Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnMarin

rewelacyjny błonnik?

Polecane posty

Gość iwona27
dzięki za odpowiedzi . Dzisiaj kupiłam sobie w tabletkach firmy walmark, ale nie pisze tam czy stosować przed czy po jedzeniu ?? a w proszku miała naturalny i jogurt mi tak napęczniał ż e nie dałam rady zjeśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_lady
Kakaowy dodałam do jogurtu. Pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi..
No jeszcze jedna rada. Pamiętajcie ze ruch na świeżym powietrzu tez wspomaga odchudzanie. Błonnik spoko, ale razem z np. godzinka biegania. Zachęcam od razu inaczej sie poczujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajakaś
Może za dużo go dodałaś? Na kubek jogurtu mały to jakies pół płaskiej łyżeczki żeby własnie nie spęczniał za bardzo. Na jogurt pitny można trochę więcej ale też nie przesadzać żeby proszku nie było czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merenre
Błonnik o którym mowa (kakaowy jabłkowy marchewkowy) to też błonnik naturalny tylko otrzymywany z jabłek czy marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę ...
iwona....ja też kupiłam błonnik walmark piję go do 4 tabletek dziennie rzeczywiście nie pisze kiedy go brać ale wyczytałam gdzieś że tabletki zarzywa się przed jedzeniem i na zdrowy rozum to fakt bo nie chce się tak jeść pużniej i zjadasz mniej waga spada po woli ale za to na stałe powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaa51
no ja też kupilam dzisiaj blonnik w tabletkach firmy walmark i u mnie jest napisane ze trzeba brac 3 tabletki dziennie 30 min przed jedzeniem, ale mam pytanie czy np mozna stosowac i ten w tabletkach i ten w proszku i czy np moga byc lepsze efkety czy moze to raczej zaszkodzic ? bo efekty mi sa potrzebne jakos tak zey byly widoczne w najblizszym czasie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vailla
witam!! ja kupilam polski błonnik kakaowy. i mam takie pytanie czy efekty tego 'oczyszczenia' sa widoczne juz na drugi dzien czy to kwestia kilku dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergo
jestem zachwycona tym błonnikiem. Kupiłam kakaowy w formie sproszkowanej z nadzieją, że troche poskromi mój apetyt i nieco zlikwiduje problem zaparć (jakos mi to ostatnio dokuczało). Nie mam może dużych problemów z nadwagą, uprawiam sport 2-3 razy w tygodniu (siłownia, aeroby), dieta też raczej zdrowa ALE no własnie - to ALE to słodycze. Uwielbiam. Czekolady, ciacha, batoniki. ech... najczęsciej sie powstrzymuje, lecz przed okresem to nie da rady. Potrafie przytyc 3-4 kg głównie z powodu tego obżarstwa, po to by "po" znowu je gubić. :-/ błonnik pomaga :-). Na zaparcia.. może niekoniecznie. ale jestem zachwycona bo 1. chudne. 2. ide do sklepu i NIE MAM OCHOTY NA NIC SłODKIEGO jak zwykle. Po prostu nic. Nie rusza mnie to totalnie. Zero podjadania. W koncu moge sie normalnie odzywiac nie burząc efektów jakims drobnym ciachem miedzy jednym a drugim posiłkiem ;-) POLECAM!!! acha.. ja to jem w jogurcie, albo dodaje do musli na sniadanie łyzeczke, albo z mlekiem jak kakao babci ^___^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8900pkip0ki0ikp0i90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszabrum
Kobitki - pytanko może głupie, ale ile kalorii jest w tym błonniku? Czy na Waszych opakowaniach producenci podają takie informacje? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa_małpa
Ja mam błonnik jabłkowy Vitamin - shop i on ma na 20g: kcal - 24,6 węglowodanów przysfajalnych - 3,36 białka - 1,12 tłuszczu - 0,74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pylwka
dziewczyny a nie wiecie czy można stosować błonnik razem z octem jabłkowym tym w płynie lub w tabletkach. Chyba słyszałyście o nim, podobno też daje dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy sa jakies skutki uboczne po zaprzestaniu brania blonnika? Ja biore w tabletkach i tak sie zastanawiam czy nie bedzie powodowal jakis skutkow ubocznych po odstawieniu....np ze nie bedziemy mogli sie wyprozniac czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetoo1
czesc wszystkim ja sobie osatnio kupilam blonnik i sama nie wiem czy to taka reweracja jem tak jak trzeba ale jem posilek normalnie 0 ograniczeia i nie czuje ze jestem napelniona szczeze mowiac nie wierze w to jedynie co jest na plus to to ze sie regularnie wyprozniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że są różne rodzaje błonnika. Jaki wybrać?Słyszałam, że dobry jest z mączka krzemową czy zmielonymi skorupiakami. Może ktoś stosował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaBiNa18
Hejka!! mam pytanie a co jeszcze robicie oprócz barania błonnika??? co jecie i jakie są efekty !!ile należy stosować żeby zauważyć różnice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onasaba
Hejka!! mam pytanie a co jeszcze robicie oprócz barania błonnika??? co jecie i jakie są efekty !!ile należy stosować żeby zauważyć różnice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colonix
według mnie najlepszym błonnikiem jest preparat o nazwie conix A to jest strona http://www.colonix.pl/galeria_foto.php Jego podstawowym składem jest BABKA PŁASZNIK i LEN Wydaje mi się, że mozna ja kupić spokojnie te dwa zioła i dodawać do jogurtów. Tylko nie wiem czy są takie same efekty tzn. że wychodzą z organizmu stary skamieniały kał. Podonbo to tez odchudza i zapobiega zaparciom. Nie kupie tego zastawu bo jest dla mnie za drogi. Ale babke i len napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colonix
Sorry poprawka ten specyfik nazywa sie colonix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivette86
jutro ide do ziolowego po fibre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeee
lepszy w proszku czy tabletkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje blonnik, gdyz wczesniej mialam problemy z wyproznianeim sie. Bywalo ze do toalety na tzw \"grubsze\" sprawy chodzilam co 4 dni. Teraz pije rano przed sniadaniem okolo 7,8g blonnika wymieszanego z woda nazywa on sie Colonix(chyba).By dzialalo trzeba wypijac okolo 2,5L wody dziennie lecz pomaga! Do toalety chodze teraz codziennie gora co dwa dni. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koooosu
Tak jak było napisane wcześniej.. Lepszy w proszku ;) tabletki muszą jeszcze przecież posiadać substancję scalające, więc nie są w 100% naturalne.Poza tym działają na mniejszą powierzchnię.. Ja piję błonnik Micro z mlekiem, czuję się lepiej, bo widzę efekty ;) no i brak zaparć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze tylko,że wcześniej toaletę na dłużesze posiedzenia odwiedzałam raz w tygodniu a czasem nawet raz na 2 tygodnie- więc możecie sobie wyobrazić jaka masakra!!! teraz minimum raz dziennie, a czasem nawet więcej, zależy ile zjem... choć bywa, że czasem przez cały dzień nic nie zjem a toaletę i tak odwiedzam heheheh:-D naprawdę dziewczyny otręby kupić można w każdym markecie za jakieś 2 zł a gwarantuję że działają, nawet jeśli nie je się ich strasznie systematycznie, bo ja np. czasem o nich zapomnę, a mimo to wszystko cały czas jest w normie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena87
który błonnik daje lepsze efekty czy ten w tabletkach czy mielony w woreczku?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmonika
dziewczyny kupilam i od dzis zaczynam no zobaczymy.od dzis zero slodyczy,male porcje i rowerek stacjonarny-moze cos da ale odpiszcie na moj poprzedni post,bo kazda z was pisze ze dziala a zadna nie pisze ile i w jakim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shrev
Witam dziewczyny ; ) Właśnie dziś kupiłam sobie błonnik ananasowy w tabletkach i niewiem jak go używać jedna tabletka posiada 7g. Czy któraś może używa i mogłaby mi pomóc ; )) Jeżeli tak to prosze o kontakt na gg; 15774735 Prosze o kontakt i pomoc ;)) Z góry dziękuje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja zaczęłam od błonnika w tabletkach, ale nie byłam bardzo zadowolona - nie zapychał mnie dostatecznie i zakupiłam sobie colon c i jest naprawdę super, w ciągu dwóch tygodni schudłam 2 kilo. Błonniki w proszku są o wiele lepsze niż w tabletkach bo zrobiłam test: do jednej szklanki wrzuciłam 3 tabletki i zalałam wodą a do drugiej dałam colon c. z colonu zrobił się gęsty kisiel, a tabletki po prostu się rozpuściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×