Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Chcę tylko powiedzieć że brałam MICROGYNON rok i przytyłam 16kg.a jak go odstawiłam to mi prolaktyna skoczyła i mam teraz problemy z nieregularnymi miesiączkami i zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiablicaAnielica
Anetka 1990 A jak zaczynałaś brać to miałaś jakieś skutki uboczne podobne do moich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poulanka
Stosuję od pewnego czasu i żadnych efektów ubocznych nie było, więc nie ma co na zapas się martwić, zawsze potem można zmienić. Niewątpliwą ich zaletą była cena, kupowałam je u siebie w łodzi w taniej aptece juventy w manufakturze i wychodziło to po prostu tyle co nic, także również inplus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DiablicaAnielica Ja zażywając Microgynon w sumie to dobrze się czułam,tylko czasami bolała mnie głowa,a poza tym to lajcik. Te tabletki naprawdę były by super jak by nie to że strasznie się po nich tyje,ale też nie powiedziane że Ty też po nich utyjesz,każdy ma inny organizm. Tylko jak zobaczysz że tyjesz to odrazu je odstaw bo potem ciężko jest schudnąć,gdyż przez nie nie gromadzisz tłuszczu,tylko wodę w organizmie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiablicaAnielica
Do Anetka1990 Hmm...ból i złe samopoczyucie znikły...czuję się wspaniale jak bym nie przyjmowała hormonów. A co do tycia to w sumie bym się ucieszyła.Mam 25 lat a ważę 48 kg. Wyglądam jak wychudzone dziecko:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja211111
hej, ja je biore od miesiaca za 3dnie kończy mi sie pierwszy listek i akurat przyjezdza mój chłopak :D zastanawiam sie czy skoro okres mam miec w tej 7dniowej przerwie to czy zaczyna sie on od razu?? mam nadal drobne krwawienia a poprzedni okres trwal jakos znacznie dluzej wiec wydaje mi sie niemozliwe ze zaraz zacznie sie nastepny. a tego bym bardzo nie chciala bo z chlopakiem ze wzgledu na odleglosc nie widujemy sie czesto. dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiablicaAnielica
Okres nie dostaniesz odrazu. Ja dostawałam ja brałam CILEST ok 3-4 dnia. A jak nie chcesz mieć krwawienia z odstawienia to po prostu weź odrazu następne opakowanie tabsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie, pewnie juz bylo, ale co tam ;) jak dlugo probowalyscie zajsc w ciaze po odstawieniu mycroginion?? ja probuje 3 cykl i nic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie, pewnie juz bylo, ale co tam ;) jak dlugo probowalyscie zajsc w ciaze po odstawieniu mycroginion?? ja probuje 3 cykl i nic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelynka90
Dziewczyny ja stosuję tabletki antykoncepcyjne prawie od dwóch lat na początku był kontracept potem yasminelle ale że te ostatnie trochę drogie poprosiłam ginekologa o jakieś inne i właśnie przepisał mi microgynon :) I NIE WKRĘCAJCIE SOBIE ŻE OD TABLETEK SIĘ TYJE!!!! CO ZA BZDURY!!! mam już za sobą sporo wizyt u kilku ginekologów i każdy mówi że nie ma takiej opcji !! WIĘC ZAMIAST ZWALAĆ WINĘ NA TABLETKI PO PROSTU MNIEJ JEDZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hce bardzo!
Dziewczyny i macie racje i jej nie macie z tym jedzeniem! Ja zaczynalam brac harmonet,i w przeciagu miesiaca przytylam kilka kilo, ale i tyle samo schudlam. Moj organizm musial sie przyzwyczaic. Bralam je kilka lat i juz nic a nic nie przytylam. Pozniej bralam Mycrogynion21 i nic nie przytylam. W sumie tabletki bralam 6 lat i nadal jestem bardzo szczupla. Takze rzeczywiscie dobra dieta to podstawa. Choc znam osoby, ktrorym tabletki nie sluza i tyja, bo to wina hormonow, dlatego zanim zaczniecie brac tabsy nalezy zrobic badania na poziom hormonow, a niestety nie kazdy lekarz tak robi. Ogolnie teraz w sprzedazy sa juz takie tabletki, po ktorych nie macie prawa przytyc. A poza tym organizm kazdej kobiety jest inny, wiec tak naprawde roznie moze byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....jednak nie polecam Mycrogynionu z innych wzgledow i jesli macie wybor wybierzcie inne tabletki.....robi niezle spustoszenie w organizmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiablicaAnielica
Dla mnie te tabsy sa stwprzone, wogóle nie mam skutków ubocznych a zmieniłam je z Cilestu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusstyna1
hej. właśnie dzisiaj byłam 1 raz u ginekologa po tabletki. dostałam microgunon21 za dwa opakowania zapłaciłam 14zł. ale czytam to forum i zaczynam pewnie wariować, bo większość pań pisze o tym,że przytyły nawet do 20 kilo! ;O głownie z waszych wypowiedzi wynika, że macie mdłości, chandrę czy stany pod depresyjne. martwi mnie to ,chociaż wiem,że każdy organizm jest inny.. i inaczej reaguje. wiem,że skoro będe brała 1 raz, to mój org.musi się przyzwyczaić do dawki hormonów które są zawarte w lekach. uspokójcie mnie jakoś dziewczęta! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja biore tabletki M21 od 2-och lat i 9 miesiecy ( ale to zleciało) i jak najbardziej je sobie chwale . Żadnych skutkow ubocznych. Urosły mi piersi :) ostatnio przytylam ale to z powodu siedzacej pracy napewno nie jest to wynik brania tabletek. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak przy okazji...( nigdy mi się tak nie zdarzyło) mianowicie : dopiero we wtorek zauważyłam że nie biore tabletek zgodnie z dniami napisanymi z tylu opakowania ( MICROGYNON 21) we wtorek brałam poniedziałkową, więc nie zastanawiając sie wziełam 2 na raz i w środe juz normalnie bralam srodowa. Po zażyciu tych dwoch tabletek zauwazylam ze wzielem normalnie tabletki wczesniej tylko wzielem nie z tej strony co mialam wziasc i wzielam defakto ostatnia tabletke... paranoja jakas i teraz moje pytanie brzmi czy coś się z tego powodu stało ? Z tego co wyczytałam z ulotki to sa to tabletki w ktorych KAŻDA zawiera ilosc 2-och hormonow. Bede miala poprostu wczesniej okres tak ? A zabezpieczona byłam normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelynka90
Do malutkiej... :) W skład tabletek wchodzą dwa hormony ( progestagen i estrogen) czyli każda tableteczka w opakowaniu jest taka sama . ma tą samą zawartość. Na blistrach dni które są wypisane są tylko dla nas żeby sobie brać po kolei by potem nie mieć wątpliwości . Także nie masz się czym przejmować. Kolejność brania tabletek nie ma znaczenia w tym przypadku. A wiem bo sama kiedyś jak bylam młodsza sama pytałam o to ginekologa i taką odpowiedź od niego usłyszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ewelynka90 :) wlasnie chcialam sie upewnic bo tez tak po przeczytaniu ulotki wywnioskowałam :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko bede musiala sie przestawic na to ze pierwsza tabletke bede brala w poniedzialek a nie we wtorek. Bo wczoraj wzielem ostatnia :) i znowu ta @ ;/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati63
hej dziewczyny czy to prawda ze po microgynionie może pojawic sie jakies dodatkowe owłosienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelynka90
pierwsze słysze moim zdaniem totalna bzdura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiablicaAnielica
Do malutka3693 Z tego co zrozumiałam wziełaś dwa tabsy naraz. Nie można tak robić poniważ nie masz pełnego cyklu!!! Dwa tabsy w ciągu dnia można wziąść gdy się poprzedniego dnia zapomniałas tabletki. Co się z tym wiążę....nie bedziesz teraz brała tab. 21 dni tylko 20 , więc radziła bym stosować dodatkowe zabezpieczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak wlasnie tak zrobilam ... teraz mam @ wiec chyba jest wszystko ok i tak jak myslalam dostalam dzien wczeniej niz zwykle przez brak tej jednej tabletki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiablicaAnielica
Do malutka3693 Nastepnym razem uważaj.Znam kobiety które nie stosowały prawidłowo tabsów i wpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem zazwyczaj pilnuje ale wtedy to tak na szybko musialm wziasc dlatego taka pomylka :P a laski tez takie znam nawet co do minuty braly i wpadly ( ale to wina zle dobranych tabletek) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore microgynon od 4 lat. Moim zdaniem to super tabletki, ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie. oczywiscie przytylam, ale to nie wina tabletek tylko poprostu nie chcialo mi sie cwiczyc i tyle, zauwazylam tez ze biust mi urosl a to na wielki plus. ale niestety popsula mi sie strasznie cera do tego poce sie jak mops i moj facet narzeka bo strasznie spadlo mi libido wiec wkoncu zmienilam narazie na diane 35 zeby troszke cere wyleczyc a pozniej to zobaczymy co moj lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, biore microgynon- dopiero skonczylam 1wsze opakowanie. Powiedzcie mi jak to wogole jest? czy tabletki dzialaja od razu? bo gdzies czytalam ze moga nie od razu zahamowa owulacje i faktycznie w dniu potencjalnej owulacji odczuwalam bol podbrzusza (jestem po laparoskopowym usunieciu torbieli endometrionalnej jajnika) a teraz majac krwawienie z odstawienia 1wszy dzien mam obfite krwawienie i boli mnie jajnik, czy mozliwe ze tabletki nie zadziałały jeszcze? myslalam ze uwolnie sie od tych boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiablicaAnielica
Do Dirty_south Na ulotce jest napisane , że tabsy zaczynają już działać po pierwszej tabletce. Ja wiele razy odstawiałam tabsy i brałam z powrotem i w ten sam dzień się kochałam i nic....Nie sądzę że na Ciebie by podziałały inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska1917
Witam, mam problem od 2 miesiecy biore microgynon 21 tydzien temu powinnam dostac okres (tabletki biore regularnie, ciaza nie wchodzi w gre) boli mnie caly czas brzuch, czuje jakby macica i jajniki mialy mi peknac. Prosze o popmoc, nie wiem co robic mojego lekarza ginekologa nie ma, jest na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×