Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

mam do odsprzedania 2 listki Microgynon, waznosc do 2009 roku, gg 4020207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)przygode z tabletkami rozpoczełam ok 6lat temu,przez ok 4 lata brałam logest,nastepnie poprosilam moja gin zmiane wlasnie na m21,niestety nie były to odpowiednie tabletki dla mnie i po 6miec znow wrocilam do logestu.Dodam rowniez,ze m21 polecila mi kolezanka,ktora brała je 2lata,po jakims czasie zrobiła sobie badania i wyniki nie były dobre.Zaczeły sie problemy z watroba;/...podsumowujac,uwazam,ze logest jest 100%lepszy,niestety cena jest fatalne:(wczoraj zapłaciłam 37zł:((krakow),ale wole nie oszczedzac na zdrowiu.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss F
hej! moj lekarz przepisal mi te tabletki, aby pozbyc sie torbiela na jajniku i wyregulowac miesiaczki. Dzis 2 dzien, kiedy je zazywam. Objawy jakie wystepuja, to zawroty glowy i brak aktywnosci fizycznej, powiedzcie czy wy tez tak mialyscie i jak szybko wam przeszlo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliseeee
W trakcie pierwszego opakowania pierwsze dni bylo ok. Pozniej bol lydki, i zyla mi wyszla na wierzch w prawej lydce....przy drugim opakowaniu, i koniec! Wzielam 5 tabl. z drugiego opak. i je wyrzucilam.Libido spadlo do zera!!!! Ciagle jadlam, i jadlam. i po nich mialam prawie codziennie zly humor!! w grudniu wracam do harmonet! Masz racje nie warto oszczedzac na zdrowiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze..
jakies opinie ,piszcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila23
cześć dziewczyny niedługo zaczne brac mikrogenon i nie wiem czego sie spodziewac! Mam troszke inna sytulacje niz wy bo ja juz jestem po ciazy i nie wiem jak one beda na mnie "dzialac" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaka
witam, mam jeden cały płatek microgynonu i jeden częściowo napoczęty. jeśli ktoś reflektuje prosze o kontakt na maila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość again I
coz... masz pierwsza serie za soba. tylko nastepnego dnia czulam sie nie najlepiej [zawroty glowy]. potem wszystko bylo ok. jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veron
Witam! M21 biorę już ok 1,5 tygodnia. Na początku czułam się troche słabo, bo miałam mdłości, ale minęło mi po 2 dniach. Byłam u ginekologa po nie w konkretnym celu, musiałam przesunąć sobie okres. Nio i dziś jest sądny dzień. Zobaczymy czy podziałają... Mam nadzieję, że tak... Zastanawiam się tylko czemu pobolewają mnie piersi. Niby przed okresem mam tak samo, ale czy to możliwe? (że stosując się do zaleceń lekarza i tak dostane okres). Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza 2727
CZESC WSZYSTKIM BIORE MICROGYNON OD 4 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezzzzzzz
jA BIORE OD 2 LAT I JETSEM BARDZO zadowolona !! Zadnych skutkow ubocznych... tylko poczatki byly trudne-przez 2 miesiace milam plamienia i ciezka depresje:((((((( ale teraz jest si;) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek2602
Czytam dziewczyny o waszych problemach z tymi lekami i mysle ,ze dobrym rozwiazaniem bylyby dla was tabletki Yasmin. Ja stosuje je od 11 miesiecy i jestem z nich bardzo zadowolona:) Sa to najnowsze tabletki, co prawda moze troche drogie, w zaleznosci od apteki cena waha sie od 33 do 43 zl,ale naprawde bardzo dobre:) Stworzone specjalnie z mysla o mlodych dziewczynach:)Nie zatrzymuja wody w organizmie ,dzieki czemu sie nie tyje,nie slyszalam o zadnym przypadku przytycia po nich.Lekarze tez czesto to podkreslaja,ze po tych tabletkach naprawde sie nie tyje.Innych skutkow ubocznych tez raczej nie ma.Przynajmniej ja nie mialam. Zadnych plamien,boli brzucha,boli w piersiach ani nastrojow depresyjnych:) Jak dla mnie to po prostu rewelacja:)Warte swojej ceny:) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SU19
witam,mampytanie...zaczynam brac m21(wczesniej bralam logest,bylo wszystko naprawde ok!!!)tyle ze lekarz nie mowil nic o wzieciu 1 ta. 5 dnia cykly,wiec wzielam normalniie....czy to nic????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka8700
Hej ja miałam taką samą sytuacje jak Ty po logescie zaczełam brać microgynon i lekarz nic nie powiedzial mi kiedy wziasc pierwsza tabletke, a ja zapomnialam zapytac.. Wzielam tak jak Ty pierwzseg dnia cyklu.. mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:) a tak poza tym jestem juz po 10 tabletce i wszystko jest ok.. waga w normie apetyt tez bo biore je na noc.. jedyne dolegliwosci to nadwrazliwosc piersi ale mysle ze to minie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja8998
mam problem! zaczelam brac microgynon 21 w grudniu, w lutym bylam u lekarza i zapytal, czy nie ma zadnych zmian w moim organizmie. Troche przytylam, ale nie znacznie, nawet sie tym nie przejmowalam [nie bylam tez pewna, czy to po tabletkach, czy przez dobry apetyt?], wiec powiedzialam, ze nie. Jednak dzis jest kwiecien, a ja w marcu zaczelam zauwazac, ze robie sie coraz szersza, w dodatku waga wskazuje o 6 kg wiecej niz zawsze! teraz jestem pewna, ze to nie przez apetyt, bo jest taki jak zawsze, staralam sie nawet odchudzac, ale marnie spada mi waga... moja siostra i mama mowia, ze to na pewno tabletki! moja siostra uwaza rowniez, ze moje plecy, barki sie rozrosly i wygladaja jak meskie...;/ fakt, ze piersi sie powiekszyly, ale nie za taka cene... czy kiedy odstawie tebletki wszystko wroci do normy? szczegolnie te plecy... wstydze sie ich..;/ prosze odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dus
przeczytaj na ulotce:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no odp
mam problem! zaczelam brac microgynon 21 w grudniu, w lutym bylam u lekarza i zapytal, czy nie ma zadnych zmian w moim organizmie. Troche przytylam, ale nie znacznie, nawet sie tym nie przejmowalam [nie bylam tez pewna, czy to po tabletkach, czy przez dobry apetyt?], wiec powiedzialam, ze nie. Jednak dzis jest kwiecien, a ja w marcu zaczelam zauwazac, ze robie sie coraz szersza, w dodatku waga wskazuje o 6 kg wiecej niz zawsze! teraz jestem pewna, ze to nie przez apetyt, bo jest taki jak zawsze, staralam sie nawet odchudzac, ale marnie spada mi waga... moja siostra i mama mowia, ze to na pewno tabletki! moja siostra uwaza rowniez, ze moje plecy, barki sie rozrosly i wygladaja jak meskie...;/ fakt, ze piersi sie powiekszyly, ale nie za taka cene... czy kiedy odstawie tebletki wszystko wroci do normy? szczegolnie te plecy... wstydze sie ich..;/ prosze odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana9898
no hej ja łykam m21 3 dzień teoretycznie jest wszystko ok, ale jest jedno małe ale jestem wściekła jak cholera na wszystko i wszystkich i bolą mnie łydki.to chyba minie ?czy mam odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam:) niedlugo zaczne brac microgynon21 tylkoo czekam na okres no i mam problem czy wziac 1 dnia krwawienia czy 5 bo lekarz mowil mi ze 1 a czytam tutaj ze niektore z was biora 5 dnia?i jak to jest w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka1
powinnas wziac pierwszego dnia ja biore te tabletki juz pol roku i pamietam ze lekarz kazal mi je wziac 1 dnia:)Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy więcej
Kiedyś brałam przez pół roku te tabletki. Na początku było wszystko w porządku, żadnych skutków ubocznych - tycia, złego samopoczucia itp. Po około 4 miesiącach zaczęły mi wyskakiwać na twarzy krosty, takie duże trudno gojące się. Zaczęłam chodzić do kosmetyczki i ona stwierdziła, że mam źle dobrane hormony. Odstawiłam więc Microgynum i po około 2 miesiącach wszystko wróciło do normy:) teraz biorę Jeanine i nie mam ani jednej krostki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderek89
Ja dopiero zaczne brać te tabletki... Właśnie wczoraj byłam z chłopakiem u ginekologa imi je przepisał...są to moje pierwsze tabletki...Lekarz tez mi powiedział żeby brać je pierwszego dnia krwawienie,ale niektóre z was piszą,że biorą 5... W sumie wyznam szczerze,że jakoś nie bardzo jestem do nich przekonana...piszecie,że rosną piersi...to akurat dla mnie nie jest istotne,ale bardziej martwie sie,że mój organizm je inaczej zaakceptuje i ,że przytyje a tego bym naprawde nie chciała bo jestem troszeczke przy tuszy...nie bardzo ale troszke jestem :(... No ale czekam do okresu,,,wezme pigułke... i zobaczymy... Pozdrawiam :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety musze przesunac o miesiac wziecie 1 tabletki microgynon bo niestety mialam mala \'wpadke\' i musialam zazyc escapelle. Kinderek 89 slyszalam ze tabletki novynette zawieraja malo hormonow i wlasnie moja kolezanka przeszla z microgynon(bo tyla duzo) na novynette . ja osobiscie chcialabym troche przytyc wiec dla mnie to nie ma znaczenia:) ale zobacze jak ogolnie bede sie czula po microgynonie, przez pierwszy miesiac podobno jest srednio, zreszta napisze wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam brać je 4 miesiące temu po zmianie z Yasminu bo były dla mnie za mocne.(nocne pocenie, paskudne bóle piersi) Ale już widzę, ze waga do góry i pryszcze faktycznie takie trudno gojące się robią. na pewno odciąża mi troche budżet bo refundowane ale nie wiem pomyślę co dalej mam jeszcze prawie 3 opakowania i zobaczę. może wroce do mercilonu. albo pogadam z doktorką a brał ktos może z was harmonett? bo jego moge brać zamiennie ale nie wiem czy nie ma podobnych skutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneke
hej, ja brałam microgynon przez jakieś 5 lat (w międzyczasie robiłam sobie krótkie przerwy). lek tolerowałam bez problemu, był też w 100% skuteczny. nie utyłam, nic mnie nie bolało, żadnych zmian ginekologicznych. po prostu bomba! ale... zdecydowałam się odstawić leki, bo w sumie nie są to witaminki, a farmakologiczna (chemiczna, czy jak zwał tak zwał) ingerencja w mój system! po odstawieniu normalnie dostałam okres, czułam się dobrze. kolejny okres (już w cyklu bez brania pigułek) powinnam dostać 19 kwietnia, dziś jest już 13 maja i nic. robiłam test ciążowy, wyszedł negatywny... czuję się dobrze, nic mnie nie boli, ale... nie mam okresu! podobny problem miała moja koleżanka, dla uregulowania sprawy brała przez kilka miesięcy jeszcze jakieś inne piguły. niby wszystko jest dobrze, ale... nie polecam farmaceutyków w ogóle. kiedy jesteście młode, nie myślicie o tym, że możecie sobie narobić biedy. przyjdzie czas, że zechcecie zajść w ciążę i wtedy zaczną się problemy. jest dużo innych sposobów zapobiegania ciąży. pomyślcie 5 razy zanim sięgnięcie po pigułki! mnie to po prostu drażni dlaczego to kobieta ma się truć, łykać świństwa i się zabezpieczać! mój facet i ja, zdecydowaliśmy się na prezerwatywy. wiem, że nie są w 100% skuteczne, ale wiem, że to jest facet, z którym nie boję się wpadki. więc może zamiast wskakiwać pierwszemu lepszemu do łóżka, warto pomyśleć o konsekwencjach... po pigułkę sięgnąć łatwo, ale mało kto zastanawia się jakie mogą być efekty uboczne (efekty, których gołym okiem nie widać). po prostu żołądek i serce mi się ściskają, gdy czytam na necie, że 14-15letnie dziewczyny już sięgają po pigułki, a lekarze tak chętnie je przepisują! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam M21 i nie podchodziły mi wróciła m spowrotem do tych co za 1 razem zawsze bralam czyli stediril 30 i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whsk
Mam pytanie do was dziewczyny... Mam 6 dzień cyklu a chciałabym w końcu zacząć brać te tabletki.. Sądzicie że mogę? Czy lepiej zaczekać miesiąc...? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whsk lepiej poczekaj do nastepnego okresu, ja tez teraz czekam i zaczne brac jak dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula17
Zaczelam brac M21 od 3 dni i tak wlasnie szulam o nich inf.i natrafilam na forum.Narazie nic mi nie jest.Mam tylko nadzieje ze nie przytyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam mocrogynon przez rok. Na początku wszystko ok, biust powiększył się o rozmiar, nie przytyłam, fajnie się czułam. Po jakimś czsie cera zwariowała. Nigdy nie miałam problemów typu pryszcze, a tu nagle takie coś. I to w wieku 22lat!. Zamieniłam je na jasmine, i wszystko wróciło do normy. Zadnych boleści w czasie okresu(wczesniej straszny ból), cera jak dawniej czysta. Cena może wysoka, ale dziecko kosztuje więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×