nie bylo pytania?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje tydzień ten błonnik więc jeszcze nie sądze, żebym schudła niewiadomo ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrew
cute x; Ty w miesiąc yle schudłaś ? : ) Jak stosuejsz błonnik ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertowa
stosuję colon slim od tygodnia, efekty oceniam na 5, zapycha rewelacyjnie, opóźnia uczucie głodu, a nawet bardzo go zmniejsza, schudłam 2kg, co potem zobaczymy... niestety jest dość drogi - w aptece zapłaciłam za niego 50 zł, ale na Allegro widziałam, że za trzy opakowania płacimy 3*27 zł bez opłaty za dostawę więc na pewno skorzystam z tej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrew
hubertowa ; W tydzień 2 kG schudłaś ? : ) ;oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tez naturalny błonnik + zioła z herbalife 65 zł 180 tabletek ale najlepiej jeszcze jakis suplement dobrac do diety nie sam blonnik np multiwitaminy itd wiecej o herbalife stelmek@o2pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola992
a mi nic nie pomaga...staram sie jesc bardzo malo, czasem tylko do 11 rano,a mimo to tyje. Nie wiem dlaczego. Mysle, ze to przez metabolizm i przemiane materii, ale mam dosc tego, ze tyje mimo, ze nie powinnam. Kupilam bio-blonnik w tabletkach i jeszcze otreby granulowane. Narazie zamiast chudnac, tyjje. Czym to moze byc spowodowane? jak temu zaradzic? pomozcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesz tylko do 11 to nie dziw sie że tyjesz po prostu organizm magazynuje zapasy bo potem nic nie dostanie. Spróbuj diety niełączenia i ostatni posiłek do 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola992
A mozesz napisac na czym polega ta dieta? dokladnie? boje sie zaczac wiecej jest, bo sokoro nawet teraz tyje, to co bedzie jak zaczne jesc wiecej i to do 18!? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wklejam ci link http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3674026 ja na tej diecie przez 2 tygodnie schudłam 5 kg potem sie troche zaniedbałam ale z powrotem wróciłam. Tam na 1 stronach dziewczyny opisują co sie je a jesz to na co ma sie ochote tylko nie wolno łączyć białek z węglowodanami. Kanapka tylko z warzywami a wędlina, mięso, ryby, sery z warzywami. Natomiast ziemniaki , ryże i kasze , makarony też tylko z warzywami. Ja na tej diecie bardzo dobrze sie czuje i to nie jest dieta na tydzień lub 2 tylko sposób odzywiania na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola992
Brzmi dobrze...ale ja warze sie codziennie, tak jakos sie juz przyzwyczailam i jesli zaczne tyle jest to jestem pewna, ze na wadze beda kilogramy wiecej...boje sie tego przyrostu masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja też sie waże codziennie. Nie bój sie spróbuj i zobaczysz co będzie. Jak zaczniesz tyć to zrezygnujesz ale napewno tak nie będzie bo na tej diecie nikt nie tyje,tylko naprawde trzeba sie przyłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola992
nie wiem jak bardziej mozna sie przylozyc jesli sie je tylko do 11 przez ostanie tygodnie...doszlam tez do wniosku, ze ja nie lacze weglowodanow z bialkami. Nie jem miesa w ogole, jestem wegetarianka, twarog lub serek wiejski light tez tylko z dzemem light albo pomidorem i ogorkiem, nigdy nie lacze z pieczywem...a waga jaka jest taka jest. Pomysle nad ta dieta...chcialabym wierzyc ze zdzaial cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia647
Witam.Błonnik działa,jak "miotła",ponieważ oczyszcza cały przewód pokarmowy z toksyn,wchłania tłuszcz,zmniejsza apetyt. Chciałam zapytać czy masz regularne wypróżnienia? I czy czujesz bóle głowy lub mdłości i jak długo już stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzyneczka2
Ola992 a moze po prostu jestes na cos chora? tarczyca np moze sie objawiac tym ze sie tyje badz chudnie bez zadnych diet. a poza tym tak jak ktos tutaj napisał organizm to cwana bestia im ty mniej jesz tym on wiecej magazynuje na przyszłość. Trzeba jesc regularnie dlatego i przez cały dzien.oczywiscie nie na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietreteyczka_82
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falafel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falafel
Hej dziewczyny! Planowałam kupić błonnik xenea,ale jego cena za tak małe opakowanie (20 zł za maluśkie opakowanie) odpędziła mnie od tego. Zamiast tego kupiłam błonnik jabłkowy firmy micro,spróbowałam go i jest obrzydliwy. Ma konsystencję mąki i kiepsko rozpuszcza się w wodzie (część opada na dół,grudki mimo mieszania i mieszania). Mam opory,żeby go spróbować następny raz,myślałam o tym kakaowym. Jeśli jednak się przemogę,dam wam znać. Trzymajcie się! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×