Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość Fermina_Daza
Odkupię 1 lub 2 opakowania Microgynon 21 polipnd666@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titirititi
Sprzedam trzy blistry Microgynon 21. bs12d@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia999
Dziweczyny doradzcie bo nie wiem co robić biorę micro21 już 10 dzien i cały czas mam okres tzn dokładniej w tym momencie to takie plamienia i co tu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelleonka
Ja mialam plamienia przez cały pierwszy miesiąc brania tabletek. Po stosunku występowały nawet krwawienia. Po pierwszej przerwie ustąpiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Microgynon przez 7 lat.Trochę przytyłam,ale nie wiem czy to napewno od tabletek.Dobrze sie przy nich czułam,wszystko było ok.Gdy chciałam zajść w ciążę lekarz powiedział ,że najlepiej odczekać 3 miesiące po odstawieniu tabletek.Jednak my odczekalismy może 2 miesiące i juz byłam w ciąży.Nieprawdą jest więc że przy długim stosowaniu są problemy z zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja również mam pytanie, już kiedyś brałam M21 ale nie miałam takiego czegoś biore dopiero pierwszy listek tabletek, okres skończył sie 10 dni temu, i od tego czasu po @ miałam brunatny sluz (to akurat normalne bo tam mam) ale przeszło w śluz rózowy, z widocznymi sladami krwi nie wiem za bardzo co mam o tym myśleć bardzo prosze o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciachola
Kupie microgynon 30. Prosze pisac na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabano
Kupię Microgynon 21 , może byc i jeden blister po zawyżonej cenie;). Kontakt przez email. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore Micro.. od 7 miesiecy i ogolnie nie narzekalam az do teraz poniewaz od wczoraj mam uczucie nudnosci wymioty bol zoladka i troche pobolewa mnie glowa ale problem w tym ze niewiem czy to jest spowodowane braniem tych tabsow czy tez moze jakies zatrucie pokarmowe hmm a moze ciaza (skoro juz jedna dziewczyna wspomniala ze zaszla biorac tabl) takze mam mentlik w glowie ;) i niewiem co i tym myslec :| ja bralam regularnie tabl o rownej porze (no moze pare razy wzielam z godzinnym opoznieniem) ale dodam jeszcze ze ostatni okres mialam dziwny bo hmm niby trwal moze z 4 dni a zazwyczaj mam 5,6,7 dni .. dodam tez ze te 4 dni byly takie ze 2 z nich byly bardzo obfite a reszta strasznie skapa dlatego.. hmm cos jest nie teges tylko co ;( dodam tez jeszcze ze 3 mce temu przylecialam do stanow wiec moze kilma tez jakos na to wplywa ehhhh have no idea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titu1991
PILNIE KUPIĘ MICROGYNON 21 NAWET WIĘKSZA ILOŚC. PROSZĘ PISAĆ NA MAILA ataner1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam M21 przez 2 lata, ale od jakiś 6ciu miesięcy źle się czułam- nudności, ból głowy, a przy migrenie brało mnie na wymioty... Próby wątrobowe były OK, ale nawet po Asequrelli mi nie przeszło i mój lekarz zmienił mi te pigułki na MIDIANĘ. Poza tym bardzo pozytywnie je oceniam... mój narzeczony też bardzo zadowolony szczególnie, że biustonosz z 70C zmieniłam na 70D... :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza92
Hej dziewczyny. Skończyłam pierwsze opakowanie w piątek. Mój ginekolog nie był zbyt rozwiązły jesli chodzi o moje pytania na temat leku powiedział, że wszystko w ulotce. Tabletki nie powinny regulowac okresu niemal co do dnia i godziny? w kazdym razie dzis jest trzeci dzień i nie mam okresu. Wszystko stosowane poprawnie. Zawsze tak jest za pierwszym listkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagusia93
bralam microgynon 21 i ostatnio zaczelam miec silne bole podbrzusza pogorszyl mi sie wzrok i mam czeste bole glowy. to sa skutki uboczne tych tab. teraz robie 2 m-ce przerwy i zastanawiam sie nad zaprzestaniem antykoncepcji hormonalnej lub chociaz zmiana tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię jedno opakowanie microgynon 21. Kończy mi się obecne, a do lekarza dostanę się za 3 tygodnie, więc nie zmieszczę się w czasie. Proszę o kontakt na maila: monikawenus@interia.pl. Najlepiej Wrocław i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titu1991
Witam Pilnie kupie microgynon proszę o kontakt na na maila ataner1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. ja stosuje micorygon juz prawie rok. i powiem wam, ze jakos one mi raczej nie sluza.., tez mialam plamienia na poczatku ale ostatnio jak kochalam sie z narzeczonym to wystepilo takie plamienie. w sumie to myslalam ze cos mi uszkodzil bo strasznie bolalo mnie podbrzusze jak i w srodku;/ ledwo wstalam z lozka zbieralo mnie na wymioty czesto... raz to myslalam ze jestem w cizy bo 2 testy wyszly mi pozytywnie., A CO DO TYCIA TO JA SCHUDLAM STRACILAM P[O NICH W OGOLE APETYT!!! i PIERSI ZMALALY MI CHYBA O 2 ROZMIARY!!!!!!!!:( nad czym najbardziej ubolewam:( nie wspomne o tym ze depresja to malo powiedziane u mnie, placze na zawolanie, cos sobie ubzduram i wyje caly dzien czasem mimo iz wszystko jest ok.mam napady zazdrosci co do mojego faceta:( ciagle chodze zla oburmuszona smutna:( a o mdleniach nie wspomne.. takze dziewczyny niewiem tez co mam zrobic bo te tabletki pomagaja mi regularnie miec okres i nie cierpie takich boli miesisczkowych:( odstawic czy nie??? boje sie tez ze w przyszlosci niebede moglaprzez to miec dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka633
kupię mycrogynon pisz na maila muszka633@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sama widzisz tabletki Ci nie odpowiadają.Idż do gina niech ci zmieni na inne,moze się kazać że inne będziesz dobrze tolerowała.Ja brałam microgynon 7 lat i mam dwójkę dzieci,więc nie jest prawdą,że po tabletkach nie można zajść w ciążę.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatko91
Odnośnie tematu: ja jestem z nich bardzo zadowolona. Brałam już yasminelle, były super ale ze względu na koszty przeszłam na nowinett. Te z kolei nie spełniały swojej funkcji, bo po co zbezpieczać się przed ciążą jak i tak nie ma sie ochoty na sex... libido do zera. Na micro moje libido jest w normie ;) Cena też jest atrakcyjna, więc jak macie brac jakies drogie to lepiej spróbować jego tańszego odpowiednika. Moja gin tylko stwierdziła ze maja sporo hormonów i nie powinny ich brać młode dziewczyny oraz takie o chłopięcej budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam strasznie wielka prosbe i zarazem pytanie.. otoz skonczyly mi sie blistry M21 a aktualnie jestem w USA i nie mam gdzie sie po nie zwrocic bo jak narazie nie mam niestety ubezpieczenia od dokt wiec za wizyte zaplacilabym 2 razy tyle ile zarabiam czyli wiecej niz kolos dlatego chcialabym zapytac czy bylaby ktoras z pan w stanie odsprzedac kilka blistrow albo choc jeden? prosze o kontakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi152
ja po nim strasznie pociągnęłam wodę, jakieś 4 kg w tydzień, czy przytyłam, nie wiem, możliwe że również, no i mdłości przy pierwszych tabletkach straszne. Kazdy ma inny organizm, brałam Yaz i było świetnie, ale lekarz mi zmienił na próbę- wracam do Yazu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microgynon
Biorę microgynon od 11 dni (od pierwszego dnia miesiączki). Przez 2 pierwsze dni byłam bardzo śpiąca, ale może to przez pogodę. Skończył mi się okres, ale nadal czuję się tak jak bym go miała. Boli mnie podbrzusze, mam skurcze i czuje kłucie dołem brzucha i parcie, czuję ból w piersiach, raz wymiotowałam, do tego czasami kręci mi się w głowie... Co do samopoczucie psychicznego to wszystko mnie denerwuje, jak mi coś nie wyjdzie to płakac mi się chce, chciałabym odstawic te leki bo fatalnie się czuje. Nie polecam, ale wiadomo że reakcje organizmu u poszczególnych osób są różne. Te tabletki nie są dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki a ja chcialabym sie z wami podzielic inf na temat zrobienia sobie przerwy w braniu microgynon.. otoz... PORAZKA !!! bralam m21 przez 7 miesiecy i przez caly ten czas czulam sie znakomicie zadnych skutkow ubocznych itd.. niestety musialam zrobic przerwe poniewaz jestem zagranica i braklo mi blistrow .. skonczylam brac po ostatnim @ i moja przerwa trwa juz 4 dni i czuje sie tragicznie ..boli mnie codziennie glowa jestem strasznie oslabiona wystepuje male plamienie i bola mnie jajniki tzn kluja raz lewy raz prawy.. ahh porazka chcialabym wrocic znow do brania ale nie mam jak :( najgorsze jest to ze bralam je nie tylko jako srodek zabezpieczajacy przed zajsciem w ciazy ale i jako kuracja leczeniowa.. niemoge niestety isc do ginek bo niemam ubezpiecznia itd.. dlatego chcialam was zapytac jezli ktoras by miala odsprzedac blister to bardzo prosze o odp na ten post.. pozsrawiam Microgynonanki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila211
Pilnie potrzebuje jednego blistra!! milena763@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj ginekolog mi przepisał Microgynon ale z 3 listkami a nie z jednym , drogie jest takie opakowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataner1991
ja płaciam ok. 7-10zl za blister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×