Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnMarin

rewelacyjny błonnik?

Polecane posty

Gość ANULA-Śląsk
witam:) ja wlasnie tez sie zastanawiam nad kupnem błonnika,ale nie wiem jaki mam wybrac. chcialabym w miare jak najtanszy,ale zeby byl dobry w odchudzaniu. chcialabym schudnac jakies 4 kilo,mozecie mi doradzic jaki blonnik powinnam wybrac?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falafel
cóż,trudno stwierdzić. na rynku jest tyle błonników,że to głowa mała. okazało się,że po dodaniu błonnika jabłkowego,o którym wcześniej pisałam,do jogurtu pitnego,nie czuć jego smaku i to jest świetne,więc to polecam,bo nic nie czuć,a w pewnym sensie jest efekt sytości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenek
uzywam microblonnik jablkowo zurawinowy teraz zamawiam cytrynowy place okolo 13-16 pln za opakowania 120-200 gram. uwazam ze blonnik jest rewelacyjny niezaleznie od firmy wszystkie sa takie same uichyba nei warto wydawac pieniedy na te za 50 pln bo efekt jest taki sam. W moim przypadku super sie sprawdza , mniej zjadam i dluzej czuje sytosc po posilku. mieszam go z jogurtem lub kefirem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULA-Śląsk
Dzięki:) Z tego co zauważyłam,to Wy używacie błonnika sypkiego do jogurtu lub kefira,a ja właśnie myślałam o błonniku w tabletkach,bo nie jadam codziennie jogurtu,więc nie miałabym go do czego dodawać. A jest błonnik w tabletkach z firmy microbłonnik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula ten sypki jest lepszy, ja tez nie jadam często jogurtu. Ale po prosto wsypuje go do szklanki z wodą i wypijam. Jest okropny ale da sie wypić:P Czego nie robi sie dla urody:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenek
z woda tez sie da ale za dobre to to nie jest;D ja kupuje jogurt pitny lub kefir i polowe wypijam pomieszane z blonnikiem do sniadania , a druga polowe do jakiegos posilku w ciagu dnia np. obadu lub II sniadania w pracy po klopocie;)) ps.jadlam w tabletkach i nie dzialal tak jak powinien , w proszku REWELACJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULA-Śląsk
Dzięki Wam bardzo za pomoc:) To ja wypróbuje w proszku i bd go pila z wodą,no fakt,dla urody,a raczej dla figury trzeba się troszeczkę poświęcić:P hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula pij i pisz jakie efekty bo ja ostatnio troche go sobie odpuściłam pije jak sobie przypomne:) A ten w tabletkach na mnie też nie działał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneteczka
stosowalam blonnik dwa dni. mialam dziwnie duzy brzuch, jak balonik- dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falafel
eee nie jestem w stanie tego jakoś wytłumaczyć,ale może dlatego,że nagle w żołądku pojawiło się dużo więcej błonnika niż zwykle i po prostu zrobił Ci się balonik z błonnika w żołądku? :) to nawet niezłe wytłumaczenie,ale wiadomo,to tylko moje domysły i nie wiem,czy można temu ufać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczulkowa
ja dziś kupiłam bio-błonnik, są to tabletki ale i tak smakują nie miło. ciekawe jaki efekt bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritata
ja jem blonnik 90 ekoprodukt,dla mnie rewelka!od poczatku roku tj.w 8m-cy ubylo mi 5kg,to jest proszek,rozrabiam lyzeczke w jednej trzeciej szklanki wody/szybko pije bo sie robi kisiel i popijam szklanka wody.zapelnia zoladek,smak sie zmienil,nie ssie na slodycze,jem obiad na malym talerzyku,nie jem tylko bialego chleba i ziemniakow/bo tucza i nikt mi nie powie ze nie,oraz nie pije nic gazowanego a tak wszystko -tylko w malych ilosciach,nie polecam blonnika w tabl bo z woda nie pecznieje nawet z ciepla,takze nie wypelni zoladka.jem go caly czas choc wcale nie regularnie,naprawde jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplejsza
Dziewczyny, w moim przypadku błonnik zdziałał cuda! a oto moja historia: Jakos po świetach wielkanocnych ( kwiecien) zainwestowała w błonnik w tabletkach firmy bioogrody ,, błonnik z Ananasem'' , na poczatku wogule nie czułam efektu zebym była bardziej najedzona , ale za to czesto chodziłam do kibelka....wciąż sie nie poddawałam....i ograniczłyma jedzenie do zdrowej zywnosci czyli: duzo owoców , ciemne pieczywo, grahamki, serki, maslanke, płatki fitnes no i przedewszystkim dużo wody! około 2 -3 butelki dziennie 1,5 L. Po jakims miesiacu tabletki skonczyły sie a ja zaczełam chudnać jednak nie kupowalam nastepnego opakowania błonnika tylko zwiekszylam dawke w normanym jedzeniu np owoce suszone i duzo otrebów ( np firmy kupiec o smaku śliwki) i tak do czerwca sie odzywialam ...wiec przez 3 miesiace schudlam jakies 9 kg.....nastepnie zaczeły sie wakacje...no i zdrowa dieta sie skonczyla...pomimo tego ze nie jadłam doowych obiadow a obrzerałam sie tortillami itp....moja waga nadal stała w miejscy....a co najdziewniejsze nadal chudłam ( moze to byl skutek jezdzenia na rowerze , spacery, kąpiele nad jeziorem).... Teraz juz jest prawie koniec wrzesnia i chciala bym schudnąc jeszcze z 6 kg :)) wiec zainwestowalam w Błonnik KAKAOWY , pomimo ze stosuje go 2 dzien , daje mi poczucie ogromnej sytosci! mmmm jak fajnie znowu byc na diecie :)) PS naprawde warto przezucic sie na zdrowe odzywianie.....lepiej sypiam i mam wiecej energi...lecz na efekty trzeba poczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a otręby można jeść i pomaga
pytam się czy ktoś katuje się otrębami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 1986
Wiecie co ja zrobiłam inny misz masz.... Pamietacie calanetics z mariola bojarska??? Zaczęłam ćwiczyć i do tego dieta owocowo-warzywna.plus colon c i 2,5 litra wody.... I z 95 kilo schudłam do 75 kilo w ciągu 4 miesiecy... Tłuszcz zamienił sie w mięśnie... Colon c działa rewelacyjnie... Zlikwidował zaparcia a błonnik wypełniał żoładek ze nie czułam głodu... Do tego codzienne 1,5 godzinne ćwiczenia z bojarską.... I dało efekty... Teraz też jem otręby i widzę że nieżle działają na mnie... Także polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star23
Witam Dziewczyny Przejżałam prawie cały topik ale juz mnie oczy bola więc musze podarowac sobie ostnie strony . Mam pytanie czy babka plesznik to tez zródlo błonnika? mialam to kiedys w domu i z tego co pamietam na opakowaniu nie było o tym wspomniane, a niektóre z Was wymieniały tutaj nazwy jakichś babek. Ona też pęcznieje w przewodzie a co z tym idzie ma zapobiegać zaparciom tylko zastanawiam sie czy jest to blonnik czy może jakis inny suplement? kosztuje ok 10 zł więc nie duzo a wyadawło mi sie to nawet wydajne :) Bardzo proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otreby w granulkach mozna zmielic w mlynku do kawy,nie beda wtedy takie wyczuwalne w potrawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otreby w granulkach mozna zmielic w mlynku do kawy,nie beda wtedy takie wyczuwalne w potrawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
Ja kupiłam błonnik bodajże Micro kakowy - koszmar! Z kakaem nie ma to nic wspólnego prócz wyglądu w opakowaniu, w szklance już gorzej. Żeby wymieszać porządnie z wodą łyżeczkę tego świństwa potrzeba z 10 minut zabawy. A wymieszać trzeba do jednolitej konsystencji, żeby się tym proszkiem czasem nie zadławić. Raz nie wymieszałam dokładnie, pozostały pęcherzyki wypełnione tym świństwem i podrażniło mi to przełyk. Smak to już w ogóle oddzielny temat - jakbym piła błoto z kałuży. Nie byłam w stanie skończyć opakowania. 3 dni temu kupiłam Colosan Ex, bez żadnych smakowych udziwnień. Rarytas to też nie jest, ale przynajmniej sprawa jest prosta - wsypuję, zalewam wodą, mieszam 3 sekundy, zatykam nos, wypijam, popijam wodą. Łatwiej przyswajalne i działa. Czuję poprawę, eghm... perystaltyki jelit;) Acha - próbowałam jeszcze Xenea Błonnik jabłkowy. Ten akurat dało się jeść nawet na sucho, był niezły, ALE - drogi (w stosunku do pojemnosci), mało wydajny oraz nieskuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błonnikowa
Też piję Colosan Ex. Smak niezbyt przyjemny. Na początku piłam z zatkanym nosem, teraz wchodzi już normalnie. Na samym początku piłam Xenea, ale też drogi mi się wydaje jeżeli chodzi o pojemność, a pudełko do połowy puste :P Ostatnio zastanawiam się czy można pić go codziennie, czy nie zaburza pracy jelit.... schudłam 7kg, ale w okresie od lipca 2009 do grudnia. Dużą zasługą było to, że nie jadłam słodyczy. czasami owszem jakieś ciacho, bo tak żyć też nie można. Przestałam jeść pizze, jakieś fast foody, chipsy itp. I o 18 godzinie był mój ostatni posiłek. Polubiłam ten błonnik, ale nie wiem czy codziennie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololajagfa
Sprzedam za 10 zł (cena już z wliczoną przesyłką) błonnik 90 w proszku całe opakowanie. Proszę o kontakt rapitka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brithday-girl
A czy po wzieciu blonnika (w tabletkach) nie wywoluje on rozwolnienia :D ? Chcialabym lykac go z rana, ale boje sie, ze potem w szkole zachce mi ie do toalety na dluzsza posiadowke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałeczka
ja kupilam wczoraj multibłonnik firmy humavit, 180 tabletek za 19,90 w aptece (w superpharmie za okolo 25 zl) Na razie nei wiem czy sa jakies efekty,ale w sklad wchodzi blonnik jablkowy,owsiany,pomaranczowy i jeszscze inulina z cykorii oraz glukomannan. Mam nadzieje ze bedzie dzialac,aa biore 3x po 2 tabletki przed posilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałeczka
Powiem wam ze faktycznie czuje sie syta po blonniku,jedzenie po prostu jakby mnie meczylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martussska7
Hej dziewczyny! Ja dziś kupiłam błonnik kakaowy w proszku firmy Micro. Wsypałam go do jogutu waniliowego i w smaku nawet dobry, popiłam szklanką wody i czuje się narazie syta! Zobaczymy jakie będą efekty po tygodniu. A Wy ile schudłyście stosując błonnik? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotta anna
Jest jeszcze BŁONNIK Z ANANASEM I CHROMEM firmy biogarden i Bioogrody - jaka różnica, nie mam pojęcia, może ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×