Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnMarin

rewelacyjny błonnik?

Polecane posty

Gość misiaaaaa
w aptece sprzedają bez problemu... tylko już sama nie wiem... warto wydawac kase?? są jakies pułapki?? bo wydaje mi sie nie mozliwe zeby to byly "rewelacyjne tabletki" a gdzie jest haczyk?? kurcze sama nie wiem.. jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos mi moze odpowiedziec na kilka pytan; czy ten blonnik z micro porzeczkowy jest dobry w smaku?daje jakies efekty? no i gdzie go mozna kupic w jakiej cenie? bede wdzeczna. co do moejgo doswiadczenia z blonnikiem mialam 2 opakowania Ananasa firmy ortis no i minimalne efekty byly ale nie bralam regularnie tylko w zaleznosci czy bylam na diecie czy na \"napadach\" ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i czy ktos sosowal inne blonniki?z micro?np kakaowy(kusi mnie jezlei by to mialo smak kakao o juz bajka:)) albo ten fibeet? i czy te blonniki z tej firmy micro MAJA JAKIES KALORIE?ILE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaa
Byłam dzisiaj w aptece i kupiłam Bio-Błonnik 60 tabletek za 18.90. No trzeba powiedzieć że efekty się czuje. Dzisiaj wzielam 3 tabletki. No zobaczymy jak bedzie pużniej bd informowac na bierząco;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefkaaaaaaaaaaa
czy bionnik odchudza i ma witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajakikujujuju
Błonnik nie ma witamin. Wspomaga trawienie, ma się szybszy metabolizm, zapobiega zaparciom. Z tego co wiem powoduje gazy. Czy Wy dziewczyny nie macie z tym problemu? Ja przez jakis tydzień jechałam na produktach bogatych w błonnik. Tzn owoce, warzywa i chleb, który miał najwięcej mg z całej półki \"błonnikowych\" i miałam okrutne wzdęcia, bardzo bolał mnie brzuch, co chwila miałam okrutne gazy. To było bardzo krępujące i nieprzyjemne. Czy Wy macie podobne dolegliwości? Czy po tabletkach jest inaczej niż po błonniku znajdującym się w produktach? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekamama
Też kupiłam ten błonnik jakieś 3tyg temu i wiecie że schudłam :D łykałam już wiele 'wspaniałych' tabletek i stosowałam diety-cud ale bez efektu.. A tak pije sobie błonnik micro codziennie trochę się poruszam i znika mój wilczy apetyt i... mój zbędny tłuszczyk ;) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
czytałam ze kobiety które zwiekszyły w diecie ilośc produktów bogatych w błonnik chudły w ciagu roku ok 5-6 kilo bez cwiczzen czy ograniczen kalorii. trzeba uwazac bo błonnik zmniejsza wchłanianie tłuszczów i cukru ale tez witamin i minerałów zwłaszcza zelaza dlatego lepiej łykac witaminy i minerały ok 2 godzin po posiłku bogatym w błonnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowanie błonnika to Wasz wybor - same ocencie czy słuszny. Nie lepiej jesc 2-3 łyzki otrab pszennych i 2-3 łyzki siemienia lnianego, ktore sa zdrowe i nieprzetworzone... a taki blonnik w tabletkach to juz nie natura... a przeciez to wlasnie ona nam sprzyja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huna000000
cześć właśnie szukam info tylko nie na temat blonnika w tabletkach tylko naturalnego w proszku, bo czytaam że poddany mikronizacji ma lepsze działanie a chodzi nie tylko o odchudzanie ale przede wszystkim regulację trawienia, czy ktoś może się podzielić opiniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaksc
ja sie dowiedzilam ze dobre blonniki to colon c,regulon,jeliton. poczytaj na necie o nich i wybierz jakis dla siebie. ja sie wlasnie zastanawiam bo od poniedzialku chce jakis zazywac, tylko nie wiem jaki jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesara
ja tez blonnik chyba bede zazywac, ale czy mozna blonnik jak sie ma wzdecia czesto> czy on nie powoduje wiekszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka1983
nie powinno się brać błonnika przy nadwrazliwosci jelit wiec pytanie dot. powodow wzdec. jezeli wyprozniasz sie rzadko (rzadziej niz 1 dziennie) to blonnik jest wskazany. poza tym blonnik w tabletkach jest gorszy poniewaz zawiera substancje scalajace a wiec nie jest czysty a dodatkowo pamietajcie ze blonnik PĘCZNIEJE w przewodzie pokarmowym. z kolei blonnik w proszku jest najczesciej poddany wiekszej mikronizacji co sprawia ze dziala na wieksza powierzchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19
A jakie jeszcze są zastrzeżenia co do stosowania błonnika ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanahama
ja stosuję błonnik naturalny micro i po każdym posilku z blonnikiem powinnam wypić szklankę wody, błonnik pęczniej w brzucholu...;) na opakowaniu lub stronie powinny byc jakieś info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka1983
bez przesady z tą szklanką wody, chodzi o to żeby po prostu się nie zamulić, poza tym czym innym jest błonnik jedzony łyżeczką (sic!), a czym innym dodawany do posiłków, a tak najlepiej robić bo nie traci wlaściwości przy gotowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy_świata
a to można jesc łyzeczka ten blonnik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sincity21
Lepiej dodać do czegoś. Np. do zupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanahama
a można tez zjesć z łyżeczką;) oczywiście nie jem go łyżeczką jak kakao, bo nie smakuje jak kakao;P wsypuję trochę do kawy, jogurtu, owsianki, kakao, akurat mam smak kakaowy to nie poszaleję, ale kupię następnym razem inny bedę wsypywala do zup i sosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkamelka
Pomidorowa jest wyśmienita z błonnikem. I do tego wcale nie czuć smaku błonnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erkat
Chyba lepiej dodać do jogurtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesara
a mozna siemie lniane z ziarenkami popijac (ugotowane) zawiera duzo naturalnego blonnika. mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanahama
siemie jest rewelacyjne prażone albo ugotowane. ale jest jedno ale, jesli cos poddajemy obróbce termicznej to to coś traci cześć swoich wląściwości;/ niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesara
dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 123
a jak juz błonnik nie pomaga to co wtedy?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy błonnik hamuje
przyswajanie składnikow odzywczych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara7227
a czy mozna stosowac rano błonnik i leki antydepresyjne czy błonnik nie spowoduje ze leki sie nie przyswoja? prosze o odpowiedz obytych w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×