Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnMarin

rewelacyjny błonnik?

Polecane posty

Witam wszystkie włókienniczki :) Testowałam już wszystkie formy włókien - miałam problem z utrzymaniem ich właściwego poziomu z diety opartej na płatkach i tego typu produktach. Były tabletki, sypany proszek i kapsułki - nazw nie podaje bo nie warto. Pragnę zwrócić uwagę, że każda z tych form jest mniej lub bardziej przerobiona przemysłowo. Szukałam i znalazłam naturalną postać włókien z najlepszego organicznego źródła - nasiona babki płesznik zawierają najwartościowszy rodzaj włókien (są kluczowym składnikiem przereklamowanego colon c). http://blonnik-witalny.blogspot.com/ Stosunek ceny do wydajności również jest znacznie lepszy od proszków i tabletek. Polecam błonnik witalny jako najlepszy błonnik z pełną odpowiedzialnością ... i artykuły do przeczytania: http://www.artelis.pl/artykuly/21395/najlepszy-blonnik co do Xenea... http://blonnik-witalny.blogspot.com/2010/07/xenea-bonnik-czy-bonnik-witalny.html błonnik z ananasem... http://blonnik-witalny.blogspot.com/2010/07/bonnik-z-ananasem-ale-nie-tabletki.html Kochane nie ulegajcie reklamie syntetycznego błonnika, który zalewa media - wystarczy mała zmiana diety lub błonnik witalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka22
Kupuję błonniki w proszku na stronie www.provenda.pl. Kosztują tylko 13,80zł/1kg!!! Dodaję np. łyżeczkę do jogurtu, dobrze smakuje, działanie czuć od razu :) Dostępne są cztery rodzaje: owsiany, bambusowy, jabłkowy i sojowy. Naprawdę warto i polecam wszystkim z całego serca :) Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gravin
Zacznijmy od tego co rozumiemy przez "wspomaga odchudzanie" ;) Jeżeli któraś z Pań myśli, że łykając błonnik pozbędzie się tkanki tłuszczowej podskórnej to się grubo myli i przykro, że muszę Panie rozczarować ;) Błonnik, w zależności od typu (rozpuszczalny, nierozpuszczalny), ma trochę różne działanie, ale generalizując : - poprawia perystaltykę jelit - czyli, jelita lepiej się ruszają, dzięki czemu skraca się czas od zjedzenia do wydalenia - ułatwiają usuwanie treści pokarmowej z przewodu pokarmowego (stąd wiele osób sądzi, że błonnik działa odchudzająco, bo w pierwszych dniach/tygodniach powoduje on wydalenie znacznej ilości złogów u osób jedzących zazwyczaj mało żywności z błonnikiem) - hamują uczucie głodu (to głównie rozpuszczalny) - pośrednio poprawia wchłanianie wartości odżywczych (oczyszcza jelita, dzięki czemu, więcej mikroelementów z posiłków co jest bardzo ważne nie tylko przy odchudzaniu) Błonników jest zatrzęsienie na rynku, ale odradzam podejście na zasadzie "byle taniej" - to tak jak z chińskimi produktami. Niby tanio, ale kiepsko z jakością, i sumasumarum wydamy więcej niż na produkt dobrej jakości. Osobiście polecam Herbalifowy FIberbond lub Błonnik z ziołami http://www.zdrowadieta.sklep.pl/20-fiberbond.html PS: Pamiętajcie, że : - nawet najlepszy błonnik sam z siebie cudów nie sprawi, potrzeba przede wszystkim zdrowej zbilansowanej diety - błonnik nie jest wskazany dla osób, które mają jakiekolwiek stany zapalne przewodu pokarmowego, a w szczególności wrzody - wówczas niezłym rozwiązaniem są wyciągi aloesowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star 23
Witam ! Jak dlugo trzeba czekać na efekty? Mam zaparcia od tygodnia codziennie go jem i jakos nic nie pomaga ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara barbara barbabra
Zastosowanie: Wspomagająco w procesie odchudzania. Wskazany dla osób z nadwagą, dużym łaknieniem, prowadzących siedzący tryb życia, o małej aktywności ruchowej. W szczególności dla osób o wolnej przemianie materii z tendencjami do zaparć. Działanie: Błonnik naturalny pęczniejąc powoduje uczucie sytości. Chrom organiczny ułatwia proces odchudzania regulując przemianę cukrów i tłuszczów w organizmie. Obniża poziom cukru we krwi i zmniejsza łaknienie. Preparat poprawia perystaltykę jelit i przeciwdziała zaparciom. Obniża poziom cholesterolu Źródła błonnika: Produktami, które zawierają dużo błonnika są: - warzywa: groch, fasola, seler, marchew, kapusta, ziemniaki - owoce: jeżyny, porzeczki, maliny, rodzynki, morele suszone - orzechy i nasiona - produkty zbożowe: kasze, ryż, otręby, mąka pełnoziarnista Błonnika nie zawierają: ryby, nabiał i mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli post daniela
W Polsce spożycie błonnika kształtuje się na poziomie 15 g dziennie. W społeczeństwach nieuprzemysłowonych, w Afryce spożycie błonnika wynosi około 60 gram na dobę. Efektem tego jest niska bardzo niska zachorowalność na choroby nowotworowe jelita grubego i odbytu. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca spożywanie 20-40 g błonnika dziennie. warzywa i owoce to nie tylko błonnik witaminy i minerały a po zatym lecza zapobiegają chorobam http://blonnikpokarmowy.fm.interia.pl/ http://www.halat.pl/OwoceWarz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
ja stosuję błonnik Vitalio. drogi ale jest skuteczny. przy colon c robiło mi się niedobrze. a za otrębami nie przepadam. do tego jem jeszcze dużo warzyw i owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadłam i vitalio i xenne i colon c i najlepiej działał vitalio. Widac za jakość trzeba troche więcej zapłacić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
stosuję błonnik Vitalio. jestem zadowolona, mimo że jest dość drogi. nie mogłam brać colon c ani xenea:/ bo nic nie dawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSINEK
Miłe Panie ja używam także produktu vitalio i czuje się świetnie w ciągu miesiąca schudłem 10kg polecam ten produkt można się zarejestrować bezpłatnie i poczytać na ten temat, a z wypróżnianiem teraz SUPER . Oto link do darmowej rejestracji http://kosinek1948.vitalio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalonka
Mi bardzo pomógł błonnik owsiany Gal przy odchudzaniu. Dzięki temu nie miałam już takiego uczucia łaknienia. Błonnik przy tym pomaga przy zaparciach i oczyszcza organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
ja tez stosuje vitalio. ale poza błonnikiem w proszku staram się też jeść produkty bogate w błonnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
kiedyś byłam konsultantką vitalio, teraz mam stała pracę więc nie mam czasu na pracę konsultantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaa613
Witam. Polecam naprawde błonnik. Usłyszałam o nim tak przez przypadek, na zaparcia. Zaczełam stosowac w proszku, do jogurtu troche lub do zupy. Zaparcia mineły szybciutko a przy tym w końcu uporałam sie z wiecznym glodem i smakiem na cos słodkiego. Zawsze gdzie sie nie zjawiłam to towarzyszylo mi jedzenie; u znajomych, na zakupach, w szkole, zawsze w torebce mialam cos slodkiego. A teraz..... zjem posiłek i nie kusi mnie na male co nieco. Błonnik naprawde chamuje apetyt i powoduje sytość. Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSINEK
Witalianko powiedz co to znaczy stała praca bo o ile wiem nie ma takiego określenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore blonnk w proszku benefibre czy jakos tak co rano serwuje sobie 'bombe na trawienie' - kefir wymieszany z blonnikiem, do tego platki 'bran' i kilka suszonych sliwek ;) efektow nie musze chyba opisywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Tak zastanawiam się nad zakupem błonnika, bo już chyba wszystkiego kupywałam, żeby zrzucić zbędne kg- i niewiem czy warto kupywać błonnik - czy pomorzę ?? doradcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak z tym vitalio czy czym przesadzisz, to Cie przeczyści i stracisz wode z organizmu, czyli na krótką mete schudniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSINEK
Na odchudzanie Błonnik VITALIO wspomaga pracę przewodu pokarmowego, poprawia perystaltykę jelit, zapewnia uczucie sytości na dłużej. Jak to działa? Błonnik pokarmowy działa już w naszych ustach. Zwiększa lepkość posiłku do którego został dodany, przez co przyczynia się do zwiększania wydzielania śliny i dłuższego przebywania pokarmu w jamie ustnej. W żołądku błonnik pęcznieje, przez co szybciej i na dłużej zyskujemy uczucie sytości. Preparat ponadto ogranicza wchłanianie wielu składników, w tym kwasów tłuszczowych, cholesterolu i cukrowców w świetle przewodu pokarmowego i pozwala na ich wydalenie z organizmu. VITALIO odchudzanieBłonnik VITALIO jest niezastąpiony, gdy zdecydujemy się zrzucić zbędne kilogramy. Błonnik nie podejmie za nas wyzwania walki o szczupłą sylwetkę, a jedynie skutecznie pomoże, dzięki temu, że prędzej i na dłużej jesteśmy nasyceni, przez co spożywamy mniej i czujemy się znacznie lepiej. Błonnik ogranicza ilość przyjmowanego pokarmu, uczucie głodu oraz chęć pojadania. Czy wiesz że badania pokazują, że nawet niewielki dodatek błonnika do diety pomaga w zmniejszeniu masy ciała. Doświadczenia przeprowadzone przez amerykańskich naukowców pokazały, że widoczne efekty zmiany wagi miały miejsce, gdy spożywano koło 14g błonnika na każde 1000kcal diety, co stanowi około 28g błonnika w przeciętnej diecie. Przeciętna polska dieta zapewnia zaledwie około 15g błonnika, natomiast zalecane spożycie wynosi 25-35g dziennie. Szczupła sylwetka to klucz do zdrowia i wysokiej samooceny. Osoby szczupłe zdecydowanie rzadziej zapadają na choroby układu krążenia, przewodu pokarmowego, w tym nowotwory różnych jego odcinków, cukrzycę niż osoby noszące na sobie zbędne kilogramy. Szczupła sylwetka jest synonimem dbania o siebie i swoje zdrowie, przez co zapewnia nam lepsze postrzeganie naszej osoby zarówno przez innych, jak i samych siebie. Błonnik VITALIO to zdrowa, szybka i niezastąpiona pomoc w walce o szczupłą sylwetkę.Zarejestruj się n do klubu VITALIO poczytasz: o bardzo ciekawych tematach i przepisach o korzystaniu Błonnika.Oto link referencyjny: Błonnik VITALIO wspomaga pracę przewodu pokarmowego, poprawia perystaltykę jelit, zapewnia uczucie sytości na dłużej. Jak to działa? Błonnik pokarmowy działa już w naszych ustach. Zwiększa lepkość posiłku do którego został dodany, przez co przyczynia się do zwiększania wydzielania śliny i dłuższego przebywania pokarmu w jamie ustnej. W żołądku błonnik pęcznieje, przez co szybciej i na dłużej zyskujemy uczucie sytości. Preparat ponadto ogranicza wchłanianie wielu składników, w tym kwasów tłuszczowych, cholesterolu i cukrowców w świetle przewodu pokarmowego i pozwala na ich wydalenie z organizmu. VITALIO odchudzanieBłonnik VITALIO jest niezastąpiony, gdy zdecydujemy się zrzucić zbędne kilogramy. Błonnik nie podejmie za nas wyzwania walki o szczupłą sylwetkę, a jedynie skutecznie pomoże, dzięki temu, że prędzej i na dłużej jesteśmy nasyceni, przez co spożywamy mniej i czujemy się znacznie lepiej. Błonnik ogranicza ilość przyjmowanego pokarmu, uczucie głodu oraz chęć pojadania. Czy wiesz że badania pokazują, że nawet niewielki dodatek błonnika do diety pomaga w zmniejszeniu masy ciała. Doświadczenia przeprowadzone przez amerykańskich naukowców pokazały, że widoczne efekty zmiany wagi miały miejsce, gdy spożywano koło 14g błonnika na każde 1000kcal diety, co stanowi około 28g błonnika w przeciętnej diecie. Przeciętna polska dieta zapewnia zaledwie około 15g błonnika, natomiast zalecane spożycie wynosi 25-35g dziennie. Szczupła sylwetka to klucz do zdrowia i wysokiej samooceny. Osoby szczupłe zdecydowanie rzadziej zapadają na choroby układu krążenia, przewodu pokarmowego, w tym nowotwory różnych jego odcinków, cukrzycę niż osoby noszące na sobie zbędne kilogramy. Szczupła sylwetka jest synonimem dbania o siebie i swoje zdrowie, przez co zapewnia nam lepsze postrzeganie naszej osoby zarówno przez innych, jak i samych siebie. Błonnik VITALIO to zdrowa, szybka i niezastąpiona pomoc w walce o szczupłą sylwetkę.Błonnik VITALIO wspomaga pracę przewodu pokarmowego, poprawia perystaltykę jelit, zapewnia uczucie sytości na dłużej. Jak to działa? Błonnik pokarmowy działa już w naszych ustach. Zwiększa lepkość posiłku do którego został dodany, przez co przyczynia się do zwiększania wydzielania śliny i dłuższego przebywania pokarmu w jamie ustnej. W żołądku błonnik pęcznieje, przez co szybciej i na dłużej zyskujemy uczucie sytości. Preparat ponadto ogranicza wchłanianie wielu składników, w tym kwasów tłuszczowych, cholesterolu i cukrowców w świetle przewodu pokarmowego i pozwala na ich wydalenie z organizmu. VITALIO odchudzanieBłonnik VITALIO jest niezastąpiony, gdy zdecydujemy się zrzucić zbędne kilogramy. Błonnik nie podejmie za nas wyzwania walki o szczupłą sylwetkę, a jedynie skutecznie pomoże, dzięki temu, że prędzej i na dłużej jesteśmy nasyceni, przez co spożywamy mniej i czujemy się znacznie lepiej. Błonnik ogranicza ilość przyjmowanego pokarmu, uczucie głodu oraz chęć pojadania. Czy wiesz że badania pokazują, że nawet niewielki dodatek błonnika do diety pomaga w zmniejszeniu masy ciała. Doświadczenia przeprowadzone przez amerykańskich naukowców pokazały, że widoczne efekty zmiany wagi miały miejsce, gdy spożywano koło 14g błonnika na każde 1000kcal diety, co stanowi około 28g błonnika w przeciętnej diecie. Przeciętna polska dieta zapewnia zaledwie około 15g błonnika, natomiast zalecane spożycie wynosi 25-35g dziennie. Szczupła sylwetka to klucz do zdrowia i wysokiej samooceny. Osoby szczupłe zdecydowanie rzadziej zapadają na choroby układu krążenia, przewodu pokarmowego, w tym nowotwory różnych jego odcinków, cukrzycę niż osoby noszące na sobie zbędne kilogramy. Szczupła sylwetka jest synonimem dbania o siebie i swoje zdrowie, przez co zapewnia nam lepsze postrzeganie naszej osoby zarówno przez innych, jak i samych siebie. Błonnik VITALIO to zdrowa, szybka i niezastąpiona pomoc w walce o szczupłą sylwetkę.Błonnik VITALIO wspomaga pracę przewodu pokarmowego, poprawia perystaltykę jelit, zapewnia uczucie sytości na dłużej. Jak to działa? Błonnik pokarmowy działa już w naszych ustach. Zwiększa lepkość posiłku do którego został dodany, przez co przyczynia się do zwiększania wydzielania śliny i dłuższego przebywania pokarmu w jamie ustnej. W żołądku błonnik pęcznieje, przez co szybciej i na dłużej zyskujemy uczucie sytości. Preparat ponadto ogranicza wchłanianie wielu składników, w tym kwasów tłuszczowych, cholesterolu i cukrowców w świetle przewodu pokarmowego i pozwala na ich wydalenie z organizmu. VITALIO odchudzanieBłonnik VITALIO jest niezastąpiony, gdy zdecydujemy się zrzucić zbędne kilogramy. Błonnik nie podejmie za nas wyzwania walki o szczupłą sylwetkę, a jedynie skutecznie pomoże, dzięki temu, że prędzej i na dłużej jesteśmy nasyceni, przez co spożywamy mniej i czujemy się znacznie lepiej. Błonnik ogranicza ilość przyjmowanego pokarmu, uczucie głodu oraz chęć pojadania. Czy wiesz że badania pokazują, że nawet niewielki dodatek błonnika do diety pomaga w zmniejszeniu masy ciała. Doświadczenia przeprowadzone przez amerykańskich naukowców pokazały, że widoczne efekty zmiany wagi miały miejsce, gdy spożywano koło 14g błonnika na każde 1000kcal diety, co stanowi około 28g błonnika w przeciętnej diecie. Przeciętna polska dieta zapewnia zaledwie około 15g błonnika, natomiast zalecane spożycie wynosi 25-35g dziennie. Szczupła sylwetka to klucz do zdrowia i wysokiej samooceny. Osoby szczupłe zdecydowanie rzadziej zapadają na choroby układu krążenia, przewodu pokarmowego, w tym nowotwory różnych jego odcinków, cukrzycę niż osoby noszące na sobie zbędne kilogramy. Szczupła sylwetka jest synonimem dbania o siebie i swoje zdrowie, przez co zapewnia nam lepsze postrzeganie naszej osoby zarówno przez innych, jak i samych siebie. Błonnik VITALIO to zdrowa, szybka i niezastąpiona pomoc w walce o szczupłą sylwetkę. Zapisz sie do klubu Vitalio i rozkoszuj się wiedzą na temat błonnika i odchudzania,oto link referencyjny:http://kosinek1948.vitalio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSINEK
Na odchudzanie Błonnik VITALIO wspomaga pracę przewodu pokarmowego, poprawia perystaltykę jelit, zapewnia uczucie sytości na dłużej. Jak to działa? Błonnik pokarmowy działa już w naszych ustach. Zwiększa lepkość posiłku do którego został dodany, przez co przyczynia się do zwiększania wydzielania śliny i dłuższego przebywania pokarmu w jamie ustnej. W żołądku błonnik pęcznieje, przez co szybciej i na dłużej zyskujemy uczucie sytości. Preparat ponadto ogranicza wchłanianie wielu składników, w tym kwasów tłuszczowych, cholesterolu i cukrowców w świetle przewodu pokarmowego i pozwala na ich wydalenie z organizmu. VITALIO odchudzanieBłonnik VITALIO jest niezastąpiony, gdy zdecydujemy się zrzucić zbędne kilogramy. Błonnik nie podejmie za nas wyzwania walki o szczupłą sylwetkę, a jedynie skutecznie pomoże, dzięki temu, że prędzej i na dłużej jesteśmy nasyceni, przez co spożywamy mniej i czujemy się znacznie lepiej. Błonnik ogranicza ilość przyjmowanego pokarmu, uczucie głodu oraz chęć pojadania. Czy wiesz że badania pokazują, że nawet niewielki dodatek błonnika do diety pomaga w zmniejszeniu masy ciała. Doświadczenia przeprowadzone przez amerykańskich naukowców pokazały, że widoczne efekty zmiany wagi miały miejsce, gdy spożywano koło 14g błonnika na każde 1000kcal diety, co stanowi około 28g błonnika w przeciętnej diecie. Przeciętna polska dieta zapewnia zaledwie około 15g błonnika, natomiast zalecane spożycie wynosi 25-35g dziennie. Szczupła sylwetka to klucz do zdrowia i wysokiej samooceny. Osoby szczupłe zdecydowanie rzadziej zapadają na choroby układu krążenia, przewodu pokarmowego, w tym nowotwory różnych jego odcinków, cukrzycę niż osoby noszące na sobie zbędne kilogramy. Szczupła sylwetka jest synonimem dbania o siebie i swoje zdrowie, przez co zapewnia nam lepsze postrzeganie naszej osoby zarówno przez innych, jak i samych siebie. Błonnik VITALIO to zdrowa, szybka i niezastąpiona pomoc w walce o szczupłą sylwetkę.Zarejestruj się n do klubu VITALIO poczytasz: o bardzo ciekawych tematach i przepisach o korzystaniu Błonnika.Oto link referencyjny: Błonnik VITALIO wspomaga pracę przewodu pokarmowego, poprawia perystaltykę jelit, zapewnia uczucie sytości na dłużej. Jak to działa? Błonnik pokarmowy działa już w naszych ustach. Zwiększa lepkość posiłku do którego został dodany, przez co przyczynia się do zwiększania wydzielania śliny i dłuższego przebywania pokarmu w jamie ustnej. W żołądku błonnik pęcznieje, przez co szybciej i na dłużej zyskujemy uczucie sytości. Preparat ponadto ogranicza wchłanianie wielu składników, w tym kwasów tłuszczowych, cholesterolu i cukrowców w świetle przewodu pokarmowego i pozwala na ich wydalenie z organizmu. VITALIO odchudzanieBłonnik VITALIO jest niezastąpiony, gdy zdecydujemy się zrzucić zbędne kilogramy. Błonnik nie podejmie za nas wyzwania walki o szczupłą sylwetkę, a jedynie skutecznie pomoże, dzięki temu, że prędzej i na dłużej jesteśmy nasyceni, przez co spożywamy mniej i czujemy się znacznie lepiej. Błonnik ogranicza ilość przyjmowanego pokarmu, uczucie głodu oraz chęć pojadania. Czy wiesz że badania pokazują, że nawet niewielki dodatek błonnika do diety pomaga w zmniejszeniu masy ciała. Doświadczenia przeprowadzone przez amerykańskich naukowców pokazały, że widoczne efekty zmiany wagi miały miejsce, gdy spożywano koło 14g błonnika na każde 1000kcal diety, co stanowi około 28g błonnika w przeciętnej diecie. Przeciętna polska dieta zapewnia zaledwie około 15g błonnika, natomiast zalecane spożycie wynosi 25-35g dziennie. Szczupła sylwetka to klucz do zdrowia i wysokiej samooceny. Osoby szczupłe zdecydowanie rzadziej zapadają na choroby układu krążenia, przewodu pokarmowego, w tym nowotwory różnych jego odcinków, cukrzycę niż osoby noszące na sobie zbędne kilogramy. Szczupła sylwetka jest synonimem dbania o siebie i swoje zdrowie, przez co zapewnia nam lepsze postrzeganie naszej osoby zarówno przez innych, jak i samych siebie. Błonnik VITALIO to zdrowa, szybka i niezastąpiona pomoc w walce o szczupłą sylwetkę.Błonnik VITALIO wspomaga pracę przewodu pokarmowego, poprawia perystaltykę jelit, zapewnia uczucie sytości na dłużej. Jak to działa? Błonnik pokarmowy działa już w naszych ustach. Zwiększa lepkość posiłku do którego został dodany, przez co przyczynia się do zwiększania wydzielania śliny i dłuższego przebywania pokarmu w jamie ustnej. W żołądku błonnik pęcznieje, przez co szybciej i na dłużej zyskujemy uczucie sytości. Preparat ponadto ogranicza wchłanianie wielu składników, w tym kwasów tłuszczowych, cholesterolu i cukrowców w świetle przewodu pokarmowego i pozwala na ich wydalenie z organizmu. VITALIO odchudzanieBłonnik VITALIO jest niezastąpiony, gdy zdecydujemy się zrzucić zbędne kilogramy. Błonnik nie podejmie za nas wyzwania walki o szczupłą sylwetkę, a jedynie skutecznie pomoże, dzięki temu, że prędzej i na dłużej jesteśmy nasyceni, przez co spożywamy mniej i czujemy się znacznie lepiej. Błonnik ogranicza ilość przyjmowanego pokarmu, uczucie głodu oraz chęć pojadania. Czy wiesz że badania pokazują, że nawet niewielki dodatek błonnika do diety pomaga w zmniejszeniu masy ciała. Doświadczenia przeprowadzone przez amerykańskich naukowców pokazały, że widoczne efekty zmiany wagi miały miejsce, gdy spożywano koło 14g błonnika na każde 1000kcal diety, co stanowi około 28g błonnika w przeciętnej diecie. Przeciętna polska dieta zapewnia zaledwie około 15g błonnika, natomiast zalecane spożycie wynosi 25-35g dziennie. Szczupła sylwetka to klucz do zdrowia i wysokiej samooceny. Osoby szczupłe zdecydowanie rzadziej zapadają na choroby układu krążenia, przewodu pokarmowego, w tym nowotwory różnych jego odcinków, cukrzycę niż osoby noszące na sobie zbędne kilogramy. Szczupła sylwetka jest synonimem dbania o siebie i swoje zdrowie, przez co zapewnia nam lepsze postrzeganie naszej osoby zarówno przez innych, jak i samych siebie. Błonnik VITALIO to zdrowa, szybka i niezastąpiona pomoc w walce o szczupłą sylwetkę.Błonnik VITALIO wspomaga pracę przewodu pokarmowego, poprawia perystaltykę jelit, zapewnia uczucie sytości na dłużej. Jak to działa? Błonnik pokarmowy działa już w naszych ustach. Zwiększa lepkość posiłku do którego został dodany, przez co przyczynia się do zwiększania wydzielania śliny i dłuższego przebywania pokarmu w jamie ustnej. W żołądku błonnik pęcznieje, przez co szybciej i na dłużej zyskujemy uczucie sytości. Preparat ponadto ogranicza wchłanianie wielu składników, w tym kwasów tłuszczowych, cholesterolu i cukrowców w świetle przewodu pokarmowego i pozwala na ich wydalenie z organizmu. VITALIO odchudzanieBłonnik VITALIO jest niezastąpiony, gdy zdecydujemy się zrzucić zbędne kilogramy. Błonnik nie podejmie za nas wyzwania walki o szczupłą sylwetkę, a jedynie skutecznie pomoże, dzięki temu, że prędzej i na dłużej jesteśmy nasyceni, przez co spożywamy mniej i czujemy się znacznie lepiej. Błonnik ogranicza ilość przyjmowanego pokarmu, uczucie głodu oraz chęć pojadania. Czy wiesz że badania pokazują, że nawet niewielki dodatek błonnika do diety pomaga w zmniejszeniu masy ciała. Doświadczenia przeprowadzone przez amerykańskich naukowców pokazały, że widoczne efekty zmiany wagi miały miejsce, gdy spożywano koło 14g błonnika na każde 1000kcal diety, co stanowi około 28g błonnika w przeciętnej diecie. Przeciętna polska dieta zapewnia zaledwie około 15g błonnika, natomiast zalecane spożycie wynosi 25-35g dziennie. Szczupła sylwetka to klucz do zdrowia i wysokiej samooceny. Osoby szczupłe zdecydowanie rzadziej zapadają na choroby układu krążenia, przewodu pokarmowego, w tym nowotwory różnych jego odcinków, cukrzycę niż osoby noszące na sobie zbędne kilogramy. Szczupła sylwetka jest synonimem dbania o siebie i swoje zdrowie, przez co zapewnia nam lepsze postrzeganie naszej osoby zarówno przez innych, jak i samych siebie. Błonnik VITALIO to zdrowa, szybka i niezastąpiona pomoc w walce o szczupłą sylwetkę. Zapisz sie do klubu Vitalio i rozkoszuj się wiedzą na temat błonnika i odchudzania,oto link referencyjny:http://kosinek1948.vitalio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSINEK
Przepraszam ale nie wiem co sie stało,ze tak to sie napisało kilka razy przepraszam nie moja wina tylko techniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żartuje, Ale mogli by pakować vitalio w większe opakowania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeaulait
po co vitalio, lepiej warzywa... otręby... taniej, zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam błonnik tutaj: www.blonnik.net.pl Był tani, więc spróbowałam. Ale coś z nim jest nie tak. Wcale nie czuję zmniejszenia uczucia głodu. Powiedziałabym, że jest normalnie. Tak jakbym nic nie przyjmowała. Również z wypróżnianiem nie ma żadnej zmiany. Chodzę do toalety raz na 4-5 dni. Czasem rzadziej. Czytałam, że błonnik rozpuszczony w wodzie pęcznieje zwiększając swoją objętość i robi się z niego "kisiel". Postanowiłam zrobić eksperyment i wsypałam mój błonnik do szklanki, po czym zalała wodą i zamieszałam. Czekała kilkanaście minut. Cały błonnik opadł na dno i nie napęczniał. Woda ani trochę nie zgęstniała. Zamieszałam i znów poczekałam jakiś czas. Dalej nic. Chyba sprzedali mi jakiś shit. To w ogóle nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×